Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
18. jan 2010

monka, skusim mrknut, neviem, ci to maju na nete.. Dubnik je priehrada tu u nas, 1km od st. turej

monkap
autor
18. jan 2010

dm - neboli, podla diskusie to vcera objednavali ... teda jedna z nich tam uz bola na stretku z MK so starsim dietatom

kosska3003
18. jan 2010

rybca diky no zajtra vyskusam a uvidim potom dam vediet mozno po plavani jej bude chutit

luba142
18. jan 2010

caute baby

co sa stretka tyka aj ja by som sla s mangelom a Kikou lebo sama by som sa asi nemala ako dopravit

mimi- pokial viem tak do 3 rokov sa prave nizkotucne nedoprorucuju a prave naopat plnotucne aj jogurty a aj mlieko a syry atd

dm1
18. jan 2010

monkap a ako sa zaklada tema? akosi to tu neviem najst...

dm1
18. jan 2010

uz som to nasla - zakladam temu k tomu stretku zachvilu bude 😉

kosska3003
18. jan 2010

ja uz som zalozila temu

monkap
autor
18. jan 2010

tak uz mame dve temy na stretko 😀 kosska, ale tvoja je v spolocnych terminoch, nie v stretnutiach 😝

kosska3003
18. jan 2010

no ved som este nikdy nezakladala temu ale ved aj tak asi jednu zamknu tak uvidime koho 😀 😀

monkap
autor
18. jan 2010

dm - teda neviem ci tam bola na stretku z MK, ale uz tam bola ...

kosska3003
18. jan 2010

ja pojdem hadam aj do hajan a do piatku tu asi nebudem lebo som dala s mm stavku ze vydrzim 4 dni bez netu tak musim vyhrat iba ak by som sem tajne nakukla uvidime

monkap
autor
18. jan 2010

kosska: ze stavku 😀

kosska3003
18. jan 2010

monka ved uz som ako zavyslak stale tu sedim tak som povedala ze vydrzim 4 dni a mm to zobral vazne ☹ ☹

dm1
18. jan 2010

Kosska tak sme mali tusim rovnake myslienkove pochody 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja som sa tam snazila skopirovat tie veci co sme tu uz o tom pisali aj tie linky

kosska3003
18. jan 2010

dm ja uz som odoslala nech mi tu moju zrusia a sranda aj sme ju tak isto pomenovali

jamaat
18. jan 2010

No už som aj ja tu, vo vani som sa vyvaľovala. Tá Terchová vyzerá super. Len toľko tu, ostatné už do novej témy.

dm1
18. jan 2010

zaujava reportaz skoda ze nie je aj o jedlach pre mensie mimi http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/c...

ludmilabb
19. jan 2010

ahojte dobre ranko my sme boli dost casto v noci hore 🙄 ja sa terminu stretnutia prisposobim a aj miesto, vsak mm ma odvezie

nikanika28
19. jan 2010

cafte, no po tom vcerajsom vecernom hysaku bola noc prekvapivo dlha 😵 ...zobudili sme sa az rano..tak ja uz fakt neviem, ze co 😨 . ...dala som jej pred spanim espumisan a gel na dasna (aj ked po zuboch ani tuka) a evidentne to zabralo. Teraz som ju dala do postielky a je tam akosi ticho..idem kuken...fiiiha, tak uz aj zaspala 😵 😵 Rano som mala dokonca aj prekvapivo "vela" mlieka a papala az teraz kasicku...no to sa nam to dnes pekne zacina 😵 😵 😵 😵 😵 🤐

jamaat
19. jan 2010

Mne sa chce spaaaať! A idem do tej Žiliny, tak si budem musieť spievať, aby som za volantom nezaspala.

iinuska
19. jan 2010

dobre ranko,

my sme hore uz od 6. V postielke sa este hral s dudlom do pol 7. Povodne mal byt na dudlovanie, ale nejako mu nebere, tak sa s nim aspon chvilku zahraje 😕

iinuska
19. jan 2010

jamaat a ty uz pracujes?

ludmilabb
19. jan 2010

Janka tak stastnu cestu 😉 mne dnes isiel mm spravit prieskum s lyzami na jedno lyziarske stredisko ci tam su podmienky aj pre nas so Sofiou

nika to mas odmenu za tie prebdene dni aj noci 😉

jamaat
19. jan 2010

iinuska, len tak občas čosi spravím.

ludka, ďakujem.

Tak idem. Čaute.

mimi21
19. jan 2010

ludka a kam chcete ist???
lebo ja teraz ked ideme tak beriem aj Ninu, zatial som ju nenechavala so starkovcami...

mimi21
19. jan 2010

dnes je mm doma, tak ideme na hodinku na Kaskady, teraz je to za lacny peniaz 😉

nikanika28
19. jan 2010

Ludka, no veru, tak mi to dobre padlo...len keby som ja blbana nesla spat az o polnoci pomaly..stale som cakala, ze sa Klarka zobudi a ona nic...tak som sla az o pol dvanastej 😠 😅 Ale aj tak som sa docela vyspala 😵 , predsa len som spala dlhsie, ako tie vcerajsie tri hodiny 😎

ludmilabb
19. jan 2010

mimi mm isiel na Kraliky pozriet, no mne Sofia velmi v kociku nevydrzi a hadam ani podmienky na kocikovanie tam nebudu a isiel pozriet aj chaty lebo na nejake dve, tri hodinky by sme tam pobudli a to Sofii treba aj prikrm davat

ludmilabb
19. jan 2010

a na Kaskadach co zvyknete porabat? maju nejake zlavy?