Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
23. jan 2010

TRETIA.
V noci Sofia buntosila. Jedna noc lepsia, nasledujuca horsia
a mravci mi tu stale, nervozna je, jedovita

Janka mna Sofia skriabe do krvi,hlavne ked v satke nervaci tak mam hrudnik same cervene linajky ale co je najhorsie skriabe sa aj sama, ma po rukach chrasty, ktore sa jej dlho hoja a jaci pri tom, sebadestruktivny typ uz len to mi chybalo a to ani nema tie nechty dlhe takneviem co jej idem na nich strihat
ale aspon ze Emke uz presvita zuba, coskoro uz bude von

mimi vyborny sen, este ze si na materskej zejo!

nikanika28
23. jan 2010

janka 😀 😀 😀 .. ze trpaslikom.. 😀
Neboj, nakoniec to vsetko dobre dopadne 😉 topanky pridu nacas, necht do soboty narastie a dekolt sa zahoji 😉

iinuska
23. jan 2010

dobre ranko, u nas noc asi taka, ze kazde 2 hodiny hore, ale fakt. Ja neviem, ci mal Adamko pri sebe nejaky budik, ci co.Hore sme od 7.15. Ale vydrzal este pol hodinu sa hrat v postielke. Aspon kym som sa umyla a caj uvarila

nikanika28
23. jan 2010

inac dobree ranko
bola som tu uz skor...len sa mi nechcelo pisat...
MM som poslala teda ten link, kam to pojdeme...no a ze moze byt 🙂 ...uz ma naplanovane, co vsetko si zoberie..bicykel, tago na biliard..fotb. loptu.... 😀 tak uz len vyrazit...
U nas noc taka priemerna, Lukasko zas kaslal o dusu a rano zase horucka.. 😖 ..klarka buntosila parkrat..uz ani neviem, ci som jej davala papat, ale asi ano, ked som sa zobudila s vytasenym ceckom 😀 😀 😀 😀

nikanika28
23. jan 2010

jaj a samozrejme, ze tenisovu raketu aj pre Lukaska aj pre neho

nikanika28
23. jan 2010

inuska a co zubky otravuju?
u nas sa zase rano v obyvacke nekurilo 😠 😠 😠 😠 zima jak v ruskom filme..nastastie uz kuria 😨

mimi21
23. jan 2010

no konecne ste vstali, co tolko vyspavate 😀 😀 😀

som zistila, ze ked je clovek tak skoro rano hore, tak toho aj celkom vela stihne - uz mam napacovane masko na obed, salatik zeleninovy urobeny, polievka sa vari, malej mam navarene od vcera, keby som bola uz uplne sikovna tak aj kolac peciem, ale uz to zas tolko nemozem prehanat 😀

mm s malou este stale spia, tak som aj pointernetovat stihla

nikanika28
23. jan 2010

mimi 😀 😀 😀 kde sa to v tebe nabralo takto z rana ? 😕 😀 😀 😀 ja som hore od siestej a okrem ranajok som nerobila nic 😝 ..ale uz aj idem, len nechcem moc hrkotat, kym kvetinka spi 😅

iinuska
23. jan 2010

nika 😀 😀 , to sa aj mne stava, ze zabudnem zapnut podprdu. Minule som tak bola aj vonku 😀

ja neviem, on sa tak budi uz podla mna zo zvyku. A co vy mate stale s tym kurenim?

mimi, tak, tak, ja som uz stihla upiect kolacik. Ale to tu rozvoniava. Varit nemusim, mame zo vcera aj pre nas aj pre maleho. Este som rozmyslala, ze prevleciem periny...

mimi21
23. jan 2010

no inuska tak nielen ja 😀 😀 😀 ale aj ty si riadna sikovnica
aj ja idem prezliekat periny, aj tie co mame rezervne, lebo mam nove rezervne paplony, a potrebujem tie stare vysmarit von

nikanika28
23. jan 2010

inus, no to by aj mna zaujimalo, ale uz sa viaceri rozculovali, tak to bude asi stupacka na prd... 😠
boze baby, vy ste aktivne..ja ledva oci drzim otvorene a hlava ma boli..ale idem cosi robit 😝

ludmilabb
23. jan 2010

mimi fakt si si dnes splhla, ja som sa len stihla osprsit, ranajky spravit, Sofii robit obed a to lebo bol mm s malou. Inak nist ako stihas varit a piect pri malej?
my mame spalen vedla kuchyni tak kym spi nehrozi nieco kuchtit a za tu polhodinku spanku stihnem tak max internet kuknut

iinuska my sme mali podobnu noc

nika som sa pobavila, ze vytaseny cecok, jaaaaj

jamaat
23. jan 2010

Tak som urobila lyžičkový test a už to Emke v puse štrngá. 🙂 ....vľavo dole je už prerezaný a druhý pôjde asi hneď za ním. Som zvedavá, či sa trošku ukľudní, keď sa aj druhý prereže, alebo budeme pokračovať v nerváčení.

iinuska
23. jan 2010

jamaat, gratulujem, Adamkovi vysiel druhy zubok do dvoch dni po prvom 🙂

mimi21
23. jan 2010

aj my sa pridavame k zubkovej gratulacii
ja uz tiez vidim, ze Ninke tam biele presvita, ked jej masirujem dasienko, tak je v siedmom nebi 😵 😵 😵

iinuska si ma nastartovala s tými perinami, ja som uz dala aj vankuse oprat, z casu na cas treba aj to ...

sirinka
23. jan 2010

ahojte....ste sikulky teda dnes... 🙂
u nas susedov pes tak pekelne zavyjal pred chvilkou, ze mi magdusu zobudil...nespala ani pol hodky 😠 som zvedava, aky bude den...

jamaat
23. jan 2010

mimi, Emka keď vidí gel, tak sa teší ako psík s vyplazeným jazykom a rozjasanými očami. 😀

Teda ste usilovné riadne, ja som ešte nič nespravila. Pardon, deky som hodila do práčky. Emka spí, ja idem v kľude na záchod 🙂 a halušky robiť.

nikanika28
23. jan 2010

Emuske gratulujeme k zubku 😵 😵
a my fuuurt nic 😅 ...
Je tu este niekto bezzuby???? 😕 😀

janka30
23. jan 2010

Ahoj nikanika, my tiez nemame ani jeden zub, kazdy den mu pozeram do pusy, ci tam nieco neuvidim, je strasne nervozny a kazdu chvilku je v noci hore.

Este otazocka, je tu niekto, kto uspava este na rukach? Mne Matko inak nezaspi a nemam silu ho nechat plakat, uz ma 11,5 kg, tak to mam namieto posilovne. Zaspi iba v kociku alebo na rukach a potom ho mozem polozit do postielky.

rybca
23. jan 2010

jamaat - gratulujem k zubku, aj nas druhy vysiel hned po prvom, takze to uz bude rychlovka, nas od rana trapi horny zubok, ked videl gel ani sa netesil, nechcel si ani pusinku otvorit, tak ho to boli, horko tazko pred chvilou zaspal, ani jest nechce poriadne
a neboj, na svadbe budes kocica..🙂

sirinka
23. jan 2010

janka ja tak uspavam malu. aj klarku som uspavala tak do roka a pol...to uz mala asi 13-14 kg...vtedy sme ju dali spavat do velkej postele a tam som si lahla k nej pri zaspavani...a tak je to do dnes... 🙂

iinuska
23. jan 2010

dnes chcem vyskusat dat malemu prvy krat jogurt, tak som zvedava, ako bude reagovat 😕

rybca
23. jan 2010

janka - aj nas este obcas zaspava na rukach, ale nastastie ma este len 8,8 kg

sirinka
23. jan 2010

http://www.dobre-recepty.sk/detail/6437-zapekac...
baby toto je vyborny receptik, nam velmi chuti a hodi sa to aj ako pohostenie... 😉 akurat ja miesto toustoveho chleba pouzivam klasicky...

nikanika28
23. jan 2010

Inuska, tak to bude vyraz 😀 ... mne to Klarka ofrflala 😅 a to som jej tam dala jablcko, aby bol sladsi...no skusim aj ja dnes asi, kupila som Holandiu bielu, tak uvidime, co mi pekne povie na to, ale predpokadam nieco v tom style ...bebebeeeeeee ..a zacne krutit hlavou 😀

nikanika28
23. jan 2010

Luci, ten recept...mnamkyyyyy...vyzera chutno 😵

iinuska
23. jan 2010

nika, no uvidime, ja mam zvolensky. Pripadne mu tam dam banan 🙂

nikanika28
23. jan 2010

inuska, prvy som davala aj ja zvolensky...ja mam velmi rada tieto zvolenske ... no a banan mozno este lepsi ako jablcko, bude sladsie viacej. U nas v Bille nemaju uz tyzden banany 😕 🙄

iinuska
23. jan 2010

siri, to moze byt dobre. A k tomu biele vinko 🙂

nikanika28
23. jan 2010

ja mam tiez rada vinko...biiiiile