Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
31. jan 2010

som rada, ze sa vam fotky pacili 😉

Janka a ja som si aj kolac zabudla dat ale aj tak ma je dost 😝

emode
31. jan 2010

jani no ako sa citis ako manzelka???

sofia prave zalomila v postielke ... trvalo jej to len 4 minuty 😉

juuuj, my sme mali na svadbe fantasticke kolace 😉 by som si to aj zopakovala 😀
inak jani, my sme mali takmer klasicku svadbu a tiež len 6 tyzdnov od rozhodnutia do svadby a to sme rodicom povedali len asi 4 tyzdne vopred 😀

emode
31. jan 2010

kde ste vsetky???

ludmilabb
31. jan 2010

ja som tu ale len nakukam a ostatnie zenicky neviem kde sa podeli 😀

ludmilabb
31. jan 2010

Erika tak vy uz pekne zaspavate, bez polhodinovych narekov

dupinka
31. jan 2010

Ahojte!

Nas Adamko prave zaspal, ma trochu posunuty rezim z tych soplikov. Mozno to nakoniec ani nebude bacil ale zubky, lebo ma nejako opnuchnutejsie dasienko v oblasti ocnych zubkov. Hm, tak uvidime.

Dodatocne gratulujem nevesticke!!

mimi21
31. jan 2010

ahojte, no my sme prave dosli od nasich, boli sme s mm lyzovat na sachtickach, priserna kosa a brutalny vietor 😖 😖 😖
mala sa robi, ze akoze kasle...inac dnes spala hodinu a do vecera uz asi viac spat ani nebude 😝

iinuska
31. jan 2010

ahojte, my sme boli vonku 2 hodinky, z toho Adamko spinkal hodinu a pol. Dobeda spal len pol hodinu.

aj u nas fuka dost studeny vietor.

mimi, tak si si zalyzovala? A ibuprofen zabral? Uz je dobre?

jamaat
31. jan 2010

emode, ako manželka sa cítim riadne ospalo 😀

ludka, ty si stále zabudneš dať koláč. Aj na Vianoce. Asi ťa budem nabudúce kŕmiť 🙂

mimi21
31. jan 2010

iinuska, no pod vplyvom ibacu, je vsetko OK, dnes som si este dala ked sme isli na lyze
lyzovacka katastrofa, hrozne fukalo, snezilo...ksicht som mala uplne omrznuty

luba142
31. jan 2010

caute 🙂

jamat este raz gratulujem a aj Emke k meninkam s oneskorenim 🙂

ja nemozem ist kocikovat a neviem dokedy lebo sa nam pokazil kocik, na jednej strane sa na konstrukcii povolil nit takze kazdu chvilku by to asi prasklo upne tak mm to pojde zajtra reklamovat tak dufam ze co najskor sa to vyriesi lebo ako budem chodit na vzduch 😒

mimi21
31. jan 2010

no lubi, nechcem ta strasit, ale kamoska ked reklamovala kocik, tak bola mesiac bez neho 😒

luba142
31. jan 2010

mimi tak to ma ani nestras, mame sice este po Kike sportiak ale musel by mm pre neho na chalupu a neviem v takejto zime ci by ho mohla mat je tam sice nanoznik no ale ked sme Kiku v nom vozili uz mala 2roky

mimi21
31. jan 2010

no, tak Nina uz ma noc, je okupana, nakojena a spi...tak som zvedava na tu noc...
nespala totiz od pol12 na obed 😝

mm je na hokeji, tak ja mozem v klude popratat byt ale este tlacim vajickovu pomazanku 😝 😝 😝

iinuska
31. jan 2010

Adamko pred chvilkou dopapal kasu, okolo pol8 ho nakojim a ide sa do hajan. Dnes som nejaka viacej unavena. Neviem co to. Len sa mi stale ziva. 😔

mimi21
31. jan 2010

no tak ja som vyvesila pradlo, umyla brutalne spinavu, prihorenu misku a uz aj zo sprchy som spat 😉

iinuska, tak sup, sup s adamkom do postele 🙂

nikanika28
31. jan 2010

Cafteee...zatial len tak narychloooo..dnes sme boli po tyzdni vonku 😵 a Lukasko ide zajtra po 10-tich dnoch do skolky, jupiiii 😵 😵 😵 😵 ..
Vcera vecer sme si vysli s mm von, tak som trosku odreagovana 😀
No a az by ste mi mohli dat hlasok, tak vam budem moc vdacna 😉 😵

jamaat
31. jan 2010

Všetky normálne deti večer spokojne cickajú mliečko, len tá moja musí pri tom kotrmelce robiť, kopať a občas si milostivo cicnúť. A keď ju pri tom držím, tak zúri. Už ma dožrala, tak keď sa zase odkotúľala, odtiahla som sa aj ja a nedala jej a nechala ju chvíľu pozúriť si, že nie som k dispozícii. Tak potom ťahala trochu dlhšie. Ale zase nezjedla toho veľa a ja mám poloplné prsníky. A toto robí iba večer. Dnes som ju začala ukladať skôr, reku ak to robí preto, že je príliš unavená, ale prdlajz. Bolo to presne to isté. Už rozmýšľam, že jej večer skúsim dať fľašku. Už sme takto kedysi večerné zaspávanie vyriešili, tak asi prišiel čas, skúsiť to znovu. 😠

jamaat
31. jan 2010

Inak po tých včerajšich tanečkoch, hlavne cigánskych, ma riadne začal bolieť ľavý prsník, ako keby som chytala zápal. Lenže nemala som ho naliaty. Tak neviem, čo sa stalo, ale bolí to od včera na dotyk ako fras.

nika, idem zahlasovať. Mám resty. 🙂

juska3
31. jan 2010

jamaat, ze vraj pri tancovani mozes stratit mlieko, neviem co je na tom pravdy, mne to hovorila svokra, ked som sla bratovi na svadbu, ale mne sa to nestalo a to som nesedela na tej svadbe 😉

jamaat
31. jan 2010

juska, mlieko sa mi robí. Len ten ľavý bolí. Podprda bola bez ramienok, tak mi to pevne nedržalo, žeby sa tým mohlo niečo v prsníku poškodiť?

luba142
31. jan 2010

jamat mne zase mala cez den ked ju dam k lavemu prsniku tak cicka 2x potiahne, odtiahne sa a pozera z coho to vlastne pije potom sa prisaje a za chvilku zase a uz aj prstom skuma bradavku, nastastie len chvilu a potom pije normalne, neviem co to ma byt 😕 😕 😀

iinuska
31. jan 2010

mimi, no to som zle napisala, to bolo myslene na Adamka. Ja tu este chvilku pobudnem 😀

luba142
31. jan 2010

jamat kto vie a neprechladla si? Mozno aj z toho alebo zeby z toho ked si skakala boli namahane tak teraz take nieco ako svalovica 😕

luba142
31. jan 2010

no mne mala posledne dni vecer pekne zaspi a do hodiny vrieska ako tur a to sa opakuje do polnoci a niekedy ju musime tisit na rukach neviem co sa deje ☹ ☹

dm1
31. jan 2010

zdravim po vikende u nasich! sme maleho konecne vysankovali sa mu to pacilo. Vecer sa mm kupal s malym a maly pustil do vody kako take spenatove 😀

dnes som bola na zumbe a dobreeeee to bolo. uz sa tesim nabuduce

mimi21
31. jan 2010

jamaat ja som minule sedela na gauci, mala sa tak krutila pri kojeni, ze to skoncilo tak, ze ja som sedela na gauci a ona pri mne klacala a cickala mliecko
no a ohromna zabava je ked vypluje cicik a zacne mi prstami natahovat bradavku, este to len ide urobit a rehoce sa ako besna 😀 😀 😀

mimi21
31. jan 2010

dm, no maly sa pochlapil 😀 😀 😀

jamaat
31. jan 2010

luba neskákala som, dosť decentne som tancovala, lebo mi šaty aj s podprdou padali 😅

Žmolenie bradavky poznám aj ja, to je ohromná zábava. Medzi dva pršteky chytí a zabáva sa. To ale len pri normálnom papaní, nie pri tomto večernom divnom cirkuse.