Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. feb 2010

boooze, ja ked sa mojej dokiny opytam na stravu, tak sestricka sa ma hned na to opyta, ci mi predsa nedavali brozurky... 😠 😠 😠 taka som na to nasrata ze az!!!

martinaxyz
2. feb 2010

mimi- nám tiež dáva brožúrky ale aj poradí...mne chodia aj domov brožúry a v každej je písané ináč čo dieťa môže a čo nie...napr. v jednej sú recepty z paradajok a paradajka je silný alergén a môže sa až po roku...

monkap
autor
2. feb 2010

mne uz teraz malo hovori o prikrmoch ... ale pri patkovi mi hovorila pri kazdnej navsteve ....

jamaat
2. feb 2010

monkap, veď viem, že už máte 9 mesiacov. Nie preto som to písala, že by ste nemali dávať 😉
Mne vlastne doktorka o príkrmoch nehovorí nič, len sa spýta, čo už Emke dávam papať. Tak asi robím všetko správne 😀 Na jogurt som sa sama spýtala.

emode
2. feb 2010

mimi ja som aj kvoli tomu zmenila pediatricku, tiez mi nikdy nic poriadne nepovedala

monkap
autor
2. feb 2010

jamaat: 😉

jamaat
2. feb 2010

emode Erika, všetko najlepšie k menináááám! 😉

martinaxyz
2. feb 2010

aj mi sa pridávame ku gratulácii... VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM EMODE 😀 😀 😉

juska3
2. feb 2010

Erika, vsetko len to naj k meninam 🙂

baby, akurat som uspala Alexa a akurat ked som ho chcela preniest do postielky, tak som si vsimla, ze ma v usku krv 😨 ☹ tak som hned volala doktorke, ale nebola v ordinacii a viac mi to uz ani sestricka nezodvihla....mm mu tiez pozeral a ze to si asi doskriabal usko...ale krvi by sa vo mne nedorezal ...

monkap
autor
2. feb 2010

tiez sa pripajáme: Emode vsetko najlepsie prajeme 😵

juska3
2. feb 2010

tak som sa dovolala doktorke, tak ma celkom aj ukludnila, ze keby sa mu nieco v usku pretrhne, tak je mnoho krvi a by ho to bolelo, plakal by...a bola som ho pred chvilou pozriet a viac krvicky tam nema, tak dufam, ze to ma len doskriaane, ale ani pazuriky nema a takto si dokaze ublizit

inac, my sme tiez dnes postielku, resp. rost s matracom posunuli lebo sa uz posadi sam a to je len otazka casu, kedy sa zacne skriabat cez bocnice 🙂

kosska3003
2. feb 2010

emode vsetko dobre k meninkam

no mija dr sa o prikrmy nepyta mozno predo ze mariky je dost hihihi no akurat sa mi zobudila tak sa ideme nachystat na obedik a potom hura na plavanie

emode
2. feb 2010

jeminenku, ja by som aj zabudla, dakujrm vsetkym za gratulacie 😀 ste zlate ...

sofia sa rozjedla, zjedla 180 na obed 😕 😕 😕

mimi21
2. feb 2010

erika, aj my sa pripajame, vsetko naj 😵 😵 😵

no tak ja som Ninu kojila i pol9 rano, potom spala, takze obedovala az o pol1 a ja ze aka bude hladna a houby, ani 120 mi nezjedla
ale davala som jej hrasok a moc jej to ani vcera nechutilo...

ludmilabb
2. feb 2010

Erika vsetko najlepsie k meninkam 😉

nikanika28
2. feb 2010

no u nas ze aka chumelica... 😝 A ja chcel letooooo..alebo aspon jar 😅

Erike zelame vsetko najlepsie k meninkam 😉

No a Klarku som supla na balkon, tak snad to nebude s tym spankom take zle ako vcera 😕

mimi21
2. feb 2010

no a kde ste vsetky??? 😕

mne mala zaspala o pol4, takze tiez to hadam nebude u nas take zle...
kupila som si nove mama a ja, tak si mozem aspon v klude precitat 😵

iinuska
2. feb 2010

ahojteeeee

My sme boli dnes na jadierkach a uz to je v poriadku, tak sa tesiiiiiim 😀 😀 😀

Adamko este dospava v kociku, uvarila som mu ovocie a potom ideme k susedom, je Erik

Emode, vsetko najsamlepsie k meninkam 🙂 🙂 🙂

nikanika28
2. feb 2010

Inus a ake ovocie si mu uvarila? 😕 😕 Ja teda nevarim ani nedusim ziadne ovocie, pekne surove, nech vitaminiky ostanu

nikanika28
2. feb 2010

a tesim sa s tebou, ze mate jadierka v pohode...super 😵

monkap
autor
2. feb 2010

tiez varim, surove mi nechce 😝 niekedy max. pol na pol zje (pol jablka uvareneho zmiesaneho s polkou suroveho)

rybca
2. feb 2010

My sme dnes zacali stvornozkovat..🙂 Par temp, ale to sa rozbehne..🙂 A vzapati na to sa uz sam postavil pri gauci a to kozenom, na ktorom sa mu rucky smykaju...🙂

iinuska
2. feb 2010

nikus, dik 🙂 . No Adamko ma ekzem a Petko tiez, je alergik, a vtedy je vraj lepsie davat varene. Uz som to tu spominala, Petko nemoze vobec jablko, hned ho skrabe v krku a ma cervene okolo ust. ☹ Tak som pri Adamkovi opatrna. Ja viem, tych vitaminov tam potom vela nie je, ale co uz. 😖 Dnes som mu uvarila jablcko s hruskou. Buduci tyzden mame poradnu, tak sa popytam doktorky, uz by som aj rada vyskusala cerstve.

nikanika28
2. feb 2010

jaj, vlastne ano, uz si spominam...tak to potom jasne...tak vyskusas po troske a uvidis, ci bude nejaka reakcia

mimi21
2. feb 2010

no, tak Ninke ide asi druhy zubok, lebo je strasnbe nervna... teraz je trochu kludu, lebo zuje kukuricne chrumky, uplne zvyskne, ked jej ju podam 🙂

dm1
2. feb 2010

nas najnovsie zacal uplne odmietat presnidavky a ovocie celkom.... uz ho to drzi 2. den odkedy aj horsie spi nespapal ani 100g..... vecer v kasi spapa presnidavku pekne ale rano ju do neho nedostanem ani nahodou.... V noci sme boli hore asi 10x.... uz som to potom prestala pocitat

ja som si pisala s annag nedavno aj o tekutinach aj 4.prikrme a napisala mi ze mame este cas na 4.prikrm ze kludne az pred 1.rokom mozeme dat. len rozmyslam ze ked nechce ovocie tak skusim rano dat s jogurtom a uvidime

nika no nemam slov na to divne hlasovanie 😠 to nastve ze sa cele dni snazis zhanat hlasy a potom toto....

mimi21
2. feb 2010

rybca neboj nic, o par dni uz bude maly lozit veeelkou rychlostou, ja len pocujem ako rucky capkaju po dlazke 😵
no a zmyvam skoro kazdy den 😝

nika a vy uz mate zubok?

rybca
2. feb 2010

mimi - u nas je to vzdy tak 2 tyzdne od prveho kroku az k uplnosti..🙂 ako skusi to, potom 2 tyzdne nic a potom to uz pouziva naplno..🙂

a uz sme vybrali malemu choditko, co mu kupime k meninam...🙂

http://woodywoodtoys.nl/easyshopmaker/tn_e12_4.jpg

mimi21
2. feb 2010

rybca pekneeeeeee 😉

ludmilabb
2. feb 2010

tak my uz spime po velmi narocnom dni 😝 urevanec bola dnes Sofia poriadny poobede mizaspala uplne inokedy ako zvykne vstala o stvrt na tri a bola hore doteraz, uz som ju neukladala skor to by bol totalny chaos a este sa nam podarilo vycikat na zem a pokakat do plienky a take sa nam uz tiez pekne davno nestalo...co toto malo znamenat ja sa len modlim nech mame dobru noc 😕