Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
24. feb 2010

no hlavicka este nepretrca, ale podla mna sa jej uz nesedi v nej moc dobre, zacina byt v aute mrzuta, a to predtym nebyvala

tak mne ako ide: najprv mi z ruky vyletel hrniec a narobil taky buchot ze sa az mala rozplakala a ako som ho dvihala tk som drgla do poharika, kde mala mala jedlo a ten mi zletel na zem a vykydol sa na cerstvo pozmyvanu dlazku 😀 😀 😀

jamaat
24. feb 2010

siri, tak darí sa vám ohromne. Klárke prajem rýchle vyzdravenie a fabuške dobrého automechanika.

Ja ešte vydržím s vajcom, Emka má ešte pár centi miesta na hlávke. Tiež začína byť mrzutá v aute, ale to nebude nôžkami, skôr jej vadí, že je priviazaná.

Boli sme v tom Takku - katastrooooofa! Toľko ľudí som tam ešte nevidela, na pokladňu 30-metrový rad! Tak sme odišli, ani som nič nekúpila. V Ikare sme objavili peknú knižku, neviem, či som už aj link nedávala. http://www.martinus.sk/?uItem=78915

beljanka
24. feb 2010

ahojte babuchy. konečne mám čas. ako to stíhate? ja s tými dvoma a "domom 😀 "som rada že žijem 😝
tie sedačky no katastrofa. ja sa tiež už musím po niečom poobzerať, ale neviem ako to poriešime aj s Emkinou...
neviete odkedy stačí len podsedák?
no sonička si už vyžaduje zase pozornosť.

iinuska
24. feb 2010

ahojte, Adamko zaspinkal. Teraz ako je chorucky mame nejaky rozhadzany rezim. Mna tak silno boli v krku, ze sa mi ani rozpravat nechce. Toto tu mi vyhovuje, a Adamkovi budem pisat 😀

emode
24. feb 2010

ahoj
mimi tak to vie nasr... 😠 my sme boli doobeda na donovaloch, krasne, este sa dalo aj sankami tak mala drichmala asi hodiny kym nam neprisli ludia ...

jamaat pekne veci v takku ale tiez sa mi tam nechce saskovat, mas 30% dole?
inak zajtra ma byt tiez pekne, nevybehneme niekam?

iinus skore uzdravenie 😕 je to trapenie 😢

idem asi robit ryzovy nakyp 😉

dm1
24. feb 2010

jamaat ja som sa zaregistrovala okolo vianoc v takku a este mi nic neprislo ani kupony ani nist.... no kaslu na mna akosi 😝

iinuska
24. feb 2010

emode, dik a dobru chut 🙂

mimi21
24. feb 2010

dm aj ja som sa registrovala, este niekedy v novembri a tiez mi nic nechodi 😠 😠 😠

kupila som dnes malej pukačkyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 a už ma jednu vo vlaskoch, no uplne uzasna je 😵 😵 😵
len odfotit sa mi to nejako neda 😝

emode
24. feb 2010

uz sa pecie vlastne dopeka ... 😀 rano idem cvicit tak hadam nevadi 😀

kosska3003
24. feb 2010

ahojte tak ja som dala malu mm nech bavka aj on a ja kukam co tu nove mm mi zase povedal nech si dam oddych od Pc na 4 dni tak uvidime ako sa mi bude venovat ak dokonale tak tu 4 dni ani nepachnem ale tomu neverim lebo jemu to vydrzi tak pol dna a potom kdesi zdrhne 😀 😀

mystery7
24. feb 2010

kde je lady?? Zeby dvojicky a kriesi ju mm??? 🙂
My sme mali fajn den, chcem dat video z navstevy, ale fb strajkuje

mimi21
24. feb 2010

joj mys, no ktovie co je s lady
ja tiez ako som prisla z mesta, tak som hned startovala konika, ze ci uz pisala, som zvedavaaaaaaaaaaa

kosska3003
24. feb 2010

tak Marika uz spinka huraaaaaaaaaaaaaaa idem hodit sprchu a idem kukat telku a vybrat si dovolenku

jamaat
24. feb 2010

Aj Emaleika už spí. A objavila som jej tretí zub. Nie však horná jednotka, ale dvojka. Tak jej to nejako dokriva rastie. 🙂 ...A musí ho už mať pár dní, lebo je riadne prerezaný.

lady nás určite schválne drží v napätí 😀
emode, ryžový nákyp by som si veru dala.
mimi, Ninka už má také vlásky, že sa jej dá pukačka založiť?? 😲

Aj ja som môjho chlopa okolo Vianoc zaregistrovala, ale tiež na neho ešte nič neprišlo. Teraz zase došli kupóny, 50,30,20,10% zľava.

zuzkad
24. feb 2010

pekny vecer prajem 😉 😉 😉

prave mi maly dopapal mliecko a uz aj spinka...som rada po dlhej dobe si v klude pozriem panelak...aj ked nejak sa mi prestava paci 😝 😝 a okrem toho ten vztah medzi tou Luciou a Denisou je nejaky divny...a celkovo uz akoby dosla fantazia 😖 😖 😖

ja som dnes vonku pohojdala maleho na ihrisku lebo bolo kraasne teplucko a maly bol stastnyyy ako blcha aj som nejake foto spravila ...pridam potom na FB 😉 😉 😉

noo som zvedava aj ja na Lady co a ako...ladyyyyyyyyy kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ??????????????????????????????

mystery7
24. feb 2010

a ako sa tam treba zaregistrovat? Na predajni ci aj net??
Co porabate? My prepiname tv a tesime sa, ze maly spi 🙂

ludmilabb
24. feb 2010

ahojte... co toto za den boool 😅 😅 😅
Sofia spala doobeda 40 minut a poobede sa mi ju nepodarilo uspat 😅 takze isla spat o pol osmej akoze nechapem z kade mala energiu a este aj v posteli po kojeni spekulovala ma islo porazit 😠 takze osem hodin bola hore ako nic a ja dnes akurat bolesti v bruchu som ju aj na fitlopte natriasala, nepomohlo len co som sebe zle spravila

idem trochen precitat co ste popisali

ludmilabb
24. feb 2010

aha tak az tolko toho na citanie nebolo

pukacku by som nemala kde Sofii pripnut ale tesim sa ked uz bude mat aj vlasy 😀 😀 😀

kosska tajze 4 dni bez netu, to je vyzva a kam sa cez leto chystate, k moru?

A VSETKY CAKAME NA LADY 😉

zuzkaprofant
24. feb 2010

dievcata nemate nahodou tabulku deckych velkosti topanieciek aj v uk cislovani a aj v americkom dakujem

kosska3003
24. feb 2010

ludmila k moru ale este namam sajn kde a moj chlap mi v tom vobec nepomaha on len zadre ze poskupo a som v haji

ludmilabb
24. feb 2010

baby vam strhavaju v banke nejaky kartovy poplatok? ja cumim dnes na IB ako puk, 200 korun mi za to strhlo 😕

mystery7
24. feb 2010

koska: nepochopila som

jamaat
24. feb 2010

ludka, nerobili ti novú kartu? Ak skončila platnosť.

ludmilabb
24. feb 2010

Jani nerobili ale vsak keby mi skoncila platnost tak by mi hadam poslali oznamenie ale nieco
...akoze fakt nechapem 😖

iinuska
24. feb 2010

ahojte

u nas boli susedia, a kamoska mi vravela, ze jej sestra ma 5 rocneho syna a ona ho este stale koji. A dceru, co mala predtym kojila 3 a pol roka. No skoro som odpadla 😀

ladyyyyyyyyyyyy 😀

kosska3003
24. feb 2010

mystery no povie mi ze drahe a hotovo vybavene a musim hladat dalej 😀

iinuska
24. feb 2010

kosska, my chceme ist do Chorvatska 🙂

zuzkaprofant
24. feb 2010

dievcata ta lady nas natahuje poradne ja tu od 19hod cakam ze ako dopadla 😀

lolita.9991
24. feb 2010

ahojte potrebovala by som trosku poradit,malinka sa ma narodit koncom maja
a objednala som jej take chutne satocky do 3 mesiacov
len neviem co pod to mam obliect ci stacia body,a budu drzat aj tu plienocku,popripade ponozticky

dakujem za raduu

emode
24. feb 2010

lady ma teraz asi ine starosti 😀 obkukava foto 😀 😀 😀

jamaat nakyp som robila 1x a celkom sa podaril, som zistila, ze je to velmi lahke ... az na to mlieko co mi vykypelo 😠 tak ak sa zajtra niekam vyberieme, zabalim ti 😀 rano daj vediet please ako ste sa rozhodli, ok??

nam ide dalsi zub, osmy, spodna dvojka, vieme hned ked si pri jedle pcha rucky do ust inak to vobec nerobi ... a aj presvita ...