Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
26. feb 2010

mimi, tak mala Ninka bude mat urcite super fotecky 😉

sssimi
26. feb 2010

Ahojte!
Jej mimi tak to budú fotočky 🙂 Idete do nejakého ateliéru? Som zvedavá ako to dopadne... Ja keď vytiehnem foťák na tú moju potvorku tak rýchlo sklopí hlavu a nechce ju zdvihnúť... Hold modelka z nej nebude 😀

Kočky ja mám zajtra zase skúšku, tak opäť prosím o vyslanie pozitívnej energie, nech sa podarí.... Jaj ešte alebo už len 4 skúšky... To musím dáko dotiahnuť a potom štátnice-fňuk... Bakalárka sa už pomaly, ale isto risuje...

mimi21
26. feb 2010

sssimi tak budeme drzat palce 😉

ideme k takej babe co normalne robila v atelieri, ale teraz je na MD (chodíme spolu plávať)
mne mala este len vidi fotak a uz sa usmieva 🙂 tak mozno bude Ninka modelka 😅

sssimi
26. feb 2010

Mimi možno 😀 Šak celkom pekne zarábajú 😀

Ja už som sa dohadovala s holkou čo nás fotila na svadbe a aj v tehotenstve. Ona je profíčka. Aj s manželom robia svadby a majú úplne plný kalendár, tak by som chcela hneď ako bude trošku peknejšie ju otravovať. Do veľkej noci má teraz trošku kľudu... Len ona fotí vonku tak nechcem zas malú v overali nechať fotiť 😀

iinuska
26. feb 2010

simi, tak drzim palce 🙂

iinuska
26. feb 2010

Adamko uz od 12 spinka, a my sa nemozeme pohnut. Vsetky veci mame v izbe, v kuchyni nechcem sramotit, lebo zase zobudit ho nechcem. Tak cakame....Asi nechce, aby sme isli... 😀

mystery7
26. feb 2010

ahojky, dost ste toho popisali
Ludmila: cela davka kase je ako ktora, ale najcastejsie 120ml vody a 5-6 lyzic instantnej kase, tak to moze byt tak 200g
K tomu uspavaniu: suhlasim s Emode, aj u nas je to tak. Musel sa naucit na postielku, ja ho balim do deky, alebo paplona, aby si nesadal - nevstaval.
Ja spim tak, ze ked zaspim zobudi ma len maleho plac. Inac mozu aj furiky padat, ale maly a lahky spanok. A nam totalne vrzga plavajuca podlaha. Ja sa snazim naslapovat, ale mm ide.... Tak isto nam vrzga postel, ako stary klavir.

Dnes som bola na druhy pokus kupit mu hracku, ale bude az buduci tyzden, nepotesili ma. Vonku je od rana strasne pocasie, zatiahnute a sivo a mrholi. Ale aspon sme sa presli a trochu som nakupila.

jamaat
26. feb 2010

Aj my sme už mesto pobehali. Mám nový občiansky, sociálnu poisťovňu sme vybavili, na pošte balíček vyzdvihli a nákup urobili. Hnusne je, leje - bleee! Teraz Emka spinká a ja idem poriadiť kuchyňu.

ladywitch26
26. feb 2010

caute zeny, neviete, co si okrem paralenu mozem dat na bolest hlavy? od rana ma tak nenormalne boli...uz som myslela, ze pojdem z roboty o pol jedenastej domov, lebo normalne sa mi od tej bolesti az zatmievalo pred ocami a na vracanie mi bolo. ale po prestavke to bolo lepsie, no len teraz doma zasa horor. az zimnicu mam. 😝

zuzkaprofant
26. feb 2010

cafte ako mate mi celkom oki len dnes sme doma lebo onicom pocko a mne sa ani nic nechce tak som si dnes den pre seba urobila lakujem si nechtiky a pod zalezitosti a maly sa mi pekne hrajka 😉

mystery7
26. feb 2010

ja som prave dorobila palacinky s jahodovym dzemom.
Mm je nejaky rozbity, dufam, ze nebude chory. Zajtra idem na koncert,tak sa uz len modlim, aby to vyslo ok

ladywitch26
26. feb 2010

mys, co za koncert? ja som za cely zivot bola len na jedinom, aj to tu v corku, ked prisli desmod. bolo to cez tyzden a vravela som nasmu manazerovi, ze si beriem den volna. ze bud mi da dovolenku, alebo v ten den budem chora, ale proste do prace nepridem a hotovo 😀

mimi21
26. feb 2010

no cawte
fotenie bolo super, ale narocne, lebo na striedacku, kym sme sa mi prezliekali sa fotila aj moja kamoska s detmi, tak nas tam bolo dost vela, vela ruchu a hlavne mala bola nevyspata...strasne sa na tie fotky tesiiiiiim, dufam ze budu dobre,
idem vas docitat,

mystery7
26. feb 2010

idem na erosa rammazottiho, mm mi kupil listok na narodky 🙂 snad to dobre dopadne
Ja tiez velmi na koncerty nechodim, len na no name som bola, par rokov dozadu. Skor sme chodili na festy, domasafest, siravafest . . . 😀

mystery7
26. feb 2010

posledne 2 dni Mirko velmi malo je. Na ranajky kasu zje, na desiatu davam jogurt a to teraz zjedol len par lyziiek - inokedy zjedol polku alebo cely, obed len par lyziciek, vyzivu poobede vobec nechcel a na vecer kasu, vcera aspon celu, dnes len 2/3.
Teraz nervaci v postielke, pritom tam uz zival ako najaty ☹

mystery7
26. feb 2010

tak zatial nervacil v postielke hodinu. Vyzera to, ze zaspi a stale sa zobudi s totalnym placom. Cez den zaspi do 15 minut a teraz sa takto predvadza, na nervy ☹

mystery7
26. feb 2010

dnes mam monolog ja, kde ste vsetky???

iinuska
26. feb 2010

ahojte, som u braska na nete

Adamko uz spinka, je v novom prostredi, tak som zvedava, ako bude..

mys, podla mna Mirka trapia zubky

lady, ked si tehu, asi len ten paralen.

mimi21
26. feb 2010

mys aj podla mna to mozu byt zubky, ako iinuska pise..

no ja akurat pozeram dnesne fotky, krasne, az som mala slzy v ociach a to su este neupravene 😵 😵 😵

ladywitch26
26. feb 2010

mimi, hod potom na net, nech aj my mrkneme so slzami v ociach 😉

mys, tiez myslim, ze to bude zubami. mne mama vravela, ze ked nam sli zuby, tak sme nechceli jest nic.

mimi21
26. feb 2010

lady a tebe je uz lepsie? hlava prestala boliet ?

no ta baba ma poprosila aby som neupravene nedavala, tak potom dam urcite 😉

inak ze cena uplne smiesna, 15 vyvolanych fotiek a CD so vsetkymi zabermi, upravenymi aj neupravenymi za 25e, kazda dalsia fotka 1,50e

jamaat
26. feb 2010

mimi, tak som zvedavá na fotky, možno sa potom rozhodnem a aj ja jej kšeft urobím.

ladywitch26
26. feb 2010

mimi, uz je to lepsie, paralen zabral. ale to bolo fakt brutus dnes. pri stanke som ani nevedela,co je to bolest hlavy a teraz mam migrenu kazdy tyzden. 😝

mystery7
26. feb 2010

uff, take foto by som chcela aj ja, ale najradsej na jar, ked bude vsetko krasne zelene a kvitnut
Zubky mu idu aj podla mna, len ma trapi to jedenie/nejedenie. Aj chrumku si da len sem-tam, nema vzdy chut. Ale aspon jogurt by mu mohol chutit. Nedavam mu ho uplne teply, tak studene by mu to malo chutit. Zajtra skusim lepsie omrknut pusinku.

mystery7
26. feb 2010

zase tu nikto nie je. Ja mam dnes ale smolu. No co uz. Nauduce snad budem mat viacej stastia. Pekny vikend prajem.

dm1
26. feb 2010

zdravim mne sa dnes fest dari..... robila som svoju prvu tortu v zivote ze matkovi na meniny lebo mu pridu gratulovat zajtra vsetci a uz torta hotova, nazdobena uz som len chcela na druhej strane par dobiek kremom spravit a posunula som si ju ze si ju otocim a nejak debilne a torta capla na zem............................. no normalne som sa aj rozrevala ze to mala byt prva matkova a takto dopadla 😢 😢 😢

robim dalsiu. ale ked sa dari tak sa dari. sekla sa mi plnka. skusala som zaslahat s maslom a cukrom a je to lepsie ale stale seknuta. mam este trochu masla skusim posledny pokus ak nie vysmarim ju rovno von oknom 😠 😠 😠

toto mala byt skuska na 1.narodeniny a vyzera to tak ze asi tortu objednam 😔

mimi21
26. feb 2010

jaaaj dm, nic si z toho nerob 🙂
a na narodeniny nech starke sa postaraju o tortu, u nas je uz teraz bitka 😅

dm1
26. feb 2010

tak nakoniec sa plnka zachranila a torta sa trosku chladi na konecne upravy. dufam ze tentokrat uz to nejako dorobim 😝

mimi aj u nas chceli babky piect ale ja som chcela sama matkovi spravit 😔 . ale aj snaha sa ceny, ze?

mimi21
27. feb 2010

bre ranecko

dn jasne ze sa snaha ceni 😉

prave mi volal postovy kurier, dovezuie nam dnes tu autosedacku, to je rychlost, vo stvrtok poobede objednana a v sobotu rano uz ju mame doma 🙂

ja som aj chcela vstat v noci na hokej ale dieta ako naschval spalo az do 5 😀

mimi21
27. feb 2010

a este som sa chcela opytat ako mam varit tie fazulove struky, pokrajali ste to alebo co???