Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
7. mar 2010

jamaat myslis tie supravky co mam ja? v letaku na nete som toho moc nevidela detskeho len par triciek a vacsinou babske

jamaat
7. mar 2010

dm, nie. Od 10.3. má byť akcia a sú tam aj tričká, aj tepláčky. Možno na nete ešte nie je leták, ja som to pozerala v papierovom.

dm1
7. mar 2010

tak to musim vycihat. nam take letaky nechodia lebo my mame male tesco a oblecko byva v letakoch vacsinou velkych HM. skusim na nete neskor. teplaciky by sme aj mi potrebovali ale so snurkou lebo nasmu vsetky teplaky padaju v pase. inak nechapem to cislovanie. mame z tesca overaliky na spinkanie 9-12m a je nam LTT a to sme taky krpci....

zuzkad
8. mar 2010

dobre ranko,

prvaaaa 😉 😉

poslusne hlasim...co som maleho ulozila vecer spinkat, tak potiahol celuuu noc do siedmej..potom sa nam zobudil a uz aj stal v postielke a kricaaaal na nas...tak sme dospali, ale hlavne, ze spinkal 🙂 🙂

dm tu postielku mala moja sestra a mala ju jeden cas nejako znizenu...idem to aj ja tak skusit...ale pred tym jej mala spadla z nej cize preto sa bojim este viac 😝 😝

mimochodom prajem vam aj sebe krasny sviatok...MDZ 😅 😅 😅

mimi21
8. mar 2010

pekne ranko

druhaaaa 😵

co by som ja dala za to, ze by mala prespala celu noc 😅
ale uz som ju odhalila, ona sa podla mna vobec nebudi v noci kvoli hladu ale sa chce pritulit, lebo aj dnes v noci len tak podudlovala cicik a spala dalej...uz som si to aj minule vsimla...

ludmilabb
8. mar 2010

ahojte tretia
u nas je naprd nalada, len ju nanasat treba inak reve, mooje krize ☹
ja kojim cez den z jedneho na jedno kojenie ale pred spanim musim prestriedat

v tescovom letaku maju pekne vedierka a hracky do pieskoviska by som aj isla kupit

ladywitch26
8. mar 2010

no tak ja som dnes od tej mojej dcery dostala super darcek na mdz. aby som ho nahodou nepremestala, tak ma zobudila uz o tristvrte na pat. 😠 no ale zobral ju muz, lebo som sla spat po polnoci, uplne hotova z chipperu, tam bolo ludi ze az, tak som prisla znicena a dnes rano pride velka dodavka, tak sa tiez mam na co tesit. 😝

iinuska
8. mar 2010

dobre ranko

Adamko ma zase teploty ☹ . Rano mal 38. Dala som mu Panadol. Ale ziadne ine priznaky choroby nema. Mozu to byt zubky? Ja uz nechapem.... ☹ ☹

Inak mi spapal polku zvolenskeho jogurtu. Teraz som ho ulozila, bol nejaky umrncany. V postielke je tichucko, tak asi uz aj zaspinkal 😔

emode
8. mar 2010

dobre rano,
ja uz som tiez zufala, mimi kebyze podudluje a spi, ale ona ich chce donekonecna, ked jej uz netecie, tak pusti a znova chyti a pusti a chyti tak dookola a ked odlozim tak strasny rev ona sa nezlosti ze netecie, aspon si myslim, lebo inak tomu fakt nerozumiem a som totalka nevyspata ... asi idem k malej spat, ta uz zaspala, ved bola hore od siestej 😖

dm1
8. mar 2010

nas vstal tiez pred 7. uz sa to stalo pravidlom... no co uz. a prespata noc? to co je????

mimi nas sa tiez podla mna nebudi na hlad lebo tiez uz aj spi na mne ale prso nepusti je to predsa jeho dudlik, nie?

boze snezi.... ja nechcem zimu nech je konecne jar!!!!!

jamaat
8. mar 2010

Čafte, zaraďujem sa do koľektívu. Hore sme od šiestej, kojenie bolo len raz o štvrtej.
Teraz spinká a začal rozhlas húkať, tak som hneď vyštartovala okno natesno zavrieť. Našťastie sa nezobudila zatiaľ.

ludmilabb
8. mar 2010

aj u nas kyda sneh...my sme hore od siestej este na 10 minut sa mi ju podarilo uspat a to vsjo

emode vy to mate zlozitejsie lebo Sofia nema cumel ja ked moju nakojim teda uz si pusti ze ma dost ale este by si chcela dudkat tak jej dam cumlik a ona spokojna zaspi

aj my uz spime bola hotova od rana sa po mne zliepala alebo po gauci, kresle aj na stolicku otocnu by sa chcela ale to by sa zabila kebyze sa jej to smykne pod rukami vsak to je posuvne tak len ju prenasam, zakazujem ona to nechape, zlosti sa, reve jaj kedy uz bude pevna a nebudem sa musiet o nu bat ze sa mi niekde strepe 😢

iinuska
8. mar 2010

emode, ja kojim z jedneho prsnika
Adamko tiez nechce dudel, tak to mame v noci aj preto take vesele. Proste si potrebuje trosku potahat, ukludnit sa a je...

dm1
8. mar 2010

my sme tiez bez cumla

iinuska
8. mar 2010

ja dnes nerobim nic, len periem a mam pocit, akokeby z tych veci ani neubudalo. Navarene mame zo vcera, aj pre Adamka, tak asponze tak

iinuska
8. mar 2010

aj som kupila dudliky, ale Adamko ho ma len na hranie. Ked som mu ho skusila raz v noci dat, tak som ho prebrala, ze som myslela, ze uz ani nezaspi. Ale dala som prso a dobre bolo 😀

jamaat, esteze si spomenula ten ....... rozhlas 😠 😠 😠

zuzkaprofant
8. mar 2010

cafte co nove

mam otazku nie su vase deticky teraz dako nervne moj maly pisti vresti nic nie je dobre len na ruckahc alebo blaznovstva to hej ale ze by sa pekne sam pohral ked ma vydi uz mi vysi na nohaviciach a len mama mama aj na zachod ide za nou vsade v noci vkuse je hlandy cez den nechce jest

zuzkad ty si si uz odvikla ako citam vstavat moj maly ani raz neprespal celu noc ja ani neivem vkuse spat ze 5 hod 😀 😀

jamaat
8. mar 2010

ludka, u nás kydá sneh?????????? A čo si v Detve? 🙂

iinus, veru aj ja musím do práčky hodiť, si mi pripomenula.

jamaat
8. mar 2010

ludka, v ktorom letáku sú tie vedierka??

emode
8. mar 2010

jamaat v BB snežilo ako v decembri riadne velke vlocky ale vidim ze je to uz fuc akurat co nam drevo zas namoklo ... ja dnes idem k nasim do ZV kuknut a aj sa poprechadzam po mojom rodnom sidlisku 😅

ludka len ja som na pochybach ci ma dost mlieka ked tak na prsnikoch stale vyvadza alebo sa len tak tuli ...

mimi21
8. mar 2010

emode, tak dame prechadzku 😉
ja sice idem o cvicit, ale ak dojdes v nejakom rozumnom case, tak by sme aj mohli, a mozte k nam aj na kavicku dojst a pohrat sa 🙂

iinuska
8. mar 2010

emode, aj ja som si zaspominala na stare casy minuly tyzden. Aj som dost vela znamych tvari stretla.Nostalgia... 😅

ludmilabb
8. mar 2010

boze Sofia spala polhodinu, vobec v tej postielke nechce spat ☹ rozmyslam ci to nie je aj polohou v posteli spime kolmo oproti stene ale postielku mame pozdlzne so stenou mohlo by jej aj to vadit? 😖 😖 😖

Jani v letaku kde su zahradkarske naradia

jamaat
8. mar 2010

ludka, musí si proste zvyknúť. A možno by ti aj na veľkej posteli spala dnes len polhodinu.

zuzkad
8. mar 2010

tak prave mi maly zaspal...ani nedopil kasu a uz zaspal...dufam, ze si pospi aspon hodinku

zuzkap ...noo mas pravdu ja som rozmaznana...ja som naucena, ze mi maly spi celu noc a niekedy okolo piatej sa zobudi na hlad, to dame mliecko a spinka dalej...to len minula noc bola nejaka divna a maly nechcel spat, ale tuto noc sa to uz dalo do poriadku 😉 😉 a spinkal..on bude asi taky spachtos po mne...aj ked som bola este tehu tak som malo citila pohyby a on si spal cervik jeden stale v brusku 😀 😀

juuj ani nestraste so snehom, ja uz teraz mam stres ci to nepride sem...ale moja meteor. stanica ukazu snehove vlocky na stvrtok 😠 😠 tak dufam, ze sa to este zmeni na mracno, co mi ukazuje do stredy 😒 😒

dnes nevarime lebo mame obed zo vcera a svokra dnes este gulas navarila, tak mame pokoj...dnes budeme len vegetit...asi ani von nepojdeme, lebo je hnusne...mrzne a zatiahnute a fuka studeny vetrisko 😝 😝 😝

emode
8. mar 2010

mimi co je to rozumny cas? chystam sa okolo pol druhej z tadeto vypadnut aby potom sofia vonku spala len mi urcite v aute zaspi tak neviem ci bude spat v kociku ale mala by ... mozno by sme vas kukli tak na pol hodku a potom von

ja idem rano cvicit, teda dufam, ale budicek mam zaruceny len spat treba ist skoro ...

mimi21
8. mar 2010

emode teraz ideme do mesta na chvilu, potom okolo pol3 by sme mali byt doma
dam ti do IP tel.cislo a mozme sa stretnut, mozme sa aj prejst ist ako budes chciet - teda Sofia ako bude chciet 😉
a cvicit idem na 4, teda okolo 15_45z domu

emode
8. mar 2010

mimi RP 🙂

kackabrcka
8. mar 2010

iinuska ja som chcela tiez chicco ako ty ale nakoniec sme sa rozhodli pre tento kocik

http://www.amazon.co.uk/gp/customer-media/produ...

mimi21
8. mar 2010

no a toto co ma byt, ze nikde nikoho... 😕
kam sa vsetci podeli???

ja som si bola zacvicit a fajne bolo... riadne som si zamakala 😝