Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
1. apr 2010

mimi, presneee, to poznám, aj Monike raz prepichovali. A tiež sa jej to stávalo zo zastavených hlienov. Už som písala - pomáhal na to Sinupret. Je síce hnusne horký, ale pomáha. Akonáhle sa začala sťažovať na ucho, dala som tento sirup a prešlo. On totiž sťahuje hlieny. Určite ho skús.
Držte sa.

mimi21
1. apr 2010

jamaat dala nam trifed - na odhlienenie
teraz zaspinkala zase, asi si aj ja pojdem lahnut, len este pracku vyvesim

jamaat
1. apr 2010

ten nepoznám. No ideme na nákupy. TAk zatííím!

iinuska
1. apr 2010

jamaat, pevne nervy. Teraz je vsade plno ludi

my ideme von, konecne je fajn a nefuka . Mozno si aj zmrzku dam 😝

jamaat
1. apr 2010

Jeeejda, no veru to bolo! Aj tak som nezohnala mäso, čo som chcela.

ludmilabb
1. apr 2010

nas vonku prefukalo

Jani a kde si po obchodoch behala?

jamaat
1. apr 2010

ludka, v Kauflande a v medzibrodskej mäsiarni. Tam bola zase šóra až na ulicu, ale ujo predavač normálne prišiel dozadu ku mne a vraj čo si prosím, že na mňa už čaká. Tak neviem, asi bola teta dôchodkyňa, čo pred nami stála, povedať, aby nás prišli obslúžiť. Lebo hneď ako sme prišli, tak ma posielala dopredu, že malá to nevydrží toľko čakať. 🙂 ..........No a ešte som bola v Sásovej vajcia kúpiť a na pošte balíčky poslať.

jamaat
1. apr 2010

A Emka neskoro zaspala poobede, tak sa len pred chvíľou zobudila. Takže o ôsmej pokoj ešte nebudem mať. 😝

mimi21
1. apr 2010

no nina uz spi, nechce vobec jest ale ani sa jej necudujem pri tolkych liekoch, chudatko moje

aj ja som bola v kauflaci u nas, tiez bozie dopustenie, katastrofa, vsetci len nakupovali a nakupovali a nakupovali

a ja som taka grogy, ze ratam, ze tak do pol hodiny zaspim 😅

danus.ka
1. apr 2010

Už som tu pred časom písala, ale nestíham pravidelne prispievať.
Chcem sa spýtať, čo všetko už dávate drobcom jesť? Myslím, aké nové potraviny ste zaviedli.
Náš Branko je po zobudení ráno nakojený, potom na desiatu jogurt - zvyčajne Activiu bielu, obed - zemiak, ryža, mäsko, zelenina (brokolica, cuketa, mrkva, zeler, tekvica, špenát), olovrant - ovocie, večer - mliečne kaše od Nestle a medzitým je kojený. Okrem rasce nepoužívam ani soľ, ani žiadne iné korenie. Piškóty a keksíky veľmi nechce, ale keď, tak tie od Nestle.
Čo nové z potravín by som mu mohla dať?

ladywitch26
1. apr 2010

caute zeny,ja len na skok z kamosovho laptopu. moj sa mi pokazil, takze sa tu asi tyzden, dva neukazem ☹

mystery7
1. apr 2010

jamaat: tenisky su nadherne,ale na teraz uz mame. Mozno na jesen.

My sme dnes chodili po navstevach.

Danuska, ja uvazujem nad baklazanom, len nemam nejako odvahu 😅

mystery7
1. apr 2010

lady, tak to je dobre na nervy

A tu nikto nie je?? Cez sviatky bude asi klud

emode
1. apr 2010

Ahojte zienky,
ja len teraz, uz sme na chajde na donovaloch, a co sa nam dnes stalo: ked sem prideme tak malu kupeme prvy vecer len v malej vanicke naozaj aby sa len oplachla ritula, vodu som si ale nevyliala hned lebo som nestihala, prisiel mm ze ideme posunut postel k stene aby mala nespadla ... po asi minute ma vola do obyvacky, ze pod sa pozriet ... a mala si rochni vo vanicke ... v plienke a v pyzame, netusim ako sa tam sama strepala lebo ani vlasy nemala mokre 😀 😀 😀

siri mne sa velmi paci espiro ... su lahke a pekne a prepracovane a taka napodobenina quinny zapp len sa da polohovat co je super ... nehovoriac o cene, stoji okolo 120 Eur http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7606636&tab=0

jamaat musim kuknut tvoj mimibazar

iinuska
1. apr 2010

danuska, cervena repa, cervena sosovica, mozno ovsene vlocky s ovocim. To je vsetko, co ma napadlo v tuto neskoru hodinu

iinuska
1. apr 2010

danuska, a pecivo alebo chlieb malemu nedavas? S maslom alebo so syrom

emode
1. apr 2010

iinus aky syr davas? ja aj tvrdy aj lucinu

emode
1. apr 2010

inak mimi myslime na ninku nech sa skoro uzdravi ☹

jamaat
1. apr 2010

Ja som syr ešte neskúšala. A pečivo by Emka jedla od rána do večera. ktokoľvek je, tak príde žobrať. Pečivo a jogurt.

jamaat
1. apr 2010

A aj hrozno sme už skúšali, chutilo jej.

No kukni Erika, po Veľkej noci mi prídu ďalšie veci.

sssimi
1. apr 2010

Ahojte. Tu to ešte žije?

Jamat my sme na tom rovnako s jedením. Nesmie niekto jesť bez toho, aby malá niečo nežužlala.

Kočky zajtra idem na poslednú skúšku.... Ach ešte sa drvým...

sssimi
1. apr 2010

My sme dnes kúpili kočík Mark 3. Hodila som ho na FB. Emode je véééľmi podobný espiru. Ja som tiež naň pozerala. Jediná nevýhoda týchto kočíkov je, že nemájú polohovanie nožičiek inak čo som dnes poskúšala, tak sú oveľa pevnejšie ako tie so 4 zdvojenými kolieskami-to sú také hrkalky.

jamaat
1. apr 2010

No čo už, tak sa budeme hrkotať svetom 🙂

dm1
1. apr 2010

jamaat nas tiez ked mi jeme musi nieco aj on chrumat lebo inak je zle. ale pritom ked mu dam rozok tak ani polku nezje ale musi si papat ked aj my. mozno rychlo jeme a chudak nestiha 😀

dm1
1. apr 2010

a pridavam sa k hrkajucim 😉 ale radsej budem hrkat ako vyvalit za kocik velke prachy. ved to chcem len na rychlo do mesta a hlavne na leto. v zime budeme mat z kombinacie sportak

danus.ka
2. apr 2010

Pečivo som neskúšala. Myslela som, že kvôli lepku čím neskôr. Skúsim teda 😉
A varíte drobcom osobitne alebo dávate z toho, čo varíte pre seba?
Teraz ma napadá, že teda, keď papajú pečivo, tak by už mohli také halušky so syrečkom, bielym jogurtom?
A čo hovoríte na golfáč Esprit? Nemáte ho niektorá?

ludmilabb
2. apr 2010

ahojte dobre rano aj ked je zatiahnute a lejeee

jamaat
2. apr 2010

Dobré ráno.
Joj veru hnusne je a nevyspatá som. Emka zase buntoší v posledných dňoch.

mimi21
2. apr 2010

ahojte
u nas noc celkom ok, o 3 kojenie a spala do 7:15
sople sa uz pustili, tak uz hadam bude dobre

danuska ja som uz malej davala halusky ale ciste len s masielkom, jedla ich s velkou chutou 😝
aj u nas lejeeeeeeeeeeee

iinuska
2. apr 2010

dobre ranko

u nas noc celkom fajn, 2x kojenie, hore sme od pol 7. U nas zatial neprsi, ale je len 5 st.No nic moc.

emode, lucinu davam

nas golfac ma tiez dvojite kolieska, ja som prave take chcela, a mame polohovatelnu opierku noziciek