Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. apr 2010

no luba, nerobí si z teba ten tvoj mužo srandu? 😀 ........tak ale hádam to vyjde, veď kríza je, nebudú ho chovať a ubytovávať dlhšie ako je nutné 🙂

mimi21
14. apr 2010

jamaat, dobra teoria 😀 😀 😀

iinuska
14. apr 2010

mimi, no my to mame zase pestre v noci. Tak aspon vecerne zaspavanie mame bezproblemove. No nechcem nic zakriknut

iinuska
14. apr 2010

lubi, tak super, nech to vyjde, aby sme sa videli aj nazivo 😀

luba142
14. apr 2010

uniska to snad uz vide ale ved uvidime 🙂

luba142
14. apr 2010

INUSKA tam malo byt 😀

nikanika28
14. apr 2010

Cafte, Klarka mi zas bojkotuje jedlo...asi zo zubov..a presne o mesiac tu mame prvy rocik 😕 😵 😵 ..strasne rychlo to ubehlo, akosi to nestiham sledovat. Zaspava tiez sama, ale teraz je to zase take slzave udolie, bola som viackrat za nou, mlieko vypila asi na 5x, ale aspon to vypila, na kasu robila brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....
Dnesne strihanie Lukaskovych vlaskov sa nekonalo, asi az zajtra 😨 , najradsej by som mu ich nechala take krasne brcate, ale uz ich ma ozaj dlhe, ked su mokre, tak ich ma po plecia skoro 😅 😀

mystery7
14. apr 2010

ahojky, stretko vam ticho zavidim, ale by budeme mat ten vikend velku oslavu-grilovacku, tak si to aspon trochu vynahradim. Dufam, ze to vyjde 😉 hlavne pocko
U nas sa uz hodinu spi, ale 2x mrncal 🙄 jaaaaj
Nakyp sa podaril, mame este dozajtra. Zajtra budem malemu varit kralika

nikanika28
14. apr 2010

no Lubi, si sa mi ani nepochvalila, ze pojdete !!!!! Ale supeeeer, tesim sa 😵 😵 😵 😵

luba142
14. apr 2010

jamat asi nerobi 🙂 a okrem neho tam ide aj dalsich 20 chlapov tak snad to len hadam skratia na tie 3 tyzdne.......jednemu aj dcerta bude mat primanie v case ked budu prec a aj dalsi musel zrusit oslavu 50-tky v restauracii

luba142
14. apr 2010

nika este sa netes 😀

mimi21
14. apr 2010

no tu to tusim oziva ked ja idem spat...bru noc 🙂

nikanika28
14. apr 2010

mimi a co tak skoro?? 😀

mystery7
14. apr 2010

kocky nehcete nektora predat tie penove stvorce, co sme kupovali?? J by som chcela balik-dva,ale vsade maju s inymi zarezmi

mystery7
14. apr 2010

aj ja idem spat, som v pohotovosti od 6 🙄

dm1
14. apr 2010

a teraz niekedy tam maju ist aj ine baby z MK, ze? potom treba ist na vyzvedy ako boli spokojne

dm1
14. apr 2010

moj prispevok mal ist do temy stretnutie majoviek 😉

zuzkad
14. apr 2010

ahojteee,

asi uz polovica z vas zalahla,,,,ja este taham...maly uz spinka, dnes zaspal celkom pekne a rychlo...ale dnes sa aj nabehal. Ked vonku prestalo prsat rychlo som ho obliekla a isla som s nim von a potom do tesca, tak sa mu v tescu pacilo, ze tam krical od radosti az sa ludia obzerali po nas 😀 😀
Som inak zvedava aka bude tato noc, lebo predosla bola dost desna. Mam ale pocit, ze mal krce v brusku, lebo sa dost napinal a rano ked sa pohmiril tak prdeeeeel az az, asi sa mu to uvolnilo 😅 😅
Dnes bol maly rozkosny, lebo bol v postielke a ja som odbehla na zachod..hladal ma, lebo celu dobu som bola pri nom a potom ked ma dlhsie nevidel tak chutne zakrical mamaaaaa 😀 😀 😀 normalne akoby ma volal 😀 😀
Na FB som uz pisala, tak sa tesime, ze maly zacal sam chodit, este su to take zaciatocne neiste krociky, ale ked zbadal tatu tak az utekal sam k nemu, bolo to kraaasne 🙂 🙂 🙂

mimi21
15. apr 2010

bre ranko, uprsane 😠 😠 😠
ja som rano malej zase odsala taky sopel ze az 😠 tak uz sa bojim ci zase nebude mat nadchu, ale idu jej aj horne 3 zuby, tak uz som zufala, ze ak ma byt zase po tej dlhej chorobe chora tak ma slahne
noc klasika 2krat hore

a ta suseda nad nami co tolko sexuje asi ani nespi, lebo furt ked som malu kojila, tak som pocula hore hlasy a aj ako chodili a to bolo o pol2 a o 4 😅

mystery7
15. apr 2010

dobre ranecko
U nas uz neprsiiiiiiii 🙂 🙂
Ked vydrzi pocko, tak okolo obeda vyrazime vonku. Skusim sa ozvat aj zuzkeprofant. Snad sa netesim predcasne 😅
U nas noc....ani neviem kedy som ho vzala k nam, rezignovala som. Sme hore od 6 🙄 zase, nechapem to.
Maly uz spinka a ja varim kralika.

Vsetky pouzivate tie penove stvorce na podlahu?? Nechcete ich niektora predat??

ludmilabb
15. apr 2010

ahojte, mys ja ich mam v obyvke na podlahe ale ako som videla tie tvoje na fotke su aj tak tensie by nepasovali

ludmilabb
15. apr 2010

a tu sa ten dazd sere 😠 😠 😠

mystery7
15. apr 2010

ako davate teraz detom vigantol, teda kolko kvapiek?
Ludka: neviem ako to moj Mirko robi, ale stale sedie mimo stvorcov 😅 na podlahe ☹ takho prenasam. On stale tam kde ja, sedi a stvorcoch ked aj ja.
Ale o chvilu uz bude chodit a snad aj pochopi, ze su a sedenie 😅

luba142
15. apr 2010

ahojte

mystery u nas mala sedi na podlahe stale a kaslem na to lebo aj tak nepomoze ani prenasanie, jedine v deckej izbe mame koberec a tam ako ta vydrzi ked je doma Kika ale inak je stale za mnou za pätami

nikanika28
15. apr 2010

Cafte
No pocasie dnes neprekvapilo... 🙄 🙄 A ja by som spala stale....cakam na klarkin poobednajsi spanok a zalahnem aj ja 😅 😀 .
Klara je tiez stale na zemi, penove puzzle sice mame na pol obyvacky, ale nedavam jej to a ani deku uz nema, ona stale niekde inde spekuluje, tak je to zbytocne. Teraz sedi v stolicke a vyzuva jablcko 😀 😀 . Ma ho plnu pusu, ale zuje a zuje 😀 . Sa jej paci, ze ho moze papat sama, nakrajala som jej ho na mesiaciky a to sa jej paci 🙂 . Tak by som sla von......ale leje ako z krhly 😠 😠 😠 😠 ..Ludka, dobre si to vystihla 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
15. apr 2010

ludka vie mať trefné poznámky 😀

ludmilabb
15. apr 2010

Jani uz som sa nevedela inak vyjadrit

ludmilabb
15. apr 2010

joj tak mne sa Sofia prebrala ako som ju prekladala do postielky tak teraz ktovie kedy azspi 😒

mimi21
15. apr 2010

no do kelu, vymazal sa mi prispevok, tak este raz:
na Funku davali rhytmusa, taky drsn chlapec to bola teraz taketo sracky spieva 😝

ja som spala s malou 1,5 hodiny a som tusim viac rozbita ako predtym, snivalo sa mi, ze Beckhamovci isli spachat teroristicky utok v nejakom SC na kinosaly, ze bombu daju do vsetkych az na jednu a ja som potom na nete pozerala fotky ako chodia po tych kinosalach a nejakemu psovi tam davali jest otraveny kolac - som ja normalna ???

Nina uz ma predjedlo za sebou, kym som ja bielila zamiakxy tak mi zase hrabla do kvetinaca a uz som len pocula ako mlaska 😝

juska3
15. apr 2010

ahojte 🙂
mimi 😀 tych mlaskani este bude,,,, 🙂 ja mavam podobne salene sny

tu tiez prsi a vcera bolo lepsie, aj som najskor chcela ist von s malym, len on o pol12 zaspi a spi do pol2 a kym sa naje a vychystame, tak je pol4 ako sa poznam lebo ja ked niekam mam ist, co i len von sa prejst, tak mi to trvaaa, tak sme ani radsej nesli, som dufala, ze uz dnes bude lepsie, prd barani, aspon rano som sa bola vyvencit v Kauflande lebo sme uz doma zavreti od nedele, asi ako vsetky, ze 😒