Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
17. apr 2010

mne ostalo skoro 10kg, ale bojim sa chudnut, aby som neprisla o mlieko. Jedine co dodrziavam je, ze nejem po 18 a jem len tmave pecivo, ale vysledky nikde 😝

mystery7
17. apr 2010

ja som raz chudla s jablcnym octom, to mi isli kg dolu jedna radost, ale pocas kojenia sa to neodporuca, babo by mohlo mat problemy s bruskom

jamaat
17. apr 2010

Jablčným octom? To si ho pila rovno na záchode? 😅

zuzkad
17. apr 2010

jamaat 😀 😀 😀
ja som jeden caj jedla tbl. jablcny ocot, lebo normalne som ho nevedela do seba dostat...skoro som sa dovracala...ako si to mohla pit ?? alebo si mala nejake recepty ?? daj sem tip...lebo este mam co to dat dole...tak nech to ideeeee 😅 😅

mystery7
17. apr 2010

pred kazdym hlavnym jedlom sob ho pila riedeny 😀 do 2dcl pohara som si davala malu lyzicku
Zo zaciatku aj menej, ale ked som si zvykla na chut, bolo to v pohode.

mystery7
17. apr 2010

idem ja spat, ved o chvilu mam budicek
Ale uvazovala som, ze si to skusim urobit a vypit, dam si cajovu lyzicku do pol litra vody. Ked maly bude ok, tak budem tak pit aspon 1x denne 😅

mimi21
18. apr 2010

ahojte
kua, baby mne to dako nechodi, brucho ma boli, ale mrchy nikde 🤐
pockam do zajtra a asi si urobim test 😕 😕 😕

mystery7
18. apr 2010

heh, mna ani brucho neboli a uz 4 den cakam 😅
Sme hore od 6:40 😅

zuzkad
18. apr 2010

dobre ranko...hore sme asi od pol osmej...v noci sme tiez boli hore, viac menej take mrnkanie caste...neviem ci nejdu dalsie zubky, lebo zase nechce papat varene, len zuzlat sladky rohlik, alebo mlieko a kasu, to mi robil, ked mu isli dolne zubky, tak uvidime.
mys tak to klobuk dole, ja keby som chcela pit jablkovy ocot tak ma bude natahovat, len co ho privoniam 😝 😝 ale skusim to cez tbl. mozno aj to mi pomoze 😉 😉 😉 tusim ich aj doma mam 😅 😅

od rana mame slniecko, tesim sa, konecne sa zlepsuje pocasie, lebo do teraz to bol des 😠 😠 😠

sa tesiiiim objednala som malemu veci z nextu cez jednu kocku...na poslednu chvilku v den uzatvorenia objednavok ...a este k tomu v noci uz, ked som mala najskor cas...bala som sa, ze mi to uz neobjedna a ja to mam ako darceky pre maleho k narodkam a aj pre moje krsniatko k narodkam, budu mat spolocnu oslavu ale zlatucka baba je to, napisala mi, ze ked sa jedna o oslavencov ma uprednostni a objednala mi vsetko, jedine bielu mikinu a karovane nohavice nemali uz ☹ ☹ ale nevadi ma kratase, tricka...atd objednane ...veci az az za 87€ 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ale skladam sa so svokrou mojou, cize to nie je az take hrozne 😅 😅

ludmilabb
18. apr 2010

ahojte, tak my sme boli hore asi 4x furt mrncala aj po nakojeni a od rana je taka kadejaka, aj dobre aj nie, strasne rada cita ale hlavne chce obracat strany na leporele a to ked sa jej nedari tak jaci

ooo to si tu viacere idete robit tehu test? 😅

mimi21
18. apr 2010

ludka aj nina rada cita, teraz sa tak zamyslene divala do knizky, tak horlivo obracala strany a vobec jej nevadilo, ze ju ma hore nohami 😀 😀 😀

jamaat
18. apr 2010

Ahojte. Aj u nás bola rušná noc. Ale tlačí sa jej hneď aj dvojka horná a ani jednotka nie je ešte úplne prerezaná. Mužo spal v obývačke, lebo ho zase choroba chytá, tak sme boli samé na posteli a Emka sa tak metala a prevracala, že som sa furt strhla na to, že spadne z postele. Ale vôbec si nepamätám, či som ju aj do postieľky dávala, alebo bola od prvého zobudenia so mnou v posteli. Ja som v noci v totálnych mrákotách a ráno si to jednoducho nepamätám. No a kým sa ráno ešte preberám, oči zalepené, tak Emka s obľubou trieska hlavou mne do hlavy, kváče ma, škriabe a naťahuje nos a ústa. Ide ma z toho vychytiť!

iinuska
18. apr 2010

dobre ranko,

ajajaj, tu budu dalsie tehulky, ci co???? Keby Adamko trosku lepsie spaval, tak by som sa aj dala nhovorit... 😅 Ale takto si fakt neviem predstavit, ze by som ostala tehotna.

dnes peciem rybky, takze rychly a zdravy obedik. Aamko ma rizoto

iinuska
18. apr 2010

mimi 😀 Adamkovi sa paci, ked ja listujem, a cim rychlejsie, tym lepsie

mystery7
18. apr 2010

jaaaaj nestraste. Este som nezhdila a opat priberat??? Moje nervy, moje klby 😝 keby maly tolko nekrical a spal v noci, bolo by to o inom.
Dnes super nervozita. Doobeda spal hodku, mm ho zobudil, lebo dosiel ako velka voda 🙄 poobede sme boli 3 (!!!!!!!) hodky vonku a toho 2,5 hodiny krical a vrestal. Poznaju nas uz cele kosice, ludia sa za mnou obracali a krutili hlavami. On najedeny, prebaleny-cisty, mal spat. Tak namiesto spanku krik 🙄 🙄 🙄
Zjedol kopec chrumiek, kornutok na zmrzku, polku vyzivy (prechadzka s piknikom) a stale krik.

mystery7
18. apr 2010

jamaat: presne toto je u nas rano, ked ja som v polospanku a on uz zobudeny. Najradsej ma ale pichanie prstekom do mojho oka. Nenormalne ho zaujima ako funguje. A samozrejme zuby 🙄

mystery7
18. apr 2010

a samozrejme doma na prsniku zaspal za 2minuty. Spi od 17:10, som zvedava kolko potiahne a kedy bude mat potom nocny spanok.
Zaujimave, ze ked s nim mm ide vonku, vzdy mu v pohode zaspi v kociku 😉

mystery7
18. apr 2010

tak som sa tu vysantila 😀
Na obed bolo grilovane kurca, ryza a slivkovy kompot 😀 a kuracia polievka 😉

mimi21
18. apr 2010

mys pekny monolog 🙂
mne mala zase spala poobede len 25 minut, ale aspon dobre zaspi vecer

inac som nevydrzala a robila som si test 😀 negativny, ale neviem ci som ho dobre urobila, lebo tam sa mala len spicka papierika namocit a ja som to dako viac namocila, ale rano si urobim este jeden 😅

iinuska
18. apr 2010

ahojte, Adamko uz spinka, dnes za cely den spinkal len hodinu a pol

a pokukujem po kolacikoch z oslavy 😝

dnes pozeram tanecky, som zvedava, kto tam bude spievat, lebo vcera nam tam spieval ten cernosko 🙂 🙂 🙂

iinuska
18. apr 2010

mimi, Ninke vsetko dobre k vymesacniku 😉

jamaat
18. apr 2010

Ahojte. Emka je von na záťahu aj s Monikou 😀 .........Spala vyše 2 hodiny a zobudila sa pred siedmou. Najskôr nedajbože zaspať a potom takto 🙂
Najnovšie keď má spať, tak začne vyskakovať, jašiť sa, rehotať sa. Ja na ňu aj zlostne skríknem a ona rehot. Vyslovene ako keby ukazovala, že aha ja mám koľko sily a akú dobrú náladu, nedávajte ma spať! Keď to zase začala robiť pri kojení pred spaním, tak som ju ani do postieľky nedala, lebo by to nemalo význam. No a po hodine už potom odkväcla a drichmala do večera. 😅

dm1
18. apr 2010

zdravim sme boli na vikend u nasich

dakujem za pochvaly torticky . Som si pritom veru nadavala ze naco som si na prvy krat vybrala take zlozite a nie klasika okruhla a ozdobit.... takto som vlastne 3x potahovala lebo boli 3 kusky. ale islo to celkom dobre a s vysledkom som bola celkom spokojna. dokonca moja mama povedala ze by ani nepovedala ze ja mozem taku peknu spravit

a torta bola fakt iba na skusku nakoniec... mala prist nasim aj sestra malemu vinsovat ale pokazilo sa im auto kusok od baraku tak neprisli. neterka plakala kvoli tomu sa na nas tesila a aj my na nich. no co uz

ludmilabb
18. apr 2010

mne spala Sofia cez den dost naprd, uspavanie na dvakrat a dokopy to nebola ani tristvrtehodina, o pol osmej odkvecla
Jani Emka sa uz zacina poflakovat po veceroch 😀 uz ti spi?

iinuska ze iba hodinu a pol? ja by som bola hadam aj spokojna s takym dlhym spankom

my rano vstavame tak, ze Sofiu si este po prebudeni polozim na seba a tak lezi chvilocku a potom ju uz musim vybrat z vaku a to ju ja vobec nezaujimam hned odlezie k rohu postele a to ci chcem ci nie musim vstat
dnes ma dvakrat tak udrela ked som ju mala na rukach ze som az zkricala, najprv mi taku capla po nose a potom po ociach 😠

iinuska
18. apr 2010

ludka, no normalne zvykne doobeda spinkat tak pol hodinku az hodinku poobede cca hodinku a pol az dve.

no rano sa my nejako dlho nezdrziavame, lebo plienka ma aj sto kil 😅

jamaat
18. apr 2010

Pred deviatou Emka zaspala. Takže celkom OK.

mimi21
18. apr 2010

iinuska dakujeme 😉

mimi21
18. apr 2010

inak dnes som nejako neustriehla malej plienku a pokakala sa mi, ja som na to prisla dost neskoro asi, lebo ked som jej utierala ritku, tak mi na servitke ostalo trocha krvi, strasne som sa vylakala
a ona bola cely ten cas vesela, vobec jej nevadilo, ze ma nakakane v plienke 😒

iinuska
18. apr 2010

no, my uz mame zasebou prve nocne ( ak to tak mozem nazvat ) kojenie. Skusala som dubacika len na rukach nosit, ale plac sa zacal stupnovat a zacal sa sponovat. Tak dostal, co chcel... 😨

mimi21
18. apr 2010

no aj ja som uz bola utisovat, skoro som tiez kojila, ale nakoniec zaspala
inac dnes zaspala Ninka asi na 76pokus, lebo hned ako zaspala, tak sebou trhla, akoze ja este nespim a usmev hodila, no brutus 😀 a este ja ako som sa plizila z izby tak som fajne sustala, lebo som mala oblecene sustaky 😅