Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
25. feb 2011

@mystery7 strasne vela ludi je zase chorych...mne uz magdulka zacina byt ok, uz ma iba sople, ale klara teplotuje, vcera v noci fakt kazde tri hodiny lieky a ani jej uplne neklesla, dnes cez den celkom ok, akurat vecer tiez raz vracala....no uvidime aka bude noc...
ja som k tomu tiez prechladnuta, teraz by som ani porod neudychala aky mam plny nos, tak snad sa este stihneme dat vsetci dokopy, kym ma to chyti....

mystery7
25. feb 2011

@kosska3003 najhorsie je ze neviem z coho mal vcera tu telotu. a dnes to grcanie...ved inokedy ked ma dost tak uz neje. on vsetko pojedol v pohode a este aj to mlieko s takou chutou pil.....
na noc si pripravim nurofen k posteli.
idem spat, dnes som psychicky riadne unavena a zacina ma boliet hlava-asi z nervov 🙄
vdaka, ja som uz na tie dvd skoro zabudla - dnes som hotova

kosska3003
25. feb 2011

@mystery7 len si chod lahnut asi mu to nepadlo dobre ked nejedol a potom si s chuti dal mlieko neviem aj vyplakany neviem mozno rano bude horucka minulost teraz je hruza od vsadial len chripka utoci dofam ze nas to uz nechyti

jamaat
25. feb 2011

@emode No urobila som si woodoo bábiky a tak som to na vás prehádzala 😀 ....Inuska je v Taliansku, nie na Donovaloch 😀

jamaat
25. feb 2011

@mystery7 No držte sa, to musel byť teda riadny zaberák deň. ☹

ludmilabb
25. feb 2011

@mystery7 prajem čo najkľudnejšiu noc ako sa v rámci vašich možností dá

emode
25. feb 2011

@ludmilabb ta prvotna kupa padla, jednoducho nepristupili na nase podmienky, aj ked to nebolo nic nevyhodne pre nich, takze za tym asi nieco je, o com nevieme ... teraz skor spekulujeme nad kupou pozemkov, kedze drevenica sa da postavit aj za 100 tis. a krasna 😅 😅 😅

emode
25. feb 2011

@jamaat tak ja to mam inak pomylene 😀 najprv kodada a teraz inuska, no darmo, nestiham citat poriadne 😀

emode
25. feb 2011

@mystery7 skus panadol, nurofen velmi zatazuje zaludok 😕

sirinka
25. feb 2011

@mystery7 z teploty moze kludne vrackat...aj z virozy....

sssimi
26. feb 2011

Ahojte
@emode je to tam úžasné, ale pre nás zatiaľ finančne nedostupné. Tie izby tam majú rozprávkové.

Ozaj baby a cez ktorú cestovku je najlepšie cestovať. My sme boli cez Fifo a posledný deň zájazdu sme sa museli o 10tej vsťahovať z izby a odlet bol o 1nej ráno-tak toto už nechcem zažiť, keď tam budem s malou.

iinuska
26. feb 2011

ahojte zienkyyyy 🙂 🙂 🙂
Uspesne sme absolvovali lyzovacku, bolo super. Aj pocasie nam vyslo. 😎 Cestu Adamo zvladol v pohode, domov sme isli na noc kvoli zapcham, a dobre sme urobili. Cesty prazdne, Adamko pospal. Paradicka
Co mame noveho ?

ludmilabb
26. feb 2011

@iinuska takze ste dobre zrelaxovali 😉 vsak aj ty este kojis?
dnes je vonku ozaj krasne len ja sedim za kompom a vyrabam grafy a tabulky uz nech to mam z krku

luba142
26. feb 2011

ahojte 🙂 Teplota uz dnes nebola tak dufam,ze je choroba zazehnana a ze nas trapia len zuby, stale chce umyvat dudu, tak ju oplachujem v studenej vode asi jej to robi dobre na tie dasna,lebo aj som vcera robila zeleninovu polievku vytiahla som hrasok z mrazaku tak chcela,cmulala ho a ked zmakol a steplal pytala druhy 😅

@iinuska uz ste doma? Vylyzovaniiiii 🙂 🙂 🙂

@mystery7 nasa ked mala horucku a popri tom vracala tak mala vzdy anginu ☹ .....skore uzdravenie prajeme 😉

ludmilabb
26. feb 2011

@emode hmm tak prajem vela stastia s kupou pozemku 😉 a co ten ekzem?

iinuska
26. feb 2011

@ludmilabb ano, bolo paradne, dobre mi to padlo, hej este kojim

@luba142 ahoj, rano sme prisli, vylyzovani, aj by som viacej, ale striedali sme sa s Petom 🙂
Aj Adamkovi sa podla vsetkeho idu prerzavat zubky, pyta si gel na zubky, a castejsie kaka take zltsie.

luba142
26. feb 2011

@iinuska no ved ked bude Adamko starsi date ho do skolicky a budete lyzovat dosyta 😉 😉 😉

luba142
26. feb 2011

mm bol vonku s malou a stretol sa s kamoskou, vravela ze ide struhat zemiaky na cewrnohorsky rezen,tak som dostala chut na zemiakove placky...uz sa smazia,len na sporaku je od obeda zemiakova omacka 😀

sirinka
26. feb 2011

@luba142 no robis mi chutky...

luba142
26. feb 2011

@sirinka ved prave aj kamoska mne spravila a uz sme ich nemali hadam rok tak neurob zopar? 😀 😀

sirinka
26. feb 2011

@luba142 ja robim castejsie...len teraz nemam dobre zemiaky...kupila som ze B a su uplna kasa...katastrofa zemiaky 😠

luba142
26. feb 2011

@sirinka ani neviem ake mame,mm kupuje vzdy,ale su pekne tvrde,a neni su moc mokre tak som ani muky tolko nepotrebovala

mirka_mt
26. feb 2011

juj, tiež by som rada kdesi vypadla ... ani more nemusí byť... no ako znížili rodičovský vobec nám to nevyjde 😢 aspon nech je na SR pekne. teraz tu týžden fučalo, ani vyjsť sa von nedalo. dnes je konečne krásne a bez vetra, pekne teplučko 🙂

kosska3003
26. feb 2011

hm a tu mrtvo ale riadne riadne dnes bolo krasne tak sme aj vonku boli konecne doobedu sme isli labute nakrmit ale pruser ziadna tam nebola tak revy az domov ale potom som ju loptou upokojila na dvore tak sme sa tam hrali poobede sme boli pozriet krsna tak sa tam zas zahrala a stale to ma take cervene ako lysaj to cezara neviem co mam ist k dr s tym neviem a spanok akosi sa kazy doparoma nechce sama zaspavat a strasne dlho jej trva kym zapsi neviem co sa jej robi

ludmilabb
26. feb 2011

@sirinka my mame chvalabohu domáce, vy máte domček však? nechceli ste pestovať?

emode
26. feb 2011

@ludmilabb ekzem sa aspon nehorsi, ale uplne nezmizol ...
no dnes sme boli pozriet niektore vytipovane pozemky hore, no des, co dokazu ludia predavat za ake tazke peniaze 😠

@iinuska vitaj naspat 😉 juj, ved aj my sa chystame niekde na dlhsie svahy lyzovat, ale tuto sezonu to uz nebude 😅

sirinka
26. feb 2011

@ludmilabb nam sa uz domace minuli...ale u nas na zahradke sice co to pestujem, ale zemiakov by bolo tak na dva tyzdne z toho policka 😅 zasobuje nas moja mama a starka...ale tak u nas zemiaky nikdy nevydrzali celu zimu....

iinuska
26. feb 2011

@emode dakujem, no veru, neda sa to porovnat, ked ma svah 5 km a mas vela moznosti. A aj ked je vela ludi, tak sa to strati 😉 Na rok uz planujeme rakusko

jamaat
26. feb 2011

Tak ja som práve na druhý pokus dokončila Monike farbenie vlasov. Chcela vrch hlavy jednou farbou, spodok druhou a spodná nechytila dobre. Keďže farba ešte zostala, nafarbili sme spodok ešte raz. Uvidíme, ako to bude vyzerať na druhý krát. Ale tretí už nefarbím! 🙂