Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
10. jún 2010

@zuzkad ides sama ci s muzom? A nestresuj sa na co si sa rozhodla tak pekne id aj s malym a uzite si to ved keby si videla kolko ludi s babatkami par dni po narodeni lietaju by si sa divila vcera sme boli tu u nas na kupku a zeny po porode s detickami tam boli ani ciapocka a nic a maju na haku takze ty sa nestresuj 😉

opytaj sa kackybrcky ta lieta s malou v kuse z nemecka na sk a mala v pohode takze neboj nic

ladywitch26
10. jún 2010

zuzka, nestresuj, keby som mala viac casu, tak ti napisem cely clanok, desat dovodov, preco by rodicia MALI ist s dietatom na dovolenku k moru.

mystery7
10. jún 2010

@zuzkad nestresuj sa a nepozeraj na druhych. ty vies najlepsie co a preco robis a cudzim sa snad nebudes spovedat.. kazdy nech sa stara o seba. v pripade ze niekto na teba zazrie (comu neverim) zazri aj ty a je to 🙂

u nas noc ok. ja som tiez nechala mirka vyrevat (zobudil sa po hodine spanku a chcel spat len s bradavkou v puse) a potom spal ay do 3, nakojila som a spal do 6. teraz uplne odkvacol a spi, asi z horucavy
rano som bola na mlieko z automatu. vecer bude puding 🙂

ladywitch26
10. jún 2010

zuzka, tak som precitala ten clanok a akoze vobec by som si nad nim hlavu nelamala. chlap, ktory ocividne nema ziadne skusenosti s detmi ide na zaklade par skusenosti s viacerymi detmi, ktore tam videl robit nejaku prednasku? vsak je normalne, ze dieta obcas place, to nemusi byt ani na dovolenke a nepokladam to za stresujuci zazitok. do busu si rozumny rodic zoberie viac veci pre dieta, pre kazdy pripad, no a keby som musela vypratat izbu, tak si tych 15e priplatim, nech si tam pospi.kazda matka si pozna svoje dieta najlepsie, tak vie, co moze od neho ocakavat.

zuzkad
10. jún 2010

lady 😀 😀 aj by som mu napisala ...ze co ak niektore deti su pri mori kv. alergii...alebo niecomu inemu, viem, ze kadzy nech sa stara o seba, ale co ak mi maly bude plakat ...kamoske takto maly plakal cely let a ludia nervozne po nej pozerali, aby si ho utisila a co tam vobec robi...zapocula ako jeden pasazier hlasnejsie povedal, ze naco take male taha so sebou na dovolenku 😠 😠 tak sa citila neprijemne 😝 😝

idem ja na postu, do banky atd.. a potom idem volat a zistovat co sa da ohladom letu a liekov, lebo mi jedna znama povedala, ze je dobre dat detickam homeopatika na ukludnenie aby let zvladli v klude tak neviem 😖 😖 podla vas je 2 hodiny letom vela ? a potom este 45 min. autobusom 😖 😖
mrzi ma, ze vas bombardujem stale, ale ja som vystrasena, akoby som mala maturitu 😀 😀 tak sa chcem poradit, kedze niektore letia tiez alebo uz leteli...emode sa ma kedy vratit ?? Nech aj ju chuda vyspovedam 😅 😅

mimi21
10. jún 2010

zuzka uplne suhlasim s nazorom lady, viem si zivo predstavit toho chlapa zakomplexovany uhundrany stary mladenec
je to na rozumnom zvazeni matky, ja by som si na nocny let tiez asi netrufla, ale viem ze kazde dieta je ine a proste by som taku matku neodsudzovala
aj nas caka cca 2,5hodinovy let a kratky transfer d hotela, no tak si zoberiem so sebou hracky, keksy a vsetko co ma mala rada
a urcite viac dietatu prospeje more a morsky vzduch ako bazenova voda v senci, kde sa uz stihlo vycurat 150 dochodcov...

rybca
10. jún 2010

zuzka - citala som to a v principe s tym panom suhlasim, je to clanok skor o nezodpovednych rodicoch a rodicoch co si myslia, ze sa im musi kazdi prisposobit len pre to, ze maju male dieta (tym narazam na to opustenie izieb na konci pobytu z clanku), pokial nie su schopni prijat pravidla a myslia si, ze dostanu extra vynimky, tak skutocne na dovolenku radsej nech nejdu, co tvoj priprad vobec nemusi byt, ty si z toho clanku zober ponaucenie, ze mas byt pripravena na vsetky situacie - hlad, smad, chlad, teplo atd. a aj tak sa vyskytnu veci, ktore ty neovplyvnis, takze sa kvoli nim nestresuj. ja sama mam skusenost z dvoch roznych letov, cesta do NL s malym, sestrou a kamaratkou bez problemov, Matko spinkal, hral sa, pil mliecko, vsetko prebiehalo hladko, naspat som isla uz sama a Matko celu dobu bud vrieskal (plakal), alebo spal, ale toho spanku bolo menej, a ako vrieskal, metal sa, sa mu posunula plienka, takze sme nakoniec obaja skoncili ocikani, a pri tom vsetkom som nemala cas a energiu obzerat sa kto na mna zazera a kto nie,

takze si len osvoj heslo z pionierskych cias - VZDY PRIPRAVENY a ako hovori moja mama - PRIPRAVENYM PATRI SVET...🙂))

zuzkad
10. jún 2010

zajtra nam prave maju prist mailom pokyny cize sa dozviem, kedy letime..k kutiku duse dufam, ze cez den...ale to je vo hviezdach 😖 😖 rada by som isla cez den, lebo to je maly zivy a spokojny....v noci by spinkal a to by ho asi troska vyrusilo,...ze namiesto spanku bude niekde cestovat hore dole 😖 😖 ale to ja nemozem zmenit...to si urci letecka spolocnost ☹ ☹

idem ja vybavovat zatiala papa a dakujem vam za vasu faaakt silnu podporu 😉 😉
lady mozno by si mi vedela pozriet co je to za datum teraz 18.6.2010 den odletu 😅 😅 😅

mystery7
10. jún 2010

my pojdeme busom na noc a tiey mu dam homeopatika na cestovanie, nech si pospi. viem, ze tam budu aj ine male deti, tak aspon po mne nikto nemoze zazerat.
ten clanok bol slabota a uplne o nicom. moj Mirko sa aj doma vyreve kolko donho dojde, ked ma nervny den je jedno ci je doma, v kociku, u svokry, najedeny, prebaleny a milion hraciek okolo neho.
nestresuj sa a tes sa na dovolenku

rybca
10. jún 2010

mimi - aj do mora spinia a nie len cikanice, ale je to vacsia plocha tak sa to skor "strati"...🙂))))

Zuzkad - do NL su to tiez 2 hodiny a ako som uz pisala, jeden let bol super, dalsi na figu, nevies dopredu

mimi21
10. jún 2010

no tak ja som prave teraz toto zaplatila...vyslo nas to uplne super, je to dost neskory last minute, takze cena fajn , vsetko spolu, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim

http://tiptravel.sk/dovolenka/kreta/louis-creta...

iinuska
10. jún 2010

ahojte
my sme boli doobeda vonku, este kym nebolo tak horuco, ale aj tak bolo 😎. Teraz spinkame. Inak nechcem nic zakriknut, ale posledny tyzden sa upravilo Adamkove nocne budenie. Vecer zaspi, a zobudi sa okolo polnoci a potom nad ranom a este zaspi tak cca do 8. Klop, klop, klop 😅
zuzkad, ja mam tiez pre maleho Daylong z minuleho roka a pouzivam ho aj teraz. No a podla mna je len na tebe, ci maleho zoberies k moru alebo nie. Ty ho poznas najlepsie. 😉 Pozri, my sme boli minuly rok, ked mal Adamko 3 a pol mesiaca v chorvatsku autom, a bolo super.A tento rok ideme znova

iinuska
10. jún 2010

mimi, vyzera to tam super 🙂 . Nejaky grecky ostrov by som chcela este aj ja vidiet, boli sme len v Paralii, ani tam to nebolo zle, ale to je uz davno, cca11 rokov dozadu

rybca
10. jún 2010

mimi - pekne prosstredie..🙂

my ideme sem - http://www.koningswinkelhof.nl/omgeving/omgevin... , mozme tam i so psom a je tam vsetko co potrebujeme..🙂 aj kupalisko je nedaleko, keby sme chceli..🙂

ladywitch26
10. jún 2010

no k tym dvom hodinam letu....ja sa iba smejem, nam musela stanka vydrzat 24hodin v aute 😀 😀 to uz by hadam aj let do australie zvladla. jasne, ze boli etapy, kedy plakala, hlavne pred spankom, ale to mi jaci aj doma, kym zaspi.

iinuska
10. jún 2010

lady, veru, Stanka je ina cestovatelka 🙂

ludmilabb
10. jún 2010

rybca, mimi pekne miestocka ste si vybrali 😉 😉 😉

mystery7
10. jún 2010
iinuska
10. jún 2010

mys aj my ideme do chorvatska 😉 Kedy idete?

ladywitch26
10. jún 2010

a do irska sa nikto nechystate? aj tu mame krasne plaze... 😎 😀

mystery7
10. jún 2010

2.7. startujeme

jamaat
10. jún 2010

@ladywitch26 😀 Dobré s tým článkom a 10 dôvodmi ZA! 😀 .............To bola supertrefná odpoveď, aj keď som ten článok ešte neprečítala, ale viem, aké "múdrosti" vedia chlapi popísať. 🙂
@rybca , tvoj pohľad sa mi tiež páči.

zuzkad, môžeš sa ty tak akurát vyonéé na debilných ľudí, nech si myslia, čo chcú. Je normálne, že sa ide s dieťaťom na dovolenku a tie naše už nie sú krpce, ktoré len spia, jedia a kakajú.

No idem Emku uložiť spať a prečítam aj pokukám, čo ste si povyberali.

dualcore
10. jún 2010

ahojte babulky tak mne maly spinka ale uz nas chystam ideme teraz do zoo..som zvedava ake ocka bude plestit Korinko na zvieratka 🙂 no my a dovolenka uvidime co a ak kupovali sme druhe auto (pre mna-jupiii) tak asi az o rok bude more...uvidime.a vy co robite s vasimi drobcami ked je takto hic?

ladywitch26
10. jún 2010

no, idem ja do roboty. a taaaak sa mi nechce, do pol deviatej dnes. 😝 esteze mam zajtra volno. ale zato makam v sobotu a nedelu. resp. este neviem, ci mam zajtra volno, ci mi ho nezrusi. polovica zamestnancov na dovolenke, lebo sef kazdemu povie ok, len uz sa nepozrie, na ake datumy si vsetci dali tie dovolenky. no tradicne vsetci naraz. a este aj masiar vcera utekal domov, ze mu matka zomiera, mozno to uz ma aj za sebou, tak aj ten bude chybat.

jamaat
10. jún 2010

@mimi21 To idete za tých 238eur? To je skvelá cena! Aj super hotel. Mám obavy, že v auguste nebudú také super Last Minuty, predsa je to ešte sezóna a v septembri sa vraj mužovi nebude dať ☹ ................Pošlem ti do mailu niečo pre inšpiráciu. A dnes asi pôjdeme do Zvolena, tak by som ti doniesla tých sprievodcov, ak ich chceš.

zuzkad
10. jún 2010

esteze vas mam 😅 😅 😅 vdaka vam sa aj zacnem tesit na tu dovolenku 😅 uz som malemu kupila tie homeopatika na ukludnenie, tak to mu dam pre cestou a mozno aj sebe dam 😀 😀
ja som len teraz prisla z posty, banky, lekarne 😝 😝 hrooozne je teplo, ale hlavne, ze neprsi 😀 😀 myslela som, ze mi maly zaspi, ale on neeeee pozeral z kocika a krical na svet...takze len teraz idem dat maleho spat 😅 😅
ja si idem spravit lecoooo takuu chut som nan dostala, ze by som aj vrazdila zanho 😀 😀
neviem, kto sa ma dnes pytal, ci idem s priatelom mojim, alebo len ja s malym...idem len s malym sama a teda aj ta nasa rodinna znama zena v rokoch, ale super zena a na svoj vek plnaaa energie 😉 😉 uz som s nou zazila dovolenky a viem, ze je fajn 😅 😅 ked treba aj si zatancuje so mnou 😉 😉
idem ja este volat na letisko a zistit ako je to z golfacom a pitim atd atd 😝 😝

zatial sa majte, dakujem za podporu este raz 😉 😉

rybca
10. jún 2010

Prave som Matkovi odstavila mrkvu s jablkom a hned vypil 1,5 dcl na jeden sup a stale sa k flaske vracia....🙂))))))

nikanika28
10. jún 2010

Cafte, tak Klarka mala doobeda horucku 38,6 ☹ ...bola som pre istotu u doktorky, hrdlo v poriadku, tak nam len dala kvapky na sopel. A cele poobedia az do teraz hucala...vobec nechcela spat 🙄 ..teraz som ju tam nechala a uz je tusim ticho 😨
Zuzi, no pripravy na dovcu graduju...neboj, vsetko dobre dopadne a dovolenku si plne uzijes 😎 .
My ideme tiez zaciatkom jula do chorvatska, resp. 5.7. ...kto este okrem mys? sa tam postretame, ani nebudeme vediet 😀

jamaat
10. jún 2010

Mne Emka spí už 3 a pol hodiny. Po očkovaní je. Dúfam, že to bude bez teplôt. ..........Doktorka povedala, že som ako indiánska matka, lebo nedávam Vigantol a nechala som ju tam holú, neobliekala som ju hneď, a že má Emka pri mne tvrdý život. 😀

jamaat
10. jún 2010

Takže spala vyše 4 hodín 😅