Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
15. jún 2010

Zuzkaprof - tak moj muz uz dal ochutnat Matkovi feferonku, ze nech si zvyka uz, ked ma tie madarske korene, ale myslel si, ze Matko len olyzne, lez Matko zakusol..🙂 chudatko, hned sa isiel do mna schovat, aj mu bolo do placu, ale vydrzal..🙂

Simi - gratulujem..🙂))

Borocka - staci ta plienocka, vsak maju vacsinou aj peknu kresbu, to len tu v nl na ne este davaju take trenkove plavky, co sa mi zda divne..🙂

rybca
15. jún 2010

Tak ja som dnes musela vstat uz o 6.15, kvoli robotnikom, co nam robili parkovisko pre tatovu motorku a Matko este stale spi, darmo, ze buchotali rovno pod jeho oknom, az zacinam mat strach a mam nutkanie ist ho skontrolovat, ale este pockam, ale max. do 10.00. Inokedy, ked si potrebujem pospat, tak je hore uz o pol osmej, aj ked esteč stale to nie je 5.00, ako u niektorych z vas..🙂

zuzkad
15. jún 2010

ahojte kocky,

chcem vam podakovat za podporu 🙂 vazim si to velmi.
Vcera mamina komunikovala uz snami, aj ruky mala omnoho teplejsie a aj farbu mala lepsiu, ale je stale velmi slaba. Dufam, ze sa da do poriadku a bude este s nami co najviac !!!
Vcera ked som tam bola tak sa ma prve opytala na dovolenku, ze preco som neodletela, asi este chuda bola troska pomylena z toho vsetkeho, povedala som jej, ze az o tt sa odlieta v sobotu, tak mi povedala, ze dufam, ze pojdes ! Nechcela som jej priamo povedat, ze nechcem odist, lebo chcem byt s nou a bojim sa, zeby sa jej nieco stalo, ked budem tam...ale prosila ma aby som isla, aby som si aj za nu dovolenku uzila, ze to je jej zelanie a nechce pocut nie, ze tu zostane sestra s nou a aby som sa nebala, ze ona sa nechysta zomriet 😢 😢 😢 hrozneee, sestra ma tiez prehovara, ze mam ist, ze je to maminina tuzba a aby som sa nebala, ze bude s nou stale a denne ma informovat o vsetkom. Ja neviem co robit, chcem byt s maminou, ale je mi luto, ze to tak strasne chce a prosi ma aby som isla.
Ja stale verim, ze sa da do poriadku a bude bojovat !

nikanika28
15. jún 2010

Ahojte
Zuzi, som rada, ze uz je mamine lepsie 😵 , myslela som na vas ... kedy by si mala ist na tu dovolenku? Ved ak sa jej polepsi, tak by si mohla ist...uvidis, podla situacie 😉

rybca
15. jún 2010

Zuzi - je to tazke rozhodnutie a bohuzial je len na tebe. Ja osobne by som sa asi neuvolnila na tej dovolenke, ale zase ked je to vyslovne zelanie tvojej maminy, hm, tazke, velmi tazke. Ked si odmyslim citovu stranku, tak vlastne nemozes pre nu v tejto chvili urobit. Mozno by si mohla ist na tu dofcu a porozpravat jej telefonicky odtial ako je tam krasne. Ked bude u nej tvoja sestra. Hm, len taky napad. Inac uz ti asi poradit neviem, sama by som mala problem rozhodnut sa.

nikanika28
15. jún 2010

rybca, no ...presne...ja by som bola tiez asi dost nervozna....tak to treba zvazit asi podla toho, ako bude mame... . inac ja som mala tiez take rozhodovanie pred tromi rokmi....mali sme ist na dovolenku v pondelok aj s nasimi ...v piatok doobeda odviezla zachranka mojho otca do nemocnice ...mama samozrejme povedala hned ze nejde...no a ja som do pondelka nevedela, co mam spravit...kazdy den sme chodili za nim...menili mu krv...v nedelu som bola rozhodnuta, ze nikam nejdeme, bolo to dost vazne...ale ked som prisla za nim v pondelok, tak bol v pohode, posielal nas, aby sme isli...tak s tazkym srdcom sme nakoniec isli..kazdy den som volala mame, aj otcovi do nemocnice...uz sa to len lepsilo..tak som potom bola aj kludnejsia......tak presne viem Zuzi, ake tazke rozhodnutie to je... 😔

kosska3003
15. jún 2010

zuzkad chod na tu dovolenku je to tazke ja ti verim ale treba ti oddych mas toho strasne vela teraz mamina bude v dobrych rukach a sestre ti bude davat info a este ked si to aj vyslovene zela potom by bola smutna a nastvana ze si pre nu nesla a by si to vycitala chod

mystery7
15. jún 2010

ahojky kocky
U nas je krasne, vyuzili sme to na prechadzku a vysantili sme sa na ihrisku. Boli sme vonku 2,5 h Mirko uz bol totalne unaveny, teraz pekne spinka.

@zuzkad je to tazke rozhodnutie, vsetko si dobre zvaz. Som rada, ze mame je uz lepsie. Drzte sa.

mystery7
15. jún 2010

ked je pekne, tak je tu riadne ticho

zuzkad
15. jún 2010

ved prave to, ze je to tazka volba ...cakam na informacie od doktora a uvidime, co povie a podla toho sa rozhodnem. Citim, ze by som tu dovolenku potrebovala ako sol, lebo som psychicky uz dost mimo, nejem, nespim a maly to citi, pritom si stale hovorim, ze ma maly potrebuje a musim byt silna pre neho, ale ked stale mi beha po rozume mamina, neviem sa na nic sustredit a cela sa trasiem.
Mami si strasne zela, aby som isla aspon kv. nej, stalo ju to chuda vela penazi aj za moju zmenu dalsich 300€ a este aj vreckove mi dala ☹ ☹ uvdim este, ved vybavene je vsetko, leti sa v sobotu vecer, tak uvdim ako sa den za dnom bude menit a co lekar povie.
prave mi maminka pred chvilkou volala, tak som strasne rada, ze ju pocujem zase, ako rozprava a je silna. Dokonca chce, aby som jej priniesla malovatka, okuliare atd ...cize chce aby dobre vyzerala 😅 nikdy by som neverila, ako cenne a dolezite bude pre mna kazdy den pocut hlas maminky.

sssimi
15. jún 2010

Baby ďakujem za gratulácie. Dnes som si začala pekne upratovať. Takže kuchyňu už mám ako-tak hotovú-lebo vyhadzujem všetky šuplíky atď. Takže za hodinku čo malá spala som to nestihla.

A tento týždeň nám prídu namontovať žalúzie do novej spálne a hneď sa tam presťahujeme. Strašne sa na to teším. Už teraz je tá miestvosť nádherná. Hodím niekedy foto. Omietky máme -cyklamenovú 1 stenu a ostatné také maslové a drevennu plávajúcu sme dali. Mm to zvládol skoro všetko sám. Som na neho pyšná

juska3
15. jún 2010

Zuzi, drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo, hlavne aby sa mamine polepsilo 🙂

kackabrcka
15. jún 2010

@borocka nedavam na tie plienky nic ale videla som ze mali este aj kratasky chlapci...

iinuska
15. jún 2010

ahojte

my sme boli dnes na Kramaroch s Adamkom na kontrole po roku, lebo mal selest na srdiecku, ale uz je to v poriadku, uz tam ani nemusime chodit, tak sa tesiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .To je najkrajsi dodatocny darcek k mojim narodkam 😀 😀 😀

kosska3003
15. jún 2010

halo halo tu je ine ticho dneska ja uz som dala malu spat lebo mam toho uz dost dnes aj hadam skor pojdem spat dostala som kramy a kapem uz
zuzka chod je to tazke ale je ti to treba
iiinuska tesim sa s tebou super viem si predstavit aky kamenisko ti spadol zo srdca

jamaat
15. jún 2010

iinuska super!

U nás sú zase ešte vresky v postieľke. Aj cez deň mi menej spáva, aj večer nedajbože zaspať. Vyžaduje, aby bol niekto pri nej. Už 4x zaspala a keď som odišla, po chvíli sa prebrala a vresk.

mystery7
15. jún 2010

mozno sa to tu teraz rozbehne, hlavne k viaceri chlapi sleduju MS 😉

mystery7
15. jún 2010

inuska, super, krasny darcek
Jamaat aj u nas dnes 20m vreskot pred spanim. Ja ho dakedy uz nechapem.

A hlasim prvu uplne roztrepanu hracku. Krasna korytnacka, hrala melodiu a chodila po byte, ked dosla k nejakemu predmetu, zmenila smer. Je na cucky, uz vyhodena.

sssimi
15. jún 2010

Ahojte.
Moje dieťa je stále hore. Poobede spala do 13:15 a od vtedy nič a jej sa stále nechce ísť drichmať. Už som ju dávala 2x do postieľky a na nej ani náznak únavy. Ach.... Ale dnes sme boli všetci traja v reštike a bolo super. Malá si dala so mnou a ja som konečne zjedla všetko čo mi priniesli 😀

zuzkaprofant
15. jún 2010

cafte ani u nas maly nespi dnes ma cel ritku vysypanu daku neviem ci nie zo vcerajsieho jedla 😉
dnes som ho hodinu ukladala spat nervy som chytila maly nic ja ze spi a maly o sekundu hore a skace po mne muz ho naucil zaspavat tak ze pred tym sa pol hodky salia a tak zaspi tak satesim ked budeme ho budem ja uspavat 😠

nas buchal s hrncekom tak ze odbil dno a taky krasny hrncek to bol (umely) 😖

mystery7
15. jún 2010

super, maly sa zobudil po 40m spanku s revom, chcel dudlovat na prsniku. Tak som si povedala, ze ho necham vyrevat (je najedeny, napity, plienka cista). Reval hodinu !!!!!! A este teraz zo sna vyrevuje. Ide ma porazit z neho. Toto je uz ciste terorizovanie

jamaat
15. jún 2010

@mystery7 A on len tak poplačkáva, mraučí, alebo reve celú hodinu ako tur? Lebo Emka tá fakt ryčí! Raz to musím natočiť, aj ten jej zvuk, aj to, ako sa plesne hneď bez hlásku na vankúš, keď dôjdem.

jamaat
16. jún 2010

Čaute. Tak mňa dnes skoro šľahlo. Emka spala bez prebudenia až do šiestej rána a ten blbec Denisko-psisko vpochodoval do spálne a zobudil ju! Máme debilné praskavé dvere, tak ich nezatváram, aby ju nebudil muž, keď vstáva do roboty. A just akurát dnes musel Deny vojsť dnu. Už sa potom Emke nepodarilo zaspať a vyzivuje riadne. 😒

jamaat
16. jún 2010

@jamaat Tak asi si tu sama pokecám 🙂

rybca
16. jún 2010

dobry den,

jamaat - to som mala ja vcera, somvstala skoro, tak rekuze aspon tu pokecam atu nikde nikoho..🙂)))

Matko sa vypytal teraz do postele, a asi aj zaspal, tak mam volno a rozmyslam co budem varit. Ale nic ma nenapada. Uz som zacala i pripravovat Matkove veci na dovolenku, a uz teraz je toho nejak vela, vobec neviem kolko mu toho mam zobrat, nemozem predsa na kazdy den aj kratke aj dlhe, ale zase ked sa kazdu chvilu zaspini? ked doma beha ako prasiatko to tak nevadi, ako tam medzi ludmi a este aj take nafigu pocasie, slnko prazi, ale ladovy vietor fuka, a to este budem bojovat s Lackom o veci, lebo on urcite polovicu veci pre maleho nebude potrebovat. Frfle len ked poviem, ze sa nieco k niecomu nehodi, ako keby dieta malo chodit ako strasiak do maku.

jamaat
16. jún 2010

@rybca Správne dieťa je aj trošku zafúľané! Určite neber na každý deň nové krátke aj dlhé gate! 🙂 ...A kedy idete, že už balíš?

Aj Emka už spí, dnes nezvykle zavčasu.

jamaat
16. jún 2010

Ja mám zo včera karfiolovú polievku a dnes idem urobiť tvarohové a bryndzové halušky.

rybca
16. jún 2010

@jamaat - v pondelok, ja mam taky zvyk, ze si uz odkladam bokom veci co chcem vziat, nech sa to uz neufula, aby som to nemusela prat a tiez, aby som videla, ci treba este nieco dokupit ci nie..🙂 zoznam uz mam mesiac napisany..🙂)) do kufrov budem davat az v nedelu vecer, ak nie v pondelok doobeda

Halusky, to je napad..🙂)))))) jaj len musim ist kupit vajicka, tak to asi kupim aj kyslu kapustu a spravim strapacky, to moze aj Matko nie? Tie som uz dllllllllllllho nejedla.

zuzkaprofant
16. jún 2010

@rybca zbal veci do sfukovacich sackov sa ti viacej zmesti ja stale berem pre istotu viacej veci ako menej nemam rada ked maly chodi ako ciganca usmudlany 😉 takze mi stale nabaleny chodime aj ked kukamoske idem na kavu 😀 😀
ja dnes varim grilovane kuracie stehna , salat a varene zemiaky s petrzlenikom 😀 polievku mame od vcera zeleninovu kremovu a aj makovnik som piekla 😀

rybca
16. jún 2010

@zuzkaprofant - tie sacky mame, ale nemam ich rada, potom su veci pokrcene, az zlomene, tazko sa to potom zehli, teda aspon ja mam take skusenosti