Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
1. júl 2010

@mystery7 ja sopm malu v modŕi kupala len na holo, ved tam to snad nikomu nevadilo a na nasej plazi nebolo zase az tak vela ludi
plavky, r(plienky som neniesla) som pouzivala len v bazene

mimi21
1. júl 2010

inac malej sa robia potnicky vzadu na hlavicke, stale si to chudatko skrabe, mala to uz aj predtym ako sme sli na Kretu, tam jej to zmizlo, ale po poslednych 2 dnoch co je teplo to ma zase

zuzkaprofant
1. júl 2010

cafte mys plienocku mu do mara nedavaj na holo ho nechaj jedine do bazena by som dala pre istotu ale do mora nie ja malemu do jazera len plavocky dam aby pipinko nebolo vidno bo neviem kde jaky uchylak 😉 ale plienocku len ked na kupko ideme

jamaat
1. júl 2010

@mimi21 Aj Emka mala potničky vzadu na krku, keď jej to nemizlo, potrela som Nivea krémom niečo ako SOS a do 2 dní boli preč.

martinaxyz
1. júl 2010

Ahojte babenky....
ako sa máte?...my sme kúpili plavecké plienky a používame ich doma do bazéna...pri mori by som nedávala plavecké plienky, ale na kupku to väčšinou vyžadujú...tá nivea sos je na potničky dobrá...

rybca
1. júl 2010

Dobre ranko - teda my sme hore uz od pol osmej..🙂 Vcera som Matkovi napustila bazenik, ale chvilku sa v nom clapkal a potom uz len z vonka v nom kdeco plakal...🙂 On by stale len nieco majstroval, sroboval a to sa mu vo vode nejak neda..🙂

My sme boli na dovolenke len na kupalisku, prvykrat som dala Matkovi na plavaciu plienku aj kratasky, ale potom uz len plienku a potom na ohriatie som mu obliekla take to kapuckove ponco a vtedy bol nahaty,, aj tak to mal az po zem, takze nic nebolo vidno

nikanika28
1. júl 2010

cafte, my sme mali dnes budicek o pol siestej 😝 😝 😝 🙄 ..ohromne som sa vyspala ...
Baby, Klara v poslednej dobe vsetko berie Lukaskovi...a ked jej to nechce dat, tak sa od zlosti svacne na zadok a huci na zemi ..nervaci ...no niekedy sa musim smiat na nej 😅 😅 😅 ..alebo zacne na neho vykrikovat 😀
Dnes sie mm do ciech do makra, tak hadam aj dake minizasoby na dovolenku nakupi...
Ake lieky brat na dovolenku??? mimi, mala si nieco "pre istotu" ?

nikanika28
1. júl 2010

cafte, my sme mali dnes budicek o pol siestej 😝 😝 😝 🙄 ..ohromne som sa vyspala ...
Baby, Klara v poslednej dobe vsetko berie Lukaskovi...a ked jej to nechce dat, tak sa od zlosti svacne na zadok a huci na zemi ..nervaci ...no niekedy sa musim smiat na nej 😅 😅 😅 ..alebo zacne na neho vykrikovat 😀
Dnes sie mm do ciech do makra, tak hadam aj dake minizasoby na dovolenku nakupi...
Ake lieky brat na dovolenku??? mimi, mala si nieco "pre istotu" ?

nikanika28
1. júl 2010

nechapem, preco mi to tu dalo dvakrat 😅 😕 🤐

mimi21
1. júl 2010

@jamaat nemam uz nivea SOS, musim kupit, ved nepamatas, ze Nina mi ju na Kaskadach zjedla 😀 😀 😀

@nikanika28 mala som klasiku, nurofen, fenistil, nieco proti kaslu a to je asi vsetko

jamaat
1. júl 2010

Budúci víkend máme Pohodu, vyzerá to, že bude pekelne horúce. Veeeľmi som zvedavá, ako to celé s Emkou zvládneme.

jamaat
1. júl 2010

@mimi21 No nevšimla som si, koľko stihla zjesť 🙂 ....ale ak máš nejaký podobný krém, čo zinok obsahuje, tak daj aj ten, veď to nemusí byť práve Nivea.

zuzkad
1. júl 2010

ahojte 🙂
tu je uz od rana teplo strasne teraz je uz 29C 😝 tak ani neviem, ci ist s malym do toho hnusneho tepla, alebo radsej na vecer ked uz bude troska lepsie.
My sme mali na prekvapenie super noc, Nicolas zaspal pred desiatov vecer a spal do deviatej rano bez zobudenia...no nadhera 🙂 a rano ked sa zbudil tak sa tisko hral v postielke tak som mohla este driemkat 😅
Nivea SOS je super krem, nam pomaha asi na vsetko 😅

ladywitch26
1. júl 2010

@jamaat vsak emka ma uz prax, jednu pohodu uz zazila, nie? 😀

jamaat
1. júl 2010

@ladywitch26 No hej, a ešte akú Pohodu! 🙂 ....Len teraz to s ňou bude asi náročnejšie. Budeme sa musieť pri nej prestriedať, aby sme si mohli aspoň niektoré koncerty naplno užiť. No a ešte som zvedavá, či si nechá štople v ušiach, lebo ak nie, tak neviem, ako bude spať. A cez deň jej aspoň vatu napchám, keď budeme pri hudbe.

mimi21
1. júl 2010

@jamaat ty si riadna akcionarka 😀
a emka bude asi tiez, ked od narodenia absolvuje taketo festivaly 😀

ladywitch26
1. júl 2010

@mimi21 mna to tiez napadlo,ze ked teraz uz pohodu navstevuje, tak co potom, ked bude teenager. to uz rovno woodstock 😀

sirinka
1. júl 2010

caute...ako? mne obidve dietky pospali tak sa vytesujem...na to je to slniecko dobre, ze sa fajne unavia... 🙂

uz som zacala balit, v piatok v noci vyrazame do hr, aj tesit sa uz zacinam, ked bude pekne pocasie...

inac ja na dovolenku bravam pre deti aj kvapky do oci a do usi a samo nieco proti hnackam...

ludmilabb
1. júl 2010

@jamaat to fakt je uz buduci tyzden Pohoda 😅 , my ideme na Podpolianske slavnosti ale ja vezmem Sofiu len tak doobeda, vecer tam uz bude kopa opilcov , chcem si kupit kozene slapky a mozno dake prkotinky 😀

ladywitch26
1. júl 2010

no, taka bola ta moja potvorka unavena, ze mi uz o pol dvanastej zaspavala v sedacke pri krmeni, ale ako som ju polozila do postielky, tak zrazu ozila. lezala som pri nej pol hodinu, kym ma to prestalo bavit. ona si lozila po celej postielke, prepinala si hudbu na kolotoci, vykecavala, tak som jej povedala, ze idem prec. chvilu mrnuchala, potom este 10 minut kecala a potom stichla. isla som ju pozriet, tak zaspala navrchu periny, hlavu napikovanu do uplne opacneho konca postielky a ukazovak do polky vopchany v nose 😀

jamaat
1. júl 2010

A už zase hrmííí. Emka dnes ešte ani von nebola, tak asi už aj rýchlo vybehneme.

iinuska
1. júl 2010

ahojte, my sme boli trochu v Pezinku na nakupoch. uz som kupila malemu aj ponco, a maly bazenik k moru, no a aj slnecnik na golfac. Este potrebujem zohnat taky ten stan, co budeme mat na plazi. I ked neviem, ci tam maly vydrzi sediet. No a este plavky, plienky do vody, atd. Uz si zacinam pisat zoznam, aby som nieco nezabudla 😅

iinuska
1. júl 2010

siri, a kam sa chystate na dovolenku?

jamaat
1. júl 2010

Tak sme boli vonku asi 1 a pol minúty.
@iinuska Ten stan majú teraz v akcii v Kauflande. My ho máme už dávno, jeho nevýhoda je, že je pod ním/ v ňom strašne sparno.

iinuska
1. júl 2010

jamaat, tak potom neviem, ci by nebol lepsi slnecnik 😕

jamaat
1. júl 2010

@iinuska Určite ano. Stan je dobrý, keď ideš niekde na lúku, kde nemáš ako slnečník postaviť.

jamaat
1. júl 2010

@iinuska A keď fúka vietor, čo pri mori býva bežne, tak treba ten stan ukotviť normálne do zeme, inak hneď odletí.

nikanika28
1. júl 2010

Cafte, tak aj my sa uz pomaly chystame, ze dake veci nachystame...resp. ja sa chystam 😀 😀

@sirinka a vy kam sa chystate presne?
@iinuska a vy?
...krizovy vysluch 😀 😀 😀
My odchadzame v nedelu...ak bude vsetko ok.... uz sa aj docela tesim 😵
Ja som mala tiez chvilu tichucko, obidvaja zaspali o pol druhej, Klarka je uz hore a Lukasko stale spi 😕 ..asi ho pojdeme s klarkou posteklit 😀

iinuska
1. júl 2010

nika, my klasika chorvatsko. Ale odchadzame az buducu nedelu. Aj vy idete tusim do chorvatska, ci?

my ideme teraz do bazena, len ho isiel Peto vycictit. Adamko uz hlada klobucik 😀

nikanika28
1. júl 2010

@iinuska jj, aj my do chorvatska, kusok pod Omis 🙂 ...v utorok ideme domov.

mimi21
1. júl 2010

ahojte
tak prave sa vratili z dovolenky znami co sme mali ist s nimi a uz aj boli v cestovke pisat staznost, zacalo to tym, ze fotky v katalogu boli fotomontaz a podrobnosti dalsie mi povedia osobne a vraj 5 hviezdickovy hotel

no a spravila som perfektny trapas v abzene, ked sme dnes boli plavat...prislo take nove dietatko a sedelo tak z boku, v uchu nausnicka, tak ja hovorim Ninke, ze aha, mas novu kamaratku
no a maminka na to, ze ale to je chlapcek 😅
no a ked sa to otocilo z druhej strany, tak v druhom uchu uz nausnicka nebola

Nina dnes cez obed spala 3 hodiny a teraz uz tiez spi, bola zmorena z plavania