Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
15. júl 2010

@sssimi nápodobne

zuzkad
15. júl 2010

tak uz som doma aj s urnou, velmi neprijemny pocit, niest si maminu v rukach ako popol 😢 musim to otvorit a odsypat troska do toho Grecka, sa s nou rozpravam teraz akoby bolla pri mne ziva.

Moj maly este stale spinka od vtedy co som pisala, ale aspon bude pokojnesi, ale cipok mu asi dam.

rybca
15. júl 2010

Ahojte, tak aj nam sa asi ozyvaju zuby, rano mal zvysenu teplotu, bola som aj kupit paracetamol ale s banannovou prichutou, dufam, ze mu bude chutit, lebo doteraz sme mali slovensky jahodovy paralen a ani obedovat nechcel, 3 lyzicky polievky, aj to som ju musela pomixovat a 2xsi odkusol z mojho chleba so smirkasom a vkuse prsty v puse, az ho napina, ale nastasie pekne teraz zaspinkal, aspon ze to, nemozem ani kuknut ktore zuby mu idu, lebo hned jazyk vyplazi, alebo zatvori ustocka..🙂

mimi21
15. júl 2010

@rybca ty uz davas malemu bryndzu?

rybca
15. júl 2010

@mimi21 nie uplne, len ochutnat, mne samej je z vela smirkasu tazko, ale milujem ho, takze si chleba tak postrasujem nim...🙂 a Matkovi davam tie casti, kde je toho skutocne len malinko, skoto cisty chlieb..🙂

juska3
15. júl 2010

Caute kocky, dlhsie som tu nebola, citam, ze mate chore deticky, tak im prajem skore uzdravenie 🙂
My sme boli minuly tyzden s Ajkom u dedka a babky a bolo super, ani take horucavy neboli, iba cez vikend, to sme sa v bazene cvachtali. Zajtra ideme znova, tu sa neda vydrzat, v byte mame cez 30 stupnov cez den aj o polnoci 😒 Berieme aj stan a asi budeme stanovat u nasich vo dvore 🙂 lebo izba, v ktorej spavame u nasich je otocena na zapad, slnko tam prazi cele poobedie az do vecera a potom v noci je tam jak v pekle, tak sa snad Alex vyjasi, ze ma postaveny stan 🙂

nika, to je super, ze vam vysla dovolenka 😉 a vitaj 🙂

sssimi, to mas este celkom dobre, Alex, ked ho chyti zachvat hnevu, tak bud vsetko hryzie naokolo aj podlahu 😵 alebo si trieska hlavu a ked mu to duni, tak si to niekolkrat zopakuje

emode
15. júl 2010

Ahojte,
dnes ste sa dako rozbehli ... 😀 inokedy ani pismenko ...

lady my mame tiez 12 zubov a tie spodne ocne tiez zacinaju 🙄 slintat zacala ale len tak postriedmo len ona predtym absolutne neslintala ...

bryndzu sme len ochutnali ale miluje halusky s kiri alebo inym detskym syrom 😅
som jej dnes robila karfiolovoporovu polievku a morcacie s tarhonou a spenatom ... isla mi usi objest ... ale inak jedlu neublizi, ovocie musim davat len ked je dost hladna aby aspon nieco zjedla, dnes tlacila maliny a cierne ribezle ... tie si obera priamo v zahrade 😀

zuzkad my sme sofii riadne museli vysvetlovat ze je to sirupcek aby ju nic nebolelo prehovaracky a tak a celkom asi pochopila lebo prestala bojovat 😕 a viem ze to nie je chutou lebo nema rada sladke veci ani kremiky nemusi a sladke instatne kase odmieta uz uplne ...

zuzkaprofant
15. júl 2010

idem si vam precitat bo ste popisli zase toho🙂)
Ja som boal uz v meste na prechadzke kupila osm malemu knizku tak celu cestu listoval a teraz spinka ja ho ucim aby zaspinakval cez den sam v postielke a uz tak do pol hodky spinka len ho nemozem ist kuknut lebo ked ma vidi hned sa Rozjasi🙂)

mimi21
15. júl 2010

ahojte
no my dnes vynimocne rychlo spime, lebo cez den sla tiez skor spat, normalne sa sama pytala

ja neviem co mi je, ale normalne v tychto horucavach mam chut na tazke jedla, vcera som si o 8 vecer spravila za misu hranoliek a teraz sa chystam na rozky vo vajci 😝

jamaat
15. júl 2010

@mimi21 A nie si ty tehotná? 🙂

emode
15. júl 2010

@mimi21 hlavne ze ti chuti 😅

rybca
15. júl 2010

Tak uz aj my horuckujeme, vecer mal 38,3 po odcitani a v pravo hore vzadu ma take hrce, takze idu stolicky...:( ale znasa to zatial dobre, len viac spi

kosska3003
15. júl 2010

ahojte akosi su tu rozsirene teploty tak dufam ze nas to obyde som sama a kapem v tychto horucavach mala je nervozna a keby mi este teploty chytila tak neviem neviem prajem vsetkym chorym skore vyliecenie a prerezanie zubov my mame stale 12 ( 4 stolicky a po 4 hore aj dole) ale tie ocne sa mi nezdaju akosi mozno sa tisnu

baby co maju vase deti znamienka ako sa to prejavovalo mala mi ma taky cerveny fliacik na rucicke vo velkosti hracku trosku sa to zvacsilo ale uz to nerastie a neviem ci je to znamienko ja ze ju nieco stiplo ale ma to uz 4 dni

a ozaj Marika sa mi uci stvorkovat na case 😀

rybca
15. júl 2010

@kosska3003 tak mi mame zatial len 4 hore a 4 dole..🙂 a Marike gratulujem..🙂

zuzkad
15. júl 2010

ahojte,

maly uz spinka, tu sa konecne pohol vietor a uz aj sa zablyskalo tak to vyzera nadejne 😅 snad sa troska ochladi, aby sa lepsie spalo 🙂
zabudla som vam napisat, co to nase sidlo dnes vyspekulovalo...to, ze zlieza z postele to uz je bezne, ked sa zobudi ide si dole z postele a bucha nam na dvere, aby sme otvorili...a dnes ako nemohol rano zaspat, sme ho ukocikovali a nechali sme ho spinkat v kociku, spal krasne aj cez dve hodiny...zavreli sme dvere v obyvacke, kde spal v kociku, aby mal klud, ale chodili sme ho pozerat kazdu chvilu...zrazu ked sme ho isli skontrolovat nasli sme ho vysmiateho hrat sa na koberci...netusim ako sa mu podarilo zliezt dole z kocika 😀 😀 este tam mal aj zabranu cez pas, tak fakt neviem...asi bude hadi muz 😀 😀 a okrem ineho sa dnes krasne vykakal na drahy koberec svokre v obyvacke 😀 😀 taky riadny sulec 😀 😀 no uz vidno, ze zacina byt v pohode 🙂 a teraz vecer mi aj mliecko papal tak sa velmi tesim 🙂

dannynka
15. júl 2010

@zuzkad Zuzi super ze sa malemu polepsilo 🙂 posli mu pusinku od nas 🙂

rybca
15. júl 2010

@zuzkad tak to je super, ze uz zacina byt v poriadku...🙂))) a to s tym kocikom..🙂

mystery7
15. júl 2010

my mame len 6 zubov, hore 4 a dole 2, ale tiez idu dalsie. dole ma dasna naliate a uplne biele, slinta jedna radost, je aj riadne nervozny a prsty ma tiez stale v pusinke
prihodila som dovolenkove foto na FB
vobec nestiham citat co tu pisete. asi to nikdy nedocitam. ked uz budem doma, ta budem chodit pravidelnejsie 😀
a my uz konecne zaciname chodit sami. zacal sa sam pustat nejake kratsie vzdialenosti. Ked sa porovnam s Ladynou Stankou ... ved ona uz chodi snad aj 4 mesiace 😀 Mirko je na seba velmi opatrny

emode
15. júl 2010

@mystery7 my tiez stale nechodime, pusta sa len medzi nami tak na tri kroky, ale zas šikovne všetko možné zlieza, ale tiez uz zacina sama stat dlhsie bez opory ale ked zisti ze stoji sama hned je dole na zemi 😅

kosska ale marika uz chodi, nie???

mystery7
15. júl 2010

on vie sam stat uz dlho, mesiac a aj dlhsie, hocikde sa postavi a rehoce sa. potom sup na 4 a ide dalej. naucil sa aj vyliezat a zliezat z gauca a brany 😉

zuzkad
15. júl 2010

Dakujem kocky, ja som mooc stastna, ze aj mliecko zacal dnes pit, lebo to ma trapilo velmi, ze nic nepapa...ale ocividne je to na dobrej ceste a mozeme si chatu uzit 🙂 🙂
Danny 😵 😵 dakujemeee tiez posielam cmuuuuq detickam 🙂
Mys aj my mame len 6 zubkov, ale nevadi ved dorastu 🙂 🙂 uz sa aj naucil sam pekne si zubky umyvat, sa rehoceme na nom ako ruckou suruje zuby a umyva si aj v zadu, aj ked tam este siroko daleko nic nie je, ale nevadi prevencia 😉 😉

Ja som tiez nedockavo cakala, kedy maly zacne sam chodit...a to prislo strasne rychlo skoro povedane zo dna na den...teraz uz chodime casto von len tak s loptou a maly beha kade tade...samozrejme ho taha vzdy na iny koniec kam chcem ist ja 😀 😀 niekedy si spomeniem ako nam bolo super, ked len lezal ...teraz je to makacka behat hore dole za nim...ale aspon sa vybeha a vecer mi pokojne zaspinka...az na posledne dni 😖

mystery7
15. júl 2010

ja si potrebujem vybehat moje kilecka, mne to neuskodi 😝

emode
15. júl 2010

@mystery7 a ja som sa bala ze sme jedini co este necupitaju po dvoch 😅

dannynka
15. júl 2010

veru aj my mame len 6-zubkov podobne ako
@mystery7 jednotky dole a 4 hore(jednotky a dvojky) a tlaci sa nam vrchný očak to tipujem kedze si zubky nechce dat pozret...ale prsty ma stale v puse a slinta jedna radost a posledne dni veru ani nic papat,ale cajík pije stale...

zuzkad
15. júl 2010

mys nieco na tom bude...od kedy maly zacal behat islo dole dalsich par kg ..teraz mam 59kg pred tehu som mala 57kg..tesim sa, lebo som mala na konci tehu 76kg 😕 😕 😕 ale u mna zabrala mrcha, to som isla rychlo dole s kg no ale bohuzial aj trapenie pre maminku mi ubralo na kg...ale po pravde mam hroznu postavu, chcelo by to troska cvicit a popracovat na sebe, ale ja som rada ked mam chvilku pre seba a nie este zacat cvicit, ale zlepsi sa to, ved buduci rok chcem ist k moru, tak nech sa mozem vobec v plavkach ukazat 😝 😝
juuuj tu uz hrmi a blyska sa jedna radost...aj sa tesim, ale mam aj stres, lebo strazim byt znamej, co isla k moru a ma otvorene vetraky, tak dufam, ze to okna udrzia 😨 😨 snad nebude nejaka hrozna burka, co okna prerazi 😝 😝

dannynka
15. júl 2010

@zuzkad akurat to manzel kuka na nete ze sa na nas cosi valí....veru aj by bodlo aspon by sa lepsie spalo...ale na druhej strane sakris mam kocik na balkone a celí mi potom asi zmokne...☹

zuzkad
15. júl 2010

@dannynka a kde to pozera ? Mate nejaku stranku na pocko ? Inak ani mna moja meteo slavna nesklama...ukazovala mi burky dnes a zajtra...a veru aj ked az vecer ale burka bude 😅 😅

zuzkad
15. júl 2010

@dannynka a nemozes si kocik schovat dnu ?

dannynka
15. júl 2010

@zuzkad na stranke www.shmu.sk a co sa tyka kocika tak asi ee lebo v tej izbe kde je balkon buva Gabika s Dominikom....ale ked bude najhorsie vbehnem na balkon a zastrem....mame totiz balkon zo zaluziamy ze ked ich zatiahnem nenaprsi ani kvapka dnu,ale ako naschval som ho dnes nezastrela ze ked je teplo a teraz toto 😅

dannynka
15. júl 2010

akurat vyjedame s mm nanučku na schladenie...to mi je tak treba 😝 😝 😀 😀 😀