Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
8. aug 2010

@ladywitch26 bozenkuuu ona je uz taka velkacka akoby mala 2 roky uz 😅 😅 maly ma svoj kutik hraciek, ale vsetko ho bavi chvilku, sledujeme co ho najviac zaujme, ale zatial ma oblubene cervene velke auto na ovladanie ...chalan 😀 😀 ja som malemu chcela kupit nieco podobne, ale dielnicku ( srobovak, kladivko... ) zatial ma nieco podobne v malej forme, tak uvidime...inak ta kuchynka vyzera super 🙂 mozno aj malemu kupime...ved aj chlapec sa moze hrat 😉 😉

sssimi
8. aug 2010

@zuzkaprofant 3x malého v noci prebaluješ? No mňa by rachlo 😀 Moja malá by vydržala v 1 plienke a celý deň. Ju to netankuje 😀 Dokonca aj pri prebalovaní vrešti, že ju len zbytočne otravujem keď ona sa chce hrať.

ladywitch26
8. aug 2010

@zuzkad len kup pekne malemu, aj chlapov treba od malicka ucit varit, potom sa ti buduca nevesta podakuje 😉 😀

@sssimi my sme mali v obchode zlacnenu tu kuchynu z 35 na 25e, tak ju muz kupil.boli posledne tri, tak akurat vystihol, lebo sa behom par hodin vypredali.
a stanke je tiez jedno, pokakana plienka jej vadi, ale pocikana, aj pol dna. vsak je v suchu, to jej nevadi, ze vlaci pomaly pol kila gelu v tom 😀 a v noci nehrozi, aby som ju prebalila, vsak by sa mi prebrala a uz by vycinala do rana

jamaat
8. aug 2010

@mimi21
@emode Veď lobzujem takmer každý deň už 2 mesiace po cestovkách a pozerám hotely, čítam recenzie, proste zodpovedne sa pripravujem 😀. Tu som kukala http://egypt.orbion.cz/hotely/sentido-oriental-..., lebo česká sestra Kartago tour má tú istú ponuku a česi píšu tých recenzií habadej a zistila som, že majú jednoznačne najlacnejšie lastminuty do Egypta. A pozrela som aj na stránku tej českej CK Eximtours a tam to vyšlo drahšie ako na Slovensku. Tento hotel a termín už bol vypredaný, akurát som rozmýšľala pred týždňom, že by sme ho zajedali aj za takmer normálnu cenu, lebo na 5* hotel má super cenu, keď ho vypredali. No a včera kuknem naň, že super last minute od piatku znížili cenu ešte o 90eur a termín zrazu voľný. Tak sme objednali hneď. Len bol nejaký problém, keď mi malo potvrdiť online objednávku, vypísalo, že medzitým sa vypredalo a že mám volať call centrum. Skoro ma rachlo, ale zavolala som a teta že ona vidí voľné kapacity ešte, tak mi to zarezervovala a zajtra idem do cestovky. Tak dúfam, že mi to potvrdia. Ak náhodou nie, tak boli ešte ďalšie hotely, ktoré tiež zlacnili a mali dobré recenzie.

jamaat
8. aug 2010

Ale tento sa mi pozdával aj kvôli tomu, že v recenziách písali, že super strava a veľa ovocia a zeleniny a vraj aj pre maličké deti. Dokonca vrámci all inclusive sa vraj môže z jedálne jedlo vynášať a všade v areále sú potom nádoby, kam dávaš použitý riad. Jediná nevýhoda, čo som sa dočítala, že sú za koralom na voľnom mori silné spodné prúdy, tak treba dávať bacha a dosť často veľké vlny. Ale sú tam 2 lagúny, kde sa dá kúpať a šnorchlovať vždy.

ladywitch26
8. aug 2010

@jamaat tak tomu sa hovori stastie, natrafit na taky superlastminute. inak mne sa na tej jednej fotke pacilo to detske ihrisko. odtial by som stanku asi nedostala

jamaat
8. aug 2010

@ladywitch26 Hej, aj mňa to upútalo. Ale čítala som v recenziách na iné hotely, že majú tiež detské ihriská, len neboli na fotkách.
Toto bol môj druhý tip v poradí http://www.kartago.sk/hotel/index.php?hotel=173... a tento tretí, fotky má síce o ničom, ale recenzie OK, je tam tiež detské ihrisko a cena úžasná! http://www.kartago.sk/hotel/index.php?hotel=172...

jamaat
8. aug 2010

@ladywitch26 A až také šťastie to nebolo, lebo som fakt každý deň pozerala na net, či neaktualizovali ceny. Šťastie bolo v tom, že ten termín sa nanovo uvoľnil.
Inak Stanka na tých fotkách vyzerá fakt aspoň na 2 roky.
@zuzkad Monike ten termín asi chytí posledné dni krámov, ale tak to už bude hádam OK, prvý deň je aj tak len cesta a krvácanie vtedy už slabšie.

No a zdá sa, že budem mať teraz silnejší menzes, ale aspoň bez bolestí, len prvý deň mi brucho tŕplo.

ladywitch26
8. aug 2010

@jamaat vsetky su take dost podobne, aspon sa mi zdaju podla fotiek. a na tom,co si vybrala, aspon vies ako to ihrisko vypada, ze to nie su len dve hojdacky a jedna preliezka 😉

ladywitch26
8. aug 2010

a na dva roky este nie, mame dve susedy, tie budu mat okolo vianoc 2 roky az. stanka sice medzi nimi vypada ako rovesnicka, ale je trosku nizsia. aj pochudla, mala 12 a pol kila, a teraz co sme ju po tych horuckach vazili, tak ma o kilo menej.
a ja tiez. ked som sa vazila na sr, tak som mala 68kg a vcera som pozicala od susedov vahu kvoli tym balikom a mam to iste. od maja som nepribrala ani gram. len brucho mi narastlo. 😒

jamaat
8. aug 2010

@ladywitch26 Ani nie, Sentido je orientálny, Fantasia skôr modernejší. Ale hlavne nech je čisto a dobrá strava. A výhoda, že tam nie sú Rusi. Aj keď najhorších hostí, čo som ja zažila, boli Izrealci v Tabe. Čistá katastrofa! Rozdrapený, drzý národ! Aj doma v Izraeli boli protivní.

ladywitch26
8. aug 2010

@jamaat tak izraelcov som nezazila, ale rusi su aj tu. a to sa ich boja aj prchki iri. ked zacnu vyskakovat popiti na diskoteke, tak staci, ked clovek povie "job tvoju mat", a hned mas pokoj 😀 lebo co rus, to pre nich mafian

jamaat
8. aug 2010

Ruské velryby-ženščiny boli v Turecku, ale nevadili mi.

zuzkaprofant
8. aug 2010

simi🙂) A moj maly sa vnoci budi mtak za noc som aj 7 krat
som hore co snim narobim ja ho nenechavam plakat tak som hore 😀
musim pozriet na krabici co pisu lebo som to ani necitala jemu od toho mliecka nic nie je tak mu to neskodi 🙂) Ano ho nezapeka kaka stale tak isto od narodenia pravidelne tak asi v pohode je 😀

zuzkad
8. aug 2010

a kde ste 😕 😕 tu je tichooo
o rusoch by som mohla z Krety toolko popisat, kazdy den som mala nejaky problem s nimi...dokonca ma jeden nenazrany rus odstrcil od stola kde boli posledne cervene melony, normalne mi nieco treskol po rusky a odstrcil ma a zobral si tie melony, ale na stastie personal bol pohotovy a hned mi doniesli dalsiu tacku s melonom, tak som si nabrala a s usmevom som isla okolo neho...inak to bol taky nechutne tlsty a smradlavy rus 😠 😠

zuzkaprofant
8. aug 2010

zuzkad rusi si prasata to ti kazdy povie co robi v gasto alebo v hotelierstve a aj zidia ze su velmi spinavci , ale o rusoch sa vie ze ked nieco jedia potom mozu prasiatka pustit tolko ostane po nich jedna na podlahach🙂)
Dobre ze ste mi napisalu ze len pol litra s amoze moj maly aj vyse litra denne pije ale co snim narobim ked ine nechce a ked mu dam caj tak trepne flasu o zem a mememe krici co je mliecko ale asi budem robit riedke ho a hotovo co poviete 😀 😀
lebo mi maly zaspava len na flasi mliecka a ked spi 2 krad denne do je vyse 400ml a na noc dalsia 260ml a v noci ani nepocitam 😠 ale idem mu to zredukovat necham ho mrcat v noci a hotovo alebo mu budem robit riedke mliecko len take aby dako ako mleicko chutilo a hotovo co poviete

ludmilabb
8. aug 2010

@ladywitch26 Stanka je s tou kuchynkou stobodova

Sofia zacala zo zlosti skripat zubami, vzdy to robi ked jej nieco nedovolim
a hryzie sa do ruky a potom jajci, vzapati sa zase uhryzne a pozera sa nervozne na mna ze auuuu ja sa na tom strasne bavim aka je siska

iinuska
8. aug 2010

ahojte
my zajtra skoro rano vstavame, ideme na kramare na kontrolu ku koznemu, tak sa uz psychicky pripravujem, kolko tam stavime casu, lebo doktor mal dva tyzdne dovolenku, a uz musime ist, lebo nemame maste a vo stvrtok uz cestujeme

@zuzkaprofant aj my mame zle noci, ale kvoli zubkom, hore sme cca kazde 2 hodiny, ja ale kojim, tak dam prso a je pokoj 😅

bambi7
8. aug 2010

cafte ako sa tu mate ?my sme doma z dovolenky bolo super domka zvladla lietadlo suer co som sa bala 🙂

no a teraz ma chuda teplotuuuuuu snad bude lepsie tak asi tak

a ako sa maju tehulky ?nepribudol niekto 😉

zuzkaprofant
8. aug 2010

inus ja mam pri posteli flase s vodou len dam susene mlieck ozamiesam a dam a kedze spinka pri mne na posteli tak ani nevstavam 😀 ale uz by mi mohol prespat aspon 7 hodin vkuse ale zase nemozem mat vsetko keby nie to nocne vstavanie tak by som nic nepochudla 😀 😀
ludmila aj moj skripal ale dako prestal teraz kedze mu idu ocne zubky tak mi kuse sem tam do roha stola alebo si sadne ku mne a do kolena mi kuse 😀 😀
najnovsia zabavka co sa pochvalim je tanec no by ste sa nasmiali pozera vcielku maju 1 diel a tam ten konik flip ci ako sa vola tancuje a maly ho napodobnuje rucky hore nozky tak dviha sranda je ale uz ma take pekne pohyby nie len ako macko usko z boka na bok ale uz ako baletak 😀 😀

zuzkad
8. aug 2010

@zuzkaprofant no to si presne popisala o rusoch, su to prasce ...ked som videla ako si naberali jedno cez druhe...ved v poriadku, mali sme all inclusiv, ale toto co robili bolo hrozne, navalali si na taniere kopec z kazdeho jedla, jedli jedno cez druhe a ten krik a hurhaj pri jedle, co robili bolo strasne, grgali, smrkali no humus a ked odisli od stola tak chudaci zamestnanci, co odpratavali stol...bordel jak slak, spinave obliate obrusy a kopec nedojedeneho jedla na tanieroch, len pazravo naberali a potom to nejedli 😝 😝 😝 np odpor fuuuj 😝 😝
To mliecko skus naozaj obmedzit, lebo vela mliecka nie je vhodne davat, urcite ked si pozries krabicu od mlieka najdes tam info o davkovani a odporucanu dennu maximalnu davku. Na bebe aj sunarke je 3 - 4 porcie maximalne za den. A okrem mliecka ti nic nepapa maly ? Ja som mala tiez take obdobie s malym, ze mi nic nechcel jest, len mlieko, tak som aspon skusala chlebik mu davat, troska polievky a aj ked len po troske z kazdeho, ale pojedol aspon nieco...teraz mame mlieko len rano, potom do obeda papa chleba s maslom, alebo vianocku, alebo nejake sladke pecivo, pred spanim dostane zase mliecko a ked sa zobudi obed normalny, do vecere zobka kadeco 😀 😀 samozrejme aj ovocie a asi okolo siedmej davam nejaku veceru a pred spanim co je okolo deviatej dostane mlieko zahustene s kasou a kakaom to je akurat mlieka na den podla mna 😉 😉 lebo ak by este aj jogurty tvoj maly papal alebo ine mliecne veci, moze dosjt nieco ako k predavkovaniu, myslim, ze tu aj niektora raz o tom pisala, ze sa to jednej kocke stalo...ale uz si nepamatam presne 😖

zuzkad
8. aug 2010

@bambi7 ahoj 😅 😅 dufam, ze nejake fotky das na FB, alebo sem 😉 😉 tehulky tusim nove nepribudli...teda sirinka 😵 😵 😵 ale mozno coskoro ty budes dalsia 🙂 🙂 🙂

bambi7
8. aug 2010

ahoj zuzka ako sa mate?

bambi7
8. aug 2010

no uvidime necham to na nahodu 🙂

chuda domka ma 39teplotu....snad rano bude lepsie este ze na dovolenke bola fit

rybca
8. aug 2010

Ahojte, my sme hore boli o siestej, strasny rev spustil, a nie a nie utisit, ale boli to asi zarazene vetri, bo dal kanonadu do plienky a potom sa uz upokojil, ale uz nezaspal, a cely den bolo len buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a nic nebolo dobre, chcel ist na ruky, potom hned dolu, to tiez nebolo dobre, tak zase hore, no ale uz spinka..🙂)))

niekto tu spominal pracovny stol pre deticky, podobny kuchynke, my ho mame uz niekolko mesiacov a Matkovi pomohol zacat chodit, lebo to je v akurat tak fajn vyske.....🙂

Matkovi tiez nevadi pocikana plienka, ale ked sa pokaka, tak pride smradit pod nos..🙂 a krci nos, akoze smrdka..🙂)))) a minule si zacal sam davat plienku, gatkovu, sadol si na zem a chcel si ju navliect na nozku..🙂)) zlaty bol..🙂

iinuska
8. aug 2010

@bambi7 moze to mat zo zubkov? Chuda male ☹ Adamko mal zvysene teploty minuly vikend, ale nastastie nic ine. Boli to zubky

iinuska
8. aug 2010

@bambi7 a kde ste boli na dovolenke?

bambi7
8. aug 2010

ahoj inus no snad to tak bude aj slinta uz ma 11zubkov 😀 spon nieco zabka moja zlata

bambi7
8. aug 2010

na malorke a bolo super ani domov sa m nechcelo tak o rok pojdeme 😀

rybca
8. aug 2010

jaj a este k mliecku, my sme presli uz uplne na polotucne cerstve, rano a pred spanim, pravdaze z obchodu, nemame take moznosti ako automat..🙂))