Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
11. aug 2010

@ladywitch26 Konečne mi idú rozkliknúť fotky, ale ti poviem Stana by som nespoznaláááááá....Uplne iný človek je z neho. A čože vlastne robí keď si ho musela ostrihať?

zuzkad
11. aug 2010

@mystery7 ja uz netusim co varit...lebo ram mi to zje s velkou chutou a niekedy zas ani vidiet to nechce...v poslednej dobe robime maso na stave a ryzu, to teraz jedava celkom rad...aj ked dnes sa nesiel pretrhnut 😖 inak sa viem aj riadne nastvat, ked dovarim, nalozim a maly to do sekundy vypluje...cize cela snaha bola na nic ☹ ☹

@jamaat , @dm1 kelimok to bolo zlate 😅 😅 😅 😅 😅

@ladywitch26 tak to ti verim, ze ti bolo luto vlasov tvojho manzela ☹ ☹ normalne sa mi prehrala scena z diskopribehu 😅 😅 v kadernictve 😉 😉

sssimi
11. aug 2010

@mystery7 z toho papania si nič nerob. Sarah síce papa nonstop, ale samé hlúposti. A variť špecialitky? Dnes zjedla plný hrnček uvarenej mrkvi, s brokolicou a karfiolom. Vôbec som to nijak neochutila a bola som 3x dokladať.

sssimi
11. aug 2010

@zuzkad aj mňa hneď napadol diskopríbeh ako tá slzy roniláááá 😀

ladywitch26
11. aug 2010

@sssimi no robi v jednej sanacnej firme, likviduju azbest. a tam musi byt v takom bielom overale, ako co su kriminalisti pri obhliadke miesta cinu. a este aj okuliare a plynovu masku musia mat, tak sa v tom potil s vlasami. po dvoch dnoch dosiel domov, ze vlasy musia dolu

ladywitch26
11. aug 2010

@sssimi tak tu zeleninovu zmes, mrkva,karfiol, brokolica, to ide u nas na dracku. tu neodmietne nikdy. polozim pred nu, a najskor si povybera mrkvu, potom brokolicu a nakoniec karfiol, ale ten uz aj mne vynukuje, aby som si dala 😀

dm1
11. aug 2010

@ladywitch26 a mojmu mm som teraz ukazovala ostrihaneho draheho a nespoznal by ho. Ja chcem foto v overale a maske to musi byt ina haluz 😀

jamaat
11. aug 2010

@dm1
@iinuska No veď hlavne, že ste ma pochopili 😀 ....A aj mi tam čosi nehralo, keď som to písala 😀

zuzkad
11. aug 2010

@sssimi aj to mixnes, alebo len uvaris pokrajane ? Skusim...uvidime 🙂 🙂

ladywitch26
11. aug 2010

@dm1 este som ho ani ja v tom nevidela. len ked si doma cisti masku a nasadi si ju, tak mala pred nim s placom uteka. a foto si nerobi, on robi nacierno zatial 😀

dm1
11. aug 2010

@ladywitch26 sak mi ho nebonzneme neboj 😅

jamaat
11. aug 2010

@ladywitch26 Hehe, aby sa ti Stano na kozmonauta postupne nepreveksloval 😀

zuzkad
11. aug 2010

@ladywitch26 chuda Stanka, bude mat traumu z masky 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
11. aug 2010

@jamaat on sa skor smeje, ze v tom vypadaju ako teletubbies

@dm1 vsak ja viem, ale pre istotu sem adresu socialky nenapisem 😀

zuzkad
11. aug 2010

inak ked uz piseme o nasich polovickach....chuda moj Peto vcera mu napuchla jedna strana lica, dnes ked prisiel z roboty som sa az zlakla, aky je spuchnuty 😕 😕 a to mi povedal, ze to uz ma krasne, ze rano mal celu stranu od oka zapuchnutu..ale zub ho ziadny neboli, ale je len prechladnuty, tak neviem ci nema nejaky zapal, aj to lice ma uplne zerave...zohnala som mu sirokospektralne antibiotika, tak dufam, ze mu to pomoze 😝 😝

ladywitch26
11. aug 2010

@zuzkad a moze hybat perou a ocnym vieckom? lebo kamoska mala zapal trojklanneho nervu a to je dost nebezpecne. jej zostali trvale nasledky, trochu jej viecko ovisa a nemoze uplne usta zavriet.

zuzkad
11. aug 2010

ej zacina mi migrena 🙄 🙄 🙄 🙄 uz citim tlaky v hlave a zacina mi byt blbo 😝 no idem si ja po tabletku a asi idem spat, aby som to potlacila, kym je cas ☹ ☹

sssimi
11. aug 2010

@zuzkad ja nemixujem. Ako Lady píše. Položím pred ňu a ona si vyberá a papa.

@ladywitch26 na Azbest je treba takáto ochrana? Ja som v prvom mesiaci tehotenstva buchala na streche azbestové šindle a potom ich zbierala a odvážala 😕 Len som ešte nevedela, že Sarah je už v pupíku.... No snáď nebude mať žiadne následky.

zuzkad
11. aug 2010

@ladywitch26 moze hybat v pohode, dokonca som si aj vsimla, ze uz odpucha pomaly, dal si prvu tbl antibiotika...len je chuda nejaky slaby, akoby choroba isla na neho ☹ ☹ ...snad to bol len nejaky privan...aj ked po pravde, uz takto par krat opuchol na tej strane a potom to zas preslo...bez bolesti, ja ho posielam k zubarke, lebo mam pocit, ze to bude zubom...asi caka na zapal okostnice...ako som to ja mala 😨 😨 😨 😨 a skoncila som na stomatochirurgii 😔 😔

zuzkad
11. aug 2010

@sssimi aj tu prave buraju jednu budovu z azbestu, bola to volakedy skolka, ale zakazalo sa tam byt, lebo azbet obsahuje nieco rakovinotvornne 😕 😕

zuzkad
11. aug 2010

no uz naozaj idem, lebo mi hlava vybuchne 😝 😝
pekny vecer kocky 🙂 🙂 dobruuu 🙂 🙂

ladywitch26
11. aug 2010

paaani, ta moja aupair je fakt neuveritelna. rano musela vstat o siedmej, lebo my sme uz o osmej isli do nemocnice, tak bola pri stanke.a potom sme sli na plaz a ona ze s nami nejde. no a aj sa mi zdalo divne, ze nebola na nete,kym sme boli prec a az teraz mi povedal muz, ze preco. ona si sla o piatej lahnut a spala az do osmej. potom sa prebrala, bola si dat cosi pod zub a o deviatej uz znova zaliezla do postele. no ona fakt spi viacej ako stanka 😕

sssimi
11. aug 2010

@zuzkad ani nestraš... To by som si výčítala do konca života....

sssimi
11. aug 2010

@ladywitch26 to nemyslíš vážne??? No ste jej rozbili ranný spánok, tak musela dospať a aj odspať. Som zvedavá kedy ráno vstane?

ladywitch26
11. aug 2010

@sssimi azbest je rakovinotvorny. oni musia zabezpecit budovu, natiahnut tam vsade nepriedusne plachty, ked to idu likvidovat a musia mat aj odsavanie. a takym vodnym vysavacom, aby sa ten prach nikde nedostal.

rybca
11. aug 2010

@ladywitch26 ta mladez dnes nic nevydrzi, do dnes som tu mala sestru-16 rokov, skoro stale sme boli doma, lebo ona velmi chodit ee, stacilo co sme po Rotterdame necele 3 hodky lezernym krokom chodili a ona to este na druhy den dospavala, vstavala o 11 - 12, no hruza..🙂))

sssimi
11. aug 2010

@ladywitch26 Bože a my sme to tam trieskali ručne hlava, nehlava celý deň....

ladywitch26
11. aug 2010

@sssimi no inak sa azbest bezne daval ako protihorlava latka a v starych budovach je ho kopec. az teraz sa prislo na to,ze je rakovinotvorny, tak sa to likviduje. tu je pomaly v kazdej starsej skole. na chodbach co je dlazba, tak ked to lepili, do toho lepidla pridavali azbest. normalne by to az tak nemalo skodit, lebo decka nedychali ten prach, len ked sa to likviduje, tak sa z toho prasi a to uz by sa im dostavalo do pluc, tak musia byt tak zabezpeceni.

sssimi
11. aug 2010

@ladywitch26 No veď práve, že sa nám tam aj prášilo a Sarah mala asi tak 2tt

ladywitch26
11. aug 2010

@rybca no ale segra je u teba na dovolenke... moja si tiez rada pospi, ja som si tiez rada pospala, ale nie kazdy den. to uz ma nebavilo. skor som dospavala vtedy do desiatej, ked som dlho citala knihu. a dlho myslim tak do druhej, tretej v noci. lenze mlada ide spat o deviatej a rano nie a nie vstat. keby aspon tazko fyzicky makala, ze je unavena, ale co moze byt unavena, ked sa rano akurat ide so stankou na hodinu a pol prejst, potom sa naje, 3hodiny si polezi na dvore na slnku, aj tam niekedy zaspi, potom pobeha dve a pol hodky so stankou pred domom, alebo sadne k susedom na gauc, ked sa stanka hra s mayou a pekny den za nami.