Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. aug 2010

@ludmilabb Tie detváky musia mať nejaký vrodený reflex. Minule aj borocka písala, že sa jej malý pri zaspávaní hrabe vo vlasoch. Mne to Emka tiež robieva. Keď je v kľude, tak je to OK. Ale ak má nervné obdobie a kváče ma, tak tiež ledva držím a občas mám pocit, že už z toho z kože vyletím. Ale ak niečo nežmolí, tak duplom nechce zaspať.

Teraz máme zase už asi týždeň extrémne nervózno-hyperaktívne obdobie. Hlavne večer chytá druhý dych, hoci od štvrtej začne zívať, o šiestej sa preberie a behá, vyvádza, až je spotená, hoci je len v tričku. Nakoniec ledva zaspí o deviatej. A cez deň teraz spáva len hodinu a pol. Na druhej strane, čo by som pred rokom dala za to, aby mi namiesto 20 minút spala až hodinu a pol 😀

zuzkad
18. aug 2010

@ladywitch26 no dobry napad, mozes zalozit temu a ja budem chodit citat, co noveho 😉 😉

@ludmilabb viem presne o com hovoris, az na to, ze mne maly picha do oka prst a tahaaaa vlasy moooc 😝 😝 ale na stastie potom ked uz sa dostane do uplnej unavy, prestane s tym 😝 😝
ja som si nalozila letnu omacku a tlaciim, lebo som strasne hladna, maly mi pred chvilkou zaspal, najedol sa a teraz mam chvilku pre seba 😉 😉

ladywitch26
18. aug 2010

@ludmilabb
@jamaat mne sice zaspava v postielke sama, ale pri krmeni vecer, ked jej davam mlieko, tak si ho ani za svet nebude sama drzat, musim byt pri nej a ona mi tych 10 minut usilovne picha do oci. to tiez nie je zrovna najprijemnejsie. alebo ma stipe do krku 😠

ladywitch26
18. aug 2010

@zuzkad no vidim, ze nie som sama, komu picha mala do oci 😀

sssimi
18. aug 2010

@ladywitch26 ja mám svokru dobru 😉

@ludmilabb nestačí ak sa odtiahneš? Mne robí malá zle len ak spím a ona je už hore. Ale to mi pchá prsty do nosa.

sssimi
18. aug 2010

@ladywitch26 a aj do očí. Pridávame sa do klubu 😀

jamaat
18. aug 2010

No proste musia baštrngovať nejako po hlave. 🙂

sssimi
18. aug 2010

A ozaj Sarah začala strašne hrýzť. Hlavne večer má pasiu do muža. Jeho kuše do brucha mňa do ceckov a do nôh. Ja ju vždy vyhreším, tak mňa až tak nekuše, ale Miro má až odtlačky.... Ludožrutka jedna 😀

zuzkad
18. aug 2010

asi ma slak trafiiii...teraz maly zaspal a robosi zacali zbijackou buchat, buraju tu budovu hned vedla ....no som zvedava ako dlho maly bude spat 😝 😝
inak bohovske je, ze ta budova a este asi dalsie 3 co tu mame su z azbestu a do nedavna to boli skolky pre deti 😕 😕 len teraz ked sa to zistilo, tak sa rychlo stahovali prec, lebo sa zistilo, ze to ma vysoky obsah niecoho a je to nebezpecne pre ludi...takze budovy pojdu rad radom dole 😝 😝 a stavat na novo.

ladywitch26
18. aug 2010

sama som doma a aj to si stresy robim. vytiahla som maso z rury, ze ho podlejem, ale zabudla som ho alobalom prikryt, tak mast vyskakovala na spodok rury a riadne to dymilo, tak sa mi este aj poziarny alarm spustil. tak som len mavala utierkou pred nim, aby sa ten dym rozplynul, lebo neviem, ako sa vypina. no by ma porazilo, keby hucal, kym muz nepride

zuzkad
18. aug 2010

@sssimi maly nas takto kuse do nosa a minule, ked som ho pusinkovala, normalne mi peru rozkusol...vyzeralo to bohovsky, chodila som s napuchnutou perou, tak kazdy pozeral na mojho chlopa, aky je naruzivy 😅 😅 😅

zuzkad
18. aug 2010

@ladywitch26 ty proste chces dostat kontrakcie a rodiiiit 😀 😀

mystery7
18. aug 2010

no u nas je pichanie do oci na prvm mieste, hned potom hryzenie po celom tele 😀

zuzkad
18. aug 2010

vidim, ze mame doma upirov 😀 😀

mystery7
18. aug 2010

maly mi spi uz hodinku, ja jem orechovu tortu a cakam na varenu kukuricu 😀 😀 😀

zuzkad
18. aug 2010

@mystery7 asi nam drobci zaspali v rovnaku dobu, aj mne spi maly nieco cez hodinku, ale orechovu tortu a kukuricu nemam ☹ ☹
dufam, ze este hodinku potiahne 😝 😝

mystery7
18. aug 2010

aj ja dufam, dnes opat nervny den a plac pre hocico ☹ potrebujem oddych

zuzkad
18. aug 2010

@mystery7 ani som to poriadne nedopisala a uz sa maly hlasil..uz ho mam pri sebe...takze nic z planov 😝 😝 😝

ladywitch26
18. aug 2010

no porazi ma dnes. prisla mlada s malou, uz ledva visela z kocika,co bola taka unavena, plienku som jej takej polospiacej vymienala a ako som ju ulozila do postielky, tak zrazu ako rybicka cerstva. hodinu som ju uspavala. chvilu som bola pri nej, potom som sa uz nastvala a nechala som ju vyrevat a az po 15tich minutach som k nej prisla. este chvilu sice vymyslala, ale som jej pohrozila, ze zasa pojdem prec, tak lahla. no som zvedava,kolko pospi. budem rada, ak aspon hodinu. este mam to maso v rure, tak dufam, ze nakoniec nezhori, ak budem musiet k nej este odbiehat.

mystery7
18. aug 2010

niekedy je to s tymi nasimi detvakmi riadne na nervy 😅

zuzkad
18. aug 2010

tak svokra isla do tesca a zobrala maleho zo sebou, asi si trenuje, ked budem v praci 😅 😅 tak som jej maleho pripravila a sup ho isli na vylet s kocikom 🙂 🙂
tu sa inak nejak vietor rozfukal, je sice celkom fajn 23C ale vyzera to na dazd, len dufam, ze az ked pridu domov, aby nezmokli vonku 😅 😅

zuzkad
18. aug 2010

nooo idem sa ucit varit a idem do toho 😵 😵 😵 http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/prim... 😅 😅 😅 😅

juska3
18. aug 2010

@ladywitch26 u nas dnes podobne, takmer hodinu a pol sme sa uspavali, resp. maly vsetko mozne vymyslal len aby nemusel spat. Teraz taha uz hodinu a pol, a to som chcela ist poobede do banky, takze samozrejme nikam nejdeme lebo urcite potiahne do stvrtej. Zakon schvalnosti 😵

ladywitch26
18. aug 2010

@juska3 no mne spi teraz hodku a pol, ale nejako sa mrvi, tak asi dlho uz nepotiahne. aspon ze som ten obed stihla spravit a najest sa.

juska3
18. aug 2010

@ladywitch26 mne sa prave zobudil, dobre som tipla 🙂 aspon som konecne stihla pozehlit

ladywitch26
18. aug 2010

@juska3 no mne este prekvapujuco spi. az sa divim. ale nech este potiahne. aspon si posedim. lebo som to asi trochu prehnala dnes. vyvliekla som ten tazky smetiak na cestu a potom som este behala s vysavacom po dome, tak mi zasa nejako brucho tvrdne. no ak chce ist maly vonku, tak akurat dnes, potom ma narok az v piatok vecer, lebo muz zajtra odchadza az do piatku na sluzobku. a to odtial by mal 4 hodky cesty sem, tak by to asi nestihal 😖

rybca
18. aug 2010

Ahojte, tak som vas konecne docitala, ste sa riadne rozpisali..🙂))

ja som sa zobudila so strasnou migrenou, prehankou a zle od zaludka, nastastie stacilo dat Matkovi o 6.45 mlieko a do desiatej potiahol, navarene som mala, tak som nasledujuce dve hodinky prezila na gauci a sledovala Matka ako sa tmoli hore dolu, nastastie sa zabavil, zohriala som obed a isli sme obaja zase spat, 2,5 hodinky, potom mi uz bolo lepsie, ale este stale to nie je ono, chlop isiel na motorke do vedlajsieho mesta spytat sa na zachod do kupelky, ale ked sa vrati ideme von, krasne je, sice zima ale slniecko svieti

@jamat - my s mm navzajom uz mame tiez cely pomyselny zoznam co prezradime Matkovi na toho druheho co mu vykonal ked bol maly..🙂))))))))))))
@zuzkad - k tomu, ze nachystas jedlo svokre co ma maly spapat, pamataj aj na to, ze dieta nema kazdy den ten isty apetit, aby to neskoncilo nakoniec tak, ze ho svokra bude nutit jest, len aby si na nu nekricala..🙂))))
- ja ako som byvala v BA, bola som len raz na bedlach a to nad Modrou, nejak sme odtial presli az na BA, ak si dobre spominam, bolo to uz davno...🙂)) a dost sme tam nazbierali
- so slovenskou postou mam tiez svoje negativne skusenosti, minule som pred maminkou aj frflala na spolahlivost SP a vynadala mi do zapadniarok..🙂)))))))
@sssimi - mna Matko pred par dnami zacal kusat do ruky, ale predstrcila som mu jeho vlastnu, kusol a prestal s tym..🙂)))

ladywitch26
18. aug 2010

@rybca dobry napad, s tou rukou. vyskusam. lebo nas tiez stanka obcas hryzne, naposledy mna do brucha

kosska3003
18. aug 2010

ahojte tak ja som k.o dnes som cely den prala vesala prala vesala upratovala este ze som mala navarene mama mi navarila vcera vecer 3 chody tak mi je aspon v tomto fajn ale uz mam poprate do zajtra to hadam uschne moja bola dnes strasne dobra hlavne v jedeni lebo na dovolenke to bola bieda dnes pekne papkala spala dve hodiny na obed a teraz uz tiez spi tak super vylozim nohy a veget

zuzkad
18. aug 2010

No tu je mrtvooo 😕 😕
mne maly este nespi, od siestej ledva chodil, co bol unaveny, tak som s nim este bola chvilku vonku, aby som trocha natiahla cas, lebo to by bolo prilis skoro aby isiel spat. O siedmej som ho okupala, dala som mu papat a uz ledva pozeral, myslela som, ze zaspi hned ako ho ulozim, ale kde zacal plakat ako besny, skusali sme ho uspavat kazdy jeden...ale nic, on sa rozhodol, ze bude hore a nechce spat, ja som to pred chvilkou vzdala, nechala som ho v postielke nech si poplace trocha, ale reva a reval, tak ho teraz zobrala svokra, som zvedava, kedy zaspi, je tam ticho, tak uvidime 😝 😝