Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
25. aug 2010

no tak NIna uz spi, ale mne je pre zmenu fasa zle
cez vikend na tej oslave boli kamosi co mali crevnu chripku, tak som to snad nechytila 😝

u dr. som s ninou nebola, aj ked som chcela ale mm ma vysmial, ze aj tak s nou nic nebudu robit, CT asi klasicky zase nefunguje, ale vyzerala uz potom OK

kosska3003
25. aug 2010

hm a kde ste vsetky co spite ci kukate futbal

mystery7
25. aug 2010

ahojte kocky, par dni som sa tu nedostala, tak neviem co je nove. skusim pocitat dozadu. my sme teraz stale vonku 🙂

zuzkad
25. aug 2010

cafte,

tu je fakt nejake mrtvo 😕 😕 ja rozhodne futbal nepozeram,,,ja ten sport nemusim 😝 😝 😝 mne nic nehovori a na stastie ani mojmu chlapovi 😅 😅

@ladywitch26 a ta tvoja kamoska posiela vramci slovenska baliky ?? Ake ma veci ? Ma nejaky link, kde by som si to mohla pozriet ?
Ja chcem malemu objednat nieco z nextu, len cakam na peniaze 😅 😅 potom sa vrhnem na objednavku 🙂 🙂
Maly mi dnes pekne zaspinkal, len dufam, ze ho nik nezobudi, lebo este su tu futbalisti, co chodievaju vedla do telocvicne hrat a ked odchadzaju robia bordel, flekuju s autami, trubia a su ako magori 😠 😠 uz par krat som im povedala, ale mne to pride, ze to je naschval 😠 😠

mystery7
25. aug 2010

a ja som doobedu poslala objednavku na 2 fotoknihy a potvrdzujuci mail nikde. tak mi treba, ked som si to nechala na poslednu chvilu ☹ ☹

mystery7
25. aug 2010

ja som sama doma a kukam tv, nie futbal 😅

zuzkad
25. aug 2010

@mystery7 nejak to blbne aj kosska mala problem s fotoknihou 😠 😠 ja som sa do toho ani nepustala radsej 😉 😉 Ja som aj pri PC a zaroven studujem proceduru, aby som aspon nieco pochytila, aby som blbo nevyzerala, ze si nic nepamatam 😝 😝

mystery7
25. aug 2010

teraz zvazujem ze skusim este raz poslat, mozno to vyjde?

zuzkad
25. aug 2010

@mystery7 a mas to ulozene ? Lebo kosske sa to ani neulozilo...a to dost dlho trva, kym sa to spravi nie ?

kosska3003
25. aug 2010

mystery mne hned poslali mail ten co mas nan odpovedat ale ja som len fotky kniha sa mi neulozila tak kaslem na nu

mystery7
25. aug 2010

ja mam ulozene, preniesla som a nic ☹

mystery7
25. aug 2010

ved uklada automatickz po 5 min

ludmilabb
25. aug 2010

ahojte zienky 😉 ja len naskok tie co kojite, kolkrat este cez den prikladate?

kosska3003
25. aug 2010

@mystery7 no ja som sa kopla a neviem ako som to neulozila

mystery7
25. aug 2010

huraaaa, tak sa mi to podarilo. uz som aj prisla na to kde bola chyba. doobedu som o posielala a maly jacal odusu 😒 a este mi aj zblbla opera, chcela nieco instalovat, tak som ju zavrela a nepotvrdila som prenos na ich stranke, tak mi ani nedosiel potvrdzujuci mail. ale teraz je to uz ok. chcela som este jednu fotoknihu ale uz som nestihala robit, maly absolutne nespolupracuje.

a idu nam horne 4, obe naraz. ma to totalne navrete a vo vnutri aj krvave ☹ chudatko

mystery7
25. aug 2010

kde ste vsetky??? idem spat. dobru noc 😉

janka30
25. aug 2010

ludmilabb, my sa kojime niekedy dvakrat a niekedy aj 3-4 krat za den, ja mu nenukam, on pride, sadne si mi na kolena a mama papa a zacne mi trhat tricko, ale vzdy si cucne pred obednajsim spankom a vecer a v noci vacsinou dvakrat. Tebe prespi Sofia celu noc, alebo kojis aj v noci? Inak Matko uz ma vyse 14 kg, doktorke idem o dva tyzdne, tak budem vediet presne, ale v roku mal 13,25 kg.

mimi21
26. aug 2010

dobre ranko
co porabate??? ja som si chcela ist farbit vlasy a zistila som, ze netecie voda, super 😠

mala mala nejaku nekludnu noc, uz okolo 4 som ju brala k nam do postele

rybca
26. aug 2010

@mimi21 aj nas sa okolo stvrtej zobudil, zobrala som ho k nam do postele, ale chcel len vymyslat, tak som ho vratila do postielky v jeho izbe, krical asi 3 minuty a zaspal az do 7.15..:)))))

a inac ja upratujem, poobede pride jedna pani, holandanka, chce vidiet ako robim fondant, uz sa tesim, to bude konverzacia..🙂 musim si nachystat slovnik..🙂

juska3
26. aug 2010

@ludmilabb ja kojim 3x, rano, ked sa zobudi, na obed pred spanim a vecer

Idem sa vam trocha pochvalit. Od vcera som oficialne studentkou VS ekonomie a manazmentu, tak sa tesim 🙂 . Predpokladam, ze len do decembra 😵 ked zacne skuskove 😕 😅

Ajko spi, tak idem zehlit, pozmyvat podlahu a aj nieco uvarit

ludmilabb
26. aug 2010

@janka30 vdaka, mala sa mi budi v noci niekedy aj 3x ale kojim ju len raz

@rybca mne sa tiez budi okolo tretej, stvrtej a skoro vzdy to skonci minutovym revom len mi je blbe ze kazdu noc musime mat uplakanu ☹

ludmilabb
26. aug 2010

@juska3 fiha studentka, tak vela stastia prajem nech to potiahnes dlhsie ako do decembra 😉

mystery7
26. aug 2010

ahojky, tak tu je klidek 😀
My sme boli vonku , vychodili sme sa a teraz spime.
Ja uz nekojim, ale v noci sa mi Mirko budi, lebo chce ist k nam do postele 😅

mimi21
26. aug 2010

ahojte
poobede sme boli vonku, v meste, s Ninkinymi kamosmi 🙂
len mna teraz nejako boli hlava, tak snad mala rychlo zaspi, lebo nemam silu sa s nou trapit a mm je na tenise
kupila som si kesu orechy a uz sa na ne na vecer tesim, asi si dam aj vinko 😉

kosska3003
26. aug 2010

ahojte tak tu je stale mrtvo my sme boli dnes u tety kadernicky robila mi melir nech trozku vyzeram k svetu boli sme tam skoro cely den mala mala sou lebo maju dvoch psov a aj macku tak ma zazitky teraz uz spinka tak mam veget

mimi21
26. aug 2010

no veru, veru, v poslednej dobe je tu klud, kadekto si dovolenkuje - iinuska, jamaata a teraz este aj emode zdrhla 😀
tak sme tu potom v okliestenej zostave 😅
mne mala spi uz od stvrt na 8, bola velmi unvena, takze rano asi bude budicek uz o 6 🙄
ja uz som sa fajne napapala a teraz si aj vinko davam 😉
@ludmilabb a ako teraz uspavas malu??? pisala si mi na FB, ze tiez po novom...

kosska3003
26. aug 2010

@mimi21 no aj ja by som kdesi zdrhla k moru este 😀

mimi21
26. aug 2010

@kosska3003 nedraaaazdi aj ja a hned!!!

sirinka
26. aug 2010

nudite sa dievcence??? my sa este chystame v septembri na oravu...ved tam je lepsie ako pri mori a rovnako draho... 😀 😝

kosska3003
26. aug 2010

mimi tak podme hihihi
siri a kde idete ja tam chodim kazdy rok na oravsku priehradu uz sme boli v juli