Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
19. sep 2010

ahojte
my dnes cakame navstevu, maju prist Adamkovi krstni . Takze je vsetko nachystane, Adamko sa dufam vyspinka do ruzova 😵

@mystery7 mna dnes teda aj mm vytocil nas teeneger 😠 Ma zakazany pocitac a ani von nemoze ist

mimi21
19. sep 2010

@zuzkaprofant kamos si kupoval penazenku, na taketo veci ja nie som este dost velka 😅 a ani neviem ci niekedy dorastiem 😀

my sma mali hodinove obedne zaspavanie, katastrofa, teraz sme vstali a naobedovalisa, vonku je celkom pekne, ale akosi chladno, pojdeme omrknut tie kolotoce

ladywitch26
19. sep 2010

@mimi21 u nas dnes pre zmenu zaspavanie priam bleskurychle. mam dolu pusteny odposluch a teraz neviem identifikovat, kto zaspal vcassie. ci stanka, ci muz 😀 maly spi pri mne v lehatku, chvilu sa jedoval, ale uz mam klud. dufam,ze aspon hodinu.
inak ja neviem, mne sa vuittonky nejako nepacia. a celkovo nie som na kabelky, penazenky a nejake sperky zatazena. ked uz, tak ulietavam na topankach. aj to nie na nejake znackove, ale v meste je jeden obchod, kde su take zaujimave kusky obcas a za velmi lacno. muz uz nervuje, ked zasa dalsie lodicky dotrepem, no ale ked stoja 10e, no nekup to 😀

ladywitch26
19. sep 2010

no tak muz si nakoniec schrupol dve hodky... a stanka este taha dalej 😀

mimi21
19. sep 2010

@ladywitch26 chcela som sa ta opytat ako spinkavaju detvaky, ci sa v noci nahodou navzajom nebudia, resp. ci Fabien nebudi Stanku?

ladywitch26
19. sep 2010

@mimi21 stanku zobudi v noci maloco. obcas sa preberie, posadi v postielke a pozrie,ze co robi baba, ale povieme jej, ze je este tma, nech buva, tak si zasa lahne a spi dalej. jedine ak ju maly zobudi okolo siestej, tak uz si nelahne, lebo normalne vstava o siedmej a to uz ma len taky polospanok. ak sa ale preberie o piatej, tak zasa zalahne.
inak ona je na hluk zvyknuta, lebo my ked chodime spat, tak bezne buchame, matrac nam nenormalne vrzga a aj sa este v noci rozpravame a ona pri tom vzdy normalne spala.

zuzkaprofant
19. sep 2010

@mystery7 si jej nic nevravela o tehu?

Ja ficim na topankach a obelcku a kabelkach ale tie som si asi 2 roky nekupovala lebo naco ked stale terigam iba kabelu kde mam maleho veci a ja nosim take mini kabelecky 😢 😢 ale uz idem kupovat golfac tak aj vynosim vsetky kabelky snad co mam

dnes sme boli poobede na ihrisku ja v balerinkach vymodena a ma boli teraz vajecnik a sopel mi tece a aj maly len svetrik muz ze to nie je zima a chudacik sa doma pol hodky zohrieval ☹ ☹ snad nebudeme chory ale teraz je take klamliive pocasie sa zda teplo ale ked zapadne slno tak je zima 😖

sssimi
19. sep 2010

Ahojte.
My sme mali taký rýchli víkend. A ja už zase slamená vdova ☹

Dnes máme 7 deň po očkovaní a zatiaľ bez horúčky, tak snáď ani mať nič nebude. Dnes sa aj pekne malá rozpapala. Tak sa teším, že už budeme mať teraz pokoj až do 6 rokov...

sirinka
19. sep 2010

ahojteee...my sme doma z oravy...tam skapal pes, s augustom im skoncila letna sezona a kym nenapadane prvy sneh tam vsetci siestuju asi...po prvom dni sme uz radsej vsade telefonovali najprv, ci vobec funguju a prezentovane atrakcie maju alebo nie...a ak aj mali, tak ochota minimalna...no sklamana som...penazi tam minieme ako hocikde v zahranici, zase nemam velku chut dovolenkovat na sk...

kosska3003
19. sep 2010

ahojte tak my sme mali oslavovaci vikend oslavovali sme este Mariu a Mariku kedze uz mame tatina doma aj krstny doli tak sme grilovali trosku mala mi ale chytila sopliky a uz aj kasle a najhorsie ze dr ma dovolenku tak som jej nasadila len vitamin a hedelix

emode
19. sep 2010

ahojte
@sirinka co nestihnes v lete ... az na dalsie leto 😀 ale suhlas s tebou ... my sme dnes zabudli na den otvorenych dveri v nasom pivovare 😅

montovali sme zabranu na schody, konecne, ked sme jej teraz izbu dali dokopy, ktora je na poschodi, tak aby sme vecne nemuseli dvere zatvarat vsade 😉 a hlavne ma vsade volny priechod ...

mystery7
19. sep 2010

@zuzkaprofant nic som este nehovorila, chcem pockat co povie dr. ci bude vsetko ok. potom budeme oslavovat 😀

nakoniec sa to nejako utriaslo. Mirko mal dnes neuveritelne urevany den. ale vecer uz bol hotovy a tak ani kricat nevladal ☹ a nakoniec celkom rychlo zaspal

iinuska
19. sep 2010

ahojte
dnes vecer Adamko 1x neutekal z nocnika, sice nic neurobil, ale aj to je uspech. 😅 Citali sme knizku

sssimi
19. sep 2010

@iinuska Ja ešte Sarah ani poriadne nedávam na nočník. takú kosu máme doma, že namám to srdce ju na to studené posadiť. Ale inak nemá moc problém si do neho sadnúť.

zuzkad
19. sep 2010

ahojte,

presne ako sssimi pise, vikend je fuuc ...sice sme si ho uzili ako rodinka spolocne poriadne, ale aj tak je malo, ked viem, ze zajtra som uz zase v praci...boli sme vonku skoro stale a ked nie vonku spolocne sme sa blaznili doma...cela family...tato, mama a Nicolasko 😅 😅

@emode knizku sa snazim citat, len nemam tolko casu...dufam, ze ti nevadi, ze mi to trocha trva ...len ked pridem z prace, chcem byt s malym, potom varim, potom sa troska venujem sebe 😅 😅 a zrazu je uz vela hodin a idem spat, aby som rano vedela vstat 😅 😅 cize tak nejak, ku knizke sa dostanem len vecer a niekedy uz fakt nevladzem ani pozerat 😝 😝

zuzkad
19. sep 2010

uz viem, co som to chcela este 😀 😀 nocnik sme dali bokom zatial, lebo maly strasne plakal, len ked ho videl a nie este na nom sedel...pocula som vela nazorov na to, ze nie je dobre dieta nutit do toho..radsej pomaly a zevraj dieta aj tak zacina ovladat potrebu na zachod od roka a pol....je sice pravda, ze plienky su drahe, ale nemam pocit, ze nieco zmeskavame, alebo zanedbavame, ked este maly nechodi na nocnik...pockame si este troska a potom zacneme pomaly...a vobec sa pre to netrapim 😀 😀 😀

mimi21
19. sep 2010

@iinuska my sme mali uz vela uspesnych pokusov s nocnikom, dokonca som to uz povazovala za samozrejmost, mala rano vstala, vzala si sama z kupelne nocnik, posadili sme sa, zapli rozpravky, a vykakala sa
ale akosi sa to pokazilo, stale si pre nocnik chodi, aj tam sedi, cita, alebo pozera rozpravky ale vacsinou je to neuspesne 😒

mimi21
19. sep 2010

jaaaj, aj ja budm pisat na 2krat 😅
ako strihate nechtiky na nozickach? u nas je to strasny boj, na rucickach v pohode, to si ich potom vzdy poriadne vyobzera, ze ake ich ma pekne ale nozicky, to je teda katastrofa 😒

iinuska
19. sep 2010

@mimi21 no, tak ako pises, nechtiky na rukach este akotak, ale nozky je uz vacsi problem. Adamko zacne kopat, no mam co robit, esteze na nohach nerastu tak rychlo 😅

sirinka
19. sep 2010

@mimi21 na nohach iba nasilu, niekedy dokonca na etapy...a to aj u klarky...ja si pamatam, ze aj mne to bolo dost neprijemne, ked mi ich strihala mama, kym som bola schopna sama.

zuzkad
19. sep 2010

U nas na stastie strihanie nie je problem, spievam mu a maly pocuva a drzi 🙂 🙂 , naucil sa nejak, ze po kupani mame velku ocistu...zuby, usi, kremovanie, cesanie a strihanie 😀 😀
ja som sa chcela opytat na strihanie vlaskov...niektore deticky maju viac a niektore menej...ale neviem, ci mam strihat, alebo nie...maly nema nejak vela vlaskov, ale skor ma este niektore take od narodenia a su nejak dlhe moc...tak neviem ci ho mam "ostrihat" zarovnat alebo nechat tak a zacesat 😀 😀

iinuska
19. sep 2010

@zuzkad my sme dali maleho este v auguste ostrihat, ale on mal riadne dlhe vlasky.

mystery7
19. sep 2010

tak u nas je tiez strihanie nechtov boj. striham postupne. jeden den velke prsty, druhy den jednu nohu a treti den druhu nohu. na raz by to nezvladol. Aj tak su u nas riadne vreskoty 😀

@zuzkad ja som Mirka prave preto uz ostrihala. niektore dlhe a ine kratke, teraz sa budu nosit aj ciapky, tak stale strapaty by bol.

sirinka
19. sep 2010

@zuzkad ja klarke striham iba ofinku a aj magde by som chcela nechat rast dlhe vlasky...ale zatial ich este ma naozaj malinko...ale chalana by som asi strihala...nepacia sa mi s dlhymi vlasmi...

zuzkad
19. sep 2010

@iinuska vlasaty 😀 😀 tak to nie je nas priprad 😀 😀 ale vlasy mame...lenze nieco dlhe a nieco kratke....vyzera to smiesne 😀 😀

@mystery7 a ako si dala maleho ostrihat ? davala si niekde fotky, lebo nestiham moc na PC chodit a pozerat 🙂 🙂

inak akurat davam na FB fotky morciatka nasej slecny Lily a nasej fenecky...strasne sa lubia, su ako mama s babom...stale su spolu a spinkaju pri sebe...hafaj stale cisti morciatko...no su bohovske 🙂 🙂

mystery7
19. sep 2010

@zuzkad ja som ho sama ostrihala strojcekom, co aj muza striham. maly sedel na vani, mama ho drzala, reval a ja som mu behala po hlave. noznicami by som sa neodvayila, mozno az v lete
fotky som nestihla dat nikde.

zuzkad
19. sep 2010

@mystery7 tak to muselo byt vesele podivane na vas 😀 😀 no ja strojcek nemam doma...ale uvazovala som nad tym aj ja...uvidim, ja len troska ofinku by som zobrala... v zadu to ma na koncoch chutne brckave...krutia sa mu konce a to mi je luto strihat, lebo u nas v rodine nie je nik kuceravy 😀 😀 😀 😀

mystery7
19. sep 2010

@zuzkad aj my sme mali brcky vzadu, ale tie ostanu len maloktorym detickam, tak je jedno kedy ich ostriham. v buducnosti bude aj tak nakratko ostrihany 😀 😀

mystery7
19. sep 2010

ja uz idem intenzivne pozerat na film, pozeram dokonaly trik 😉

zuzkad
19. sep 2010

@mystery7 ved prave to, ze tie brcky uz nebudu ☹ tak preto mi je luto mu ich ostrihat 😅 😅 su take rozkosne 😅 😅
ja ten film pozeram tiez, ale coskoro idem do postele, lebo rano vstavam do prace 😝 😝 tak aby som bola fit 😀 😀