Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
30. júl 2009

ja som tiez chcela ist na kupko ale vrchny diel plaviek mi je maly
on spi v kociku a na rukach najradsej
a to lehatko zvazujem

luba142
30. júl 2009

mys mne je skorej maly ten spodny diel lebo uz minuly rok som to mala tak akurat teraz uz je to uplne ... 😀

luba142
30. júl 2009

siri ja viem aj na kupko chodia s takymito malickymi ale ked tie plavky 😒

sirinka
30. júl 2009

ta kupte len nejake lacne na trhu...na jednu sezonu stacia

mystery7
30. júl 2009

a sa bojim aby som nechytla nieco na bradavky-infekciu, pliesen

luba142
30. júl 2009

no uvidim popremyslam ale aj tak ma to teraz akosi ani nelaka az na buduci rok ked uz aj Barborka bude moct tak to bude lepsie

mystery7
30. júl 2009

davate deti ockovat proti pneumokokom? kolko to stoji?

luba142
30. júl 2009

proti pneumokokom je to povinne uz teraz

mystery7
30. júl 2009

fakt? mne dr nukala nejake ockovanie ktore je naviac a plati sa, myslela som ze je to ono

luba142
30. júl 2009

nebolo to rotavirus?

mystery7
30. júl 2009

mozno, davas?

luba142
30. júl 2009

ja nie

monkap
autor
30. júl 2009

ja malu zatial nenosim ... ked bola mensia tak mala zopar takych dni, ze chcela byt len na rukach ... ale vyzera, ze uz ju to preslo .... hlavne, ze som si kupila nosic 😝 snad ho vyuzijem neskor ....

monkap
autor
30. júl 2009

luba: my sme boli 2krat na vikend na chate, potom tyzden u svagrinej, asi 4dni u svokry a s malou nebol vobec ziadny problem ..... aj patrikovi bolo lepsie ako doma v panelaku 😔

luba142
30. júl 2009

monka aj ja si myslim a preto pojdem idem teraz von tak pa 😉

sirinka
30. júl 2009

ja tiez proti rotavirusom nedavam zaockovat

mys tej mykozy z vody sa bat nemusis...staci ked si das po kupani vrchny diel dole...ja si hned obleciem saty alebo tricko...

mystery7
30. júl 2009

ja najem a idem do mesta

veronika1982
30. júl 2009

ahojte.. nas maly ma jeden den taky ze spinka len po hodine a potom aj 2 hodiny vydrzi byt hore. vtedy sa bud hraje pod hrazdickou alebo sa hrajem ja s nim.. a potom ma druhy den taky ze spinka aj 3 hod.uz ho davam aj sediet a pekne uz dviha hlavicku ked je oprety o vankuse. dnes sme boli na kontrole s nozickami a mame to super. som ho rano musela navliect do ortopedickych gati... to bola fuska kedze som ho od 2 mes. uz nebalila...

predkozku nestahujeme lebo nam to nekazala dr. raz mu ju stiahla ona a povedala ze je to v poriadku tak nemusime a raz sme mu skusili mi lebo mal tam to biele neviem ako sa to vola.. ale od vtedy nic. akurat teraz nas trapi sucha pokozka na telicku a uz neviem co mu mam davat a s cim ho mam natierat.. a dr ma dovolenku tak az v pondelok pojdem s nim. dufam ze to nebude nejaky ekzem..

atima
30. júl 2009

veronika ja natieram maleho od narodenia olivovým olejom.

sirinka
30. júl 2009

ja som zase malu, ked mala suchu pokozku az upinky natierala lipikarom a super zabralo...

mimi21
30. júl 2009

cafte
hlasim prichod z kupka 😎 😎 😎
ja proste k vode musim, aj som sa kupala, aj som tam potom malu nakojila, tiez si s tym ako sirinka problemy nerobim, mne teraz prsia vobec nepripadaju ako nieco sexualne alebo neviem co ale proste len prostriedok na krmenie 😝 😝 😝

lubi urcite na tu chatu chod, ja tiez idem v sobotu na grilovacku, beriem aj malinku, uz sme raz boli, dokonca sme uz raz spali aj mimo domu a vsetko v pohode, ani sa mi malicka nepokazila potom

mimi21
30. júl 2009

nika mne na suchu pokozku zabralo super Excipial Lipo lotio - uz sa to tu niekolkokrat rozoberalo, je to fakt super, maju to v lekarni, stoji okolo 5 eur, a ja ho mam este teraz a to uz ma mala viac ako 2mesiace 😉

mimi21
30. júl 2009

a k tomu papaniu este, moja papavala aj 20 min ale teraz si to uz skracuje na takych 15 a to sa s tym nebavi, pekne papa 😝
a v noci mi prespi tak do 5, takze pohodicka 😵

monkap
autor
30. júl 2009

mne lenka zacala v noci papavat 2-krat (predtym papala iba raz tak okolo 5-6hod rano) .... ale zato uz ma skor noc - okolo 19,30 uz ma nocne spanie ... aj teraz uz spokojne spinka 😵

luba142
30. júl 2009

mimi pojdem uz som sa rozhodla rano skocime na nakup pobalime sa a ideme 🙂 moja mala prespi tiez prvych 5hodin ale potom sa uz zobudi po 4 niekedy po3 hodinach

dupinka
30. júl 2009

Ahojte!

my sme dnes lietali po lekaroch. Rano na klby - kazali nam este balit na siroko. Pritom minule vraveli, ze je vsetko oki No a potom sme boli u pediatricky - malemu nahnisal vpich po ockovani TBC, tak to trebalo vycistit. Chudacik Ale potom uz bolo dobre, tak to zvladol chlapsky.

Nas maly standardne zaspi okolo 19:30, zobudi sa cca o1:00 - 1:30, to sa len nakrmi a spi dalej. Tak sa zobudi okolo 5hod. a potom uz zaspinka iba v nasej posteli po zhruba pol hodine. No podriemka aj do osmej. 😉

mystery7
30. júl 2009

tak moj ked zaspi o 22:30 po 2 hodinach placu, je to uspech. potom spi 3-4 hodiny a potom sa uz budi po 2 hodinach.
normalne vam zavidim, ked vam deticky tak spia.

mokap: ako to robis?? porad ☹

sirinka
30. júl 2009

mystery preco tolko place?
nasa zaspava tiez az so mnou okolo jedenastej...a spi jedine ked je nacapnuta na mna a asi dva krat sa zobudi na cuckanie...

monkap
autor
30. júl 2009

mys: neviem, to si ona sama tak urcila .... ja sa jej len prisposobujem 😉
si neviem predstavit, ze by 2 hod plakala ...nastastie lenka neplakava ... ale zato patrik ma v poslednej dobe vytaca niekedy poriadne 😝

monkap
autor
30. júl 2009

mne tiez dakedy zaspavala okolo 22,00-23,00 ale v poslednej dobe (asi dva tyzdne) si to posunula na 19,30 😔