Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
12. dec 2010

@ladywitch26 hej hej, to poznam... 🙂

iinuska
12. dec 2010

@ladywitch26 u nas je to tiez tak, ja nesmiem spomenut napr.vanu, lebo Adamko by tam isiel aj rano 😅

jamaat
12. dec 2010

Tak aj my sme sa vybobovali, Emke sa to veľmi páči a čím rýchlejšie ide, tým lepšie. A nebodaj keď ide ešte aj psa zraziť, tak sranda náramná! 😀 ....Len ja značne spotená, lebo sa jej nechcelo chodiť po svojich a keďže teraz má zase také fajné zubové obdobie, tak som ju ani nepresviedčala, bola som rada, že sa smeje alebo "vrčí" pri ťahaní a nerumázga ako posledne na sánkach. Ešteže bol tato s nami, tak sme ťahali na kopec na striedačku.

Ženy, už som to tu raz spomínala. Nezorganizovali by sme v januári stretko? Po sviatkoch a pred prázdninami, keď sú chaty voľné a ceny lepšie.

jamaat
12. dec 2010

Inak u nás celý deň sneží. Je krásne.

ladywitch26
12. dec 2010

@jamaat a co tak februar? mozno prideme aj my na sr. 😉

inak muz si dnes napiekol medvedie labky, ze na vianoce. no ak ich bude dlabat takymto tempom, tak sa vianoc nedozije ani jedna. uz tretina padla od obeda 😀

sirinka
12. dec 2010

@ladywitch26 aj my uz pojedame vianocne pecivo...aj tak doma travime iba stedry vecer, tak nech sa to zje... 🙂

kosska3003
12. dec 2010

ahojte ste toho popisali nestiham ani citat mala mi dava zabrat cez den dnes sme ju isli uspat no mi s mm sme zaspali a ona si hrala v postielke ani oko nazazmurila a to bola vonku dve hodky sme stavali snehuliaka hore bola pred 8 a nic zak isla spat teraz o pol 7 a ja idem piect vanilkove rozky a s mm

jamaat ja by som bola za ale podla mna ceny su rovnake vsade maju dve ceny na leto a na zimu nie ako treba sa dohodnut na case a mieste

jamaat
12. dec 2010

No hlavný dôvod bol, aby to nebolo cez prázdniny. Vtedy je všade plno. Kedy vlastne začínajú prázdniny?

iinuska
12. dec 2010

@jamaat nooo, ako kde. U nas su treti februarovy tyzden

ludmilabb
12. dec 2010

@iinuska ja tiez nemozem povedat niektore slova, napr. keksik, banan atd hned ho chce

@jamaat na stretko by som aj sla ale podla toho kde

jamaat
12. dec 2010

@iinuska Veď to, že kto začína prvý.

No našla som na nete, tak začíname my na strednom slovensku, a to 14.2. Takže aj v prvej polovici februára by to mohlo byť.

@ludmilabb Daj návrhy. 🙂

nikanika28
12. dec 2010

Ahojte
Nam krasne nasnezilo a nasledne do toho naprsalo 🙄 🙄 🙄
@iinuska toto je presne aj u nas..dnes boli nasi u nas, boli gratulovat Lukaskovi a len tak som spomenula, ze sa pojdu deti vecer kupat a Klarka uz zakyvala nasim pa-pa a stepovala pri kupelke, ze sa ide kupat 😀
A dnes bolo nasa Turanska zabijacka v televiznych novinach 😀 .

No a za stretko som aj jaaaaaaaaaaaaaa ... 😵 😵 😵

mystery7
13. dec 2010

ja by som bola tiez za stretko, kym mame len Mirka 😝

mimi21
13. dec 2010

ahojte
cely vikend som tu nebola, uz sme prestahovali asi polovicu veci, Ninka ked dosla domov tak sa len nechapavo obzerala, ze kde su vsetky veci a byt je poloprazdny 😀
vikend bol inac dost tazky, hlavne po psychickej stranke, vcera som si fajne porevala, ale co uz, aj take dni musia byt 😒
u nas dnes krasne svieti slniecko 😎 pojdeme von, varim polievku a spravila som si cesto na palacinky, rozmyslam, ze kym bude Ninka spat tak upeciem linecke kolaciky, naplnit ich uz potom mozem hocikedy 😝

jaaaaj, stretko, no ja sa asi zase nezucastnim, co ma ale nesmierne mrzi ☹

ladywitch26
13. dec 2010

@mimi21 jeej, tebe sa to uz krati. 😉 budes mat krasne vianoce, v novom byvani s novym babatkom 😅
inak ja som tiez zvedava, ako to stahovanie zvladnu nase decka. tam nebudu mat hned kamaratov. aj ked na susednej farme su nejake deti. vraj maju 4 vlastne a 4 adoptovane, aj nejake mimino, tak hadam sa budu mat s kym kamaratit. kazdopadne najstarsiu z nich stanka uz pozna. to je to irske dievca, co mi ju tri dni strazilo, kym neprisla aupairka ku nam.

mimi21
13. dec 2010

@ladywitch26 no len aby sme to vsetko stihli 😝

iinuska
13. dec 2010

ahojte
u nas riadne fuci studeny vietor, ale pobehali sme vonku, teraz Adamko spinka.

@ladywitch26 tolko deti??? Mozno tam zalozia aj skolku 😀

mimi21
13. dec 2010

inak mne mala riadne strajkovala pri zaspavani, zaspala az o pol1, standardne chodi spavat uz okolo 11, najneskor pol12, vsetko pocas dna bolo inak rovnake, len zaspat nechcela

mystery7
13. dec 2010

ahojky
Mirko dnes nervaci, je nejaky nespokojny. Km sme sa vychystali vonku,stihol sa paradne vyrevat. Boli sme sa poprechadzat-aj so sankami,tak len sedel a mracil sa. Trochu sa rozveselil az ked sme stretli kamosa Danka. Ale mame dost silne stuchacie obdobie ☹ tak Danko pred nim utekal. Cestou domov a doma opat rev. Ale aspon sa poriadne najedol a relativne v pohode zaspal. Ja si idem hodit sprchu 😝

iinuska
13. dec 2010

joj a ako sme boli vonku, tak Adamko pekne pozdravil tetu susedu ''doby den'' a ked uz bola trosku dalej, este stihol vykriknut ''teta''. A potom potmehucky usmev 😅

ludmilabb
13. dec 2010

@mimi21 uz o pol 11tej chodite spavat, teeeda 😅 kedy ti Ninka vstava? my az o pol druhej, vstavame o pol osmej
Sofia ked sme vonku akoby nevedela co ma robit, pozera sa chvilku brodi snehom, potom zacne mrncat nepaci sa jej ani jeden smer kadial ju skusam prehovorit, ked zacne metat rukami a pistat otocim sa chrbtom a idem prec, potom rumadzga a ide za mnou, krasne zazitky zimne 🙄

iinuska
13. dec 2010

ze ake rozdiely v obednom spanku. Adamko chodi spavat o 12

mystery7
13. dec 2010

aj my chodime spavat na 12. Ked sa zobudi neskor tak sa ho snazim vonku viacej unavit a ide spat o 12:30 najneskor.

emode
13. dec 2010

Ahojte,
vidim, ze naladicka u viacerych nic moc, my sa pridame ... clovek sa snazi, doobeda som rychlo este aj kompletny obed navarila, ideme von, tak Sofia ako cert, nic nebolo dobre, ani chodit, len na rukach, inak z tohto jej hopa-hopa ma uz pomaly aj poraza 😝 😖 este stiastie ze kamaratka zo sidliska je pohodak tak aj sofia sa ako tak prebrala, ale celkovo zimu a overal nemusi 😝

jamaat
13. dec 2010

Emka si už na sneh zvykla a keď má rukavice, tak je v pohode. Bez rukavíc sa jej nepáči. A dnes sme sa šli bobovať o jedenástej, tak pri druhej jazde zrazu už odkväcávala dopredu, potom hneď rev, tak sme šli domov. Zuby ju zase riadne mordujú. Až má líčka červené, šerblík odmieta, s jedlom špekuluje a občas si od jedu hlavu o zem trieska.

mimi21
13. dec 2010

@ludmilabb chodi spavat o 11, vstava o 6 to si ju vezmem k sebe do postele a ak sa podari, tak este zaspi do 7, ale to nie kazdy den
tak nakoniec spala skoro do 3 😕

ludmilabb
13. dec 2010

ouu tu nik nie je, ci co?!

emode
13. dec 2010

vsetci vypekaju 😀 ja som si vyuctovania spravila 😝

jamaat
13. dec 2010

Blblo to tu zase. A ja som kukala film na STV1.

ludmilabb
14. dec 2010

dnes rano minus devat a teraz co vcul, ist von do tej kosy? 😒