Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
12. jan 2011

baby este poradte ako naucit Ninku aby zaspavala sama,,,,ja som rozmyslala pustit jej CD s rozpravkami alebo uspavankami - ona strasne rada spieva 😅

iinuska
12. jan 2011

ahojte
my sme boli doobeda vonku, no je tam ako na jar. Velmi prijemne. 😎

@mimi21 no, rada by som Ti poradila, skus tie uspavanky, mozno to zaberie. Na 1x asi nie, ale casom. U nas je nastastie zaspavanie bezproblemove. Adamko zaspava sam vo svojej postielke

jamaat
12. jan 2011

@mimi21 Ja Emke púšťam už dávno na spanie uspávanky od Koščovej. Ale aj tak som pri nej, kým zaspí.

ladywitch26
12. jan 2011

@mimi21 ja stale chodim stanku uspavat, ona sama nezaspi. zoberiem aj fabiena a vacsinou si to nacasujem tak, ze ho krmim, vtedy aspon nekeca a nebudi tak stanku 😀 my si lahneme na postel, stanka do svojej postielky a aj je spokojnejsia, ked vidi, ze je tam aj "baba". to poviem, ze ideme spat vsetci traja, tak sa hned skludni. niekedy este hlavu vystrci, ci tam fabien ozaj je a zaspi celkom rychlo.

mystery7
12. jan 2011

@mimi21 tak presne toto zaujima aj mna 😉

Mne Mirko spi posedne dni do 7:30 az 8:00, obedny spanok ma medzi13:30-15:30 a vecer o 21:30 by este skakal po posteli. Tak menim rytmus a budeme si davat budik na 6:30, obedny spanok bude medzi 12-14 a dufam, ze vecer bude chodit spat okolo 20:00-20:30. Snad to vyjde.

Ja uz druhe babo nemienim balit nasiroko, len ked bude problem.

Dnes u nas od rana lejak, teraz ked som Mrka ukladala, tak konecne prestalo. Dufam, ze poobede sa nam podari aspon na hodku vypadnut vonku skontrolovat mlaky 😝

iinuska
12. jan 2011

@mystery7 my vstavame rano medzi 7-8 a Adamko o v pohode zaspi medzi 12-12.30. Vacsinou potiahne do tek 14 a vecer je o 20 uz v postielke

jamaat
12. jan 2011

@mystery7 U nás svieti slnko.

zuzkad
12. jan 2011

Ahojte kocky,

idem vas oficialne pozdravit aj na MK, kedze len sem tam si co to popiseme na FB

Maly ma soplave obdobie teraz, lebo mu idu niekde vzadu zubky a chuda dost trpi, lebo stale chodi a drzi si licka ☹ ☹ a vobec mi nechce papat...dokonca ani mliecko, co je uz divne, lebo mliecko pije skoro vzdy, len ked mal teploty v lete a tu nejaku infekcnu chorobu mal ci co ...ale inak pije mliecko vzdy, tak dufam, ze to prejde uz. Davam mu brufen sirup, ten jediny znesie a nepovracia sa z neho.
Ako som uz na FB pisala, zajtra idem platit dovolenku na Ibize
http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-2011/spani... na zaklade super odporucani kamosov, ze je to hlavne pre deti idealna dovolenka...tak sme sa rozhodli pre Ibizu...termin som dala od 6.8.- 17.8. tak sa velmi tesime uz... a dufam, ze sa v poriadku a zdravie budeme mat 100%, za dovolenku som vlastne vdacna maminke, lebo to mame vlastne akoby od nej 😢
Maminkam co porodili gratulujem, pisem v mnoznom cisle, lebo som troska mimo a neviem presne ktora kedy rodi ...a ktora je este tehu 😀 😀
Od zajtra idem znova do prace aaaaaa...sa mi nechce moc, ale peniazky treba a zas robota ma tesi aspon tato ma vzdy bavila 🙂 🙂 🙂

dm1
12. jan 2011

@zuzkad ty provokater jeden! hned by som sla veru ale isto nam to nevyda tak len na SR pojdeme niekde.

iinuska
12. jan 2011

@zuzkad aj my mozno pojdme na Ibizu 😉

sirinka
12. jan 2011

@mimi21 ja neporadim, stale uspavame obidve... 😅

jooooj, dovolenka pri mori...u nas, resp. u mna iste nehrozi, mimi bude este male....ale mm uz ma naplanovanu nejaku plachetnicu a mozno zoberie so sebou aspon klarku... 🙂

mimi21
12. jan 2011

@sirinka a ako si ich ukladala kym bola Magdalenka babatko???
lebo mm ma po veceroch svopje sportove aktivity, ktore som mu momentalne zatrhla, kym si nenajdeme system a kym Ninka nebude zaspavat sama
ja chapem, ze je to pre neho relax, ked vela robi, ale aj ja som sa musela vzdat vela veci, tak preco by to nemohol urobit na cas aj on

mimi21
12. jan 2011

@iinuska tebe ticho zavidim, ze Adamko tak pekne zaspava, pre mna je to obrovska casova strata, ked niekedy zaspava aj 3/4 hodinu
to bol aj dnesny najvacsi problem ktoreho som sa bala, ako ulozim Ninu cez obed a co ked akurat vtedy zacne Emka plakat 😒
nastastie sa baby dohodli a Emka sa prebrala po 10 minutach ako Nina spala 🙂

mimi21
12. jan 2011

@zuzkad dovolenku si uzi , aj ked je do nej este relativne daleko ale inac toto bola jedna z alternativ, medzi ktorymi sme sa minuly rok rozhodovali 😉

boooze pisem ako debil, na 50krat 😝

zuzkad
12. jan 2011

@dm1 ver mi, ze ani u nas by to nebolo mozne, keby som nepracovala a keby som si nepomohla predajom bytu po maminke, preto taky hrrrr nakup dovolenky

@mimi21 ja som ani len netusila kam ist, len kade som chodila som pocuvala o tomto mieste ako tam bolo super, aky je tam dobry personal a obsluha a hlavne aka vyborna strava pre dospelakov a zvlast menu pre deti, to ma uplne dostalo 😅 😅 naozaj sa uz tesim velmi, konecne mam okrem maleho jedno svetielko, co ma tesi v zivote 🙂 🙂 🙂

@iinuska no mozno sa tam nakoniec stretneme 😎 😎 to by bola sranda 😀 😀

sirinka
12. jan 2011

@mimi21 no moj mm svoje vecerne aktivity zrusil...ved aj on chcel deti rovnako ako ja a je rovnako plnohodnotny rodic...
ale ak som nahodou bola vecer sama, tak vacsinou som postisovala televizor, povypinala svetla, malu som hodila na cici, to ju bezpecne uspalo a pod druhu pazuchu klarku a tak sme sedeli, vacsinou zaspali obidve naraz...
teraz ked je uz vacsia magda, tak klarke v izbe pustim rozpravkove dvd a magdu uspavam...potom klarku...

mystery7
12. jan 2011

@inuska u nas ked nie je Mirko poriadne unaveny, tak spanok nehrozi. Preto travime tolko casu vonku.

mirka_mt
12. jan 2011

Ahojte 😉
Ani nám sa stále nedarí, aby Linda sama zaspala. Teda vlastne včera sa podarilo, ale to bola skôr náhoda. Väčšinou cez deň, aj večer zaspí "na mlieku".

ladywitch26
12. jan 2011

ja som dnes poobede isla uspavat stanku, ulozila som ju do postielky, s fabienom sme si lahli vedla na postel, nakrmila som ho a zalomili sme vsetci traja. 😀 prebrala som sa o dve hodiny, ked mi uz stanka pozerala cez plece na fabiena.

inak pridam este pre tie,co nie ste na FB.
stanka skakala po gauci a muz jej vravi, nech prestane, lebo spadne. a ona ignoracia, skakala dalej. tak pritvrdil a vravi, ze nech prestane skakat, lebo jej oblecie suknu. to ste mali vidiet, ako rychlo si sadla na zadok 😀

sirinka
12. jan 2011

moja sestra sa dnes dozvedela, co caka...bude mat dievcatko...teda nase rodinne x geny su zrejme brutalne silne... 😎 som zvedava, kedy sa najde chlap, co to prelomi...

rybca
12. jan 2011

@ladywitch26 tak to je super...🙂)))

mystery7
12. jan 2011

@sirinka kolko uz mate dievcat v rodine?

borocka
12. jan 2011

@mimi21 tak ja mam na mysli skor klasicku perinku. ma tvrde vypodlozenie chrbatika. a dietatko musi byt na rovnej a tvrdej podlozke.

iinuska
12. jan 2011

@mimi21 ono to chce len cas a najst si system. Na kazde dieta plati nieco ine. Zo zaciatku to asi nebude len tak, ale casom sa to urobi. 😉
Inak baby, co mate takto po sebe deticky, mate moj obdiv. Neni to len tak...

@sirinka u nas v rodine su zase skoro sami chalani 🙂

zuzkad
12. jan 2011

No ja si teraz vobec neviem predstavit ako by som mala mat este jedno dieta 😕 😕 maly moj uuuplne strajkuje so zaspavanim, cez den nechce spat vobec, pretoze je svetlo, ked ho ulozim do postele ukazuje mi na okno a vysvetluje mi, ze je svetlo...tak sme teraz ako v kocurkove, kazdy den na obed dam maleho do kocika, prekryjem dekou a tak zaspi hned...vecer je to lepsie, lebo je tma a tak uspavame v postielke, ale niekedy sa prehadzuje aj hodinu kym zaspi a teraz ked sa tlacia dalsie zuby, tak uspavanie je skuska nervov 😖 😖 a keby som mala este uspavat jedno dieta, asi by som uz mala sedive vlasy 😝 😝 😝
Stalo sa vam niektorej, ze zo dna na den vam dieta odmietalo UM pit ?? Nemame s tym problem, mliecko pil vzdy rano na obed a vecer, teraz uz treti den nechce...cucne si a ako zisti, ze je to mlieko poda mi flasku, ze nechce 😝 😝 ale caj stiahne celu flasku ☹ ☹ nerozumiem co sa stalo, ci to moze mat spolocne nieco so zubkami ??

sirinka
12. jan 2011

@mystery7 no mama ma 4 dcery a zatial (ak ratam aj tie v brusku) 4 vnucky...takze cakame na nejakeho chalaniska 🙂

jamaat
12. jan 2011

@zuzkad Aj Emka mi teraz začala piť oveľa menej mlieka. Rozmýšľala som, či sa ho prepila (vypila 2x denne cca po 2dl), alebo či ju zuby pri tom bolia.

@sirinka Jooooj, tak vám chlapa treba ako soľ!!! Sesternica si zobrala rozvedeného chlapa, ktorý mal 2 synov. A ona má s ním teraz tiež 2 synov. Jej sestra takisto 2 synov. Tak musím dievčenskú česť v rodine zachraňovať ja 🙂

ludmilabb
13. jan 2011

dobre ranko tu snezi a ako husto

mystery7
13. jan 2011

dobre ranko
U nas pada dazd so snehom, otrasne. Tak opat sedime doma, nastastie sme aspon vcera poobede stihli vybehnut na 2hod prechadzku. Dufam, ze do poobedia sa opat vycasi.

@sirinka tak to vam chlap veru chyba.

ludmilabb
13. jan 2011

@mystery7 tie dve hodiny chodite, ci aj s kocikom sa prechadzate?

zuzkaprofant
13. jan 2011

@mystery7 u nas uz cely tt prsi hurza nieco ☹

ludmilabb
13. jan 2011

@mystery7 tie dve hodiny chodite, ci aj s kocikom sa prechadzate?

rybca
13. jan 2011

@ludmilabb super, ze snezi, udrzujte to az do stvrtka..🙂))))

My sme mali tiez problem so zaspavanim, ale zistila som, ze ho musim ulozit do tej 12.00, to zaspi bezproblemov, ak neskor, tak je problem, uz nechce spat.