Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
21. jan 2011

@emode no presne, ze bude dalsie babo... 🙂

@borocka jedno je pravda, ze ja som v robote dvihala 60 az 90 kilovych pacosov, mali sme na to rozne techniky a asi mi pri tom dost spevneli ruky aj chrbat...ale ked citis, ze mas problemy, ver tomu, ze este nejaky ten rocik sa maly bude dozadovat nosenia aspon obcasneho....treba cvicit, spevnit telo....ved sme silne zeny, hocico nas hadam nezlomi 🙂

sirinka
21. jan 2011

@borocka a potom je vynikajuca manduca na chrbat a to sa nosi celkom fajn.... 😉

sssimi
21. jan 2011

@borocka tak ja v pohode dvíham Sárku spolu so sesternicou-obe majú po 10kg, ale ja sama sa pohybujem v celkom inej váhovej kategórii ako ty.

ladywitch26
21. jan 2011

@borocka no to treba dobreho chiropraktika navstivit. a potom zacat makat na sebe. fitko. a spevnovat svaly, inak ti chrbat odide. ja mam momentalne 54kg, stanka ma 13.5kg, cize tiez je stvrtina mojej hmotnosti, a to ked ideme vonku, tak niekedy pri navrate zacne ziapat,ze chce ist na ruky, tak ju tym kopciskom pred domom musim niest len na jednej ruke, lebo druhou tlacim kocik s fabienom, co je tiez minimalne 15kg, ak tam nemam nalozeny nakup. ak su tam nejake flasky s colou a zelenina, tak je to kludne aj cez 20kg.rozdychavam to sice potom dlhsie, ale chrbat ma uz tak nebolieva. bolieval ma, ked som zacala robit. to som denne dvihala tazke.ked som bola na sekcii s krmivami pre zvierata, tak tam boli tie vaky aj 15kg a to denne som ich dost nanosila. a ked som bola naposledy manazerkou na deli, tak tam boli zasa tazke prepravky so sunkami. a to bolo 4x v tyzdni tak 60-200 prepraviek, kazda po 15kg vylozit. ked som bola tehu, tak mi pridelili posilu, ale len na zlozenie na zem,do regalov som uz sama musela vylozit.to uz ma chrbat nebolel. uz sa mi nejake tie chrbtove svalstvo vytvorilo za ten cas. 😀 je to tazke, ked mas dieta, citis sa ako zbity pes niekedy vecer, ale ak ti ma kto maleho aspon na hodinu postrazit, mala by si zvazit to fitko. prve tyzdne budes sice kvistat, ale potom bude dobre 😉

iinuska
22. jan 2011

ja tiez nemam problem nosit a dvihat Adamka, ma cca 13 kg. Ale ja mam tiez vycvicene ruky a chrbtove svalstvo z roboty tak ako sirinka. A pred tehu som chodila pravidelne na aerobik. Teraz uz len zumba 😅

borocka
22. jan 2011

@iinuska
@ladywitch26
@sssimi
@sirinka tak diky baby 😠 teraz ste zo mna dobru padavku spravili 😠 😠 ale ja vam este ukazem 😎 . ja nie som vobec silovy typ, mna ani fitko neberie, ani behanie.... to skor take aerobikove cvicenia,na peknu postavu a kondicku. svaly nincen 😖 ja mam postavu 14rocneho decka, ved aj nosim take oblecenie, lebo dospelacke mi nesadne. a verte tomu, ze ak mi ma kto maleho na chvilu postrazit, tak to vyuzijem na relax, v klude sa okupat, vylozit si nohy...
moj otec ma v haji platnicky, uz bol aj operovany, ja mam zle drzanie tela, slabe kosti...citim ze na klby mi je moc maleho navlacovat. ved co uz, my sa potulime viac v sede a v lehu. to sa vieme vyblzanit.

ozaj, vy vsetky mate cca vacsie deti ako je pato, a nevravia vam ludia ze su deti velke??? my aj dnes sme boli na prechadzke, a tetusky vraveli ze aki je to uz velki mladenec, ze si sam vykracuje ze ci uz ho dam do skolky (to su stare tety, tie urcite nemali na mysli jasle...). tak ma to len zaskocilo. viem ze naobliekany vyzera vacsi, tak ako kazdy clovek, ale zasa az taky velky???

borocka
22. jan 2011

halooo, babule!!!!!!!! tie co mate zaujem ist na stretnutie, tak by ste mohli nakuknut do temy stretko............pretoze potrebujeme vyjadrenia k ubytovaniu!!! kazdy kto ma specialne poziadavky nech ich vyjadri!!!!
a tiez sa vyjadrite, ci ste za to, aby sa islo do hor, alebo pojdeme do podhajskej, ktora mnohe z nas dostala cenou aj dostupnostou ( vratane mna 😉 ). je koniec januara!!! treba rezervovat pobyty, aby sme potom nemali problem zohnat neico s dostatocnou kapacitou!!!

ladywitch26
22. jan 2011

@borocka no vies, ja pri mojich 170cm s tymi 54kg tiez nevypadam postavou velmi na zenu. mimo obsahu podprdy momentalne, kedze kojim. 😀 ale zadok uz nemam ziadny, bez problemov si stiahnem rifle cez boky, ani gombik nerozopinam najnovsie.a to som ich mala pred par rokmi vypasovane uplne. chrbticu mam krivu, kvalitnu skoliozu som si vypracovala este na zakladnej skole, neskor na strednej som ju uz len doladila. a ked som ledva chodila, co ma tak chrbat bolieval, ked som nastupila sem do prace a sef mi povedal, ze mam zacat chodit do telocvicne, tak som myslela,ze si asi robi srandu. no len to ti povie aj kazdy doktor. ak ta bolia klby, tak hlavne je neprestat sa hybat.

a mne bezne tipuju stanku tak pol roka az rok viac, ako ma v skutocnosti. a fabienovi v kociku tiez uz kazdy, ze aky je velky. a to sa tesim, ked bude behat, je este vacsi, ako bola stanka, tak sa moze stat, ze o nejake dva roky mu budu tipovat,ze je od nej aj starsi 😀

emode
22. jan 2011

@sirinka nestras 😀 ... podla bolesti bradaviek by som uz bola minimalne 3 mesiace tehotna 😕 mrcha ma prist ajblizsie dni

borocka
22. jan 2011

@ladywitch26 myslis ze sa nehybem??? kazdy den riadne prechadzky, doma varim, upratujem, zehllim... nepotrebujem chodit do posilky aby som mala pohyb. urcite by mi to neuskodilo, ale trikrat to nemusim, radsej si zahopsam, zaskacem, zabeham a poposilujem s malym.
ja nie som dobre stavana, ani jedlu neublizim, tak nemozem mat ani sily na rozdavanie. ale kym sa vladzem o maleho postarat, tak to neriesim. nosenie na rukach mu uz moc nedoprajem, a ked uz tak s riadnym ofrflanim. ale nosenie na rukach z neho urcite ani krajsieho, ani rozumnejsieho, ani sikovnejsieho nespravi. pomojkat a potulit sa vieme aj bez toho.
chyba mu otec, nema ho kto vyhadzovat do vysky, robit kolotoce a lietadla......ale raz sa mu to vynahradi

iinuska
22. jan 2011

@borocka tazky mi sice neni, vladzem ho nosit, ale zeby som ho volala na ruky, tak to teda nehrozi. To len svokra. Ale Adamko sa uz na ruky ani nepyta. Vonku absolutne a doma, len ked chce nieco vidiet zblizka, napriklad ked varim, tak rad pozera, ako miesam

emode
22. jan 2011

Inak ja som sa prave vratila zo svahu, vysla som si na dve hodky na snowboard 😅 bolo super 😅 😅 😅 mm dal malej obed dokonca ju uspal tak, ze mu po 5tich minutach spala ... 😝 😝 len trochu svalovica lebo aj vcera som bola v posilke 😅

@borocka to je vyhovorka, ze nie si silovy typ, prave preto potrebujes posilnit svalstvo, ja sa uz tiez lepsie citim 😉 a hlavne ma clovek viac energie potom ... no ja by som mohla mat pri 173cm menej ako mojich 67kg, ale Sofiu tiez dviham normalne, dokonca, ked som vcera robila bicepsy, tak lava ruka v pohode, tam nosievam Sofiu, prava ma bolela 😀

ladywitch26
22. jan 2011

@borocka jaaaj, ale ved ja ti verim,ze sa hybes. ja netvrdim,ze ti chyba pohyb, ale z toho upratovania ti nikdy svaly nenarastu, maximalne tak sa riadne dopotis a unavis. na svaly potrebujes konkretne cviky a riadne zavazie. a ja som tiez nikdy nebola na cvicenie, ale raz ma kamosky vytiahli, ze uz by sme konecne mohli cosi zacat a normalne som sa tie dva mesiace citila uplne skvele. teda prve dva tyzdne nie, to som az bola na paralene niektore dni, co som mala nenormalnu svalovicu. 😀 aj by som bola pokracovala, ale potom som sla do irska a tu sme posilovnu nemali, nedavno nam otvorili a uvazujem,ze by som zasa mohla nabehnut. ono sa clovek aj lepsie citi, lebo pri cviceni sa ti endorfiny vyplavuju do tela, menej stresu zazivas.

iinuska
22. jan 2011

@emode super, ja sa uz neviem dockat lyzovackyyyy 😵 😵

borocka
22. jan 2011

@emode ale ja nemam svaly, ja mam len kost a slachy s trochou tuku 😀 😀 urcite by mi posilka zle nespravila. ale nie je to nic pre mna. take hopsanie na diskoteke (viete kolko kalorii spali?) hoci daaaaavno uz ani to nebolo ☹ vlastne som v posilke nikdy nebola.

zeny, ja sa posledne dni brutalne prezieram. stale by som len daco pchala do seba a tlmila nervy. to si neviete predstavit ako sa mm krasne dosyta hadame. a ja potom vynervovana sa tlmim na sladkostiach.

luba142
22. jan 2011

ahojte baby 🙂

kto sa este nenapisal na stretko a planuje a chce ist tak sa tam dopiste aby sa predbezne vedelo ake ubytovanie s akou kapacitou lôzok treba hladat 😉 😉

luba142
22. jan 2011

@ladywitch26 no tak to ja mam kil 50 a Barborka nejakych 11 a nieco takze mozno sa to s tebou vyrovnava a tiez nemam problem malu nosit ked takisto vonku na ceste spät krici hopa hopa a j pol hodinu dobru ju nesiem 😝 , zatial problem nemam, ale asi by som mala priberat zarovno nou dokial nebude sama poriadne vladat dalej zajst 😀 😀

ladywitch26
22. jan 2011

@luba142 tebe sa povie priberat, ja zeriem za dvoch, a aj tak stale chudnem. asi prejdem pomaly na prikrmy, lebo takymto cinom sa zastavim mozno na 45kilach.

luba142
22. jan 2011

@ladywitch26 no ved mne je tiez tazko pribrat stale stojim na jednej vahe a vsetci okolo ze akasi chuda a neschudla si a uz mna to stve rozpravat ze mam stale rovnako a nemozem pribrat a to mozem jest co chcem 😝

borocka
22. jan 2011

@luba142
@ladywitch26 a na co by ste priberali zeny???? treba vam to??? mne ked dakto negativne komentuje vahu, tak si len pomyslim ze zavidi. komu sa nepacim, nech sa na mna nepozera. sa ja budem stresovat ze niekomu pripadam prilis chuda?? a verte ze sa najdu aj taki, pre ktorych by som este mohla schudnut. kym sa ja sama dobre citim, tam vsetci ostatni mi na hrb mozu vyliezt

mystery7
22. jan 2011

ahojky, vahu a svaly rozoberate?
Boli casy ked som chodila 2x do tyzdna do posilky a 2x do tyzdna na aerobic, vtedy som sa super citila. Nebyvala som vobec unavena, vzdy som mla dobru naladu. Cvicit je super. Planujem cvicit po dalsom tehu a uz poriadne.

@borocka diskoteka, upratovanie a poobne ti nenahradia cielene cvicenie. A svaly ma kazdy clovek 😉 cielom cieleneho cvicenia nie je mat super vyrysovane svaly, ale mat pevne telo a pekne drzanie.
Ked si nikdy nechodila cvicit tak to aspon vyskusaj. Daj tomu mesiac 2x do tyzdna. Zo zaciatku je to boj, ale potom je to super relax.

jamaat
22. jan 2011

@ladywitch26 Že vypracovať a doladiť skoliózu? No si ma pobavila! 😀 😀 😀

Ja som bola trošku hýriť na chate, trošku prechádzka, dobre mi padlo.

emode
22. jan 2011

@jamaat som tusila, ze sa niekde tulas 😉
@mystery7 pravdu mas, musime borocku dostat do posilky 😀 verim, ze sa neciti na cinky, tak potom nech radsej skusi pilates, tiez to pomaha ... a mna dost zaujala joga, rozmyslam, ci nebudem kombinovat s posilkou a plavanim 😀 ak to vsetko dako popri nasej malej a biznise budem stihat 😅

ladywitch26
22. jan 2011

@jamaat no jak dobre ti bolo. my sme mali ist hyrit dnes do baru, ten znamy odchadza do australie uz v utorok, tak ma dnes rozlucku. no ale asi pojde nakoniec muz sam. fabien ma nejake divne obdobie, asi mu idu uz zuby.vsetko si pcha do ust,az tak zurivo, ale vydrzi len par minut a potom to nahradi prstami. a tie si vopcha az do krku pomaly, tak ho vzdy natiahne. dnes len sable hadze. aj pred chvilou, ale taku,ze hadam aj deci z neho vyslahlo. tak pyta kazdu chvilu jest. ☹

mystery7
22. jan 2011

@emode ja som chodila aj na power jogu, to bolo super. Viac som sa namakala ako v posilke. Skoda, ze po tomto cisaraku som sa bala zacat cvicit, stale som to odkladala. Chceli sme este jedno babo, tak som sa bala aby som si cvicenim neublizila. Ale planujem to zmenit. Snad mi to aj vyjde.
Zaklad je vyskusat aj viacej cviceni, ale najst to najvhodnejsie pre cloveka a vytrvat v nom 😉

@borocka tak ja co mam body 98 su mu akurat. Tak isto overal je 98 a je ok. 2 zimne bundy mame cherokee 92 a vidim ako z nich rastie. Ked som ich kupila mal zahnute rukavy, teraz mu zacinaju byt kratke ☹ modlim sa, nech vydrzia este aspon mesiac. Nohavice co mame zateplene ma 98 a jedne 92 mu zacinaju byt kratke (k tym mu davam vysoke cizmy). Dalsie zateplene nohavice nosi velkost 24mesiacov a su mu akuratne.

mystery7
22. jan 2011

kocky, kde ste vsetky?

borocka
22. jan 2011

@mystery7 v stretkovskej teme 😉 pod tam kuk.
ty sa chystas prist s chlapcami??

iinuska
22. jan 2011

@mystery7 ja som tu, len teraz viacej nakukam do stretkovskej temy. Ale uz si aj pojdem pmaly lahnut,...

ladywitch26
22. jan 2011

@mystery7 hyrime,resp ideme hyrit 😀

konecne po dvoch rokoch sa napcham do sukni, tak si to idem uzit. aspon na hodinu. 😉

mystery7
22. jan 2011

tak ja musim mat odvoz-to bude mm plus deti. Len neviem, ci malicky bude ok. Termin mam 18 a ked mozem kludne 2tt prenasat, tak ledva stihnem porodit do konca maja. Mm dava tak 10% sancu na to ze dojdeme na stretko ☹

mystery7
22. jan 2011

@ladywitch26 pekne si to uzi, drzim palce nech vam to vyjde 😉

borocka
22. jan 2011

@mystery7 ved este uvidite. je mozne aj to ze porodis este o tyzden-dva skor ako mas termin. a ak bude malinky v poriadku a ty sa budes dobre citit, tak dorazite, a mozno mi aj babatko dovolis podrzat 😉 hmm?