Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
3. feb 2011

@mystery7 keďže ju telo vypudzovalo, tak už nebola ukotvená. A tie úchyty sú z plastu-mäkké, takže to ani nič nepoškodilo a v podstate ju aj krv vytláčala sama keďže som mala menzes.... Len teraz stále uvažujem akú formu antikoncepcie si zvoliť.

Babule nemáte niektorá skúsenosti s náplasťami?

iinuska
3. feb 2011

@sssimi tak tento problem mam aj ja 😲 hm

mystery7
3. feb 2011

ked nieco vymyslite, tak sa pochvalte

soffi
3. feb 2011

no ja poznam jeden veeelmi ucinny druh antikoncepcie.....
nesulozit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sssimi
3. feb 2011

@soffi môj muž by bol možno aj za, ale ja niéééééé!!!

luba142
3. feb 2011

@sssimi 😀 😀

mystery7
3. feb 2011

hej, acylpirin medzi kolenami 😀

iinuska
3. feb 2011

zienky, no jedna rada lepsia ako druha 😀 😀 😀

mystery7
3. feb 2011

@sssimi moj by bol jednoznacne proti 😉

soffi
3. feb 2011

no neviem , ja som anti nepouzivala skoro nikdy, davame si pozor, a pouzivame aj gumiprcky, co mi sice velmi nevyhovuje, no ale co uz, podla mna lepsie ako pchat do seba lieky, no a ak sa stane, tak asi to ma byt proste osud, a nebudem si preto vlasy trhat, al mm si asi vytrha aj tie co nema 🙂

sirinka
3. feb 2011

@ladywitch26 no moj druhy porod skoncil CR kvoli nepostupujucemu porodu... 😝 toto je velmi individualna vec...
napr. moja mama hovori, ze najhorsi bol prvy a potom treti porod...stvrty bol rychly...

@borocka ale jasne ze hej...uz to mam trosku odskusane z minuleho roka... 😉

ladywitch26
3. feb 2011

@sssimi najlepsia antikoncepcia? dve deti v spalni a aupairka v dome 😀 😀

ja som brala tabletky 10 rokov, ale uz sa k nim nevratim. teraz mame gumy, nie je to bohvieco, ale chvilu vydrzime, kym nebude tretie 😀

mystery7
3. feb 2011

@borocka
@sirinka
Znama mala dievcatko, ked ju posadila na balkon a dala jej stipce, tak tam sedela 2 hodiny a hrala sa s nimi. Kazde dieta je ine, niektore do puberty nic nevyvedu a potom....... 😉 rodicia nechapu

sirinka
3. feb 2011

@ladywitch26 ja mam dve deti v izbe, sestru v dalsej izbe, brucho ako balon a aj tak to toho mojho neodradza... 😝

sirinka
3. feb 2011

@mystery7 noo nastastie balkon nemame...z toho ja mam des, ze mi dieta vypadne z neho....a stipce...u starkej alebo prababky boli za 5 minut vyhadzane z toho balkona

soffi
3. feb 2011

@sirinka jejo si ma tak rozosmiala :D

ladywitch26
3. feb 2011

@mystery7 ani ja nemam balkon, ale s tymi stipcami sa mi na dvore vyhra aj stanka dost dlho. akurat ma nebavi stale kupovat nove, lebo slecinka ich vsetky totizto porozobera, takze su potom uz nepouzitelne

ladywitch26
3. feb 2011

@sirinka vsak mojho tiez nic neodradi, ale mna to odradza,tak ma smolu 😀

baby,poradte nieco na nadchu, maly ma take sople, ze mi je az zle, ked vidim v tej odsavacke, co z neho lezie. 😖 az mu to tak chrchoce v hrdle

jamaat
3. feb 2011

@ladywitch26 Na husté sople ja stále odporúčam Sinupret. Jediný problém s ním je, že je riadne horký, keďže sú to byliny. Ale Emka to zvláda...aj keď bola maličká. Stačilo na lyžičke s niečím rozriediť.

soffi
3. feb 2011

nuz nic, idem ja do hajan, majte sa babenky, dobru noc 😉

ladywitch26
3. feb 2011

@jamaat skusim sa zajtra spytat v lekarni, v uk to tusim dostat, tak hadam to budu mat aj tu.

jamaat
4. feb 2011

Dobré ráno. Prvá!!! Ludkina Sofia určite ešte spí! 😀

jamaat
4. feb 2011

A emka si spokojne chrumká mladú cibuľku. 😅

borocka
4. feb 2011

@sirinka pani, to ti teda zavidim taky apetit manzela,a este po takom dlhom case...........noo, to bude laska 😝

jamaat
4. feb 2011

@borocka No neviem, apetít mužov asi nemá až tak veľa s láskou 😅

borocka
4. feb 2011

@jamaat tak potom teda siri ma extra caro este aj ked je "ponorka" 😉 😀 u nas pred porodom sex upadal a upadaaaal......lukas sa bal ze by malemu mohol ublizit.

sirinka
4. feb 2011

@jamaat
@borocka no ja si ymslim alebo skor dufam, ze u nas je to kombinacia jedneho s druhym....plus samozrejme este tak trochu pohodlnost, kedze doma je to iste, netreba nic riesit... 😅

borocka
4. feb 2011

@sirinka urcite je to kombinacia len tych prvych dvoch veci!!!!! zrejme mas super muza, ved mat doma tri zenske, stvrtu na ceste......... to je pozehnany muz medzi zenami 😀

sirinka
4. feb 2011

@borocka a dnes rano nadaval, lebo si musel sam koselu vyzehlit... 😝

borocka
4. feb 2011

@sirinka 😀 😀 😀 😀 no co uz, a ty mu ju mas zehlit stale....