Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
15. feb 2011

@sirinka Asi sú tie organizmy rôzne - pijú, koľko potrebujú, lebo pri maličkom dieťati sa nedá povedať, že je to len blbý zvyk.

luba142
15. feb 2011

@jamaat no prave, ja davam barborke caj, ked ho vypije teda je osladeny medom alebo cukrom, niekdy jej zriedim dzus vodou, alebo aj sirupovu vodu, cistu vodu ani nahodou

sirinka
15. feb 2011

@jamaat ved vidim, kolko cikaju, tak sa nestresujem, jedia polievky, ovocie...a moje velmi radi piju aj cistu vodu....

luba142
15. feb 2011

@jamaat ja kšed som davala Kike pit s flase pokym bola mala tak vydrulala aj 2 litre, ako som flasu zrusila tak aj prestala pit ani pol litra snad nevypila, s mliekom to iste s flase mohla aj liter vypit a ked som flasu zrusila podotykam mlieko z flase pila rano kym do skoly nesla, tak vypije len jeden hrncek rano a hotovo, Barborke sa teraz bojim aj flasu menit za ine slamkove a za hrnceky lebo sa bojim ze nebude pit co si nemozeme dovolit zase ☹

sssimi
15. feb 2011

@luba142 ale veď Barborka mala 20 mesiacov v januári a keďže rodičák chodí z mesačným meškanim, tak to máš vlastne ešte za január. ja som čakala, že pošlu len alikvotnú čiastku, tak ma celkom potešili.

luba142
15. feb 2011

@sssimi no ved ja sa nehnevam 😀,

sssimi
15. feb 2011

@jamaat Sarah mi vypije všetko čo jej podám do ruky. Ráno dostane čaj, alebo džús s vodou, potom vodu a poobede keď prídeme z vonku zase teplí čaj a potom vodu. Pravidelne vypije 5 fliaš vody, k tomu 250ml sladkého mlieka a polievku.

luba142
15. feb 2011

@sssimi ake sladke mlieko myslis?

lubenka351
15. feb 2011

ahojte, som tu nova, mozem sa pridat? moja mala ma 20 mesiacov (narodena je 10.6. 2009), a co sa tyka toho pitia, teraz momentalne cez zimu pije ovela menej, ale to ma asi po mne, lebo v zime ani ja nepotrebujem, tolko tekutin.
lubica

sssimi
15. feb 2011

@luba142 od srdiečka-kupujem to v kauflande-je to jogurtové mlieko

@lubenka351 vitaj a kľudne sa pridaj 😉

kosska3003
15. feb 2011

@lubenka351 vitaj ako sa nam to tu rozrasta

iinuska
15. feb 2011

@lubenka351 ahoj 🙂
My uz spime, teda Adamko, mame taku malu domacu oslavu. Objednali sme pizzu 🙂

melpomene
15. feb 2011

@luba142 aj mne prisiel este ten vyssi prispevok...ono je to myslene ze asi aj vratane toho 20teho mesiaca...mne len minuly tyzden prislo rozhodnutie ze sa mi prispevok znizuje takze myslim ze znizeny uz bude od buduceho mesiaca

lubenka351
15. feb 2011

@sssimi tak teda ahojte 🙂 , nasa Barborka uz tiez spinka, asi si idem pozriet trochu telku, dnes zase zacina Ordinacia v ruz.zahrade, predtym som to sledovala, zacala som iba tak z nudy, ked mala zaspinkala a potom ma po uz chytilo, uvidim ako to tam bude pokracovat.

luba142
15. feb 2011

@lubenka351 ahoj menovkyna 😀 😀 😀 , dokonca aj dievcata sa nam rovnako volaju 😉

luba142
15. feb 2011

@melpomene mne zatial este rozhodnutie neposlali, ale do dalsej vyplaty RP urcite poslu, oni sa neomeskaju s tymto 😒

iinuska
15. feb 2011

@lubenka351 mna ordinacia nejako nechytila, ja skor sledujem panelak

borocka
15. feb 2011

Ahojte,
my sme zasa chory. vcera ako fajn bolo a dnes od rana teplota 38,5. ale od rana sekal pato frajera, isla som na wc a on necakal asam si siel robit ranajky, tak v spajzy vylial flasu oleja a prevratil par alkoholovych. no nervy hned od rana. si viete predstavit ako sa ten olej prijemne utieral 😠
doktor povedal ze ma chripkove stavy, dychanie ciste len teplota a sople, ze to musi prejst. tak som mu kupila nejake homeopatika, teraz neviem nazov, nove kvapky, nurofen, mucosolvan junior........20eur ostalo v lekarni. a potom som sla do drogerky,kupit plienky,sampon, telove mlieko.....dalsia dvacka v tahu. no radooost.
a keby aspon daco vypil, ale nic, okrem slabeho taniera polievky nezjedol nic. a pitie hadam len nejake dva deci caju. a to ho mal pred sebou vylozeny cely den, som ho vynukovala ako blba ale mlady pan stale ze eee

sssimi
15. feb 2011

@melpomene mne ešte žiadne rozhodnutie neprišlo, ale keďže rodičák sa platí mesiac spätne a naše deti mali ešte len v januári 20 mesiacov, tak sa na ne ešte vzťahoval ten vyšší príspevok. Budúci mesiac si už utiahneme opasky 😔

Ja som práve objednala malej narodeninový darček. Teraz majú šmýkalku 2,40m za 80€ aj s dopravou. A bojím sa, že na jar zrušia akciu. Takto som ušetrila skoro 40€. Ešte by som chcela záhradný domček, ale stojí 180€, tak neviem. Jedine, že by sme sa po rodine poskladali.

kosska3003
15. feb 2011

@melpomene no je tam mrtvo ale my tam chodime hlavne preto ze tam mame chatu za 20 eur na tyzden co je ako zadarmo a program si najdeme inuli rok sme sa chodili kupat do hotela Altis ci ako sa vola uz neviem moj mm ma 30 za rok to bude oslava zase 😉

a teraz mam ponuku tatry plna penzia na 5 dni 4 noci za 80 eur cakam na mm co povie na to a ci ukecam aj nasich uvidim

luba142
15. feb 2011

@sssimi no ved nech jej ho kupia ostatni clenovia rodiny a mas vybavene 😉 😉

kosska3003
15. feb 2011

@sssimi a kde si nakupovala na akej stranke

melpomene
15. feb 2011

@kosska3003 waw...tak to su ine ceny...a tie tatry to je riadna pecka...to by sa mohol nechat ukecat 😀

kosska3003
15. feb 2011

@melpomene no ako oravu to mam tatko moj z roboty tam chatu a tie tatry no ako ja som chcela ist do dudiniec a tam by sme 150 minimalne nechali za 3 dni no uvidim ako naschval mi neodpisuje na smsky

emode
15. feb 2011

tak mne uz prisiel ten nizsi, sofia je narodena 30. aprila 😒 a sofia ani zdaleka nevypije liter tekutín, mozno tak pol litra plus polievka a moje mlieko 😕

iinuska
15. feb 2011

@sssimi ja chcem kupit malemu trampolinu taku na dvor, co sa da aj zazipsovat. Ale este som nepozerala. Cez co si nasla tu smyklavku ?

soffi
15. feb 2011

@iinuska trampoliny su lacnejsie od ruky, v zime kamoske kuoila za dvacku a je super 🙂

rybca
15. feb 2011

@sssimi ja idem Matkovi na narodeniny kupit toto - http://www.trampolineland.nl/trampolines/ronde-... , maju to aj na gymnastike kam chodime a celkom sa mu to paci..🙂

mystery7
15. feb 2011

ta smyklavka vyzera byt nejaka velka, ale ten domcek je nadherny. Hned by som Mirkovi jeden kupila 😉