Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
16. feb 2011

@soffi papucky mame22, zimne topanky 23. To sa da tazko odhadnut, aku nozku bude mat v lete

kosska3003
16. feb 2011

@soffi no moja ma 8 stoliciek uz no vsetky ma uz sa jej tam nic nezmesti 😀 no mne mala nosi 23 zimne

kosska3003
16. feb 2011

@soffi a ake 5 stolicky myslis inac teraz rozmyslam

soffi
16. feb 2011

@kosska3003 tak to je super ked ma uz vsetky, nas este cakaju posledne stolicky, kamoskyn syn ma 3 roky a teraz mu vysli

soffi
16. feb 2011

@kosska3003 myslela som akoze piaty zub v poradi 😉

luba142
16. feb 2011

@kosska3003 ak ma 8 stoliciek a vsetky rezaky dokopy 20 zubov tak to je vsetko 😉 😉

luba142
16. feb 2011

@soffi to mu asi aj neskoro zacali prve zubky rast nie?

soffi
16. feb 2011

@luba142 to neviem ci mal neskoro prve zubky, vtedy ma to nezaujimalo hihi,asi je to individualne, jej povedala lekarka, ze do 3 rokov je to ok,

kosska3003
16. feb 2011

@luba142 hej hej 20 ma ako to je individualne kamoska ma dceru ma 2,5 roka a idu jej teraz este stolicky mi nechcela verit ze ma mala vsetky az kym jej usta neukazala

luba142
16. feb 2011

@kosska3003
@soffi podla toho ako sa zacnu prerezavat tak aj skoncia ci skoro alebo neskoro...nasa mala 4,5 mesiaca ked jej vysiel prvy zubok a dr. si myslela ze je to nejaky vacik a ja som ju presviecala ze zub az to oprobovala tak mi dala za pravdu 😀 😀 . Kristinke sa zacali prerezavat v 5,5 mesiaci a prvy jej vypadol v 5 rokoch, teraz ma 7 a uz ma rezaky vsetky nove 😉

kosska3003
16. feb 2011

@luba142 Marike prve vysli ked mala 7 mesiacov

borocka
16. feb 2011

@soffi my mame teraz 24, teda na cizmach ma 24-inak 15cm. ja to vzdy na cm meriam a kupujem, lebo u kazdeho vyrobcu je to vzdy ine. a viem viem, ma obrovske laby 😲

soffi
16. feb 2011

@luba142 ninke presne na 6 mesiacov vysli, ale mi sme nemali so zubaminejake hrozne problemy, ani teplty, sem-tam hnacka, a par noci bola umnaucana, ale nic hrozne, myslite ze tie posl.stolicky su najhorsie? kazdy totiz vravi inac

borocka
16. feb 2011

@luba142 nemyslim si ze je to pravidlo. napr neterka zacala 8mesacna a teraz uz ma pokoj ako2rocna aj 4mesiace. zasa pato zacal 9mesacny a zadne stolicky ma v nedohladne. este ani naznak. a kamoskina dcera zacala uz 6 mesacna a potom dllllho nic,a teraz nema ani tolko co pato.
ale tvojim babam isli teda dost skoro zuby

soffi
16. feb 2011

@borocka no ninka ma tiez dost velku nohu na to ze je nizka, sme ejj merali tak cca 14cm...

jamaat
16. feb 2011

Ja mám zase nervy. Človek už chce mať večer trochu kľudu, ale milosťslečna skôr ako o deviatej spať nebude! Dnes ešte stále nespí. To už môžem rovno aj ja ísť do postele, keď zaspí. Už som ju skúšala aj skôr uložiť, reku ak premeškávam správnu chvíľu, ale prdlajz. O to dlhšie to potom trvá. Neviem, či mám ráno budík na šiestu nastaviť, aby išla v normálnu večernú hodinu spať....teda aby aj zaspala, nielen do postieľky šla. Vstáva okolo pol ôsmej, to nie je nejako neskoro. Vrrr!

borocka
16. feb 2011

@soffi a kolko meria na vysku? pato ako zistujem tak nie je velmi vysoky ale labu ma od narodenia, vzdy mal dlhe a veeelmi uzke chodidla. mame aj problem s botami. len snurovacie kupujem aby sa dobre stiahli okolo clenku.
a ci su stolicky najhorsie? zistim a poviem ti, len si este par mesiacov pockaj. zatial najhorise boli ocaky

jamaat
16. feb 2011

Vďaka sirinkinej inšpirácii som dostala na Valentína kvitnúce čaje, tak si furt chcem večer v kľude urobiť, ale už ani nemám chuť o takomto čase a nervózna. 😠

kosska3003
16. feb 2011

@jamaat mne stava o 8 na obed spi aj dve hodky a o 8 uz je tuha niekedy je dlhsie ale tak moja sama zaspava no skus dat budik skor a uvidis ja by som nedavala lebo aj tak by som nevstala co by sa mi nechcelo

borocka
16. feb 2011

@jamaat aj my sme zaspali az po deviatej a to som ho polozila ze uz vazne musi spat a ziadne hry a on ze dobre dobre! verim ti, po celom dni uz len kludny vecer treba. nebude to len take prechodne? boli ste poobede vonku? mozno nie je dost unavena

borocka
16. feb 2011

@kosska3003 kamoskina dcera vstava rano o siestej a na obed ide az o druhej do pol piatej spat a vecer o osmej odpadne v posteli hotova. no nechapem

jamaat
16. feb 2011

@borocka Aj Emka má dosť veľkú nohu a tiež úzku. A aj taká ohromne samostatná je ako Paťo, čo si minule o tom oleji písala. To musela byť fajnota umyť to. 😅

borocka
16. feb 2011

@jamaat fuj, ani nespominja, este dnes sa nam v spajzy smyka 😀

dnes som nam kupila anglicku slaninu a opiekla, tak sme si obaja dali do tela. mnam. ako si chrumkal

kosska3003
16. feb 2011

@soffi my sme teplotovali aj na pohotovosti sme boli pri prvychjednotkach hornych potom uz mala teplotu ale slabsie a pri alsich sople a posledne stolicky keby ze ju nesteklim a nemala otvorene usta tak ani neviem ze jej vysli

dannynka
16. feb 2011

@jamaat odkadial berie Emka tolko energie 😅 aj mne Domík rano vstava okolo 8mej,na obed ide o13 tej spat pospí max 1,5-2 hodky a vecer o 20-0 su obaja v posteliach...totichooo....

jamaat
16. feb 2011

@kosska3003 Veď presne to mám obavy, že aj keď ten budík nastavím, tak ja nebudem schopná vstať. Ja som maximálne spavý tvor, ibaže Emka má spánok zjavne po tatovi. 😒
@borocka To je úplne jedno, či je poobede von alebo nie, dokonca keď sme na plavárni poobede, tak cestou domov v aute zíva, ale doma sa zase rozbesnie a zaspať nechce tak či tak.

kosska3003
16. feb 2011

@borocka no ja davam malu o 12 ale niekdy zaspi az o 1 tak spi do 3 a ja mam 3 hodiny volna ale niekedy nespi vobec cez den ale dam ju spat o 18 a spi do 8

borocka
16. feb 2011

@jamaat a rano ti vstane zasa normalne??? zeby menej spanku uz potrebnovala? to sa mi zda skoro.....

kosska3003
16. feb 2011

@jamaat no ja isto keby som nemusela spim a nevstanem ked je mm doma tak malu zobere niekedy a spim aj do 10 minule sa zatarali u svokry dole a spala som do 11 ale to som uz bola prespata

borocka
16. feb 2011

@kosska3003 a v kociku uz nespavate? to by sa mohla este lahsie ulozit v take blbe dni ked nechce spat