Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
8. apr 2011

@emode Ahaa! Aj mi bolo divné, ale na tie gladiátorky som si nespomenula. 🙂

iinuska
8. apr 2011

@martinaxyz ako ze capce ? Nerozumiem. Myslis tym, ze dava spicku smerom dovnutra ?

sssimi
8. apr 2011

@borocka Tak ono to naozaj vyzerá frajersky, ale ja mám doteraz pred očami ten brontový výron čo mal potom mesiac na nohe, tak sa toho bojím ako čert kríža 😀 A stalo sa mu to asi po 2och týždňoch nosenia. A aj keď sa mu občas šmyklo, tak toto bol masaker....

sssimi
8. apr 2011

@martinaxyz Ak je to moc viditelné, tak upozorni na to pediatričku-mala by ti poradiť. Vtedy sa dávajú topánočky naopak.

martinaxyz
8. apr 2011

@iinuska ľavú topánočku má vyčaptańú do vnutra...pravú topánočku má peknú ako sme ju kúpili...

borocka
8. apr 2011

@iinuska my si to tiez zvykneme sepkat (hoci ten vyraz nepozna) len si to hovorime do uska ked sa stiskame pred spanim, po spani, po jedle,....

@martinaxyz to ze zaklada nozky mierne do vnutra je este normalne, predpokladam ze este nema riadne vytvorenu klembu, takze pri takchyto plochych nohach je to uplne normalne. mozno si si to pred tym este envsimla

borocka
8. apr 2011

@sssimi a kto si to tak skaredo vyvrtol??

sssimi
8. apr 2011

@borocka Susedin 2oj ročný syn

iinuska
8. apr 2011

@martinaxyz hlavne treba obuvat kvalitne topanocky, a aj papucky aby boli vyformovane, lebo vlastne v papuckach su vacsinu dna. A ked sa ti to nepozdava, tak zbehnite k doktorke

martinaxyz
8. apr 2011

@borocka čítam, že si z Lučenca...v utorok tam idem...
a ozaj detičky ako držia sa???

borocka
8. apr 2011

@sssimi joj, no neprijemne. toto je zatial ejdiny pripad,a to tu uz niektore kupili minule leto detom. takze zatial prevlada pozitivny nazor 😉 uvidim, uvidim.
a potom tomu mojmu, ak sa mu ma nieco stat, tak sa mu stane aj keby som mu kolena a clenky bandazovala. aj teraz ma lytko cele krvave doskrabane a nik nevie ako sa mu to stalo. vcera ked sa vyzliekal na nocnik tak som si vsimla, no skarede, krv rozmazana po celej nohe a on ani nepipol. dade sa mu sel skaredo vytrepat. ale on je ako zo zeleza

borocka
8. apr 2011

@martinaxyz a co tu na tychto lazoch idete robit?? 😀

martinaxyz
8. apr 2011

@borocka ja tam chodím z firmy, každý týždeň( LC a okolie) a náhodou sa to dá porovnať s Krupinou, dokonca by som povedala, že ste trošku na tom lepšie...a si priamo y LC?

iinuska
8. apr 2011

@borocka u nas je to tiez tak. Adamko spadne, hned sa postavi a okomentuje ''nic sa nestalo''

borocka
8. apr 2011

@iinuska aspon si vsimne ze spadol, pato sa postavi a bezi dalej, hadam ani nezbada 😀 😀 a ak najde daco dobre na zemi, typu mravec, chrobak, palica,....tak sa ani nedvihne a hned ma inu zabavku. ale dobre im tak. by ma dade svaclo keby mal pre kazde "bobo" plackat. ved co su baby?? 😉

@martinaxyz tak to je fakt, ze LC je asi o pol boda pred krupinou, to je vyhra, co 😀 ale ja som z halice, takze este o taky bod pod krupinou

martinaxyz
8. apr 2011

@borocka a tak do Halíča chodím na obed k Pročkovi...a samozrejme do oboch CBA...
joj v máji ideme na ORL a v júny nám idú vyberať trubku z ucha...tak ak sa sem už nedostanem tak nám držte palce...

borocka
8. apr 2011

@martinaxyz to je ta halic, chodis do tej halice 😉 tu sme na to haklivi, ked si nas vsetci stale mylia s Holicom.
aka trubka v uchu?? daco mi unika

martinaxyz
8. apr 2011

@borocka ďakujem za poučenie 😉 ...no koncom oktobra mu ochrnula ľavá strana tváre, lebo mal pneumokoka a zápal stredného ucha a aby sa mu to tam vetralo, tak mu tam dali trubicu...

soffi
8. apr 2011

@borocka ano ten latkovy som myslela, cca 20e stoji, ale neviem ci ho kupime, lebo kazdy vravi ze je o nicom, tak aby to nebola volaka hovadina

jamaat
8. apr 2011

@martinaxyz Načo máte trúbku v uchu??

jamaat
8. apr 2011

@martinaxyz Už som si prečítala. Tak to teda nebola sranda! 😖

martinaxyz
8. apr 2011

@jamaat ono to nie je srande, lebo chlapec aj na CTečko muśel ísť, kým prišli na to čo mu je, lebo žiadne príznaky nemal okrem ochrnutia...

jamaat
8. apr 2011

@martinaxyz Fuuu! Ale hlavne, že prišli na to a že to bude OK. Museli ste sa riadne báť, ani predstaviť si radšej nechcem.

martinaxyz
8. apr 2011

@jamaat zomlelo sa to za jeden...ani somnemohla s ním ostať v nemocnici, lebo vtedy prerábali nemocnicu v BB a k batoľatám nepúšťajú návštevy, tak om sa informovala len tešlefonicky...vtedy som ešte robila aj BB a keď som išla okolo nemocnice, tak to bolo strašná, lebo som ho nemohla ísť pozrieť...tak len toľko, že darmo očkujú deti proti pneumokokom, očkujú len 7 druhov a v prostredí je ich 90 druhov....no a Darkom mal šťastie na tých, ktorí nie sú vo vakcíne...

jamaat
8. apr 2011

@martinaxyz Čiže Darko bol očkovaný, ale aj tak dostal. Hmm, to je presne ako prezentujú očkovanie proti rakovine krčka. Je to zavádzajúce, lebo je to očkovanie len proti pár druhom papiloma vírusov, nie proti rakovine.
Ja som žiadne nepovinné očkovanie Emke nedala.

martinaxyz
8. apr 2011

@jamaat no v podstate je to tak len zmenšíš riziko...ja som hon tiež dala zaočkovať len povinnými vakcínami...organizmus musí sám nadobudnúť obranischopnosť...

jamaat
8. apr 2011

@martinaxyz Vlastne hej, pneumokoky sú povinné. Už mám v tom chaos.

martinaxyz
8. apr 2011

práve utíchol u nás vietor...dúfam, že sa už nevráti...

martinaxyz
8. apr 2011

dobrú noc...

ludmilabb
9. apr 2011

dobre rano no u nas je zase vetrisko 😒