Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
11. apr 2011

@ludmilabb to dvojkolesove odrazadlo je super v tom, ze sa na tom decka ucia drzat rovnovahu a ovela skor sa potom naucia na klasickom bicykli bez koliesok ale my tiez nemusime mat kazdy vystrelok a okrem ineho, sofia ani nie je nejaky akcny typ v tomto smere ...

emode
11. apr 2011

a tu sa čo deje? nikde nikoho ???

jamaat
11. apr 2011

My sme boli v meste obzerať zase nosiče. 🙂

dupinka
11. apr 2011

Ahojte!

ja mám dilemu, čo kúpiť 2 ročnej krstnej dcérke. Mali sme totiž kupovať lampu do detskej, ale nenašli sme takú, aká by sa im hodila k stropnému svetlu. Tak máme kúpiť, čo chceme. No ale kočík pre bábiky má, aj postieľku, bábik tiež veľa, kuchynku má, kabelku tiež,.... no fakt netuším, čo by sa do ich malého bytu ešte vpratalo. 😖

My premýšľame, čo Adamkovi. Segra mu chcú kúpiť garáž, ale on sa s autami veľmi nehrá a ani nemá také malé angličáky, len väčšie. Skôr sa vyhrá s kuchynkou, tak premýšľam, či mu takú malú nekúpime....

sirinka
11. apr 2011

@jamaat inac toto je najlepsia predpoved...
http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=294

jamaat
11. apr 2011

@sirinka Len výber lokalít je nejaký divný.

sirinka
11. apr 2011

@jamaat nie, je to stranka pre surferov, tak lokality su take, kde sa da surfovat 😝 + nejaky paraglading...
ale napr. aj na chorvatsko je to dobre...

jamaat
11. apr 2011

Ale toho je! http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php
@dupinka Žeby tip na darček? Emka sa rada hrá s takýmito pandrláčikmi.

sirinka
11. apr 2011

@jamaat ale inac je to najpresnejsia predpoved co som videla...

jamaat
11. apr 2011

Teda toto som myslela, predtým hodilo úvodnú stránku, ale však zadajte značku Playmobil a to je to, čo som chcela.
Tu niečo konkrétne: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4720900&tab=0

dupinka
11. apr 2011

@jamaat díííky!!! 😉

ludmilabb
11. apr 2011

@jamaat nasla si nejake nove nosice v meste? my sme boli dve hodiny vonku okolo domu, klasika pieskovisko, potok, suchacka
playmobil velmi nepoznam my sme na Duplo 😀
@emode je to na povazenie s tym odrazadlom, ja budem zachvilu z kazdej strany pocuvat: "co mame malej kupit k narodeninam?" tak aj dumam ci nieco taketo alebo to necham na nich, len uz chcem vsetkych v rodine upozornit ze ziadne plysaky

jamaat
11. apr 2011

@ludmilabb Nenašla. Iba tie, čo mám od Eriky. Inde ešte nemajú, ešte len sezóna začína. Inak na českom MMB je veľa jazdených Salewa, ak by si chcela. Mali by byť dobré, sú najpredávanejšie. Ale ja chcem so sieťkou na chrbte.

Ja som rozhodnutá, že kúpim dvojkolesové odrážadlo, len ešte stále dumám, ktoré vybrať. A tu je dobrý prehľad: http://www.neobycejne.cz/aktualita.php?id=12177

ludmilabb
11. apr 2011

@jamaat ty si sa do toho riadne zahryzala ale zase nestoji to 5 korun rovnako ako nosic, ja chcem vyskusat priamo v terene co bude Sofia vyvadzat a tak sa rozhodnem, teda najprv ist von v Manduce trochen poslapat a uvidime komu rupnu nervy prvemu 😝 ak by bola spokojna, tak by to bolo najidealnejsie ale tomu nedavam vela %

sirinka
11. apr 2011

@ludmilabb no tak to uz je riadna vec ta postavicka 😀

borocka
11. apr 2011

@emode
@kosska3003 nie som si ista ci ovazna, alebo skor !blba" je sofia. teda bez urazky, vies ako to myslim! ze nema skusenost,a nevie aky nasledok moze mat ten skok do vody. pato to tiez skusal minule leto, ale rychlo sa poucil. len mne skoro srdce zastalo. si myslel ze ake vtipne ked skoci do vody tam kde nik nestoji a my ho nechytime

dm1
11. apr 2011

@sirinka to potesi s tym domcekom teda riadne prachy za to clovek da a nic to nevydrzi 🙄

mystery7
11. apr 2011

doobedu sme boli vonku, fucalo tam riadne, ale obloha modra a slnko svietilo nadherne. Mirko zival jedna radost, tak som ho skusila uspat- hahaha bezvysledne ☹ vyprdla som sa na to. Som zvedava kolko vydrzi.
@emode ja som odkazana sama na seba. Moja mama byva 80km prec, chodi do prace a este si musi dorabat VS-koli zamestnaniu. Svokra ma zase narocnu pracu. A keby bol Mirko tyzden s nou, tak sa z bytu ani nedostane, ona sa onho boji, ked fuka, ked mrzne, ked svieti slnko. Najradsej by ho len v kociku povozila, alebo len za ruku. A to Mirko je zivel, on potrebuje behat a mat rozne podnety, volnost. Takze tak si ja zijem 😅

jamaat
11. apr 2011

@sirinka Aj mi bolo divné, prečo wind. A to surferi. 🙂

borocka
11. apr 2011

predavam suknu, pre stiheljsie maminky,resp. dcery:
balonova riflovka kenvelo, sirka 40cmx2, dlzka 37cm. este trosinku povoli. strasne suprova, vydrazila som si ju,ale dana mamicka nevie merat alebo nepozna cisla, je mi velka 🙄 cena 7,50 plus posta

borocka
11. apr 2011

@mystery7 co je rezanka??? u nas sa hovori ze sa citim ako vygrcany rezanec (sliz. neviem co pouzivate u vas). mas ale radost. ale potesim ta,dnes v noci sa aj pato precikal co absolutne nechapem 😲 a vecer zaspal tiez az o pol desiatej. poobede spal do pol stvrtej,takze vecer to zas nevidim na normalne zaspanie 😠
musela som prezliekat zasa postele (prezliekala som nam ich v sobotu),tak ich idem este obliect, aspon budu vonave 😝

mystery7
11. apr 2011

@borocka rezanka=sliz 🙂 no, asi bolo nieco s mesiacom, alebo co. Mirko sa uz davno tak neprecural. ja som minuly tyzden menila pradlo, ale nastastie sa Mirko zobudil hned ako citil mokro na bruchu-spal na chrbte.
A zaspal za 5!!!!!!minut huraaaa. Ale poobede bez spanku.

borocka
11. apr 2011

@mystery7 na patovi som to zistila az rano ked sme sa zobudili. jemu to vobec nevadi, on je zmyslov zbaveny 😀 vobec mu nevadi ked ma nohy zamrznute alebo ked aj cely preteceny

mystery7
11. apr 2011

@borocka no jedno stastie, ze Mirkovi to vadi. Inac by bola do rana v posteli potopa 😅

kosska3003
11. apr 2011

@borocka no ale ako moja skace do vody len ked vie ze ju chytam a ona to ma s plavania co sme chodili tam normalne skakali deti do vody

soffi
11. apr 2011

@jamaat my sme dnes skusali 2 odrazadla, jedno mali v kiku, a potom ten bug ci ako sa vola, tak na ten bug nedociahne....to druhe sice dociahne, ale ma kolieska z plastu takze to uz mozem aj to kupit co sme sa rozpravali, inac ako emka na nom??? ja sa stale neviem rozhodnut ze co kupime... dnes ma napadla este kuchynka takze nemam tusaka,
@borocka my sme dnes boli vonku 2 hodiny a ninka totaaaaalne vsetko precurane-nechapačka 😕

dnes som sa dozvedela ze baba z prace ktoru mam v zuboch uz od zaciatku dala vypoved, tak sa z toho velmi tesim, aj ked neviem ci sa tam este vratim, hned sa mi volnejsie dycha ked viem, ze ak sa vratim ona tam nebude 🙂

jamaat
11. apr 2011

@soffi Už som tu písala iinuske, že som zistila, že ten Bug je vysoký, takže ho nemôžem už teraz kúpiť. Emka teraz odrážadlo neskúšala, lebo mala boľavú ruku. Ale teraz večer už sa besnela, šatku z ruky už zhodila, tak hádam to už bude zajtra OK.
Boli sme s Monikou na nákupoch, tak som jej kúpila mikinu a tričko, sebe nič. Ale mne príde zajtra balík, čo som si objednala také bláznivé veci cez net. Asi na FB som klikla na reklamu a 50 eur v čudu. 🙂 Už len dúfam, že mi to bude dobré. 😒

@borocka Pekná je tá suknička. To si chcela na legíny, či len tak?

soffi
11. apr 2011

@jamaat no vedela som ze nieco si o bug pisala len som bevedela co 🙂 , nevadi ze emka neskusala, ja aj tak som viac menej rozhodnuta ze ho nekupime, kedze mi segra vcera oznamila ze ten ich bicykel je 12-tka , to jej bud eo rok dobry a na odrazadlo sa vykasle 😝

borocka
11. apr 2011

@jamaat vies co, na dlzku mi je do pol stehna. ja nerada nosim leginy, pripadam si v nich ako naha.....a tato je v pohode, mam aj kratsie suknicky 😉

@kosska3003 aj pato zo zaciatku skakal tak,ze sme ho chytali a potom sa mu zdalo zabavnejsie bezat popri kraji bazena kym nam neujde a skocit ked ho nestihneme chytit. no pako male 😠