Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
13. apr 2011

Čavte kočky.
Vidím, že topánkománia pretrváva. My sme kupili minulý týždeň tenisky v Deichmane-už ich na predu stihla zodrať. V pondelok sandále Protetiku za 27,40€ 😕 Babina zainvestovala. A ešte som jej objednala plátenky protetiku a balerínky. A ako posledný kúsok letnej výbavy jej asi kúpim po susedovi sandále do piesku ak nebudú moc veľké. Dúfam, že týmto budeme mať leto zažehnané a nie ako minulý rok som po mesiaci menila drahé sandále.

ludmilabb
13. apr 2011

@jamaat to su co za ceny za tie platenky?
@emode akurat si ja devam jogurt a syr, lica ma stale zapalene ☹ , cervene, drsne, supe sa to, nic nezabera
to mate fakt super ze sa to Sofi skludnilo, parada aj ja chceeeeem

sirinka
13. apr 2011

@ludmilabb skusala si uz lipikar baume od la roche posay? mne to na ekzem na tvari velmi pomaha.

ludmilabb
13. apr 2011

@sirinka ona na tie akutne loziska vobec neznesie krem, nic mastne, jedine ichtyolovu pastu toleruje

luba142
13. apr 2011

lebo ako je tam ze rukav od krku rozmer tak som teraz prepmerala a mame 34 a to je tusim na 98

sirinka
13. apr 2011

@ludmilabb co znamena akutne? ma to rozskrabane?

luba142
13. apr 2011

@jamaat tie chlpatky sa aj mne pacia si ma navnadila,len som merala malej ruku teraz a tam je rozmer ze 34 na velkost 98 tak bneviem aku by som jej objednala ci tu,alebo uz 104?? 😒 😒

sirinka
13. apr 2011

@ludmilabb mne kedysi davali na mokvajuce miesta jarishov roztok, neskor ale tvrdili, ze aj to je alergen... a v akutnej faze som jednoducho musela pouzivat kremy na kortikoidnej baze, 2x som totiz mala infekciu zlatym stafylokokom a to bol riadny des, obidva razy som skoncila v nemocnici... 😒
ale ten lipikar mi po druhej hospitalizacii pomohol udrziavat ekzem v dobrom stave a ako som prvy krat otehu, uz mam viac menej pokoj...

sirinka
13. apr 2011

@ludmilabb a skusala som aj tuto mast
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/pro...
patri medzi imunomodulatory...

jamaat
13. apr 2011

@ludmilabb Veď práveže nie sú nejaké drahé. Či? 😨
@luba142 Ja už by som brala 104. Teraz začala nosiť 98 a do jesene ďaleko, už by teraz chlpatku nevynosila.

luba142
13. apr 2011

@jamaat akurat sa mi to zda drahe, co ja viem?

jamaat
13. apr 2011

@luba142 Aj tieto sú pekné, ale už majú len bielu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8415917&tab=7

iinuska
13. apr 2011

@ludmilabb dobre je aj kupel v hypermangane, len neviem ako na tvaricke. My mame teraz klud, cca pred mesiacom sme boli na kontrole, len premastujeme

luba142
13. apr 2011

@jamaat ta chlpatka sa mi viacej paci a vyzera byt aj hrubsia taka aj namiesto bundicky tak na taketo pocasie, takych tensich mame prave dost,ale ta chlpatka je draha 😒

borocka
13. apr 2011

@jamaat tie chlpatky su mile, ale chlapcenske teda vobec nie su. darmo su zelena a modra, maju taky princeznovsky strih. tak neviem ako na to mozu napisat ze chlapcenske????? ale pre babu su pekne.

@luba142 ak, tak 104 vyber, tertaz aj rukav vyhnes ak by bol pridlhy a na jesen lepsie vyuzijes 😉

soffi
13. apr 2011

och matinko vy uz 104 kupujete? my sme teraz zacali nosit 92 😅

sirinka
13. apr 2011

ja magde 98 a klarke 110...

soffi
13. apr 2011

@borocka v klude nesedi, ale musi, ma smolu, dolu ju nepustim aj keby sa na hlavu postavila pokial vystraja tak jednoducho nie....ak sa ukludni tak ju necham normalne chodit tak to bolo aj dnes, ale ked uz hodinu chodi-resp-beha tak potom si aj celkom ochotne sadne do kocika, ja si vacsinou veci neskusam, nemam na to nervy, chodim obzerat a ak sa mi nieco zapaci tak bud to vezmem odoka , alebo idem skusat ked je mm doma, uz idem na ostro s tym z eviem co mam vybrane

borocka
13. apr 2011

@sirinka ta prva je hrozna, druha je pre babatko, a to je teda osobitna kategoria a tretia je podla mna skor babska. mne proste tieto vobec na chlapca nesedia. ja by som to mojmu nekupila. ale dievcata su v tom mile

@soffi sofii, ale ved 104 na jesen 😉 my tiez len 92zaciname nosit, aj 86 by sme mohli len su nam na nich rukavy vyskackane.

borocka
13. apr 2011

@soffi mne ak sa nieco zapaci, tak bud si kupim hned aelbo vobec. uz sa k tomu istemu potom nevratim. vzdy ma nadsenie z toho prejde a nechcem dat za to tolko penazi alebo potom najdem nieco krajsie. aj dnes si si daco vyhliadla?

sssimi
13. apr 2011

Kočky ako znie oznámenie tehotenstva zamestnávateľovi? Ja si to už nepamätám a potrebujem pre švagrinu. Kujem 😉

luba142
13. apr 2011

@sssimi ako ako znie??? Bud mu to povie sama,alebo pocka az dostane papier od lekara 😉

soffi
13. apr 2011

@borocka popravde ja mam dost problem si nieco kupit, pretoze som vo vsetkom jak buchta, takze kupujem pre seba len ak uz fakt musim, nekupili sme nic akurat ninka skoncila s novymi satkami, ktore som cestou domov zahliadla v sekaci a neodolala som - vid foto , este su jej velke ale za 3eura....

mystery7
13. apr 2011

no tak u nas poobedie o nicom. Vonku sa riadne rozfucalo, tak mm vzal maleho povozit sa v aute a potom tam este sedeli, trochu sa motorkoval...ale potom doma, len rev na rev, robil same protivenstva, lepil sa po nas, ani pol minuty sa nepohral sam 🙄 my sme dnes na nervy 🙄 ja uz niekedy neviem co s nim.

emode
13. apr 2011

ja som bola len prekvapena, ako rychlo to zmizlo ... 😕 ale stale kozmetika od A-dermy a premastujeme ... sofia je zas nachladnuta, ale nalada jej nechyba ani apetit do jedla 😅 ...

tema nakupy, tak ja obcas aj skusam, aj s nou lietam, zatvorime sa spolu do kabinky a Sofia kuka 😅 a nahlas: peco sa maminka vyzlieka? 😅 😅 a obcas aj lieta pomedzi regale, obcas sa mi skryje, zatial to berieme ako dobru zabavu a vobec mi to nepride nejake zlozite ... potom ideme trebars na zmrzlinu, tak je to motivacia a niektore veci, hlavne tricka tiez kupujem bez skusania

Naposledy sme Sofii kupovali taku tensiu technicku bundu, vodeodolnu a neprefukavu, mali najmensiu 104ku a okrem rukavov jej perfektne sadla, teraz ju pod nu aj naobliekam ...

ja uz sa neviem dockat, v piatok pride balik z Nextu 🙂

emode
13. apr 2011

@soffi krasne su 🙂 sibalka je to riadna 😀

mystery7
13. apr 2011

@borocka moja mama kupila Mirkovi krasnu chlpatku, tmavozelenu. Ale je mu vacsia, tak bude na jesen, mam ju u mamy.