Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
13. apr 2011

@borocka No podľa mňa sa tohto roku budú špiniť viac. Každý deň v pieskovisku, na preliezkach... A to ovocie keď budú sami jesť... A zmrzlinu... 🙂 .............Do obchodov takmer nechodím a aukcie a MMB už radšej ani nepozerám.🙂

sirinka
13. apr 2011

@jamaat asi tak...

mne sa pacia aj chlapci v chlpatkach, aj oni mozu byt rozkosny a frajerske rifle k tomu, biele tenisky...no na zjedenie 😵

jamaat
13. apr 2011

@hoogy Tromfla si ma, lebo ja som nekúpila 15 nových. Nových má možno 7-8. 🙂

borocka
13. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3306327 tak tento je super! inak vsimli ste si ze riflove bundy sa zasa vracaju do mody?

hoogy
13. apr 2011

@jamaat jaj ale boli za par supov🙂 tak preto som sa tak odtrhla 🙂

borocka
13. apr 2011

@jamaat tak vsetko co pises bolo uz minuly rok denno denne u nas. okrem zmrzliny a tu nedam ani tento rok. navyse minuly rok este chodil hocijako, bez rozmyslu a furt padal, tak si ozaj myslim ze teraz to bude aspon o stupen lepsie

hoogy
13. apr 2011

@sirinka skoda,ze nemas chlapca pekne si ho obliekla :D

jamaat
13. apr 2011

@borocka Pekný je. Ja si chcem kúpiť koženkovú krátku bundu. Aj Emka má, tak nech ladíme 🙂
@hoogy Veď ja som tiež tričká pokúpila vo výpredajoch, akciách, takže po 2-3 euri ma vyšli tie nové.

sirinka
13. apr 2011

@hoogy mozno sa raz dozijem vnucikov 😝

@borocka preco nechces aby jedol zmrzlinu?

hoogy
13. apr 2011

@borocka nebude, matko chodil minuly rok uz dlho takze nepadal ani sa netaral kade tade a bol spinavy aj za usami. tiez si myslim,ze ked zacne ovocie tak bude co prat.

emode
13. apr 2011

@borocka no tak to mas perne ... neboj, to sa zlepsi 😉

borocka
13. apr 2011

@jamaat emka ma kozenkovu?? to uz aka frajerka!!! mne sa to tiez paci,ale nevynosila by som to ☹ a nove tricka po 2-3eura??? aj ja chcem byt v meste!!! tu ked v dopo kupim tricko za 5eur tak som rada

hoogy
13. apr 2011

@jamaat no mna asi 3 libry takze troska viac,ale porovnatelne :D drahe tricka zvcsa kupim len dve tri a to mame len na specialne prilezitosti.

@sirinka tak to bude radost🙂

jamaat
13. apr 2011

@borocka Ja si radšej ilúzie nerobím. 🙂
Takéto šalenosti mi včera došli: http://www.outletexpert.sk/oblecenie/damske/suk...
http://www.outletexpert.sk/oblecenie/damske/mik...
http://www.outletexpert.sk/oblecenie/damske/tri...
😅 A rifle sú normálne hladké.

hoogy
13. apr 2011

kocky dobru noc vam prajem idem zalahnut lebo zajtra musim este co to pobalit este par krabic mi zostalo 🙂

borocka
13. apr 2011

@sirinka tak uz som mu ponukla na kornutku, ale bez odozvy a maximalne aj tento rok mu tak ponuknem ze mu kornutok omocim do mojej. nevie,. je to studene na tie zubky..mne to tiez dobre nerobi a este sa toho vsetkeho naje na kila 😀

@hoogy pato tiez chodil skoro, ale mal zle ocka...velke dioptrie,takze padal najme preto. a dodnes sa tara, mota a chodi po svojom do kazdeho kriku aj jarku musi kuknut. ale to uz neriesim. a on nie je moc na ovocie. zje akurat jablko 😠 a na jesen mu slivky zachutili, tak uvidim ci sa mu chute pomenia....mohol by ho teda jedavat aj viac

jamaat
13. apr 2011

@borocka No veď v Takko som kúpila aj bundu, aj tričká. Mala som zľavové kupóny. Vôbec som takú bundu nemienila kupovať, ale padla mi do oka, neodolala som, no a z 20 eur na 10 je super cena. Tričká tiež s 50 a 30% zľavou. Nejaké tričká v Tesco v akcii. Nič špeciálne.
Musím ju odfotiť v tej bunde, perfektná je v nej.

borocka
13. apr 2011

@jamaat no ja v takko zo zasady len chalanske pozeram, lebo tych babskych maju daleko viac a aj su take krasne ze vzdy mi len luto pride. ale aj chlapcenske pekne robia 😉 vzdy nieco vyberieme. a myslim ze aj dobre ceny maju, podla mna su to veci kvalitne.rada mu tam kupujem. a sebe tam kupujem tiez v deckom, 158 mi sedia a zatial som spokojna.
idem uz spat,dobru

emode
13. apr 2011

ja to beriem športovo, zababrú sa, tak sa zababrú, my sme zmrzlinu jedli riadne z kornutika uz minuly rok, ved operiem ... ja neviem, ci jej este budu tricka z minuleho roka, teraz ma asi 8ks novych, tie minulorocne musim pozriet ...

nam uz sofia nechce sediet vo svojej jedalenskej stolicke ale jedine s nami za stolom ...

sirinka
13. apr 2011

@jamaat
@borocka v takko som ja len raz bola 😝 vobec ten obchod nepoznam...ale od nas vidim na ich velkosklad 😀

nase zmrzlinu lizu ostosest...uz aj tohto roku mame otvorene, len boli chore a teraz je hnusne pocasie, ale uz aj ja sa tesim na normalnu zmrzlinu, lebo tie z obchodu mi okrem jednej znacky vobec nechutia...

sirinka
13. apr 2011

@emode ja uz som magdu davno odstavila z detskej, lebo mame obycajnu drevenu bez popruhov a jej najvacsia zabava bolo sadat si hore na operadlo...tak som to radsej zrusila uplne

jamaat
13. apr 2011

Emka zatiaľ papá vo svojej.

Bauuuu! Ešte aj to vnútro krásne. Kľudne môžu konkurovať Nextu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8495837&tab=14

dm1
13. apr 2011

@borocka a my mame opickovu chlpatku z Nextu a je suprova a velmi radi ju nosime 😉

emode
14. apr 2011

Dobré ráno, Sofiu som si dnes nechala doma, nech riadne fukame sopliky, ale inak je vo svojej kozi 😅

my mame vyvyseny stol a vysoke stolicky takze ked chce byt na nasej urovni, musi sediet s nami, len sa bojim, aby z tej vysky nezletela ... inak sedi uz pekne a riadne sa sama naje ...
@jamaat to je polska vyroba?

ludmilabb
14. apr 2011

dobre ranko
dnes v plane nejake vybavovacky, som zvedava ako dlho bude Sofia ochotna byt v kociku a uz zacali velkonocne trhy tak by som sa isla kuknut ak stihnem
@jamaat tie platenky su suprove
a pozeram ze ake suknisko si si kupila, to sa v nej budes vlnit na Pohode co?! 😀
@emode my nemame jedalensky stol takze Sofia sedi bud vo svojej stolicke alebo jedava na gauci v obyvke

jamaat
14. apr 2011

@emode Vyzerá to tak, že polská.

@ludmilabb Ak bude počasie na tú sukňu, tak si ju možno zoberiem na Pohodu. Alebo mikinu. Uvidíme. 😀

borocka
14. apr 2011

@jamaat mne sa farebne pacia len tie zelene z titulky, super farba ale ten kvet by si odpustit nemohli 😠

@dm1 next je ina kategoria, ich veci mam rada.
@emode tricka z minuleho roka?? to asi zartujes?? pato nosil minule leto 80 a teraz mu tricka pozeram 98, ved len minuly rok od 12mesacnej po 15mesacnu prehliadku narastol 10cm!!! takze vobec nehrozi aby mu tie trikoty boli dobre. ale sortky ano, len tie ma vacsinou supravky tak sa ich snazim predat.

iinuska
14. apr 2011

dobre ranko
Dnes som mala rychly vyskok z postele. Ja este prispata, Adamko, ze tecie mi z noa. Ja pozriem, a on krvave licko, pyzmko, vak na spanie. Najprv som si myslela, ze mu tecie z nosteka krv, ale to mu pukla, alebo si rozskrabol na licku taku krvavu ako keby sosovicku.Ale ono to vyzeralo ako taka chrasticka, ale z cerstvej krvi, len mal to vystupene. Uz to mal asi 2 tyzdne. Vobec sa mu to krvacanie nedalo zastavit, mm mu to prelepil. Ale vidim, ze mu tam stale presvita krv.Volali sme dokrorke, tak nam dala cislo na kramare, ze tam byva raz do tyzdna nejaky doktor, a si tam mame zavolat. tak zrovna dnes poobede tam je, tak tam budeme musiet zavolat.

jamaat
14. apr 2011

@iinuska Nerozumiem, čo to mal, ale hlavne nech je všetko OK.

hoogy
14. apr 2011

ahojte....no ja som niektore 86 vytiahla co sme amli na konci leta a tie su mu este dobre. hlavne HM veci su vacsie. teraz kupujeme 92 takze mozno do leta ich aj vyrastie.ale teraz na doma ked je teplo tak mu ich dam🙂

@emode matko nesedi v stolicke uz od 15 mesiacov. kupili sme taku tu podlozku pod normalnu stolicku co ju zvysi tak vidi na stol. teraz to uz moc nepouzivame,ale zo zaciatku sme to pouzivali.on sa nam naucil na dovolenkach lebo tam sa mu tie detske nepacili 🙂