Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
19. apr 2011

@borocka tak tie druhe s ami vobec nepacia, neviem ci ich velmi vyuzijem ale musim mat doma aspon jedny vysoke tiopanky, lebo niekedy to fakt treba a ja si k sukni nemam ani co obut, vzdy len tenisky , rifle , baleriny nahodima ale niekedy treba byt aj akoze "zena" hehe

soffi
19. apr 2011
sirinka
19. apr 2011

@soffi
@borocka mne sa ani jedne nepacia....

sirinka
19. apr 2011

@soffi kup si potom uplne klasicke cierne lodicky, co sa hodia k hocicomu...

sirinka
19. apr 2011

@soffi teda ten odkaz hore je pre teba 🙂

sirinka
19. apr 2011

tomuto sa hovori vysoke topanky hehe
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10834260&ta...

jamaat
19. apr 2011

@sirinka Tie čierne lodičky sú pekné. Ale nie tieto rybárske čižmy 😀

sirinka
19. apr 2011

@jamaat tha...ved k comu by som si ich tak obula...vymyslia barsco... 🙂

jamaat
19. apr 2011

@sirinka K tomu pančuchovému overalu, čo som sem nedávno ja link hodila 😀

sirinka
20. apr 2011

@jamaat jedine 😀

iinuska
20. apr 2011

ahojte
este ste vonku ? My uz spime 😔
Uvarila som si kavicku, dovaram Adamkovi polievku a relaxujem

borocka
20. apr 2011

@sirinka tak tie s lebkami su teda fakt len na 😀 zasmiatie.
@soffi tie kremove sa mi moc nepacia, to su len take lahke, bez opatku. podla mna si namiesto nich rovno balerinky mozes obut. mne sa pacia klasicke lodicky ale s otvorenou spicou. no teraz som skor maniak na sandalky s podpatkami, slapky na podpatkoch, zabky,........akonahle zacne jesen ze by bolo treba silonky a riadne lodicky, tak mna nalada na sukne opusti.

@iinuska veru vonku, dnes od pol desiatej do jednej 😉 so muplne dead. boli sme kupit orchideu pre starku k narodkam a uz sme sa dnu nedostali. ved co uz, ked je tak pekne 😎

borocka
20. apr 2011

@soffi http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3341505 skus pozriet taketo neico, uplna klasika, k nohaviciam aj sukni

sirinka
20. apr 2011

@iinuska my tiez spime, akurat, ze obedujeme pred zaspanim...vonku na terase a teraz sa chystam na kavicku...
doniesol mi kurier zasielku zo starkla, tak hned som sla posadit moj vytuzeny orgovan 😵

sirinka
20. apr 2011

@borocka sak to jak pre stare babky tie lodicky... 😅

iinuska
20. apr 2011

@sirinka Adamko pred spanim nechce nic jest, zje tak maximalne banan, dnes ani ten nie, chce len mm. Obeduje az ked sa zobudi
ja niesom velmi lodickovy ani suknovy typ. Lodicky mam jedni, a to uz 5 rokov 😝

borocka
20. apr 2011

@sirinka aj my jeme pred spanim, aspon polievku. ved od anajok uz daleko 😝 inak patovi zachutila klobasa, domaca. na veceru jedol, na ranajky si pytal. az mi z nej zle bolo, on mastny az za usami a vraj este. ble 😖

iinuska
20. apr 2011

@borocka ejha klobasky nezdrave 😀

borocka
20. apr 2011

@iinuska mne to hovorit nemusis, ja domace vobec nejem akurat obcas si gombasecku kupim....ale veeelmi zriedkavo. nechutia mi. to patovi vysvetli aky humus do seba tlacil

jamaat
20. apr 2011

@borocka Veď keď je domáca, tak by to nemal byť humus.

sirinka
20. apr 2011

mne sa velmi pacia topanky na opatkoch...mam este aj zimne cizmy na vysokych tenkych opatkoch...akurat ze uz vyse 4 rokov take topky skoro vobec nenosim...nie je kam a pri detoch a v tehu dost neprakticke...najlepsie gumenne slapky hehe

borocka
20. apr 2011

@jamaat ved prave, ci domaca alebo kupenska, do klobasy a tlacenky sa dava uz len taky odpad, zvysky, odrezky.......no humus ☹

@sirinka mne sa to tiez paci, len sa k tomu treba vediet aj obliect a pohybovat a na decke ihrisko to teda nevyuzijem 😀 teraz su obyc tenisky a zabky nad zlato

jamaat
20. apr 2011

@borocka No neviem, my sme do klobás žiadny odpad nedávali. Zvyšky a odrezky môžu byť rovnako kvalitné ako jeden veľký kus mäsa.

sirinka
20. apr 2011

@borocka vy ako robite klobasy? moja muti kupuje extra kvalitne maso na klobasky, kedze uz svinky nechovame...
napr mojim detom vobec nedavam salamu z obchodu, to je podla mna humus, ale teraz sme dostali domacu, tak z tej som im dala...

hoogy
20. apr 2011

ahojte kocky...no mm ma dovolenku pred nastupom do novej prace takze bude tyzden a pol doma juchu🙂 tak dnes boli chalani spolu vonku. isli k babinke a ta ma sliepkya zajace tak matko vsetko vtactvo ponahanal lebo sa hral ze je lev.asi mu zatrhnem ten madagasker a divocinu :D este aj kohuta ponahanal s palicou. ked sa mi to podari stiahnut tak dam vecer na fb.
my klobasy velmi nemusime proste nam to nechuti takze ani maly to neje. ale poznam deti co to v pohode jedia aj slaninu a ine. raz za cas preco nie?
matko tiez pred spanim neje. on na desiatu zje vzdy nejake ovocie alebo kolacik a pred spanim flasu mlieka stiahne a obeduje az po prebudeni.

ludmilabb
20. apr 2011

ahojte, ja som si kupila Fixinelu na okna ale take nervy som mala, okno umyte vyzera otrasne uz ju nikdy nekupim ako cistic na okna ma teda totalne sklamala a este tie stare typy okien na rozsrobovanie 😠 ...esteze som na okno capla ozdoby
Sofia sa potesi uz davate nejake typy na velkonocne pecivo ci nie? nestiham citat totiz len poslednu stranu som prebehla
@borocka do klobas odpad? aky odpad to si videla ci len tak pises? lebo do klobas ide normalne maso 😉
@sirinka aj mne sa pacia topanky na opatkoch ale nevladzem v nich chodit 😀

ludmilabb
20. apr 2011

inak Sofia dnes chcela velmi okupovat na ihrisku bicykel jednemu chlapcovi tak som jej musela vysvetlovat ze sa moze len pozerat a potom dofrcal na kvazi traktore s riadnym motorom a pedalmi iny chlapec tam si nadrzo sadla lebo dociahla stlacila pedal ono to zavrcalo, pohlo a Sofia hotova ze co sa deje 😀
Sofii davam pred spanim jest bud polievku alebo ovocie a este kojim, ona zaspi na prsniku tak na 50%

sssimi
20. apr 2011

Ahojte 😀
Ja sa tu rehocem. Sarah sa kúpe s kačičkami (plastovými) 😀 a kričí kakač, kakač 😀 Neviem prečo si to zas schomolila, keď už pekne kačkala 😀

A už sme dnes začali naťahovať plot 😀 Sa teším aj keď mám ruky až po zem vyťahané..... A v predu už máme pol plota natretého. Pekne nám do odseipá...

hoogy
20. apr 2011

@ludmilabb tak mala prekvapko🙂 aj matka lakaju vseky tieto veci🙂 odvazi sa vsak len na veci co maju jeho bratranci 🙂 mne matko vobec nezaspi uz na mlieku.vypije dam ho do postele nieco si pomrmle zaspieva si a za 10 minut spi🙂