Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
21. apr 2011

cafte
Ja uz pancuchy nedavam dlhsie teda, to sa mi uz zda moc, akurat nedavno, co bola taka kosa vonku, tak som jej ich dala...inak len gate..a vcera mala tricko s kratkym rukavom aj ...

luba142
21. apr 2011

@nikanika28
@sirinka ja som malu tak lahsie obliuekla minule a dostala soplik a este stale je soplava tak aj preto a este aj mocaky sa bojim aby zasa nechytila 😒

borocka
21. apr 2011

jaj, tak ale kukam ze kde vy byvate, a un as teda nefuka...len z rana do tej desiatej, uz potom aj mikiny zhodime a s me len v tricku. pancuchy som davno odlozila, to by sa maly inak nastval keby som mu ich nutila. nosi slipky a teplacky. a k tomu piesku alebo muru, tak ked tam cely den svieti slnko tak veru sa aj prehreje. ja si kludne sadnem, zima mi vobec nie je a maly nema cas sediet 😀 doobedu ho zasa opalilo, on ani klobucik neznesie uz, tak vidim ze lica aj celo ma zas chytene.
inus, ja mam zatial len nejake nextove teplacky, take prijemne,akuratne. ani tenke ani hrube a jedny roll upky ale to su prilis pekne na taketo behanie. tak musim tiez dokupit kadeco

kosska3003
21. apr 2011

ahojte tak vajcia mi mame tiez domace teraz nesu tak 3 denne a mame 4 ks sliepok a su velke oproti kupovanym ako ak predavaju kupovane XXL tak to fakt len hormony mala som cest praxovat v skole pri sliepkach a viem ako ziju tak to neni sance v zovote nevideli svetlo a nieto este travu zelenu za by jedli

k obliekanie mala mi ma leginy a body dlhy rukav mala na tom aj vestu s kratkym rukavom taku tenucku ale to chcela dole a mi tu mame teplo ja len v kratkom chodim poobede ked pojde tak jej na body hodim asi len tricko s kratkym lebo ako nehla ma nieco na zips hned to musi mat dole

kosska3003
21. apr 2011

ahojte tak vajcia mi mame tiez domace teraz nesu tak 3 denne a mame 4 ks sliepok a su velke oproti kupovanym ako ak predavaju kupovane XXL tak to fakt len hormony mala som cest praxovat v skole pri sliepkach a viem ako ziju tak to neni sance v zovote nevideli svetlo a nieto este travu zelenu za by jedli

k obliekanie mala mi ma leginy a body dlhy rukav mala na tom aj vestu s kratkym rukavom taku tenucku ale to chcela dole a mi tu mame teplo ja len v kratkom chodim poobede ked pojde tak jej na body hodim asi len tricko s kratkym lebo ako nehla ma nieco na zips hned to musi mat dole

kosska3003
21. apr 2011

@iinuska ahoj posli mi prosim este ten link na tu trampolinu musim dnes mm ukazat

sssimi
21. apr 2011

@luba142 Tak sú to síce iba homeopatiká, ale krásne jej to prechádza. 😉 😉

nikanika28
21. apr 2011

@luba142 no tak hej, ked je nachylna na chlad, tak radsej oblec ...ja ked tak radsej obleciem viacej vrch, aby mala chrbat v teple, bud dam mikinu teplejsiu alebo vestu

luba142
21. apr 2011

@nikanika28 ale myslim,ze od noh ide najviac zima,ale ano aj na vrch treba obliect a ked tak dam radsej dolu keby jej bolo teplo

@sssimi ake su to homeop. na co na kasel? Poradila vam dr.alebo sami ste kupovali?

Kiku si teraz babka zobrala aspon na noc zajtra vecer pride nazad,a v nedelu tam pojdeme vsetci k obedu a v pondelok ku svokre,este ze tie babky mame aspon na svitky nemusim ja vychystavat 😀

borocka
21. apr 2011

@nikanika28
@luba142 ja som tiez zvykla viac telo obliect, brusko chrbat, a kym bolo chladnejsie tak pancusky aj ponosky dostal. ale teraz uz ozaj zima nie je.

@sssimi skore uzdravenie 😉

hoogy
21. apr 2011

ja matkovi davam na doma kratke gatky na spanie. ale inak teplacky, tricko s kratkym rukavom a mikinku. ja neviem aj ked je 25 stupnov predsa len je este chladno este zem nie je taka prehriata. este ani ja by som sa neodvazila dat si kratasy. pancuchy uz davno nedavam ale tielko mu veru este obleciem. teraz mal nejalky soplik.

luba142
21. apr 2011

@hoogy ja by som veru malej kratke nohavice,alebo bez nohavic na spanie nemohla nechat,leboje celu noc odokryta, vzdy ju prikryvam 🙂

jamaat
21. apr 2011

Ojojoj, vytiahla som za tašku letných vecí od vlani a tam ešte ďalšie tričká, čo sú jej dobré. Hmm... 😅 😕

hoogy
21. apr 2011

@luba142 aj matko spi odkopany🙂 ale davam mu tolen cez den cez taketo teple dni lebo u nas v izbe je strasne teplo a velmi by sa spotil. v lete sme tam ani nespavali kym sme nemali klimu lebo je tam obrovske okno a cely den tam prazi. dnes tam bolo 26 stupnov 😒

sssimi
21. apr 2011

@luba142 od doktorky. Sama by som isto nedávala len tak. No má Echinaceu, Engystol, Rhinallergy a k tomu Calciový sirup a ešte nejaký na T. Som zabudla ako sa vola. Tie prvé dve su dobré aj pri nádche, chrípke, horúčkach. Na tom fičíme pri každom náznaku choroby.

@borocka ďakujeme

kosska3003
21. apr 2011

ahojte tak konecne vecer a Marika pojde von normalne som unavena ked sme cele dni vonku mam vela pohybu ale to je dobre boli sme na piesku sliepky kuknut ci vajca dali na bicykli z loptou aj na pivko tak sme vyvetrane mala mala leginy a body s dlhym a pohoda este som jej na to dala klasicke bavlnene tricko lebo opica mi slinta teda pluje a hned by bola mokra teraz ju ide dat tato spat tak ja mozem nohy vylozot konecne

@sssimi skore uzdravenie dufam ze nas to bude obchadzat ta choroba

iinuska
21. apr 2011

@kosska3003 ozaj, a co tie kiahne ? Marika ich nedostala ?
@sssimi tak nech ste rychlo fit na tu sibacku 😉

kosska3003
21. apr 2011

@iinuska diky uz som tu pisala aj na face tak som zvedava co povie mm ty mas kolko cm no kiahne nedostala som prekvapena lebo sa aj spolu dva dni hrali aj kupali no v pondelok bude 3 tyzdne ale uz ich asi nedostane

iinuska
21. apr 2011

@kosska3003 ale co mi to tu stiahlo, ja som ti chcela poslat konkretne tu, ktoru mame. Skusim este raz

kosska3003
21. apr 2011

@iinuska no skus uz som kukala tam vsetky asi tu 137cm no uvidime

soffi
21. apr 2011

@mystery7 tak tento mesiac je skutocne stahovaci.... 🙂

@sirinka
@borocka
@luba142 my sme vcera mali vonku len leginky a hore tricko a mikinu, ale popravde sa mi to zdalo malo kedze sa hrala v piesku , dnes som ejj dala pancusky a uplne najtensie sustaky-bez futra len jedna vrstva latky, oni su fakt uplne tenke, takze to bolo asi tak akurat, navrch triko s dlhym rukavom a vrch tej tenskej sustacky.... je aj nachladena takz eby som si uz dnes lahsie obelecnu netrufala....ale tu stretavam deti este vo vetrovkach 😕

soffi
21. apr 2011

@kosska3003 inac baby neviem ci moja mala nedostala kiahne namiesto Mariky 😅 , vcer amala jednu bodku na zadocku, dnes dalsie dve na stehnach....a teraz vecer aj na slabine a na krizoch, je to len take ako bodka a cervene, tak uvidime....

kosska3003
21. apr 2011

@soffi hm to asi nie su kiahne tie zacinaju zvycajne na trupe potom na rukach vo vlasoch a dalej a vyzera to ako taky pluzgier a mala ich od koho dostat su tam u vas rozsirene

soffi
21. apr 2011

@kosska3003 no vraj boli teraz v skolke co mame pri nas, a my sa tam chodievame hrat...

kosska3003
21. apr 2011

@soffi hm tak uvidis ak sa to bude rozsirovat chod k dr alebo ju rovno okup v hypermangane teraz sa to uz nenatiera ako ked sme my mali

soffi
21. apr 2011

@kosska3003 no uvidime, mozno len nieco zjedla...

kosska3003
21. apr 2011

aj moja mala take male bodky na tvari uz som myslela ze su to kiahne ale nic sa nerozsirovalo ani nezvecovalo tak to nebolo ono

borocka
21. apr 2011

Ahojte,
tak my sme sa dnes opalovali, v kratasoch a ja aj vrch plavok 😀 vysli sme o tretej von a uplne neznesitelne bolo, maly v teplackoch a ja v platenych gatoch ale hned som sa aj prezliect sla. Na teplomery v chladku 25stupnov bolo!! a ked aj fukol vietor, tak len taky jemny ze akurat nas prijemne schladil. z pata hned tieklo. veru darmo je len april,pocasie je snad aj junove. aj som ho musela ponatierat OF 50, aj tak mu chytilo stehna aj ramena, mne pekne tvar a ruky, aj lytka mam nejake cervensie. veru, uz nam leto ide 😅 do piatej sme takto ostali, potom sme prehodili dlhe gate a mikinu sme vytiahli az o siedmej. velmi tu bolo fajnovo.
teraz uz odfukuje v posteli 🙂

@iinuska prosim ta, neviem ci som to dobre zachytila ale nemal nahodou adamko take biele supinky vo vlaskoch na pokozke? dobre sa mi zda ze si mu to olejcekom natierala?? patovi sa zasa spravili a velmi to vidno ked je vykoseny. doktor ti predpisal,alebo v lekarni poradili? co mu mam na to dat??

hoogy
21. apr 2011

@sssimi tak sa skoro uzdravte. a ta echinacea to je aj na imunitu vsak?
ja som uz tusim tiez zdrava ale aj tak matka dnes strazila neter lebo von by som si este netrufla. tak isli na zmrzku a ze dala mu len kornutok a namacala mu do svojej zmrzky a ze sa mu to nepacilo a vypytal si jej zmrzku🙂 matkovi tie sopliky uplne presli u nas vzdy zaberie vincentka vo zvlhcovaci pri kazdom spanku a za dva tri dni je po tom. keby to aj u mna tak fungovalo :( len on ma strasne dobru imunitu vdaka plavaniu.