Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
3. máj 2011

@dupinka dakujem, na slniecko sa uz tesim a hlavne ze si konecne uvidim pod nohy 😉 😀

jamaat
3. máj 2011

@mystery7 Myslela som povahou. 😉

luba142
3. máj 2011

@mystery7 no teda tak uz to budes mat coskoro za sebou, tak nech to dobre dopadne drzime palce
mas tam teda veselo to bude stonov a jacania 😀 ,alebo po tolkych porodoch uz ani nepipnu,ze ich nieco boli 😀 😀

luba142
3. máj 2011

prave som sa od kamosky dozvedela ze co bola na FB ta udalost Modlitba za Lucinku, tu babu tehotnu v kome tak dnes zomrela,ale chlapcek zije je v inkubatore a paradox je,ze zajtra v modrom z neba maju davat o nej pribeh co niekto vysnival pre jej sestru aby sa mohla ist za nu pomodlit do Vatikanu ☹ ☹ ☹

mystery7
3. máj 2011

@luba142 no cely porod jej trval 5!!!!! Minut a to este dr na nu kricala zadok dole, tlacte, teraz tlacte. Davno to ma za sebou

@jamaat ja som si myslela 😉 ale v bruchu bol omnoho akcnejsi ako Mirko a ked bude taky aj po narodeni.....mm slubil farbu na vlasy kazdy mesiac

kosska3003
3. máj 2011

@mystery7 tak vela sil a zdravicka prajem uz nech to mas za sebou a ides spynalom ci celkovou

to co tu je ze paci nepaci sa mi to ako na FB isla som dat ze odpovedat a stlacila som na to

no dnes som ja tiez nasrata ako tur rano sme boli u ortopeda ten nic nepovedal lebo Marika uz nekriva revala tam ako tur a poobede som bola u koznej tam som nic nevybavila lebo som nemala prefotenu karticku kedze sme EU no akoro ma tam jeb..... dve hodiny som tam sedela este som jednu pani pustila mala take male babo plakalo bolo aj po ockovani tak som ju pustila a nakoniec som takto dopadla 😠 😠 😠 😠 😠 tak zajtra zase aaaaaaaaaaaa

luba142
3. máj 2011

@kosska3003 tak to potesi...to by aj mna asi uz drb...

iinuska
3. máj 2011

@mystery7 kokos, to uz aj porodila ? To bola bleskovka 😅
@kosska3003 booooze, tak to ste teda dopadli, no a to si nemohla tam niekde dat ofotit? Mohli byt trosku ustretovi 😒

nikanika28
3. máj 2011

@mystery7 drzime palceky a myslime na teba 😵 ...
Klarkine vecerne vyliezanie z postielky pomalicky prestava, dnes bola len raz 😀 a potom sa presupne na nasu postel, zakrije sa a tam spi 🙂

zuzkaprofant
3. máj 2011

@mystery7 to ako rodis ze si na zvdycharni ci ako sa to vola, drzim palceky
a obdivujem ta sama v porodnici

kosska3003
3. máj 2011

@luba142 no aj mna skoro lialo ako s krhle auto v riti odparkovane tak som rychlo dazdniky kupovala malej igelitku na nohy do koca a behom k autu
@iinuska nie nemohli lebo uz koncili a nemal mi to kto prefotit kokos ja nechapem na keru rit im to je prefotene ved to posielaju do poistovne nie a ta viem ze mame europsku karticku teraz idem vybavovat novu ked bude mat mala dva roky a sa informujem ortoped nechcel nic ziadnu kopiu mozno si aj nevsimol lebo ona je taka ista ako slovenska len je tmavomodra mame vseobecnu poistovnu

iinuska
3. máj 2011

@borocka no ako, Patko uz spi ?

borocka
3. máj 2011

@iinuska akurat som ho ulozila, bol uz umrnkany. ale pozeral hokej 😀 tak si ho sestra nahravala do mobilu, lebo take pozy strielal, ksichty, a krikot ze slovensko! no! pod! do toho! no! 😀 😀
este pocujem ze si daco vzdycha v posteli, ale snad rychlo zaspi

mystery7
3. máj 2011

@zuzkaprofant hej je to vzdycharen. Je to pohoda, ja nemam ziadny stres. Hlavne, ze Mirko je ok.

mystery7
3. máj 2011

@kosska3003 super den ☹ potesi dokladnost lekarov v administrative 🙄
Ja dufam, ze bude spinal 😉

zuzkaprofant
3. máj 2011

@mystery7 to stale este cakas chuda moje a mas aj bolesti , ides cisarskym a kedy ked budes mat pravidelne kontrakcie ci ako to je

kosska3003
3. máj 2011

@mystery7 no tak hadma nebudu ziadne komplikacie a bude vsetko ok a zajra nam das info 😀 alebo pozajtra ak budes lezat po cisaraku

borocka
3. máj 2011

@mystery7 hadam si este aj oddychnes? 😉 nemusis s mirkom pri zaspavani bojovat 😝 ci mas velke bolesti?

luba142
3. máj 2011

No myslim,ze tento rok sme dohrali... 😝

mystery7
3. máj 2011

bolesti mam minimalne. Caka sa ci mi voda odtecie sama a naraz, nielen po kvapkach.
My sa pri uspavani Mirka striedame s mm, sama by som bola totalne znicena.

ludmilabb
3. máj 2011

@mystery7 jeeej uz je to tu, pekne spolubojovnicky to tam mas, to su in rychlovky, vsak pri tolkych porodoch uz ma kopec praxe...a neboj po tom vsetkom sa najes 😀

jamaat
4. máj 2011

@mystery7 No akoooo! Niečo nové?

Dobré ráno. Slnko svieti, ale vetriskoooo!

soffi
4. máj 2011

ahojte, som totalne nasrata na svoju susedu 😠 , isla objednavat veci z Anglicka, a pyta sa ci volaco chcem, nasla som tam saty, ktore mali aj v mojej aj ninkinej velkosti, tak som nam chcela vziat rovnake, a vravim jej ze som to nasla, ze ich chem ale este neviem ako s peniazmi vyjdeme tohto mesiaca tak ejj dam vediet, a teraz pozeram ze ona si ich uz objednala pre seba aj s dcerou 😠 😠 😠 😠 , uz sa to raz stalo a teraz opat!!!!

sirinka
4. máj 2011

@mystery7 no ako dievca...uz si dvojnasobna mama? 😀

sirinka
4. máj 2011

@soffi no co uz, nastastie mna taketo veci nikdy netrapili a ved na kazdom to oblecenie aj tak vyzera trochu inak 😉

sirinka
4. máj 2011

boze u nas je iba 9 stupnov, no ideme na chvilku von, ale sa mi veru nechce 😒

jamaat
4. máj 2011

@soffi Veď sa odsťahujete, tak nebudete svietiť do sveta rovnaké 🙂

Do konca týždňa má byť takáto kosa a vietor a potom dážď. ☹

borocka
4. máj 2011

@soffi tak to by aj mna nastvalo, uz len v principe....... ale tusim ze idete len o par vchodov dalej ak som to dobre zachytila, ze? takze @jamaat nejdu dost daleko. a neboj, na just najdes este krajsie saticky 😉
mne sa to inak velmi paci ked mama s dcerou idu rovnako oblecene 😅 je to take milunke.

jamaat
4. máj 2011

Ja som minule v Tescu obzerala, že majú pekné kvetované šatočky pre Emku. Ale kuknem na cenu a že 17eur! Pritom v Prahe som v C&A kúpila ešte krajšie za 250Kč, čiže asi 10,50eur.

borocka
4. máj 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3389955
myslite ze by boli dobre na velkost?? ked pato je taky hlubik, ze staci na pas 20x2cm pysala som tej pani, ale neracila odpovedat. tak neviem, tie opicove su bomba

@jamaat aj mne sa zda byt tesco predrazene, hoci vypredaje maju fajn ked vystihnes. popozeraj si saty aj tu v bazari, zozenies este krajsie aj lacnejsie 😉