Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
16. máj 2011

@jamaat corsodyl!!!!!!!!!!! kupis v lekarni, neviem mozno aj v drogerke. velmi dobre to pomaha. alebo nealkoholicke pivo, pomaly pit a nechat si tym preplachnut pusu. to odporucaju na onkologii, deti maju po liecbe casto afty.

emode
16. máj 2011

sa mi paci, ako sa to tu rozbehne poobede, ked deti pospia 😀 😀 😀
my mozno budeme skladat poobede tu trampolinu 😅

inak Sofia ma uz asi mesiac rano kasel ... celkovo je taka zachripnuta, potom uz ok, a mam pocit, ze aj nostek trochu spuchnuty, nepomohlo ani more, nechapem, asi dam urobit vytery???

sssimi
16. máj 2011

@emode možno už príznak nejakej alergie 😒

iinuska
16. máj 2011

@emode super, Sofii sa bude urcite na tampoline pacit. Adamko v nej velmi rad skace, dobre a tam vyjasi. Uz aj dnes stihol, ako sme prisli z ihriska, tak si este poskakal, teraz spi od 12

borocka
16. máj 2011

Ahojte,
takze patkov pipik sa lepsi, ma tam belanitidu, hnisavy zapal predkozky. vraj z cohokolvek, z pradla, pracieho prachu, avivaze, alebo si niekam sadol do piesku ci travy......... macame sa v repiku a davame framykoin, 3x denne a tie intervaly vydrzi uplne v pohode bez naznaku bolesti. zajtra skusim uz len 2x do dna omacat.
inak, vcera sme mali taku sracku 🙄 🤐 vlastne odkedy sa zobudil o tej 3tej a do vecera sa stihol 6x pokakat, teda 4x do zacodu a 2x sme nestihli dobehnut. moj maly, ten ked siel cikat tak ako uvolnil mechur tak sa mu uvolnil aj zvierac a aj z ritky mu doslova tieklo. dali sme si trochu cokolady a preslo to. chudacik, taky bol preto smutny ☹
u nas od rana mrholi, ale inak je teplo...tak fajne prijemne.

@mystery7 vidis mys, ja som ti to hovorila, musim si poklopat aj za teba, ze mirko sa polepsi.....ze ti tym posluchanim pomoze. drzim palce, len tak dalej 😉

iinuska
16. máj 2011

@borocka no tak fajn, ze sa Patkovi polepsilo. Snad to bude uz len lepsie.

emode
16. máj 2011

@sssimi no aj ja som rozmyslala, len by to asi mala stale, nielen rano, ked sa jej hlieny nahromadia ...

sirinka
16. máj 2011

@emode no to zalezi od vela veci...mne sa raz napr. rozvinula alergia na avivaz a to som mala rano najhorsie z toho, ako som celu noc bola v perinach vypratych v avivazi...cez den sa mi to vzdy trosku ukludnilo a tak dookola...
a okrem toho v noci su najmenej prekrvene sliznice a nemaju az taku schopnost sa cistit...takze to alergia kludne moze byt...

jamaat
16. máj 2011

@borocka Ďakujem za radu, už som si dala kúpiť ten Corsodyl. No a vraj sa v liekoch nevyznáš! 😀 ....Ak nezaberie, skúsim aj to pivo, aj ked mne pivo vôôôôbec nechutí. Ble!

sssimi
16. máj 2011

@emode mňa napadlo, že to môže mať z niečoho čo má v postielke a je pri tom celú noc. Nemá tam veľa plyšákov? Tie strašne zachytávajú prach napr.

luba142
16. máj 2011

@jamaat zabudlasom ti napisat ja som si na afty vedela dat citronovu stavu,stipalo to ako das,ale preslo to rychlejsie,akoby sa vysusilo,ale ked uz mas ten ten z lekarne tak uz ti to neni treba ten citron 😅 😅

soffi
16. máj 2011

ahojte, vidim ze sa tu rozobera vselico 🙂 , ja zacinam hladat nejaku dobru dudu ktora upecie ninke tortu, z toho mojho vytvoru by asi vela nebolo 😝 , nuz nemozem byt skvela vo vsetkom 😅 , tak hadam niekoho najdem za normlanu cenu...

sssimi
16. máj 2011

@soffi ja som robila sama 😀 Hmmm akoby som to nazvala slušne ...... 😀 Ale zjedla sa celá 😀 Na FB je len kúsok z nej. Nestihla som ju cvaknúť a mm odfotil len vrch torta-veď ten bol aj tak najkrajší, keďže postavičky som kupovala 😀

luba142
16. máj 2011

@sssimi ale pekna bola co chces 😉 😉

sssimi
16. máj 2011

@luba142 tá krtkova bola vyzážovo krajšia 😀 A to som robila len tak 😀 😀 😀

sssimi
16. máj 2011

Ozaj babule a Sarah už zopakuje skoro všetko čo jej poviem a celkom sa to aj podobá 😀

luba142
16. máj 2011

@sssimi no aj ta bola fajna veru 😀...aj nasa uz aj mika plecami akoze jej je nieco jedno, opica 😀

nikanika28
16. máj 2011

@luba142 😀 to asi od Kiky odkukala, nie? 😀 Klara ma tiez fajne maniere, idem z nej do vyvrtky niekedy uz 😝 ... teraz ma vo zvyku sa odut, zvsi hlavu, nafuci lica a duje sa 😀 😀 😀
Pozeram, ze sa mi smajlici presunuli na pravu stranu 😕

jamaat
16. máj 2011

@luba142 Ja už som si na to dávala aj nechtíkovú tinktúru (čo je vlastne lieh), čajovníkový olej a prdlajz z toho. Štípe ako fras stále.

luba142
16. máj 2011

@jamaat skus ten citron,inak kedysi som si na to davala svedske kvapky tiez to fajn vystipalo

@nikanika28 no asi najskor od Kiki 😀,ale aj my mame take maniere neboj sa nic niesi na to sama 😀 😎

zajtra ide mm k dokimu s Kikou nech ju prezre,lebo asi aj v puse to bude mat a kamoska mio poradila na to dobre mlieko TANNO-HERMAL LOTIO tak to skusim uz ma riadne pluzgiere z tych prvych vyrazok 😒 😒 a este jedna pikoska ,ze mm ich tiez nemal takze bud Barborka alebo mm alebo obaja to chytia a mozeme ist doprdele 😝

nikanika28
16. máj 2011

@luba142 no si ma ukludnila teda 😀 ...ale Klara je fakt jak utrhnuta z retaze, dnes sme tu mali maleho gratulanta, o tri mesiace mladsi a ten len kukal, co stvara 😅 😀 ...ona sa proste nezastavi, stale nieco vymysla...a ze baba 😝
Neplas s tymi vyrazkami, mozno to nedostane ani jeden ani druhy ...drzim palceeeee

iinuska
16. máj 2011

@jamaat na taketo vselijake veci v ustach je dobry Herbadent

nikanika28
16. máj 2011

ha, u nas sa uz spi 😕 😕 😕 ...takze nohy na stole, pusteny Panelak a vecerna pohoda 😵 ..konecne trochu ticha 😀

kosska3003
16. máj 2011

@nikanika28 no aj u nas sa spi a islo to koooooooooooonecne bez vresku a revu a maniere ma aj moja ze baba 😀 ona ked sa nastve a nedam jej nieco alebo jej povoli nespravim tak hadze o zem vsetko co chyti do ruky minule letela plastova stolicka aj so stolom iny nervak 😠 😠

luba142
16. máj 2011

@nikanika28 ja som zjedla tortu a kukam superstar 😀 , no nasa mala tak v roku a pol kukala na kamoskynho maleho o 4 mesiace starsieho co stvara a o dalsie 4 mesiace robila presne to iste ako on,vyliezala na stolicku, stol a teraz uz by aj dolu skocila keby mohla a ani u nas sa nezastavi a aj prijedle stale vymysla v stolicke spekuluje neobsedi sekundu v klude 😀 😀
silno sa modlim aby sme vydrzali aspon do pondelka po stretku kedze inkubacka je 21 dni 😝

luba142
16. máj 2011

@kosska3003 tak nieco podobne mame aj myyy ked nieje po jej tak to je nervak boze, ale uz aj revat a nervacit ju necham ved vsetko jej nemozeme dovolovat...asponze pri spani nestvara to uz by som asi nezvladla 😅

iinuska
16. máj 2011

@nikanika28 napodobne 🙂 a deci vinka k tomu 😅

kosska3003
16. máj 2011

@luba142 ona to ma ale po mne asi 😀 😀 😀 😀
ja mam radlera

nikanika28
16. máj 2011

@kosska3003 no spanok je u nas tusim najkludnejsi zo vsetkych tych jej manierov, parkrat pride do obyvacky, ale to ju len zoberiem, pozrieme sa, ze slniecko uz islo spinkat, dam do postielky, ona si rozkaze, ze chce lezat v nasej posteli, tak ju prikrijem a spi...a na obed len lahne a spi 😵 ...ale inak nervak je aj ona 😝
@iinuska ja by som si dala pivo, tak som sa nazrala 😅 😝 ..mali sme dozvuky z oslavy...
@luba142 ja som dnes uz dvakrat chutnala, ci sa torta nepokazila ...uz ju nechcem ani vidiet ...bleee ...ale inak je mnaaaaaaaam ...tak mozno zajtra ju dorazim 😀 😀 😀 😀 ..prepla som zrovna na superstar, ked povedali, ze harich nevypadol ....jaaaaaj, tie deturence boli z toho hotove 😀 😀 😀

kosska3003
16. máj 2011

@nikanika28 no moja ako si jej to sibe ako sa cas posunul nechce chodit o 8 ale neskor tak vymysla musim ju naucit samu ale ona mi uz dojde za mnou kedze uz ma postel a nie postelku