Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
31. máj 2011

my vyrazime az ked sa Adamko vyspi

luba142
31. máj 2011

@iinuska my prave tak aby sa mala vyspala,nam to take 3 hodiny aj zo zastavkou nejakou potrva

borocka
31. máj 2011

@sssimi my odchadzame o pol jednej, o stvrtej sme na recepcii 😎

borocka
31. máj 2011

@iinuska adami dobre zvlada cestovanie?? lebo aj ja si to planujem aby aspon polk ucesty prespal, inak by ma z neho aj porazilo. co asi vacsina deti je rovnaka.... 😨

dm1
31. máj 2011

my chcem vyrazit uz okolo 12 aj ked cesta nam netrva dlho ale aby sa maly vyspal v aute lebo inak by sme prisli neskoro. niekde sa cestou zastavime este

luba142
31. máj 2011

no ja si neviem tu cestu teraz ani predstavit,ked bude mala v sedacke a ma plny chrbat tej oskliviny 😝 😝 😝

iinuska
31. máj 2011

@borocka Adamko je zvyknuty cestovat, je v pohode, tak dufam, ze to tak aj ostane

borocka
31. máj 2011

@iinuska tak nech mu to vydrzi.
sranda ako to niektore deti zvlaaju. aj neterka v klude vydrzi sediet 3-4 hodiny, ani nepipne, nemrnci, akurat spieva a basnickuje (co vie byt pekne otravne) 😖 😝
pato sa prvych 15minut tesi ze ideme, potom ho zacnu mrle zrat, potom rev, mrnkot......az ho to uspi.

zuzkaprofant
31. máj 2011

cafte kde sa chystate mate stretko , 😉
dlho som tu nebola tak nemam prehlad

nas rad cestuje v pohode zvladol 11Hod cestu a to sme mali len raz prestavku pol hodinovu cely cestu sedel spinkal, vykecalav cital knizky

zuzkaprofant
31. máj 2011

to uz kazda zvas oducuje od plienok a ako vam to ide
ja ani neskusam moj maly mi nepovie ani ze je pokakany sem tam ukaze na plienku ale to skor cudziemu a mnhe klame ze nekakal a curkanie curka a pozera ze co ide ale napodobnit psika vie ako kakal a curkal to hej ale zeby sam povedal to nie tak ja to nechavam tam , mne plienky vyhovuju a pokial nema 3roky tak neriesim, nech si sam uvedomi co a ako ako ked je spinavy pride ze chce ciste veci a pod

borocka
31. máj 2011

@zuzkaprofant 11hodinova cesta??????? tak ale to ste v noci cestovali??? lebo inak si to ani rpedstavit neviem.
ideme tento vikend do oscadnice. nechcete sa pridat?? este by mali byt nejake volne miesta 😉

zuzkaprofant
31. máj 2011

@borocka nie normalne cez den rano sme vstasli o siedmej najesli sme sa sadli do auta a isli sme vecer sme boli na sk v pohode nas maly rad cestuje a keby mohol soferovat tak by to bolo naj 😀

nie nie nemame auto lebo sme bez muza na sk a ideme ku nasim do bj na cely tt apotom hajde do nemecka spet konecne

a kde je ta oscadnica lebo to nepoznam

sssimi
31. máj 2011

@zuzkaprofant ani Sarah sa nepýtala a tiež ma klamala ak mala naložené a už sme týždeň bez plienok. Podľa mňaje to v tomto veku jednoduchšie odučiť ako potom neskôr, tak ako aj od prsníka, od dudla a pod....
Je to pri Čadci.

borocka
1. jún 2011

@zuzkaprofant no, pekne.....lebo za 11 hodin by mna zozrali mrle uuuplne 😀 aj pato ma rad auta, a cim vacsie tym lepsie......takze najvacsi zazitok z kamionov, autobusov a traktorov 😅 a ked ma moznost sa v tom aj povozit, no koniec 😲

borocka
1. jún 2011

😵 😵 vsetkym detom vsetko najkrajsie ku dnu deti!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 pusiny poletuju 😵

jamaat
1. jún 2011

@borocka Ďakujem. 🙂

luba142
1. jún 2011

ahojte, tak my smke mali hroznu noc,mala bola v jednom kuse hore,stale mraucala,revala a osivala sa aj teraz chodi a vravi kuse,kuse, tak snad uz bude vacsina pod chrastami zajtra lebo chrbatik uz ma na takej dobrej ceste sa zachrastit a rano mala este 39 tak dufam,ze uz to bola posledna horucka a uz bude len dobre. Som dnes ako zbity pes a este aj dusno je vonku,bola chvilu na balkone asi 5 minut ked som pradlo vesala 😒

kosska3003
1. jún 2011

@sssimi ja som tam do hodinky ale o 16 tu mame podhradsku a canakyho a mala ich zerie tak pojdeme tam a ked to skonci vyrazame hned tam

luba142
1. jún 2011

@kosska3003 u nas boli vcera, tak mna mrzelo, ze sme nemohli ist ☹ ☹

kosska3003
1. jún 2011

@luba142 tak dojdi ku nam v piatok 🙂)

luba142
1. jún 2011

@kosska3003 ci ja vobec niekam pojdem 🙂

kosska3003
1. jún 2011

@luba142 tak este je len utorok uvidis ako to pojde dalej

luba142
1. jún 2011

@kosska3003 uz je streda 😉 😀

kosska3003
1. jún 2011

@luba142 a fakt boze ako to leti ten tyzden 😀 😀 😀

mystery7
1. jún 2011

ahojky
Vdim, ze vy uz mate cestovnu horucku, ticho vam zavidim.
Mirko tiez rad cestuje a teraz ako je vacsi, je to lepsie. Pekne sleduje cestu, okolie. Rozpravame sa. Len obcas zavresti a vtedy ho podplatim cukrikmi.

borocka
1. jún 2011

@mystery7 cukriky v tych chvilach aj u nas funguju, a este penazenka....rad sa hra s kartickami, pozera si fotky a hrka s mincami 😀 skoda ze nepridete ☹ kedy mate tie krstiny?

soffi
1. jún 2011

och ako vam zavidim, hned by som niekam vypadla, dnes totalne na prd den, mala od vcera sopli, ale podla mna zo zubkov -vzdy ked jej idu tak sopli, k tomu len mnauci a mrvaci, dnes mi v obchode vybehla von, asi na 10 sekund som si ju nevsimla, hladala som ju po celom obchode a nakoniec som ju nasla na ulicu na druhej strane ulice!!!!!sama cez cestu sla, normalne ma zimomriavky chytaju ked si na to spomeniem, co sa mohlo stat :(

borocka
1. jún 2011

@soffi ach boze! to je na nervy, na sekundu sa otocis a uz je dieta v tahu 🙄 najlepsie im obojky uvaziat 😖
dani, a preco vy vlastne nejdete?? tusim si spominala ze nemate auto? ci?

soffi
1. jún 2011

@borocka no z PO je to na nas moc daleko, mala by asi tazko vydrzala taku cestu, neviem si predstavit s tolkymi vecami cestovat s nou sama, mm by asi nesiel, kedze on take veci nemusi hehe, a aj keby som ho presvedcila, tak si to neviem predstavit, kopa veci, a ideme ani nevieme kam, vobec to tam nepozname, skoda, ak by to bolo niekde blizsie tak by sme to riskli

kosska3003
1. jún 2011

@soffi tak to si viem predstavit ake si mala nervy toto aj moja vyuzije sekundu kedy sa nedivam a uz je prec odomna