Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
21. júl 2011

@borocka no ved tak ked ho nevidi nemoze ho lubit Marika lubi len tych co pozna a vidi stale a cez ten skype si nemozete volat no mal by sa tatino zaujmat o syna pekne lebo to bude vekom len horsie a horsie

sssimi
21. júl 2011

@kosska3003 tak ja som už mala 16, ale vždy som si tak predstavovala, že až v 17ke-no hlava sprostá mladá zaľúbená, ale veď v podstate nemám prečo ľutovať 😀

mystery7
21. júl 2011

@sssimi srdecne gratulko, ja som to vedela- gynekolog amater 😀 na nakup pojdem tak v polke augusta a potom este raz koncom augusta, zaciatkom septembra. Napisem to tu vopred a dohodneme sa.
@saskarisko netusim o predajniach, ale k nim chodia majitelia obchodov, nakupia a predavaju vo svojich obchodoch s cenou +5€
Pisala som, ze oni vyrabaju pre sante. Mirko ma kopec topanok so znackou sante za polovicnu cenu (12-16€) 😉

Mirko sa poobede vyvrieskal a vynervacil kolko sa dalo 🙄 to bol zase den.

kackabrcka
21. júl 2011

@luba142 @borocka zvazovala som ci kupim tesco alebo DM takze skusime DM lebo si beriem par kusov pampers a ostatne potrebujem dokupit kym mi pride muz , vdaka

kackabrcka
21. júl 2011

@sssimi ja kupujem richterky za15-18€ a su super nove s vysackou ja som velmi spokojna

sssimi
21. júl 2011

@mystery7 Ďakujem

@kackabrcka richterky sú ortopedické? Ja som naposledy kupovala protetiku sandálky za 27,50€ 😖

jamaat
21. júl 2011

Ahojte, dnes som sa túlala v BA, tak vás idem teraz prečítať a postupne odpovedať, lebo inak zase polovicu zabudnem.
@borocka Na kieho krista sa Paťa spytuješ, či tatina ľúbi a či chce, aby prišiel? Veď tými otázkami v ňom zmätok tak akurát pestuješ!!! Sorry, že som sa takto vyjadrila, ako mi huba narástla, ale až ma zo stoličky zdvihlo, keď som si to prečítala! A čo sa týka odpovedí na otázky, tak moja rada je netárať Paťovi blbiny (tým nechcem povedať, že to už robíš), prijateľnou formou mu povedať pravdu.

jamaat
21. júl 2011

@sssimi Gratulujem 🙂

@saskarisko Boli sme na PULP, ale nie na celom, čo veľmi ľutujem, lebo pre mňa to bol najlepší koncert. A na odrážadle Emka chodí, už tiež začína držať rovnováhu a dvíhať nôžky.

jamaat
21. júl 2011

Emka je teraz nejaká divná, trochu má sople, ale len jej to chrčí dnu v dutinách, nedá sa odsať, nepomáhajú kvapky. Ukazuje si na ľavú nosnú dierku, že ju tam bolí. Nespí dobre, omrndená je aj cez deň. Celú noc prechrápe ako starý chlap. Nie je to normálna nádcha, lebo takto sa to ťahá už 5. deň, to už by sa jej pustili sople tiecť. Myslela som, že to bude zo zubov, lebo spanie má pokazené už takmer 2 týždne a aj si prsty pchá do úst. Lenže teraz mi muž povedal, že jej aj dych páchne. No tak neviem, čo to má byť.

ladywitch26
21. júl 2011

@jamaat jani, a nemohla si tam volaco vopchat? ja som si ako mala vopchala do nosa C-cko.nastastie sa mi ho podarilo vyfukat po par hodinach...

sirinka
21. júl 2011

@borocka a ako sa k vasmu vztahu a najme k otcovstvu stavia lukas? mala by si si podla mna pohovorit s nim. keby sa dalo, co najcastejsie udrziavat nejaky kontakt s malym, skype s kamerou, alebo aspon telefonaty a ze by nejako pravidelne chodil za nim na navstevy...
inac my do ciech chodime s detmi bez pasov...v podstate stacilo by, ak ho mas ty zapisaneho v pase...my sme v prahe boli na vikend, ale vlastnym autom a od nas je to blizsie...

dm1
21. júl 2011

@sssimi gratulujeeeem 😵

jamaat
22. júl 2011

Nedá sa mi spať, Emka sa celú noc mece, chrápe a ten dych jej strašne zapácha. Čudné je to, idem s ňou k doktorke.

jamaat
22. júl 2011

@ladywitch26 Už ma napadlo aj to, či si dačo do nosa nevopchala. Ale ten zápach ma mýli, jedine že by jej tam už dačo hnilo?? No nechápem.

fg1984
22. júl 2011

@jamaat Nemože mať zápal nosných mandiel alebo čelných dutín?

mystery7
22. júl 2011

@sssimi gratulko, ja som to vedela -gynekolog amater 😉 na topanky sa chystam v polke augusta a koncom augusta,zaciatkom septembra. Napisem to tu.
@luba142 ked tam pojdem, omrknem aj papucky

mystery7
22. júl 2011

vcera mi zblbol mobil, a dnes som zase napisala to iste 😅 co uz 😉

Dnes sme sa pekne poprechadzali 🙂 v gumakoch, tak Mirko zaspal bez jedineho slova 🙂

sssimi
22. júl 2011

Ďakume babule.
Jáj teraz som si konečne sadla od rána len lietam a upratujem, aj keď neviem prečo. Začína ma pichať v podbrušku, tak reku dám si pauzu. Mira som poslala von za malou a len čo si sadnem, tak mi pračku vypne. Kuaaaa ...... Ani len vyniesť sa mi to nechce von, aby to mm povešal.....

sssimi
22. júl 2011

Tak som si to nakoniec povešala sama a dnes už nerobím-snáď....

Zajtra ideme poobede na oslavu. Sesternica oslavuje 2 roky 🙂

kosska3003
22. júl 2011

@sssimi noa ze nerob setri sa no ja som dovarila mm chce este buchty parene no uvidim ci sa dnes do nich pustim ci zajtra sa mi nic nechce v tomto pocasi hnusnom

mimi21
22. júl 2011

ahojte baby
idem k vam po radu:
vcera sme v obchode s predavackou vymenili dudky za cicku micku (rozumej plysovu macku, s ktorou bude Ninka namiesto dudky spavat) 🙂
vecer zaspala celkom ok, sice cez den nespala, tak bola riadne KO, boli sme prec, tak bol cely den inyaj noc sa dala, ale teraz poobede suboj ako delo, 1,5hodiny uspavania, nevie sa ukludnit, trha si pyzamo, ponozky, hadze sa, meta sebou, no proste normalne abstinencne priznaky 😅 mm uz chcel rezignovat, ale ja som povedala, ze to sa po par dnoch upravi, ze sa to zlepsi
inac ani raz dudku nespomenie, ani raz ju nepytala...
nemate nejaky tip ako to ulahcit? uz ste vsetci bez dudky?

luba142
22. júl 2011

@mimi21 ja ti asi teraz neporadim, ja zatial dudku neriesim, teraz riesime plienky a dudka pocka este 😉

luba142
22. júl 2011

no a idem pomaly daco pobalit,aspon deckam nejake veci...asi skorej take na chladnejsie pocasie...vrrrrrrrrr preco nemoze byt pekne 😒 😒

kosska3003
22. júl 2011

@mimi21 my sme s dutkou aj z dvoma ked sa da a ona si mi ju aj cez den pyta tak to bude tazke a teraz nechcem jej ju este vziat ked sa pekne naucila pytat na serbel necham jej klud a potom na zimu budem riesit cume ale snazim sa jej ho obmedzovat aj ked je to taze a neni su tu vsetky deti bez dudy este co viem ma simmina Sarka a este sa tu niekto najde

monkap
autor
22. júl 2011

@mimi21 nasa ma tiez dudku na spanie, bez nej nezaspi .... uz som ju skusala aj bez cumlika dat, ale zacne kde je cumlik, kde je ... hladajme cumlik ... a postupne sa to stupnuje .... az tak velmi plakala, ze som jej ho dala ☹ .... u nas to bude problem .... musim najst odvahu a zacat ju oducat 😝 .... v utorok ideme k zubarke tak predpokladam, ze isto bude mat pripomienky k cumliku .....

kosska3003
22. júl 2011

@luba142 preco nemoze byt pekne no lebo kosska robi fasadu predsa nie neboj budete mat aj pekne musis pobalit teple veci do tatier aj ked je teplo tam sa pocasie meni kazdu chvilu a ak pojdete aj na niaku turu tak aj riadnu obuv treba

monkap
autor
22. júl 2011

a este nam dudka velmi pomaha aj pri vsetkych bolackach a urazoch .... ked si ublizi zacne plakat, dame dudku a hned je dobre 🙂 ... 😝

kosska3003
22. júl 2011

@monkap no my sme este u zubarky neboli a co ta je po zubarke ved ho nema v ustach nonstop a su to miecne zuby a ked to to dieta upokoji tak nech mi vravy kto chce co chce ja jej ho dam

monkap
autor
22. júl 2011

@kosska3003 to ozaj nie je dobre pocasie na fasadu .... aby vam ju nezmylo .... tu pred chvilkou taka riadna burka bola 😝

monkap
autor
22. júl 2011

@kosska3003 no my ideme prvy-krat k zubarke aj s patkom .... tak neviem, ci jej aspon jeden z nich pusu otvori 😀