Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
31. júl 2011

@luba142 tak nech vymenia susicku, moja je perfektna 😉

kosska3003
31. júl 2011

ja nemam kde dat susicku a mame velky dom tak uz to mam kde dat ten susiak a susit postupne horsie to je v byte

sirinka
31. júl 2011

@kosska3003 ja mam susicku na pracke

kosska3003
31. júl 2011

@sirinka ale ja mam z vrchu plnenu pracku

sssimi
31. júl 2011

@hoogy ja mám práve s koláčikov strašnú kyselinu, hlavne ak ide do nich viac cukru alebo su ešte ako bonus aj posypané-to vtedy šlahám plamene 😉

Inak ahojte.
My sme sa dnes vrátili z predĺženého víkendu a bolo super. Dokonca sme za 3 noci a polpenziu zaplatili 78€ čo doteraz nechápeme 😀 Buď sa ujko ohukal o 30€ alebo sme perfektne natrafili. Penzión úplne novučičký a v podstate najlepší v akom som doteraz bola.

sssimi
31. júl 2011

@hoogy A ozaj, na tú kyselinu čítam, že ju už máš 2 týždne. Tak treba trošku "dietu" Nemala by si miešať rastlinné so živočíšnym. A ovocie a zeleninu môžeš na kvantá. Pomôže aj 1 deň.

dm1
31. júl 2011

@sssimi tak super ze ste si uzili vikend. A kde ste boli?

luba142
31. júl 2011

@sssimi a kde ste boli,daj typ 🙂

kosska3003
31. júl 2011

@sssimi to ste fakt dobre stastie mali a kde ste boli

sssimi
31. júl 2011

http://www.penzionsoltis.sk/
Stránka nič moc, ale origoš je to oveľa krajšie. Je to taká mini dedinka, ale my sme sa tam zabavili. Boli sme vo Vlkolínci, ja som chcela ísť aj Habakuky pozrieť, ale mm zatrhol, že 8,50€ za pol hodinku nevyvalí. V podstate nám to naozaj financie veľmi nedovolujú 😅, ale veď niekedy nabudúce.

luba142
31. júl 2011

@sssimi pekné naozaj..ten kútik detský je parádny, my sme tam nič také nemali a keď nám fest lialo tak sa decka nudili na izbe

hoogy
31. júl 2011

@sssimi no uz treti den sladke nejem, kolac som robila viac menej pre chlapcov. a strasne si davam pozor co zjem.ja som s tym nikdy nemala problem ani ked som bola tehotna tak som to nemala. no snad mi to uz prejde skusim este delit.

@luba142 inak my vsade kam ideme tak to je prve ci maju detsky kutik🙂

dm1
31. júl 2011

@sssimi vyzera to tam super ale ked kukam ten cennik tak ste ozaj nejako malo platili 😕

luba142
31. júl 2011

@hoogy no nepocitala som viac ako mesiac dopredu ze by bolo takto skaredo,ale aj tak sme boli viacej vonku aj v dazdi 🙂 Ak pojdeme za rok tak aj ja budem hladat podla kutika 🙂

hoogy
31. júl 2011

@luba142 ved hej v lete s tym neratas. to mi je jasne🙂ja som to nemyslela v zlom.

luba142
31. júl 2011

@hoogy ved ani ja som to tak nebrala 🙂 😉

iinuska
31. júl 2011

@sssimi vidis, to by nemuselo byt zle ani na stretko na buduci rok

sssimi
31. júl 2011

@dm1 že? 😀 Ja som rátala cca 110€ tak ma tých 78€ príjemne potešilo 😀

@iinuska nebola tam trampolína 😉 a ihrisko vonkajšie nebolo prispôsobené na toľko detí, ale zase bol tam bazén, hneď kúsok potok a tá herňa pre deti bola slušne zásobená hračkami.

iinuska
31. júl 2011

@dm1 inak mne sa pacilo aj to Sturovo, co ste teraz boli. Teda podla fotiek
@sssimi no tak to ano, bez trampoliny asi ee 😉 Teda u Adamka to podmenka neni, kedze ma doma 😅

sssimi
31. júl 2011

@iinuska veď ani u nás nemusí byť, preto sme tam išli.

luba142
31. júl 2011

@iinuska aj mne sa pacilo podla fotiek to sturovo 🙂 na take stretko

borocka
31. júl 2011

@sssimi
@iinuska my trampolinu doma sice nemame, ale pato na nej nezavislaci a urcite to nie je podmienka nejakeho vikendu 😉 😀
inak simi, ten penzion ked mi teraz chvalis....ja som ho pozerala, chystam sa s patkom na vyletik na liptov a ani neviem preco som ho zrusila z vyberu. asi ho tam naspat zalozim. len mi povedz ako varia a aki su majitelia, ustretovi? prijemni?

borocka
31. júl 2011

http://www.ubytovanienaslovensku.eu/villa-flora...

mne sa toto akosi zapacilo a zrejme tam nakuknem koncom augusta

dm1
31. júl 2011

@luba142
@iinuska baby sturovo bolo super ale na stretko male 😝 . Su tam len 2 dvojpostelovky z toho jedna malicka a potom 4 stvorpostelovky, jedna velka obyvacka, 2 kuchyne + jeden maly kut kuchynsky ale len plotenka. My sme tam boli uz 6 rokov dozadu a strasne sa nam pacil areal a teraz to bolo tiez super pre decka veru a aj pre nas fakt odtial nebolo potreba niekam chodit aj obchod blizko a zeleninu nam predavala babka suseda vedla 😉

borocka
31. júl 2011

@sssimi neviem sa v jednej sprave vykoktat 😀 😀 ako vyzera vlkolinec? vstup? su tam nejake atrakcie?? bola som tam strasne daaavno a myslim ze patovi by sa mohlo pacit ak sa to velmi nezmenilo. aj pribylinu by som chcela ist kuknut ked uz tam budem a samozrejme demanovsku ladovu. a jeden den komplet tatra, vlacikom z mikulasa do tatr.strby, odtial zubacka na strbske. a tam je vraj teraz cellkom dost atrakcii pre decka, @luba142 neboli ste tam nahodou, nevies povedat viac? nejake lodky a autodraha by mala byt.....

luba142
31. júl 2011

@borocka my sme boli na strbskom len okolo jazera a potom na jaziarkach lásky, takze neviem ti o atrakciach povedat veru nic, boli sme radi,ze sa aspon okolo jazera prechadzame,lebo aj na lomnicky sme chceli sa vyviest,len nebolo nic vidno tak by sa to neoplatilo...vo vlkolinci sme boli par rokov dozadu a bola to len taka dedinka,skanzen prakticky, pre deti tam nebolo nejako nic a v pribyline sme neboli, lebo to bolo daleko zo Zdiaru

dm1
31. júl 2011

ved to baby my sme mali v plane v lete behat aspon po okoli co to popozerat ale vacsina padla kvoli zlemu pocasiu 😖

luba142
31. júl 2011

@dm1 mne o tom hovor, my sme si to zazili tento tyzden 😖

borocka
31. júl 2011

@luba142 vlkolinec ak si dobre pamatam tak je klasicka stara dedina, este obyvana, stredom tecie potok, ide celkom slusne dokopca.
pribylina je skanzem, sam o sebe dost nudny....ja nemusim pozerat stare obydlia ako zili remeselnici, ale volne sa tam pasu ovce, kozy, kon, somar a decka to mozu hladkat, krmit,.......na tom sa deti pekne zabavia.
o jazierkach lasky pocujem prvykrat, kde je to??? zo strbskeho sa startuje,alebo??? inak v tatrach nic nie je daleko, ved poprad je od strbskeho asi len 30km a co je to dnes???

jamaat
31. júl 2011

@sssimi Prečo polhodinu na Habakukoch?? My sme tam boli v daždi vyše 3 hodín a to sme si ani nepopozerali všetko. 3x sme pozreli divadielko, raz premietanú rozprávku. Motali sme sa tam. Keby nepršalo, tak by sme šli na ihrisko.