Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
28. okt 2011

@hoogy
@luba142 aj my mame zatial slipky len v predu s obrazkom,pripadne bez. ale co som pozerala boxerky tak tie uz su vselijake 😉 sexy kusky pre krpcov 😝 inak ja obcas cedulky aj odstrihavam,ked su velke, alebo maleho skrabu...a fakt ze najnovsie hlavne na znackovych gatoch vidim ze vysacka je na boku.

hoogy
28. okt 2011

@borocka
@luba142 joj cedulky tak ja vsetky odstrihavam nike teplaky maju take dlhe cedulky ze pomali az na celu dlzku. a nic na tom neni poriadne napisane.

hoogy
28. okt 2011

kocky teraz i ineho sudka, mozno sa mi budete smiat,ale uz kupujem vianocne darceky kedze nechcem mat potom zhon v decembri. neviete mi poradit nieco pre svokru a svokra ? su uz na dochodku a absolutne neviem co im kupit. davame robit vsetkym kalendar,ale este nieco k tomu tak do 50e.

luba142
28. okt 2011

@hoogy tak rodicom a svokre ma aj ja vecny problem, riesime to kozmetickym balickom 🙂

hoogy
28. okt 2011

@luba142 no mojim rodicom zvacsa nemam problem mame velmi dobry vztah a vieme sa normalne porozpravat,ale svokrovci to je tazke. ked sa jej opytam tak povie ze oni nic nepotrebuju ze aj tak tu uz dlho nebudu a to maju este len 60. vlani sme im kupili fotoramcek a to sa potesili aj to pouzivaju.

iinuska
28. okt 2011

@hoogy Aj ja uz kupujem vianocne darceky 😉 . No a tym svokrovcom, no tazko radit. My kupujeme uz treti rok pre svokru a moju maminu pobyt v Podhajskej. Ja aj mm sme z troch deti, tak sa vsetci poskladame a je vybavene 😅

hoogy
28. okt 2011

@iinuska je to super napad len teraz mala svokra 60 a kupovali sme im k tomu pobyt. :( dobre tak nie som sama,co kupuje darceky :D

hoogy
28. okt 2011

@iinuska ozaj a ty uz pomali aj do rpace ides co? tak drzim palce

jamaat
28. okt 2011

@kackabrcka To čo?? To je nejaké divné...

@hoogy
@borocka
@luba142 Ja by som aj bola radšej, keby sa mi Emka sama nechcela obliekať. Lebo to potom trváááá! A keď jej chcem pomôcť, tak sa zlostí. To len tak nenápadne jej musím veci správne pripraviť.

sssimi
28. okt 2011

@hoogy keby mám €rá tak už mám asi darčeky nakúpené 😀 Nerada nakupujem na poslednú chvíľu. Takže zatiaľ mám iba zoznam a potom sa na to vrhnem. Svokre asi kúpim kozmetiku, svokrovi neviem, ale keďže sa málo vídame, tak asi nič. Ešte sa s mm porozprávam.

sssimi
28. okt 2011

@hoogy ja skôr neviem čo mojej babine. Bývame pod jednou strechou a bohužiaľ už nemá nejaké záujmy. Kedysi som to riešila krížovkami, vlnami na pletenie a pod. Teraz mi povie, že už na to nemá oči. Tak fakt neviem .....

kosska3003
28. okt 2011

aj ja kupujem darceky ale zatial len marike mam svokrovcom neviem co mam kupit svokor nic nepotrebuje ku stastie len pivo ale to je take hlupe mu pivo kupovat svokre kozmetiku kupim isto a asi spravim kalendar mojim rodicom lebo co som svokrovcom dala tak ho svokor kdesi schoval ani neviem kde tak im ho uz neurobim ale mojim isto a asi im kupim este ten stroj na sodu a hotovo potom uz led detom kupujem inych dospelych nemam

a Marika ma sople a uz aj spi tak mam veget nespala na obed isla som ku kadernicke a ako keby to citila tak nespala opica mala ale uz bola k.o oci leskle tak som jej dala fenistil a cecko to z dmka dala som jej jednu odmerku rano a jednu vecer to staci nie ci kolko davate ked su deti chore

sirinka
28. okt 2011

aj ja uz mam nejake darsoky pre baby a dnes som sa kus vyblaznila v kike, vianocne ozdoby....ja by som najradsej ten obchod cely kupila 😅

kosska3003
28. okt 2011

@sirinka ja rozmyslam ze by sme si tam vylet spravili chceme jedalensky stol kupit no uvidim ci mm ukecam ja som akurat malej objednala vsetky diely krtka a vcera slimaka s fisherprice to si vybrala z katalogu tak rovno som jej aj tu knizku s riekankami to bude mat od starkej

sirinka
28. okt 2011

@mimi21 inak aj v nasej skolke sa ma nosit potvrdenie, ze dieta uz je zdrave, ale pokial si ho ja necham doma a nejdem k doktorke, pretoze ma len sople a mozno zvysenu teplotu, tak staci to potvrdenie mnou napisane...teda akesi vyhlasenie, ze dieta uz je ok... 😅

sirinka
28. okt 2011

@kosska3003 ten sodovkac sme minuly rok tiez davali svokrovcom... 🙂 ale asi ho velmi nepouzivaju...tohto roku nemam tusenie, ze co, oni furt povedia, ze im kalendar staci a mne sa ho nechce robit...
to cecko ked je chora, tak mozes dat 100mg na kilo vahy...

@sssimi my sme zvykli muzovej babke, ked uz bola moc stara a nevladala kupovat take veci, aby mala teplucko, napr. pletenu vestu alebo taky siroky sal cez plecia a pod....ona aj ked nevidela, si potrpela na modu a mala rada jemne veci...

kosska3003
28. okt 2011

@sirinka no uvidim ci ho kupim ale asi hej nasi ho vyuziju v lete isto a kalendar ani mne sa nechce ale asi ho zbacham nieko
a to cecko kolko ma jedna ta odmerka mala ma 17 kil to jej mam dat kolko

sirinka
28. okt 2011

no a k obliekaniu, magda si vie vyzliect a obcas aj obliest spodok, puncosky este nie, ale vrch vobec, treba jej pomahat
a na velky zachod uz chodi sama, pekne sa vystvera, iba zakrici ze hotovo...ale ked si nesadne dostatocne dozadu, tak piska na dosku a vtedy to vytecie aj von a aj na gate....ale uz si dava na to pozor, je sikovna...
a po kakani ja utieram obidve vlhcenymi, ved aj my dospely si tak, alebo pod sprsku...s tym papierom je to take vtieranie do koze.... 😅

sssimi
28. okt 2011

@sirinka moja babka má plnu skriňu veci. Nikdy si na ne nepotrpela. Skôr frfle keď jej donesieme niečo na oblečenie. Chuďa minulý rok dostala 6ks farieb na vlasy..... 😕 😅 Dáko sme sa nedohodli medzi sebou.

sirinka
28. okt 2011

@kosska3003 jedna odmerka ma 120mg...takze ja by som jej rozdelila po 4 odmerky na trikrat...alebo kolko bude ochotna vypit....
no svokrovci maju radi mineralky, tak reku nebudu musiet kupovat, ale oni to nechali na vikendovom dome v cechach, tak tam nie su az tak casto...takze to ani velmi casto nevyuzivaju...dokonca aj dva sirupy som prikupila vtedy k tomu

sirinka
28. okt 2011

@sssimi no dobre...ale tak co uz take naliehav potrebuje ten stary clovek? tomu sa vo vacsine pripadov da podarovat len nejaka zbytocnost, kozmetika a pod...

kosska3003
28. okt 2011

@sssimi hm to mala zasobu na cely rok hej hihihi
@sirinka no ak som dobre citala tam pisu ze denna davka je na spicku noza tj 60mg tak ratam ze ta odmerka ma 100 si myslim to jej mam dat 17 odmeriek ? to je vela nie

inac dnes som bola u kadernicky mam melir aj ma strihala a vyzeram ako keby ma elektrika skopala ani do copu to nedam riadne tak som zvedava rano ako sa ucesem 😀

sssimi
28. okt 2011

@sirinka Veď to. Práve ma napadlo, síce dosť blbý darček, ale pred dvoma rokmi som jej kúpila kvalitný nôž, lebo som sa nemohla dívať, že nemôže ani rajčinu prekrojiť a tomu sa veru potešila.

kosska3003
28. okt 2011

@sirinka diky uz si ma predbehla dik uvidime zajtra ako bude na tom je to dost kysle tak jej to asi rozrobim a dam striekackou prehltne zapije cajom a dobre

hoogy
28. okt 2011

@sssimi ako pise sirinka tak starkej kup nejaku teplucku makucku deku. alebo teple papuce :D

@sirinka ja asi zajtra tiez zbehnem do kiky lebo nam prisiel katalog tak som sa z neho isla zblaznit. a toto su nase prve vianoce co bude vo svojom tak chcem mat cacky macky :D

my sme zajtra chceli ist vlakom do viedne,ale asi z toho nic nebude lebo tiez ma troska plny nos. nie moc a hned som nasadila vincentku no zajtra uvidime.

sirinka
28. okt 2011

@kosska3003 hej...podla beznych odporucani je to vela...skus si ale nieco precitat v teme megaskorbicka liecba...ma tam petot aj knihu, da sa stiahnut...
ide o to, ze denne odporucane davky su tie, ktore su nevyhnutne na prezitie, teda aby si nedostala skorbut....to je minimum...
ale pocas choroby, v strese, zatazovej situacii ako napr. sport a pod...rapidne stupa spotreba vitaminu C...
17 odmeriek nie, to by bolo vyse 2 gramov...pozri...toto sa musis sama rozhodnut...ja davam detom pocas choroby aspon 3x 500mg....

iinuska
28. okt 2011

@hoogy veru, veru, za chvilku idem do toho 😝

kosska3003
28. okt 2011

@sirinka no zajtra jej zvysim davku isto akurat teraz vstala a plny noc chcela cumel musim aj tu vincentku v spreji kupit alebo cosi take nemame zvlhcovac

sirinka
28. okt 2011

@hoogy no v slovenskom maju nadherne sklenene vianocne gule a daju sa pokupit na kusy, tak som si nakombinovala...svetielka, vonkajsie hlinene ozdoby.... 😝

sirinka
28. okt 2011

@kosska3003 tak nechaj zovriet vodu so solou a to nechaj vyparovat v izbe, pripadne ju aj kludne naparuj, ale len tak jemne slanu vodu....