Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
20. aug 2009

Jamat 😀

emode
20. aug 2009

mys aj my sme sa naucili malu davat po dvoch hodinach spinkat sice teraz uz vydrzi aj tri hodiny a nie je na nej vidiet unava ale polozila som ju do kocika a do piatich minut spala a tiez jej prehodim plienku cez rucicku chvilku zuzle ale potom ju to uspi kedze nemame a stale nechceme cumel ... neviem ci uspavanim vo vajicku nieco vyriesis nam pomohol presny rezim a cca rovnake casy na papanie a spinkanie cez den ked sa nam to narusi tak aj mala je mrzuta

jamaat aj my uz teraz spime skoro 3 hodky zeby nase detvaky pochopili ??? 😀 tu zmrzku mozeme zrealizovat len to vyzera tak na pol stvrtu poobede skor sa tam asi nedostanem musim este najst tvoje cislo v RP

co sa tyka mmb tiez uz som mala aj negativnu skusenost obcas nie je nieco take pekne ako na fotke ale to je riziko s tym suvisiace a za tych par euro to neriesim

to negativne bola riadna sou baba predavala kabatik ze vhodny od narodenia mala v nom este aj teraz plava ... vo vnutri sa paral lem gombiky viseli len na nitke a uz predtym kapuca zasivana, bol este aj ufulany no des nenapisala nic k stavu len cena bola nizka tak mi odpisala ze ci si to neviem zasit a ze je to dobre na pieskovisko a tak no si neviem predstavit trojmesacne babo v pieskovisku 😠

emode
20. aug 2009

jamaat nestacia ti nase babule??? ty mas ale chute 😀

sssimi
20. aug 2009

Emode fajííín, že do pieskoviska a vhodné od narodenia 😀 😀 😀 😀 😀 To mi fakt nejde do kopy 😀 😀 😀 ... Jaj som sa pobavila...

Ja som zase vydražila klokanku, poslala peniaze a nič neprišlo. Po mesiaci sa mi ospravedlnila, keď som ju zbombardovala mailami a že peniaze mi vráti... Prišli o ďalší mesiac-už som s nimi bola aj rozlúčená...

luba142
20. aug 2009

jamat teraz som nasla od tej co som vyhrala overal tricko s dlhym pre starsiu nove za 200 korun aj s postovnym a aj inej farby tak asi objednam oboje na MMB

emode
20. aug 2009

sssimi si jej mala dat negativne hodnotenie aku klokanku si kupovala? asi potrebovala pozicat peniaze 😉

ludmilabb
20. aug 2009

moja ma strede v zadu vydrate vlasky ale to preto lebo som jej casto davala plienku pod hlavicku na grckanie
a ona nie je niky v klude len beha s hlavickou zo strany na stranu. ked som to zistila tak som hladela ako puk
na tu holinu 😖

jamaat
20. aug 2009

emode, ja sa tiež pred pol štvrtou nedostanem do mesta. Emka práve zaspala.

a to ja len tak oko popásť! .....A ešte herec Koleník sa mi páči, ale ten nebude mať takú dobrú postavu, že mňaaam! 🙂

ludmilabb
20. aug 2009

konecne trosku zaspala uz mam pocit ze sa neviem o nu dobre postarat alebo je na mna alergicka 😝 asi jej leziem na nervy furt s hrackami a pesnickami 😖 no co musime to spolu nejako vydrzat 😀

jamaat
20. aug 2009

luba, aspoň ušetríš na poštovnom. 🙂

ludka, veď Emka to má tak isto. Tiež plienku stále pod hlavou, lebo je to grcôň veľký malý, a stále je v pohybe. 🙂

ludmilabb
20. aug 2009

jooj no to straaasne vela spinkala az 15 minut ☹
idem ku nej

luba142
20. aug 2009

simi ja som tiez zvedava ci mi pride ten overal a od koho si to mala?

mystery7
20. aug 2009

aj ja si myslim, ze je taky nervozny lebo cez den malo spi, ale je ho problem uspat aj cez den. stale polhodina hodina revu a potom spi 15bminut
dnes spal 1,5 hodiny a to je moj rekord. stihla som si vlasy umyt a pisat na net

jamaat
20. aug 2009

mys, presne viem, ako sa cítiš. Mňa držalo nad vodou aspoň to, že večer zaspávala normálne. Teda normálne ako normálne - musela sa nadžgať mojim mliekom z fľašky. Ale už sme fľašku zrušili, už je to OK.

Držím palce, aby sa to zlepšilo. Na tých 3 mesiacoch niečo pravdy bude.

mystery7
20. aug 2009

ja sa ho prave snazim uspavat presne v 2 hodinovych intervaloch ale je to zbytocne, nezaspi a nezaspi
dnes trochu spal, tak som zvedava co bude

zuzkaprofant
20. aug 2009

cafte moj zase spi 😀 spal mi do obeda 3 hodky a som zvedava teraz kolko bude psat , nechala som ho len v tricku a ponoztickach bo je velmi teplo, ale zaspavala som ho na ruckach asi 15min a teraz som ho prelozila do postielky , vase babatka vazne cez den nespia?

mystery7
20. aug 2009

caf zuzka, moj skoro vobec a take ze 3 hodiny?? uff moj sen

zuzkaprofant
20. aug 2009

mys neskusala si ho dokrmovat ci nie je hladny ja mojmu davam asi 3 krat do dna uz um mliecko aj ked mam este svoje a je spokojnejsi , mne to uz kazali davat lebo rastie alebo cajik mu daj ci nie je smedny ked su take horucavy lebo take babo este musi pol dna prespat, moj vcera spal cely den a jasom kukala pri nom telku od 13hodke do 18 s prestavkami 2 na pitie vipil flasku a spal dalej 😀 😀

mystery7
20. aug 2009

ja uz neviem co s nim, zvazujem UM ☹

zuzkaprofant
20. aug 2009

si dostala moju ip, no vyskusaj mu dat aspon raz denen na obed uvidis mozno vazne je hladny aj ked ti pribera mne to poradila moja mama a som spokojna inac by sme plackali do teraz a nosili na ruckach , mne vravie ze nas maly vobec nepalce ze jak sa vie pohrat aj sam ta ja neviem podla mna placka ale asi vsetky babtka sem tam plackaju ale ja pri nom som aj na netiku kukam si tepku postrikujem citam knihy akurat nevarim bo vzdy mi prihori vsetko od kedy mam ho doma 😀 😀 ale inac vsetko porobim si co mi treba

mystery7
20. aug 2009

ta ja nestihamnic, len sa mu venujem
je to o drzku ☹

zuzkaprofant
20. aug 2009

no vyskusaj vazne mu dat aspon raz denne umele mliecko ved uz bude mat 3 mesiace ja si myslim ze je hladny neviem vyskusaj ja sa venujem tiez mojemu ale nechavam ho hrat aj sameho nech si zvykne aj tak inac by som osalela sama doma s malym o drzku by to bolo aj ked niekedy ani na zachodik nejdem ked ma vazu rucicikovu ale teraz uz je mi hore spinkal kratko ale dala som ho do sedacky ta sa haje a ja mu zohrievam mliecko dam mu ho odgrgneme dame pas ovecky pohrajem sa nism a bude zas espinkat 😀

jamaat
20. aug 2009

mys, určite kvôli tomu neskúšaj UM!!! Ešte počkaj chvíľu, možno tie 3 mesiace spravia svoje. Ak budeš aj potom chcieť silou-mocou dokrmovať z fľašky, tak svojim mliekom. Ale musíš rátať s tým, že ti už môže potom odmietať prsník. Presne tak, ako je to u zuzkyprofant. A keď už dáš fľašu, tak čo najmenej. Ja som dávala len večer a najskôr som ju dojčila, až potom na doplnenie dala odstriekané z fľaše.

jamaat
20. aug 2009

Aby si si nemusela raz vyčítať, keď ti malý bude mať alergie alebo bude chorý, že si ho málo dojčila.

ludmilabb
20. aug 2009

mystery ruky si mozme podat
ja sa bojim jej dat UM lebo ak si zvykne na flasku mozem sa rozlucit s kojenim a to by bola velkaaa skoda
veru aj ja ticho zavidim ak dietatko spi cez den vkuse 3 hodiny to je az neuveritelne

ja uspavam hodinu a spi tak 15-30 minut ☹

dualcore
20. aug 2009

ahojte
no ludmilabb ja to mam s malym a spankom to iste. 🙂 Moj ma UM len vonku ale inak kojim ale na flasku si uplne nezvykol v pohode si chyti aj prsnik pri kojeni.je mu to jedno 😉

luba142
20. aug 2009

baby ja sa dnes kulturne vyzijem idem na koncert Lucky Bilej aspon nejake rozptylenie od plienok a materskeho mlieka 😅

zuzkaprofant
20. aug 2009

nemusi si zvykunut moj si zvykol preto lebo on je lenivy tahat od narodenia a ja som nezvaldala neustale kojenie v kuse mi len na cicke bol a hladny nenajedol sa nikdy tak ze odfukol, mne to poradili stym umelym a som spokojn a ja moj mm a maly bo spinka a zobudi sa len na hlad uz je na brusku a pdkvacne o chvilk ua bude spinkat
moji znamy tak robia ona koji a ked maly nemam dost da mu flasku s umelym, inac podla mn anie je pravda ze ked davas umele ze bude mat alergie nasa rodina kojila 2 roky a mala ma tolko alergie ze ja sa na nu nehrabem a bola plne kojena a normalne jedla asi ako 2 rocna do vtedy len mliecko mala mm to je indi, podla mna ked ma mat dieta choroby ta bude mat zdedene aj tak

inac od kolkeho mesiaca idu zubky nemozu ist uzmojmu malemu on velmi slinta a vsetko kuse a bere do ust a len by kusal

dualcore
20. aug 2009

mystery7 neviem ci sa pamatas ked som tu pisavala ze uz som na prasky z maleho ked stale plakaval a nechcel mi spat.zacala som mu davat caj na celkovu pohodu dietata od hami a tak krasne sa naucil spat a aj omnoho menej place a je fakt pokojnejsi.moze sa davat od 3tyzdna aj iba kojenym detom(v takom pripade lmax. 100ml na den) Z vlastnej skusenosti ti mozem povedat ze je SUPER. 😉

dualcore
20. aug 2009

zuzi zuby lezu od 4-18mesiacov individualne.nam uz ne jeden na pol ceste.ma to uplne biele a navrete.bude biely tesak 😀