Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
19. mar 2012

@luba142 Sárka je vytešená, furt ju pusinkuje a hladká. Snáď jej to vydrží.

@kosska3003 už zabudam 😉

@sirinka doktorka vedela ako som proti sekcii, ale som rada, že sa ma v tej chvíli nespýtali, či nechcem radšej SC lebo v tej chvíli by som hneď menila názor 😀

@zuzkaprofant to áno, to som strašne rada. Pri Sárke som "kontrakciovala" 7 hodín.

hoogy
19. mar 2012

@sssimi jaj ta sa musi tesit 😉

mne dnes matko zahlasil ze sa mi pupok straca 😀 😀 😀

kosska3003
19. mar 2012

@hoogy hihihi zlaty co chudnes ked pupok tratis 😀 😀 😀
@sssimi tak to je dobre a Sarka zlata hadam to pojde takto aj dalej

hoogy
19. mar 2012

@zuzkaprofant aj mne dnes matko vracal,ale ma aj teplotu tak som zvedava co z toho bude.ale s tym opitim som sa dobre zasmiala 😉

hoogy
19. mar 2012

@kosska3003 😀 😀 😀 kiez by,ale skracuje sa mi riadne.

kosska3003
19. mar 2012

@hoogy a uz je maly ok preslo ho to ked sa vyspal no mne toto mala nekomentuje ona ma pupok ako kukatko z kade kuka babo

sirinka
19. mar 2012

@sssimi no tak si pekne malinku uzivaj a kym este su vsetci v euforii okolo, tak sa snaz co najviac oddychovat a vychutnaj si obskakovanie 😀

hoogy
19. mar 2012

@kosska3003 ved aj matko a dnes sa mu zdalo ze nejaky ho mam kratky lebo on mi tam aj prst vopcha a potom kuka a uz mu to tak neslo. no uz nevracal,ale mal este okolo 38 tak uvidim ako v noci. vecer ho mm okupal a to mu stiahlo teplotu uplne.

sirinka
19. mar 2012

@hoogy
@kosska3003 tak ja mam uz pupok v povodnom stave a to strasne laka janulu, stale mi do neho pcha prstiky a je to dost neprijemne, najme pri kojeni...ale ona je pupkova maniacka, kazdy, ktory uvidi sa snazi preskumat... 😝

kosska3003
19. mar 2012

@hoogy tak hlavne ze sa to nezhorsilo nieko
@sirinka kazdy ma svoje hihihi niekto pupok moje dieta cumel ale uz ma posledy dokaliceny riadne a dojde tato postavi trampolinu a dudu dame do kosa a ujovia zoberu a nedonesu zatial je s tym zmierena uvidime co bude potom ked ho do kosa hodime

sirinka
19. mar 2012

@kosska3003 a co...moj muz mal cumel udajne skoro do 5 rokov...raz sa ho zbavite iste...

iinuska
19. mar 2012

@sirinka aha, no asponze mas tolko pomocnicok okolo seba 🙂

ja som bola dnes v robote, manzel dnes zlozil Adamkovi a aj Petkovi 😀 trampolinu,. Adamko sa nevedel doskakat 😅

hoogy
19. mar 2012

@sirinka je to veru niekede neprijemne ked tak riadne zastura.jeho to predtym nezaujimalo, ale odkedy ho pouziva ako "kukatko" tak ho to zaujima. 🙂mne pri matkovi vobec nevystrelil pupok. ako toto je uplne ine tehu ako to prve.

kosska3003
19. mar 2012

@sirinka no ved zbavime zbavime ale treba skusat co sa da strasne uz chce trampolinu tak som jej povedala ze ale dudu musi hodit do kosa tak zatial suhlasi ma len jednu a uz je taka ze uz dlho nevydrzi tak uvidime ako to dopadne lebo isto bude vecer vrestat

hoogy
19. mar 2012

@kosska3003 no aspon to ze sa mi zda ze to skor ide k lepsiemu.

kosska3003
19. mar 2012

@iinuska mi cakama na tatina ze dojde a zlozi tiez

hoogy
19. mar 2012

@iinuska aj sebe ju postavil 😀

iinuska
19. mar 2012

@kosska3003 no super, pocasie ma byt dobre, tak mozu skakat do nemoty 😀

kosska3003
19. mar 2012

@iinuska no aspon sa to este vysusi poriadne este mame blato sneh uz nemame tak akurat sa to uscne a moze sa stavat a skakat

mystery7
19. mar 2012

@sssimi no tak to si sa teda riadne vytrapila 🙄 prajem rychle zotavenie. Myslim, ze ta rucka sa da Lianke rychlo dokopy. Mozno bude treba trosku pocvicit.

U nas je vsetko po starom. Slavkovi sa este stale prerezava dalsia horna jednotka. Veselo sa prechadza okolo gauca, stvornozkuje a snazi sa dostat do kupelne k praciemu prasku 🙂 ku kociku skumat kolesa. Krasne robi tap-tap.
Mirko ma posledny tyzden totalne zravu naladu. Veceriame o 18:30 a o 19:30 ked ide spat, tak place, ze je hladny a vzdy este v posteli zje nejaku buchtu, rozok. Kzde rano vysavam postel 😝

jamaat
19. mar 2012

@sssimi Tak gratulujem k Lianke a prajem, nech odteraz je už všetko OK. No užila si si zas pri pôrode. Ja som tlačila pri 8cm, lebo Emka mala slabé ozvy, nebolo to bohviečo, tak pri 5cm si to neviem ani predstaviť. To pošvové svalstvo máš asi z toľkého sexu vytrénované 😀

sssimi
20. mar 2012

@mystery7 isto budeme chodiť na rehabilitácie. Už teraz cvičíme s nožičkou, lebo ju mala na konci trošku stočenú, ale už teraz je vidieť, že je to lepšie. Ručička je na tom omnoho horšie.

@jamaat Ďakujem a s tou poslednou vetou súhlasím 😀 . Veď z čoho iného 😀 . Síce základnú a aj strednú som prešportovala, ale žeby vrcholovo??? 😀 😀 😀

sirinka
20. mar 2012

no ludia...som zhruba potriedila hracky, najmensie, co sa s nimi nikto nehra...je toho plna taska, vacsina takmer nove, pouzite mozno raz, dvakrat....co s tym? na bazare to predavat je asi na nervy, podla mna to ani nikto nekupuje...ale zase vyhodit je mi to luto, su v super stave...a skladovat, hm....

jamaat
20. mar 2012

@sirinka Veď nechaj pre sestry, hádam budú mať detváky 🙂

hoogy
20. mar 2012

@sirinka nemate v okoli nejaky detsky domov alebo cetrum pre tyrane deti a zeny. teda ked to chces darovat.

sirinka
20. mar 2012

@jamaat vies, kolko sa nam toho nazbieralo...a deti sa s tym hrali minimalne...ked budu mat deti, kazdy daco kupi a tiez sa nazbiera...myslim, ze to je vcelku zbytocne nechavat....a teda este ktovie kedy tie budu mat nejake deti...

sirinka
20. mar 2012

@hoogy hej, budem asi musiet pozistovat...

hoogy
20. mar 2012

@sirinka moji rodicia nechavali po nas len lego. a teraz sa to zislo malemu sme to vytiahli a ma aj u babky hracky.ale inak veru nic sa neoplati nechavat. mozno takto niekomu spravis radost.

sirinka
20. mar 2012

@hoogy joooj, lego je uz trosku ina hracka...len my sme svoje roztratili, ku koncu uz sa z toho nedalo skoro nic vacsie postavit...
a moje deti maju zatial lego duplo...

hoogy
20. mar 2012

@sirinka no aj matko mal doteraz,ale teraz ho uz to male lego viac zaujima. my sme co to odlozili no je toho zatial dost.