Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
4. apr 2012

@hoogy tiez na ebay, od tej istej co sukne, ale toto su dlhe pyzama...to tu jamaat raz dala link a sa mi pacili...

hoogy
4. apr 2012

@sirinka aha tak nic 🙂

sirinka
4. apr 2012

@hoogy ja som to chcela klarke na buducu jesen, aby mala do skolky a to na 5 rokov bude tak akurat magduske, to druhe som chcela na 6 rokov, to neprislo...

hoogy
4. apr 2012

@sirinka jaj jasne. aj magduska ti ide do skolky v septembri ci ti ju nezobrali? mne matko nebude spavat v skolke takze toto nemusim riesit.

sirinka
4. apr 2012

@hoogy no to este neviem...do 15 aprila maju cas

hoogy
4. apr 2012

@sirinka jaj tak drzim palce.

sirinka
4. apr 2012

@hoogy 😀 diky

jamaat
4. apr 2012

@sirinka Dobré foto na tej trampolíne 😀 ....Idem ju aj ja hneď fčuľ objednať. Len zase keď uvidím všetky tie farby, nebudem sa vedieť rozhodnúť 🙂

jamaat
4. apr 2012

Toto sa mi páči, ale malééé! http://www.ebay.co.uk/itm/Fashion-Womens-Ladies...

sirinka
4. apr 2012

taaak...dnesny vecer zakonceny bonbonikom...klarka ma cez celo velku hrcu, lebo obycajne smykanie na smykalke je nuda...treba sa po nej spustat na motorke-odrazadle...a pre istotu rovno pred stromom...

jamaat
4. apr 2012

@sirinka Adrenalínové športy od mala 🙂

hoogy
4. apr 2012

@sirinka och co tie deti nevymyslia...

sirinka
4. apr 2012

@jamaat
@hoogy no jedneho by to nenapadlo...hadam si to aspon na dlho zapamata....

borocka
5. apr 2012

@hoogy
@sirinka tak poznam tie motorky a auticka na beterky, ze to ide pomaly a hlavne to robi taky baterkovsky zvuk. ale toto nie. riadne to vrci ako mensie terenne auto. chrapci to. takze urcite sa tankuje a nie su v tom baterky.

😀 😀 😀 😀 inak dnes sme si boli pre vysledky. patko ma vsetko v norme 😀 😀 takze teploty........no asi po nich tak tuzil ze si ich privolal, psycho-efekt 😀 😀 😀 uz naozaj mi ostava len sa smiat.
jedine co mu vybehlo su imunoglobuliny na alergie, vraj dost vyrazne. takze po sviatkoch to zacnem riesit a som zvedava 😖

sirinka
5. apr 2012

@borocka nie nie, toto nie je ta detska motorka na baterky...
predsa len to ma benzinovy motor...
http://www.minibike-shop.sk/minicross-ds67-cern...

hoogy
6. apr 2012

kocky prajem vam krasne sviatky. my poobede ideme k nasim tak sa tesime na rodine sviatky.

sirinka
6. apr 2012

blbe peciatky na vajcia...samozrejme vsetko je od farby len vajcia nie...obycajne fixky lepsie posluzia

mystery7
6. apr 2012

aj ja prajem krasne sviatky 🙂 u nas sa uprsane rano vycasilo, snad poobede vybehneme na prechadzku
Varim a varim, mm zabava deti. Mirko berie Slavkovi vsetko z ruk a ten potom place. Taka rodinna idylka 😉

jamaat
6. apr 2012

@sirinka Optimistický sviatočný pozdrav 😀 😀 😀 😀

sirinka
6. apr 2012

@jamaat jaaaj no...ja viem, ze velka noc je pre krestanov najvacsi sviatok, ale kedze my nie sme, ja to tak nevnimam, len som chcela nejaku aktivitu s deckami a len co nervy som si narobila... 😝

jamaat
6. apr 2012

@sirinka Hehe, tiež beriem Veľkú noc len ako dni voľna. Maľovanie vajíčok som tohto roku ešte nezaviedla v predtuche, že by bolo z toho viac nervov ako radosti 🙂 ....Ale budúci rok už hádam niečo urobíme. Síce to ešte nebude maľovanie farebným voskom, ako som zvykla robiť, ale teraz je toľko vajíčkových možností...musela som v obchode odolávať.

kosska3003
6. apr 2012

no u nas je velka noc len o tom ze dojde cela rodina ku nam a mne zas budu vlasy stat dupkom ked sa mi natlaci do domu 7 deti ja sa idem asi odstahovat na vikend 😀 😀
ja mam aj vyhodu ze nevarim nepecim nic vsetko robi mama alebo svokra a ja uz na hotove idem aj vcera som zistila ze ja som ani vajca nekupila cokoladove ale nasla som 6 kinderiek tak hadam to bude stacit 😀 😀

luba142
6. apr 2012

@kosska3003 tak to my zas mame tak, ze chodime v nedelu k nasim a pondelok svokre, takze tiaz nevarim a nepecem a ani nijake sladkosti nekupujem, kedze nase baby su jedine deti v rodine blizkej a Kiku zatial sibat chalani nechodia 😀

kosska3003
6. apr 2012

@luba142 no ved ja ratam ze dojdu len tak 4ja dvaja synovci krsna a sused to je vsetko

jamaat
6. apr 2012

No ja idem práve upiecť koláč, zajtra ešte urobím tortu, nech to má trošku slávnostnejšiu atmosféru 🙂 Ale ani výzdobu nemáme žiadnu veľkonočnú, úplne som to začala flákať. K nám nechodí nikto, my tiež nechodíme a pred kupačmi sa zatajujeme.

jamaat
6. apr 2012

Ale keď tak rozmýšľam, Emke by sa určite vajíčka páčili, tak asi vytiahnem nejaké staré zásoby 🙂

A včera sme boli na kontrole u detskej lekárky, tak potvrdila, že moč je úplne v poriadku. No ale keď už sme začali s atb, tak vraj ich máme dobrať. Hneď jej urobila aj 3-ročnú prehliadku. Emka meria 100,5cm a váži 15kg. Musím ju ešte doma pomerať, nech to skontrolujem 🙂

luba142
6. apr 2012

@jamaat ja budem davat len do cibulovych supiek vajicka varit a potom ich polepim nalepkami 🙂

mystery7
6. apr 2012

ja som zafarbila vajicka farbami z kauflandu. Kupila som take metalicke 😉 😅 a zajtra chcem aj s Mirkom skusit farbit. Dame na par vajicok gumicky a uvarime v cibulovych supkach. Potom s fixkami. Uvidime ako nam to pojde-vajicok mam nakupenych kopec.
Ja uz mam inac vsetko nachystane. Kolac upeceny, salat a syrcek urobeny, vajicka namalovane 🙂
Dnes sa chlapci prvykrat kupali spolu vo vani. Dlho sme to odkladali koli Mirkovi. Bali sme sa, co zas bude robit Slavkovi 🙄 a nakoniec supeeeeer 😀 Slavko sa najprv vyreval, lebo on je zvyknuty len na kupanie. Mirko ho tam pekne zabavil a hned ho naucil spliechat vodu.

mystery7
6. apr 2012

chybicka.........chcela som napisat, ze Slavko je zvyknuty len a sprchovanie ☹

mystery7
7. apr 2012

jeeej tu sa ale sviatkuje 😉