Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
6. apr 2013

@rybca to poziarnicke auto je krasne. Tiez take nieco, pripadne mozno sanitku chceme. Este ma napadli navliecky na paplon a vankusik. No dalo by sa vselico...

joannas
7. apr 2013

@iinuska Adamko už rozprava uplne čisto?lebo Branko ešte nie☹

iinuska
7. apr 2013

@joannas ahoj, ano Adamko rozprava cisto. On rozpraval uz v dvoch rokoch velmi vela. Ale to je individualne

joannas
7. apr 2013

@iinuska aj Branko vela rozprava ale nie čisto nepovie rozpravka ale hozpavka,ryba je iba a tak

iinuska
7. apr 2013

Vcera sme boli dat zaockovat psa a Adamko sa pyta, ze ci sa ockuje do ocka 😅

mirkakab
7. apr 2013

@iinuska Moju malú zaujímaju pracovné zošity,

kosska3003
8. apr 2013

@iinuska kurz plavania este jej kupim a 31maja ideme na dovolenku tam si cosi vyberie isto

iinuska
10. apr 2013

ahojte, tak nakoniec sme vybrali tuto autosedacku. http://www.brendon.sk/Products/Details/37259

sirinka
10. apr 2013

@iinuska aj my mame cybexy a klarka ma recaro....

mystery7
18. apr 2013

@joannas @iinuska Mirko uz rozprava lepsie, ale urcite nie cisto. Slavko nerozprava takmer vobec, ma par svojich slov a dost. Dufam, ze sa to coskoro rozbehne :-/

joannas
18. apr 2013

@mystery7 ani Branko nerozprava čisto☹

joannas
18. apr 2013

@mystery7 Mirko kedy bude mať 4roky?Branko 8maja

dupinka
28. apr 2013

@iinuska my ideme Adamkovi kupit taky polostan - rad si robi bunker doma z deky a stoliciek a aj na dovolenku sa prida. No a MM je mimo Slovenska, tam maju vraj lacne Lego, tak bude este aj to. No a rodina: tiez netusim co. 😒

mystery7
28. apr 2013

@joannas Mirko je 25.5.

iinuska
1. máj 2013

ahojte zienky, tak dnes ma Adamusko nas 4 rocky. To ani pravda neni, ako sme si tu pisali ked sme boli este tehotne...Oslava bude v sobotu 😵 😵 😵

kosska3003
3. máj 2013

@iinuska no veru uletelo to riadne ked vidim Mariku aka je uz velka sa mi ani verit nechce ako to leti nas caka oslava asi az v polke juna ked prideme z dovolenky lebo tato je v robote ked ma narodeniny

mirka_mt
7. máj 2013

Ahojte! Tak aj my už máme po oslave - minulú stredu a vlastne aj nasledujúce dni trvalo obdarúvanie. Dokonca Linde ani nevadilo, že tento rok nedostala žiadnu hračku, až od posledných gratulantov - mojej sestry - spoločenskú hru. Má už viac detských spoločenských hier a radi ich spolu hrávame. Dala som jej urobiť kytičku so sladkosťami a zatiaľ odbudli len 2 kúsky a aj s tými sa podelila 😉

mirka_mt
7. máj 2013

Hoci tiež mávam z Lindy často nervy, bývajú sem-tam aj záchvaty, ale napíšem vám situáciu na pobavenie: cestou zo škôlky som jej rozprávala, že zajtra pôjdeme na výlet rýchlikom (zatiaľ šla len osobákom) a Linda na to: "A prečo nie pomalíkom?" 🙂

ostrovanka
28. máj 2013

@rybca netusila som, ze si tehu, gratulko!!!

rybca
28. máj 2013

@ostrovanka no vsak sa o tom moc neorzsirujem..🙂 dakujem

iinuska
6. jún 2013

Ahojte zienky predavam golfac po adamkovi. Je v super stave, my sme ho pouzivali minimalne, Red Castle, mam ho aj v bazariku, ak by ste o niekom vedeli, neolutuje. Dakujem

sssimi
17. jún 2013

@iinuska
@sirinka Aj Lianka má Cybex a Sarah Recaro 😉

sssimi
17. jún 2013

@jamaat nevie mi poradiť kde kúpiť nepremokavú deku? Ty si mala tuším niečo také na stretku prvý rok. Dik

sssimi
17. jún 2013

@emode gratulujem 😀 Dllllho som tu nebola a ty že 16tt waaaau, pekne sa rozrastáme 😉

sssimi
17. jún 2013

Tak baby Sárka chodí na logopédiu (bavili ste sa o rozprávaní). Rozpráva veľa, ale nie je jej poriadne rozumieť. Nevie toho strašne moc a veľmi ťažko sa necháva opravovať. Bohužiaľ mi už rupli nervy a už u nás nefunguje učenie hrou. Proste to nemalo zmysel. Samé chichichi a hovno z toho.... Tak odo mňa dostala na riť a drvíme 😀 . Viem že to nie je správne, ale funguje to. Napr. L ovláda nádherne, ale v slovách ho používa minimálne. Samozrejme R sa ani nechytá, mäkčeňové písmená tiež slabota, a keby to nestačilo, tak strašne mení slovosled viet, ale musím ju pochváliť, že sa celkom zlepšia za posledného pol roka. Čeština jej ide lepšie ako slovenčina a aj anglicky jej to ide pekne. Každopádne som rada každému minimálnemu zlepšeniu nakoľko problém spočíva v zvonovom pôrode, ktorý absolvovala. Vždy lepšie toto ako niečo iné a horšie ...

emode
18. jún 2013

@sssimi držím palce, takýmto postupom sa to určite zlepší a hlavne do školy máte kopec času, R ani u nás, že na to máme čas ... bolo mi povedané 😉

sssimi
18. jún 2013

@emode R riešia až v nejakých 5tich rokoch, ale Sárka toho nevie veľa a ja som už z toho nemala dobrý pocit, tak som si vypýtala žiadanku od doktorky. Chodí tam od decembra. Zatiaľ sa tam veľmi neučia, lebo nevie udržať pozornosť-čo je na jej vek normálne. Teraz ideme koncom juna a potom pauza 2 mesiace a od septembra začíname intenzívnejšie. Vraj by už mala udržať pozornosť aspoň na 8 minút, tak som zvedavá. Ale čo ma teší, že jej to celé dáva viac ako len zlepšenie rozprávania. Získava viac podnetov a aj ja sa priučím novým naučným hrám. Inak ju veľmi chváli, že je vývojovo popredu, len tá reč stagnuje.

joannas
27. jún 2013

@sssimi any naš ešte nerozprava čisto,minimax povie minimak,ked pride s kuchine tak nepovie bol som v kuchini ale bol som do kuchine a tak pod 😒

ludmilabb
11. júl 2013

ahojte zienky tak ja len zatial nesmelo este som nebola u doki ale mrcha neprisla a test vysiel pozitivny, som zvedava nooo dufam, ze bude vsetko prebiehat ako pri Sofii

kosska3003
11. júl 2013

@ludmilabb tak gratulujem a krasne pohodove tehu ti prajem 😀 😀 😀 😀