Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
9. sep 2009

no ja sa chystam veci pofotit a hodit na auckiu...len sa mi furt akosi nechce... 😒 😅 😅 . A to mam straaasne vela veci po Lukaskovi a uz sa zacinaju kopit aj po Klarke....

nikanika28
9. sep 2009

Jen ho nechte, at se boji.....prave zacina na Markize 🙂

martinaxyz
9. sep 2009

nika- horúčku má 38,2C a dala som mu nurofen od horučky

nikanika28
9. sep 2009

Mata, tak to nieje az take hrozne...neboj, nurofen dobre zabera... Inac som ti poslala na FB na potvrdenie 😉 priatelstva

martinaxyz
9. sep 2009

už som potvrdila 😉

jamaat
9. sep 2009

U nás dnes zatiaľ ranné zaspávanie OK, tak som si od samej radosti aj zacvičila. 🙂 ... blbé je, že ma z toho nejako hlava začala bolieť. Ale tá hlava ma bolí v podstate permanentne od pôrodu, len niekedy viac a niekedy menej. Je to teda dooost otravné!

zuzkaprofant
9. sep 2009

dievcata ktora zvas je jantara stubai 😀

zuzkad
9. sep 2009

bre ranko sme dnes s malym potiahli do deviatej a teraz sa rozprava v postielke s kolotocom a stikuta...uz len chladim mliecko a potom mu dam papat a pospinka si este hodku urcite...a ja sa pojdem koonecne osprchovat 😉 😉

matka ja mam v chladnicke kupenu octanovu mast to mi poradili v lekarni, ze hned po vpichu doma troska potriet, aby neopuchlo a nezapalilo sa a samozrejme studeny kapesnicek davat. Aj paralen SOS mam pripraveny...mne este maleho neockovali, lebo mal zapaleny ten vpich po TBC, ale vcera sme boli v Podunajskych a zevraj to ma uz v poriadku, cize buducu stredu nas caka poradna a ockovanie 😝 😝 😝 tak uvidime aky hrdina bude nas maly...

iinuska
9. sep 2009

dobre ranko maminky.Vyspate? Nas Adamko vecer zaspaval na tri razy, stale chcel tahat mliecko, ale potom sa mu podarilo zaspinkat, samozrejme ne prse 😅 . Potiahol 5 hodin, potom sa prebral, papal asi 5 minut a spinkal 3 hodky, takze celkom dobre.

martinaxyz
9. sep 2009

no po nurofene mu klesla horučka na 37,3C, kedy mu mám dať dalšiu dávku? o 6 hod alebo si to mám nechať na večer? a obklady sa dávajú dokedy?

stija
9. sep 2009

ahojte, aj my sme od pol siedmej hore, mala mozno aj dlhsie, ked som sa zobudila, ona uz bola hore. potom si este potiahla o osmej asi tristvrte hodku, ale je jej to malo, tak teraz sa jeduje. no snad zaspinka.

stija
9. sep 2009

martinaxyz obklady mozes davat, kym neodpuchne. a ked je horucka do 38 po ockovani, vraj sa nema davat nic, telo si poradi samo. tak ak neplace a neboli ho to, daj az vecer

stija
9. sep 2009

tusim, ze ste sa vsetky prestahovali na FB?

iinuska
9. sep 2009

zuzka, ani nas maly este nie je zaockovani, tiez ideme buduci tt vo stvrtok, tak som zvedava. Paralen sirup je pripraveny

iinuska
9. sep 2009

pardon, chyba zaockovanyyy 😀

jamaat
9. sep 2009

zuzka, ja som jantaara.

martinaxyz
9. sep 2009

stija- tak sa pridaj aj ty 😉

zuzkaprofant
9. sep 2009

jamt ty.xiix.............dievcata moj maly vkuse vresti palce , hroza uz nevladzem kazda plienka spriska okakana ritka cervena som ho teraz kupala v harmanceku pudrovala troska neviem co mam robit ked to tak potrva dlshie mna slahne nacisto sama doma s nim to je nocna mora ani uz spinkat nechce len na mojich rukach plakajuci a to ze moj christianko vela neplace neviem ako to vyzare u druhych ked ich deto vaicej placu

monkap
autor
9. sep 2009

martina: ja som obklady nedavala vobec 😝 a cipky proti horucke ked je nad 38°C ...

nikanika28
9. sep 2009

zuzi.. a nejdu mu zubky, ked stale kaka??? Nema zvysenu teplotu? Ved ty ho uz nekojis tusim, ze?
No stija, chybas mi v zozname na FB 😉

ladywitch26
9. sep 2009

zuzka, moja je taka nervna zo zubkov, ma problemy zaspat, stale vresti a tiez tak kaka.to mi aj detska sestra vravela minuly tyzden, ze ked idu zubky,tak ta stolica moze byt dost agresivna,ze mam stale natierat sudocremom,aby sa jej ritula nezapalila. neskusala si mrknut v lekarni nejaky gelik na dasienka? ja som kupila homeopatikum a dost sa jej ulavi,ked jej to potriem tym. inak mne bola nervna cely tyzden, potom 4dni klud a teraz odvcera zasa. asi ako sa jej tlacia zuby. vcera sme z nej boli hotovi obidvaja. som ju uspavala na lopte 10minut, stale vrestala, do toho sa mi tak fajne pokadila,tak prezliect a uspavat nanovo. to ju siel uspavat muz, po pol hodine vresku uz mal nervy v tahu,tak som ho vystriedala. nakoniec zalomila po stvrthodine, ale nespala bohvieako, stale sa budila, plakala zo spania, no proste na nervy...

stija
9. sep 2009

pridam sa k FB, komu mam poslat ziadost?

stija
9. sep 2009

chudatka male s tymi zubami je ale ostara. aj my sme si mysleli, ze ju bolia, vsetko tomu nasvedcovalo, okrem dasien. vobec ich nema napuchnute. tak asi to bolo nieco ine

iinuska
9. sep 2009

aj nas maly stale kaka take zlte, v kazdej plienke ma nalozene, alebo aspon sprtnute.

zuzka, ja davam na ritku pytiol, pomaha to. Vcera som volala doki, poradila nam kvapky BioGaia.Tak ich davame druhy den.Zatial ziadna zmena. Ale ason v noci nebol pokakany.

nikanika28
9. sep 2009

stija, poslala som IP

martinaxyz
9. sep 2009

baby a čo dávate detom, keď majú afty?

luba142
9. sep 2009

stija poslala som ti IP

luba142
9. sep 2009

martina ja nemam taky problem tak neviem ma maly afty pokial viem na dezinfekciu pri zabe sa pouzivala taka fialova vodicka tak mozno aj na afty opytaj sa v lekarni

luba142
9. sep 2009

idem kukat panelak na nete

luba142
9. sep 2009

zajtra mame 4 mesiace 😉 😉