Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
25. sep 2009

som sa namotala na mimiaukcie 😀 😀 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1354739 - krasny ale este velky ☹

mimi21
25. sep 2009

jamaat ja ked som robila vajickovu pomazanka a dala som tam surovu cibulu, tak malej to tiez neurobilo dobre, ale varena jej nevadi...

jamaat
25. sep 2009

mimi, ten fialový svetrík je pekný.

Dnes cibuľu vyhádžem z taniera a tak budem jesť. Pre istotu.

mimi21
25. sep 2009
jamaat
25. sep 2009

Mne o hodinu končí toto, tak dúfam, že sa nebijem s niektorou z vás http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1339021

bude do zásoby. Inak ak bude Emka ako Monika, tak po dome nehrozilo nosiť tepláky, ona chcela byť furt len v sukni. 🙂

iinuska
25. sep 2009

no, dubacik nas zaspinkal, potom pojdeme trosku von. Rano to vyzeralo vselijako, ale uz aj slniecko vykuka. 😎

nikanika28
25. sep 2009

hehe...baby, pozeram, ze som vas tusim nakazila aukciami..... 😀 😀 😀
ideme trosku von..cosi na obed kkupit..co varite?? ja sa uz od pondelka chystam na palacinky 😅

iinuska
25. sep 2009

nika, dnes budeme mat zapekanu brokolicu a rozmyslam, ze spravim paradajkovu polievku. Petko ju ma strasne rad.

mimi21
25. sep 2009

nika idem aj ja na palacinky 😝 😝 😝

iinuska
25. sep 2009

no baby vam sa o kitty musi aj snivat 🙂 /ak sa teda stihne/,lebo mne sa uz pekne slho nic nestihlo snivat 😵

ludmilabb
25. sep 2009

dnes mame naprd den, akonahle sa s malou vyberiem nieco vybavit (dnes to bola posta) reve ako sibnuta a vsetci sa na mna pozeraju uz som z toho na nervy
keby aspon ti ludia nezazerali!
idem ku nej nedari sa mi ju uspat dako ale zaspat musi

kosska3003
25. sep 2009

ahojte tak ja som u mamy pece mazanec nňmnam a roby halusky no ako mi je dobre ked varit nemusim mala spinka ale stale mame sopliky tak odasavame uz som bola aj v lekarni nieco nato kupit lebo musi byt zdrava ako ryba lebo idema na ockovanie za 2 tyzdne

ludmilabb
25. sep 2009

uz zaspala idem merat cas 😕

vcera bola vcelku pohoda, som bola aj oddychnuta aj mala tolko neplakala, dnes ma uz opat boli hlava
a to maju prist svokrovci s Blazikou, jedna baba mi ide ukazat ako sa viaze babysatka o druhej a ja mam bordel vsade ale nedajboh teraz s niecim sramotit mala bude hore v momente tak som sa potisku naobedovala (rozok so sunkou a maslom 😅 ) a idem striehnut 😝

ludmilabb
25. sep 2009

ako som to dopisala zo spalne sa ozval jaaak tak rychlo na ruky zaspala ako dudok a ked ju polozim tak zo spania prd
spala az hin 10 minut

ludmilabb
25. sep 2009

kosska to co je mazanec? nejaky kolac...

mimi21
25. sep 2009

baby co mate dievcatka, nechcete tieto rifle?
ma ich z MMB, a znova sme dostali dalsie a tym padom mam strasne vela v rovnakej velkosti

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mimi21
25. sep 2009

no my dnes spime tak po pol hodkach, ale aspon sa budi v dobrej nalade 😉

jamaat
25. sep 2009

ludka, už máš svoju babyšatku? Mne sa Emča mrví, keď má hlávku natesno, aj v babyvaku musela mať hlávku von, aj teraz v nosiči ju musím vyššie posunúť, aby mala priestor. To má asi po mne. 🙂

Emka dnes zaspáva celkom OK, na svoje pomery priam výborne. Už aj menej grckala, ale ešte nie je úplne vo svojej koži.

jamaat
25. sep 2009

A tú aukciu som vyhrala, akurát som si povedala, že posledné prihodenie, že už kašlem na to. 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1339021

mimi21
25. sep 2009

inac baby zacali mi chodit domov roznbe vzorky...
v stredu dvd s preventivnou prehliadkou u dr. niekde v nemocke v BA - ze ako to ma vyzerat, len som to este nestihla kuknut
a dnes od sunaru, take brozurky o prikrmoch a 2 corny tycinky
no cokolada to sice nie je 😀 😀 😀 ale tieto mam rada 😝 😝 😝

ludmilabb
25. sep 2009

jamaat satku mi dnes donesie, my mame zle zaspavanie a spanie polhodinove
no zavidim ti nechces si Emku vymenit so Sofiou? 😀 😀 😀

inak ja ako tu pozeram vy vsetky mate nejake satocky pre dievcata a ja ani jedny, Sofia "beha" v dupackach a zatial si nestazuje 😀 ale dake uz kupim aby som nevyzerala cudne 😝

ludmilabb
25. sep 2009

hmm rozmyslam ci v teraz na jesen satocky vyuzijeme ci radsej nejake kabatiky by som radsej nemala kupit.
Vy este nosite dupacky aj na von? Ci davate gatuse a kosielky abo co...

jamaat
25. sep 2009

ludka, sú tu aj lepšie adeptky na výmenu....teda pre teba lepšie. 😀 ..........A dupačky sú pre bábo najlepšie. Ja som dnes po tom grckaní hneď tepláky za dupačky vymieňala, nech ju nič netlačí. Šatočky sme mali len na parádu do mesta.

Držím palce, nech sa ti šatka osvedčí, aj keď Sofia je už dosť veľká.

luba142
25. sep 2009

mimi mne vcera prisiel ten balicek od Sunaru s tycinkami a uz som ich aj zjedla 🙂 a ked sme mali mesiac poslali nam o NESTLE brozurky so vzorkami BEBA od 6. mesiacov a kedze kojime a pol roka mame az v novembri a zaruka bola tiez do novembra tak som to posunula kamoske jej mala je na UM, a potom poslali este jeden balicek s ryzovou kasou a ta uz sa snad zide 😀

luba142
25. sep 2009

ludka ani nasa mala nenosi satocky zetaz sa mi zda vyhodnejsie bud nohavice alebo dupacky na satocky mame cas az o rok

jamaat
25. sep 2009

ludka, ja som nekúpila na jeseň šatočky, hoci nika poslala link na krásne, veď ona ich aj má. Ale zdalo sa mi to zbytočné. Teraz v takomto počasí sa to dá obliecť, ale ak začne upršaná chladná jeseň, už by som to neobliekala. Tak som odolala s tým, že kúpim nejaké na jar.

A už sa pár dní chystám pobŕlať v odložených veciach, čo som ešte ako tehotná balíky v aukcii vyhrala, a už som aj zabudla, čo tam bolo a v akých veľkostiach. 🙂

jamaat
25. sep 2009

A mne neprišlo nič. A to som aj nechávala údaje v pôrodnici.

jamaat
25. sep 2009

necelá 3/4 hodina spánku. Ludka, lepšiu adeptku hľadaj! 🙂