Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
26. sep 2009

mimi, kodade fotila svadbu.

jamaat
26. sep 2009

Len Emka sa zle fotí, lebo sa furt hmýri. 😅

zuzkaprofant
26. sep 2009

http://www.photostudio-pohla.de/photos/baby/ind...

mi chceme sa ist fotit ku tejto fotografke co je v nasom meste sme sa dnes boli pytat na cenu tak som odpadla ale fotky robi neskutocne tak prisetrime a ideme mesto dovci budemem mat fotky kuknite ake robi foto

jamaat
26. sep 2009

zuzka, koľko pýta?

nikanika28
26. sep 2009

ahojte...no dnes sme boli v TN na nakupoch...boze...zase som sa utrhla z retaze...Ale nemohla som odolat zimnej bunde, nohaviciam, mikine hrubej....a najviac ma tesi, ze sme kupili stolicku na papanie...hned ta prva, ruzova ... http://www.predeti.sk/?idmenu=170 ,mali ju v akcii.. stala 2000sk a konecne som kupila uz aj tu deku na hranie
No pozeram, ze preberate mena..tak my sme mali povodne tiez viac mien -- Lucia, Ema, Lea, Nina. Ale vsetky tieto mena su prave totalne v kurze a u nas su tusim momentalne vsetky dievcatka s tymito menami..tak sme dali Klarku, tie su tu len dve 😀 . A chlapcenske sme chceli Tomaska

mimi21
27. sep 2009

nika, aj ja rada chodim do toho obchodu v TN predeti -mm tam chopdieva na sluzobky, tak ked tam siel tak som sa k nemu nalozila do auta (este ako tehula) a vyblaznila som sa tam statocne
aj my sme tam kupovali stolicku 🙂
aj teraz sa chystam aj s malou, ale v Laugariciu vraj nie je kutik na kojenie - nechapem, v takom obchodaku a nemyslia na taketo nieco, no a mm stale okrem TN ide aj niekam inam, tak to zase nechcem velmi malu nanasat

ludmilabb
27. sep 2009

ahojte, no my si Sofiu ideme fotit sami 😀 na Vianoce chcem dat spravit hrnceky s malou tusim v Surei na namesti take robia

na svadbe nas fotila tato baba
http://www.axisfoto.sk/SVADBY.html

ludmilabb
27. sep 2009

dala som fotky vecičiek zo sekáča do môjho fotoalbumu aj s cenami, myslím že sa oplatilo 😉

sirinka
27. sep 2009

ludmila nasli sme v nasej zahrade nieco pre teba...velikeho pavuka zo zltymi pruhmi na chrbte... 😀 ked chces, poslem v obalke...

jamaat
27. sep 2009

ludka, overal za 20 centov je super! 😀 .....na netovom bazáre ma štve, že za poštovné zaplatím niekedy viac ako za oblečko.

mimi21
27. sep 2009

no ludka, tak super ceny a aj vecick pekne
v tom nasom sekaci su overaly dost drahe, tak 3, 4 eura - a ked to porovnam s tym ze ked kupim v akcii v tescu to trojbalenie tak to sa neda porovnat...
v tom nasom su veci tak okolo 2-4 eur - to je taka najbeznejsia cena, tricka, gatuse a aj vesticku taku jesennu som tm minule kupila za 3 eura 😉

sirinka
27. sep 2009

jamaat ved ja si vzdy na mmb pripocitam aj postovne a podla sa rozhodujem...

jamaat
27. sep 2009

siri, veď ja tiež, ale aj tak ma to rozčuľuje. Prípadne potom dokúpim ešte nejakú vec k tomu.

sirinka
27. sep 2009

tak mne spia obe deti, chvilka kludu...klarka uz si posuva rezim a chysta sa asi na zimny cas 😀

ludmilabb
27. sep 2009

sirinka taky velky pavuk so zltymi pruhmi myslis takehoto?
http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?obrazok...

jamaat
27. sep 2009

ludka, siri, fešák je to! 🙂

sirinka
27. sep 2009

ludmila nie, ma pasy pozdlzne...skusim dat foto, uz su tu taky dvaja...

sirinka
27. sep 2009

ale hej, pozrela som ho este raz a je to presne on... 🙂

sirinka
27. sep 2009

tak som si o nom nasla nieco a vraj je to najkrajsi pavuk na sk 😀

ludmilabb
27. sep 2009

no sirinka ved som pisala ja sa v pavukom vyznam 😀

ja som ho nafotila, este mladatko

http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?obrazok...

a toto nafotil moj mm 😉
http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?obrazok...

kosska3003
27. sep 2009

no tu je dneska ale len ticho a mate dobru temu o pavukoch ja ich moc nemusim ale fobiu zas nemam

sssimi
27. sep 2009

Ja idem dať tiež nafotiť malú kočke čo nás fotila aj na svadbe. Len musím počkať po sezóne... Majú toho veláááá...

Ludka fešný pavúčik. Takého som veru ešte nestretla... MM nedávno strielal veľkého križiaka zduchovkou 😀 - živý terč 😀

Babuľky ak nájdete niekde dobrú a lacnú kŕmiacu stoličku na nete, tak šup sem s ňou... My budeme musieť asi do Nitry vybehnúť... V TO nemajú ničoho-samí číňan....

Mimi miestnosť na kojenie? S tým som sa ešte ani nestretla... My keď niekde sme tak kojím iba v aute. Preto bez auta nikam...

jamaat
27. sep 2009

sssimi, my máme Fabulu stoličku. Prečítala som o nej čo-to aj tu na koňovi v téme a je z tých lacnejších.

ludmilabb
27. sep 2009

jamaat fiha to su ceny...a drevene su zle?

kosska3003
27. sep 2009

ahojte mam jednu otazku maly uz vase baba sopliky a co ste im davali lebo v lekarni mi dala nieco taky roztok ale to nic nepomaha a ked tam pojdem tak mi len to nuka tak tam chcem ist rovno s niecim co budem pytat ja

jamaat
27. sep 2009

ludka, pôvodne som aj ja chcela kúpiť obyčajnú drevenú. Ale keď som si bola vyzdvihnúť kresielko na inzerát u tej žienky doma, tak mi odporučila takúto plastovú, čo sa dá aj polohovať, vraj to využívajú veľa nielen na papanie, ale aj keď varí alebo robí niečo v kuchyni. Podľa toho, čo robí, si ju nastaví do vhodnej výšky a pre dieťa sú tie rôzne uhly pohľadu vítanou zmenou. A drevená je vraj aj tvrdá a môže v nej sedieť len keď už vie samostatne sedieť. No a toľko výhod a postrehov mi povedala, že som si to rozmyslela. A keď sme si mali vybrať darček od rodiny, tak sme si vybrali stoličku.

luba142
27. sep 2009

koska materske mlieko 😉 , inak som len odsavala a sem tam vytrela tycinkou namocenou morskou vodou

mimi21
27. sep 2009

kosska ja som mala aj detsky nasivin a celkom pomahal, tiez najcastejsie pouzivam Physiomer baby - morska voda a potom odsavam vysavacom

sssimi ja nakojim aj v parku - problem s tym ja nemam, aj pod lanovkou pri 12 stupnoch ako vcera 😀 😀 😀
vo velkych obchodnych centrach byvaju take miestnosti na kojenie, vacsinou pri wckach a je tam prebalovaci pult, umyvadlo a stolicky na kojenie

ludmilabb
27. sep 2009

jamaat podla toho co citam tak teraz uz jedalenske stolicky splnaju viacero funkcii...musim si to viac postudovat
s kocikom som sa dost sekla 😠 a nerada by som spravila opat daku blbost

jamaat
27. sep 2009

Ja tiež nakojím hocikde, je mi to jedno.

ludka, aký máš kočík? Ja som veru dlheee hodiny na nete strávila, diskusie čítala, kým som si kočík vybrala. Ale som spokojná. ....A ako hovoríš - sú obyčajné stoličky a multifunkčné stoličky.