Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
29. sep 2009

bambi, aj my sme boli vcera na nakupoch, uz som musela brzdit, lebo by som vselico pokupovala. Tie vecicky su taaaake krasne

bambi7
29. sep 2009

no ved to jamat nasa ma veci kopu ale mam pocit ze periem stale 😀 😀 😀

jaj babulky taka je podrena ked keca baba mama ... 😀 nevie co to este znamena ale sem tam sa aj pozrie ako keby vedela 😀

bambi7
29. sep 2009

inus ved to mne to ani neda zdy si poviem uz nekukam ale vzdy nieco kupim 😀 sestra mi poslala zo skotska kopu veci tak na zimu toho moc nepotrebujeme kupila som len fusak,overal a tak ea este ideme zasa do rakuska aj svokrovci s nami tak zasa pokupime 😀

ludmilabb
29. sep 2009

iinuska ale nebud narocna pre mna je pohodova noc ked je Sofia medzi 22 a 7- 3, 4 krat hore a prsnik a hned zaspi
horsie je ked ju musim napr. o stvrtej hodinu uspavat 😉

dnes som ju 40 minut na rukach vlacila a chodila po spalni kym zaspala uz mi adrenalin stupal kazdou minutou
potom som si ku nej lahla aby jej ani nenapadlo vstat a spala krasnych 40 minut 😝

iinuska
29. sep 2009

bambi, a este som si neodpustila ani hracku. Ved ako by to bolo? 😀

bambi7
29. sep 2009

co ste uz kupili na zimu?jaj uz sa tesim na vianoce 😀

bambi7
29. sep 2009

no inus chodime na plavanie a tam som jej vcera kupila tke hracky tak na novinky lebo tie stare ju uz nebavia 😀

iinuska
29. sep 2009

ludka, no to naozaj mam stastie, ze mi hned zaspi>To nosenie je hrozne, ale co uz.Ja som maleho takto stale nosila ked sa mu zubky prerezavali. No pri 7500 g to nebolo bohvieco 😒

bambi7
29. sep 2009

babule aj nasa najepsie zaspi ked je na rukach 😒 a ide nam zubok.....uvidime kedy sa prereze 😅

luba142
29. sep 2009

jamat to je suma teda ale to sa nezda a hned to naskace

ja mam plno veci po starsej ale aj tak neodolam a ked vleziem do detskeho vzdy nieco kupim 🙂

Teraz budeme kupovat starsej nausnice bo ma 9.10. 6 rokov tak nech ma uz nieco taketo lebo doteraz jej vsetci hracky nosili, alôe neviem kedy nastrelime nausnice Barborke lebo uz ju cakaju od krstin nausnicky na policke 😒

iinuska
29. sep 2009

bambi, nad plavanim som aj ja rozmyslala, ale neda sa, lebo druhe auto sme predali, takze ked je manzel v robote, tak sa nikam nedostanem.

iinuska
29. sep 2009

bambi, Adamko uz ma vonku obidva spodne zubky. 😀 Teraz mame dufam chvilku pokoj.Kedy sa prerezavaju vrchne jednotky?

bambi7
29. sep 2009

inus u nas plavanie zacina od 4m a som rada ze som ju prihlasila tak zacala od 4m reagovat na svoje meno a spliecha vo vode je to super este dve hodiny a koncime tak to ubehlo

bambi7
29. sep 2009

jeeejjj inus naozaj no paradaaaaaaaaaaaaaa a co si mu na dasno davala?poradddd mame taky gel na zubky ale niekedy placka tak strasneeeee ☹ ze je aj mne do placu

iinuska
29. sep 2009

bambi, malemu sa strasne paci vo velkej vani. musime ho uz tam kupat, lebo ked bol vo vanicke, cela kupelna bola pod vodou. Tak spliechal. 🙂

bambi7
29. sep 2009

aj nasej sa paci vo vode moccccccccc a gratulujeme k zubkom

mimi21
29. sep 2009

cafte
vy nakupujete a ja pridavam aukcie 😀 😀 😀
inac bystricanky vcera som bola s mm v europe a v Alpine pro mali super zlavy, on si kupil zimnu vestu za 10 euro, a ja take 3/4 leginy za 5 z 20 zlacnene
mavaju tam pekne veci ale na to ze je to ceska znacka nevedia co pytat
mali vela takych zenskych nohavic aj bundy a tak...

iinuska
29. sep 2009

bambi, no uzili sme si prebdene noci.Kazdu hodinu bol hore. Davala som mu Dentinox gel a na noc Panadol sirup. Ale ten gel ani nestihol ucinkovat, maly ho hned zlizal a prehltol 🙂

bambi7
29. sep 2009

no ved to aj nasa v noci palcka no ale uvidime a ten surup kolko iba na noc?no ved to ten gel hned je prec

luba142
29. sep 2009

inuska kolko ma maly mesiacov my mame 4,5 a uz ma vonku jeden spodny a druhy sa tlaci nemame nejake velke problemy ale zato kakame stale, ja mam gel Kamistad a davam ho fakt ked vidim ze je nervna

luba142
29. sep 2009

a ako teraz obliekate deti doma mne sa zda zima ale ma len body nohavice a ponozky a capacky

bambi7
29. sep 2009

jej luba aj vam gratulujem k zubku 😵

bambi7
29. sep 2009

lubi ja davam body dl rukav a teplaky nie moc teple a ponozky mame velmi teploooo

bambi7
29. sep 2009

a inac nasa neznasa teplo ked jej dam vecer deku rozkope ju a mrnci a ked ju nema tak je spokojna no cel tato 😀

iinuska
29. sep 2009

bambi, 4ml. To je podla vahy. Ja som davala len na noc

lubi, maly bude mat prveho 5 mesiacov. Tiez stale kakal.

bambi7
29. sep 2009

inus dakujem za radu 😉 si zlata

iinuska
29. sep 2009

lubi, body s dlhym rukavom, na to tricko s kratkym rukavom, teplacky a ponozky.
Aj Adamko sa stale odkopava. Asi kupim vak na spanie. Len vcera ho nikde nemali

iinuska
29. sep 2009

bambi, rado sa stalo 🙂

bambi7
29. sep 2009

inus mame aj vak a ked je jej teplo je nervozna stae sa v postielke prevaluje ked ho nema je dobre 😀 ale v zime jej bude dobry 😀

mimi21
29. sep 2009

no aj my stale kakame, ale zuby v nedohladne 😒
za to sa mi uz riadne dava na kolienka, ked je rozblaznena tak zabori hlavu do matracu, da sa na kolienka a jaci ako diva, niekedy sa da az dokonca na spicky, zdvihne celu ritulu - a to nie je sranda, tych 7 kil 😀 😀 😀
no ale zlata je pri tom strasne 😵