Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
8. okt 2009

cafte, pozeram,ze uz male zubadielka su tu 😵 😵 😵 NO my este ee-ee..ak to bude po Lukaskovi..tak najskor po prvom rocku vyde prvy 😀 .
Inac sme uz zdravi a moze ist do skolky...chvaaaaala bohu 😀 😀 , este ho zajtra necham, ale v pondelok uz nakluse 😀 😀 😀 .
Dedo s brachom zobrali Lukaska na chalupu, Klarka zaspala este pri papani, tak trosku veget 😵 😵

ladywitch26
8. okt 2009

luba, ja uz si aj zvykam pomaly, len raz za cas by dobre padol taky cerstvy vonavy rozok 😀 inak muz je stale doma,bez roboty a uz mu to lezie na nervy. tak rozmyslam,ze by si vybavil zivnost a cosi by vypekal doma. to ho aj bavi, zakusky u nas vypeka on. este mozno tak dat to irom na skusku okostovat,ci by to jedli....

dm1
8. okt 2009

lady tak to mas super ze ti muzik doma vypeka. u nas nehrozi ani pecenie ani varenie od mm.

dm1
8. okt 2009

jeeej ten je krasny skoda ze neni vacsi http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1395396

ladywitch26
8. okt 2009

tak sme akurat dopapkali mrkvicku. vcera mala pol presnidavkovej flasky a tvarila sa kadejako a nezjedla vsetko. a dnes jej do tej druhej polky muz primiesal malu lyzicku MM a len sa tak po nej zaprasilo. no hadam aj celu flasku by zjedla....len je zapraskana az za usami a som zvedava,cim to vyperiem. tiez ma mohlo napadnut dat jej cosi ine ako biele dupacky.... 😕

iinuska
8. okt 2009

Ahojte, sme sa vratili z prechadzky. Adamko spinkal 2 hodinky v kociku. Tak to je jeho rekord. Aj som si stihla vonku precitat casopis. Tak som spokojna 😀

ladywitch26
8. okt 2009

inus, asi bude nejaky velmi mierny zatazovy stupen vonku, lebo aj mne spala doobeda mala skoro dve hodky,co zvykne tak tristvrte maximalne 🙂

iinuska
8. okt 2009

lady, no nieco bude. Lebo fakt som nechapala, ze tak dlho vydrzal. Doma tiez max. hodinku, to da vytesujem a vonku mal rekord 1,5 hod.
lady, tak nabuduce treba obliect nieco oranzove 😀 😀

ladywitch26
8. okt 2009

tak a uz tie dupacky nikdy nebudu biele. mala mi na cely rukavik hodila taku oranzovu mrkvovu grcku. to na 40ke ani s arielom nevyperiem... 😀

iinuska
8. okt 2009

lady, neboj takych veci este bude co sa nebudu dat vyprat...Ale hlavne ze chuti 😀

zuzkaprofant
8. okt 2009

borocka ze 44kg to som nemala ani nepamatam ja som pribrala skoro 30kg a este mi tak 8 vysia a nie a nie dole aj ked mi kazdy vravi ze som pochudla mne sa nezda
jha chcem mat aposn 55kg ale to je voo hviezdach ja nechudnem aj ked jjem malo a zadne skoro sladkosti no co chuda som uz bola

co porabate dnes ja cely den som doma a polyhujem s malym a stikujem sveter christiankovi na jar ale taka vzorka ze som sa pomylila a od rana parem a stikujem neviem sa dopacovat na nervy ale snad to dostrikujem

sssimi
8. okt 2009

Ahojteeee!
Dnes nestíham... Mali sme návštevu.

Zuzka aj ja furt stojím na váhe... Ešte musí ísť 10kg dole ☹

luba142
8. okt 2009

inuska mne mala spala od 12- 14:30 doma a v kociku vonku od urciteho casu nespava len ked uz je moc unavena a aj to vydrzi tak do hodiny, len ked sme v utorok boli na tom ockovani tak to vydrzala 2 hodiny

a s tymi kilami ja mam 50 ako pre tehu

luba142
8. okt 2009

my budeme oslavovat v nedelu Kristinka ma zajtra 6 rokov ideme aj pre torticku vybrala si konika ale hnedeho 😀

luba142
8. okt 2009

boze ako ten cas leti nedavno sme pisali ze maju detuse 4 mesiace a my budeme mat v sobotu 5

dm1
8. okt 2009

sssimi tak to sme na tom rovnako! ja som si stale hovorila ze 10 kg pojde dole ved kojim a stale nic! a pritom ak bude dalsie mimi tak zase naberem a to uz bude na slaktraf. som si povedala ze kym neschudnem druhe mimi nebude tak mam novu motivaciu

iinuska
8. okt 2009

baby, taka som vytocena 😠 😠 😠 😠 Tak dobehla k nam do domu na drzovku susedina mala/ma 6 rokov/, ze chce pozret na maleho, na drzovku sa zacala vyzuvat, ja som konecne uspala maleho. Na ulici ani nevie pozdravit. Ona je ako utrhnuta z retaze. Mama si s nou nevie dat rady, stale na nu vrieska. Ona je tiez diagnoza. Taka nervna zenska.

luba142
8. okt 2009

dm ale zasa by si to mala aspon pri jednej vahe a potom uz by si len zhadzovala takto schudnes a za par rokov zase priberies 🙂

dm1
8. okt 2009

lubi lenze ked na tieto moje kila priberiem v dalsom tehu zase 17 kg tak to bude konecna... budem jak maly slon!

dm1
8. okt 2009

inuska tak to je sila aj ti ho zobudila? By som tej mamicke nieco povedala.

luba142
8. okt 2009

inus- asi ho zobudila predpokladam???
to aj ja ked pridem do skolky na dvor vsetky spoliuziaci automaticky do kocika div by tam nevliezli nastastie vacsinou nespi 🙂

luba142
8. okt 2009

dm, no boze ved budes tehotna tak co ja som to neriesila nikdy nech priberiem neboj to casom zhodis

iinuska
8. okt 2009

dm, lubi no jasne, a to spinkal 10 min. Od 14 je hore. No to som zvedava co bude vecer.
Ona mamu vobec neposlucha.Robi si co chce. Nastrasila som ju so psom, tak dufam, ze uz nepride 😠

ludmilabb
8. okt 2009

ja co som zhodila prvy mesiac po porode mam naspak a este mi aj brusko narastlo, tralala lebo vyjedam vecer z nervov ☹

iinuska
8. okt 2009

baby, podla mna to vybehate, ked zacnu nase zlaticka bezkat 🙂

jamaat
8. okt 2009

Ja už som v podstate na svojej pôvodnej váhe, napodiv teraz sladkosti veľmi nejem. A možno by som aj mala, nech mám nervy pevnejšie. 🙂

dm1
8. okt 2009

baby nerobieva nahodou niektora z Vas kolozvarsku kapustu? mm strasne lubi a ja neviem mama nevarila. ak mate recept poslite mi prosim do IP. diky!!!!

zuzkaprofant
8. okt 2009

dievcata mam otazocku, maly ste vsetky decke choroby ja osm mala len kiahne a slintafku, ostatne ma obislo neviem ci sa mam dat zaockovat aby som nahodou neskor nedostala to to maleho bo faraba budeme ku mne volat ked dostam mums a pod tak neviem co mam robit moj brasko mal vsetko a aj som sa ze vraj od neho dako nenachytala tak mam traumu co stym lebo ked budem nahodou tehotna to bude potom velmio zle vo poviete

jamaat
8. okt 2009

zuzka, slintavku??? To je čo? To som počula len pri ovciach, že slintačka a krívačka. 🙂