Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
13. okt 2009

nikuska ahoj

nasa mala este nesedi ale pretaca sa na brusko a spat a dnes jedla mrkvicku

jamaat
13. okt 2009

ludka, no veď preto by bolo najlepšie vyskúšať si to.

ladywitch26
13. okt 2009

nikus ahoj, nasa uz sedi,ale zasa pretacat sa nechce,ked je na brusku 😀 ale dviha ritulu, a snazi sa posuvat.zatial jej to ide iba dozadu. a strasne sa zacala zaujimat o psa,ked ide okolo,tak ho sleduje a viska nanho, len on ju zatial statocne ignoruje. ked sme prisli z porodnice,tak strasne ziarlil a bola prehno vzduch, teraz si ju niekedy vsimne,ale to len tak na par sekund a zasa ignoracia. tak uvidim,ako sa skamaratia neskor,ked ho zacne nahanat po dome a tahat za usi 😀

ludmilabb
13. okt 2009

lady nasa zatial na psa neviska ale ocami ho doslova hlce a aby som jej urobila zadost tak Blaziku volam ku nej nech si cumakuju z očú do očú 😀

ladywitch26
13. okt 2009

ludka, ja tiez nasho volam ku mne,ale on pozera len na mna, malu total ignoracia....

jamaat
13. okt 2009

My sme sa trošku báli, ako ten náš chlpáč zareaguje, ale je v pohodičke. Zlatý je. Musím ich niekedy natočiť na video.

luba142
13. okt 2009

u nas zase mala viska ked vidi Kristinku a ked ju taha za copy alebo ked sa s nou hra tak pisti o dusu 🙂

ladywitch26
13. okt 2009

inak stanka ma strasne rada deti.na susedovho syna sa v kuse rehoce, ked vidi v telke decka,tak sa tiez zacne usmievat, muz co ma tricko so synovcovou fotkou,tak na tu sa tiez bude rehotat, ale ked zbada susedinu 10mesacnu dceru, tak spusti taky jakot,ze sa az zachadza.a to nemozem pochopit preco. no kamosky z nich asi nebudu...

dm1
13. okt 2009

nieco pre niku http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1412446... je tam tusim ten isty kompletik co jamaat vydrazila

monkap
autor
13. okt 2009

ahojte,
dnes sme robili presnidavku - aj pre patka aj pre lenku .... mali sme dake jablka, tak sme to vyuzili .....

jamaat
13. okt 2009
zuzkaprofant
13. okt 2009

dievcata mozu sa babatku urpbit od slin vyrazticky okolo ust moj ma taky akoby oslah ci jak sa to povie.ixixi..len okolo ustociek ma drobne vyrazticky a inde nema tak ja neviem lebo teraz velmi slinta a keby to mal s jedla tka by mal aj ide ci nie=

jamaat
13. okt 2009

🙂) ....dm, aj ja som to už našla

zuzka, môže. Mne sa staršia tak slintala, že mala líčka vyrážkavé, suché až popraskané z toho.

zuzkaprofant
13. okt 2009

Jamat ja mam take body moj maly ich nosi na spanie ked uz svoje oslinta.............oxox

dm1
13. okt 2009

som sa prave vytocila v teme tu na konikovi "zavadzame prikrmy" kde jedna zenska napisala ze ak niekdo prikrmuje od 4 mesiaca tak jej je tych deticiek luto!!!! a menovala tam aj mna!!!! normalne som sa nasrala aj som jej tam napisala ma uplne vytocila 😠 😠 😠 . ja do maleho necpem piate cez deviate na vsetko si davam pozor a nejaka ...... mi bude pisat ze jej je luto mojho dietata 😠

jamaat
13. okt 2009

dm, akože konkrétne ťa menovala???

dm1
13. okt 2009

ano napisala "pajinka, dm...." lebo ja som tam predtym pisala ze uz prikrmujem

jamaat
13. okt 2009

dm, už som si to pozrela.

dm1
13. okt 2009

jamaat som si vsimla ze si zareagovala - diky

jamaat
13. okt 2009

Ozaj nemáš za čo.

mimi21
13. okt 2009

dm no ta slecna je asi dost obmedzena, lebo taketo silacke reci mam najradsej, starat sa do ostatnych a sudit ich, hoci nevie co je za tym
inteligentny clovek by sa najprv opytal na dovod, preco ho prikrmujes...

mimi21
13. okt 2009

ale ked som to tak zbezne tam prebehla, neviem ci ja mam mojej malej davat nieco skor, ked jej mliecko staci a pribera pekne
dokina tvrdi ze aj v tom je teraz zmena aby babo malo kontakt s mukou uz od 6 mesiaca, tak davat piskotky, ale tam je aj vajce, tak ja uz fakt neviem...

ladywitch26
13. okt 2009

dm, asi jej tiez nieco "laskyplne" napisem... 😠
a to si mam akoze nechat decko plakat od hladu,ked uz jej mlieko nestaci? kedysi mi spavala celu noc 12hodin v kuse a papala pravidelne 6x denne. pred troma tyzdnami sa mi zrazu zacala budit aj v noci, minimalne 2x, cez den nevydrzala ani hodinu a pol od dalsieho krmenia a krmeni bolo min. osem za den. ocami doslova hltala,ked pred nou nieco niekto jedol. a teraz mi spraska celu flasticku od detskej vyzivy a nenormalne jej to chuti.to sa jej az tak ocka rozziaria,ked vidi misticku a svoju plastovu lyzicku a uz otvara ustocka,ze ide papat. 😀

mimi, ja som kupila specialne bezlepkove piskotky, tie sa mozu od 4teho mesiaca,tak jej tie miesam s MM na kasicku

dm1
13. okt 2009

baby diky ste zlate 😉 .

ja som na tuto temu dost citliva lebo mi bolo strasne luto ze musim prikrmovat a som tu normalne bacala 😢 . mm povedal ze mi zrusi internet ked sa trapim ale som mu vysvetlila ze kvoli jednej .... netreba.

dm1
13. okt 2009

mimi sak to kazdy doktor hovori inak a potom si vyber. a ked sa niekdo tu na fore vyvysuje nad doktorov.... ja som si myslela ze MK aby si baby radili a nie si nadavali no ale co uz.

ladywitch26
13. okt 2009

dm, uz som jej aj ja napisala... a tu v irsku robia kadejake vyskumy stale a podla nich najnovsie zistili,ze ked su deti dlho vylucne len na mm, tak maju vyssi sklon ochoriet na celiakiu. takze ak zacnem s prikrmovanim od 4,mesiaca, nic nepokazim.ved jej davam len jeden prikrm denne zatial a aj ten musi zapit mlieckom 😀

inak baby, mne mala spapa 120g toho zeleninoveho pyre,ale este to zapije tak 70 az 120ml mliecka. prevarenu vodu nechce, tou ju neoblafnem. a za dve hodiny zasa jaci,ze je hladna, ale bez toho by mi jacala uz po hodine. a najnovsie sa zacala budit okolo siestej rano,co ona nezvykne. predtym som ju nakrmila o desiatej vecer a do osmej rano potiahla.teraz krmime este o polnoci a o siestej uz buntosi. tak neviem, ci este vecer nebudem pridavat aj kasicku ovocnu...

dm1
13. okt 2009

lady diky citala som

to ti krasne spapa nas stale len trosku este to nevazim lebo to nema zmysel. ale uz je to lepsie len sa potrebuje rozpapat si myslim. Dnes som si ale vsimla ze on nechce moc otvarat pusu ale pritom ked uz mu to tam dam tak mu to chuti on by to chcel pit z tej lyzicky... ked som ho krmila uz nechcel otvarat viac pusu som si spomenula na radu jednej mamicky z Mami a ja ktora krmila prstom 😀 a skusila som to a jedol jak divy. potom som to rychlo zamenila za lyzicku a zjedol co som mu nachystala. uvidime zajtra.

ladywitch26
13. okt 2009

dm, skus mensiu lyzicku. a ja to malej zriedim s mlieckom a davam jej to az uplne dozadu do pusy, lebo este to nevedela poriadne prehltat a ak to mala vpredu v puse,tak jej to vytieklo. a strasne jej to chuti.to prehltne a v momente uz ma zas otvorenu pusu.ani nestiham naberat na lyzicku niekedy. 😀 a popritom si tak zlato pohmkava, ze mmmm, ham, hmmm.

dm1
13. okt 2009

lady ja mam taku malu lyzicku, makku tak tym to nebude. tiez riedim mllieckom tak to ma radsej. ja by som mu to aj dozadu dala ale on ma tam nepusti 😉 . on si to vie pekne potom v puse posunut len to otvorenie je problem ale pritom mu to chuti tak sa to musi asi len naucit.

no idem spat dobru noc!

ludmilabb
14. okt 2009

ahojte dobre ranko!

dm1 fakt sa netrap...inak ked som aj ja haluzila z MK tiez som si nieco precitala tak mi mm povedal, ze mi celeho MK zrusi a hotovo 😝

Janka tie rukavicky su bohovske, nejdes objednat?