Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
14. okt 2009

odbornici odporucaju uz prezut.Ved uz aj ked sa otepli, tak to bude len docasne.Ale zatial to tak nevyzera 😅

sirinka
14. okt 2009

dm jednoznacne prezut...ja idem zajtra.

zuzka nas v pezinku stoji 110 eur a jeden kurz ma 8 hodin, trva jeden mesiac.

iinuska
14. okt 2009

sirinka, si spokojna v Pezinku s plavanim?

sirinka
14. okt 2009

iinuska velmi, je to ovela lepsie ako to, co som zazila v Ba.

dm1
14. okt 2009

siri sak uz som muzovi hovorila len sa nemoze dovolat do servisu tak tam rano skoci. len asi budu mat plno tak uvidim ci nas stihnu prezut do nedele.

tak ten nas drobec este stale spi - uz pol hodinu v postielke!!!! kde nespal cez den uz asi 2 mesiace 😀 . ale bol uz fakt unaveny ved 9 hodin nespal chuda moje...

dm1
14. okt 2009

jamaat tvoja supravicka ale v 68-cke http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1415489

iinuska
14. okt 2009

siri, tak super. 😉

sirinka
14. okt 2009

dm ja som volala pred chvilkou do servisu, tak ze mozem zajtra hocikedy, len nemam kde uskladnit letne gumy... 😠
garaz nam este ani nezacali robit, tak to som fakt zvedava, ci to stihneme este tohto roku...

nikanika28
14. okt 2009

ahojte..ste sa uz tusim nasli, tu bolo ticho poobede 😀 . Ja som si zdriemla s malou...a zobudila som sa na plac..tak neviem, ci plakala uz dlhsie 😅
Siri vitaj, kdeze sa nam tulas? Som ta tu davno nevidela.
Nikuska, ta prva foto je bohovaaaa 😵 😵 😀 😀

sirinka
14. okt 2009

nika no kade tade.... 😉 vacsinou iba citam co pisete.

nikanika28
14. okt 2009

siri, a ako sa teda mate? Okrem luxusnej noci 😀

zuzkaprofant
14. okt 2009

sirinka tak dost drahe aj u nas tak stoji a moj muz prevraca ocami ze drahota mu dam precitat kolk ona sk to stoji lebo n dlho nebol na sk a evie ake su ceny.........xixi

emode
14. okt 2009

zuzka my sme mali 10 lekcii za 90 eur ale su aj lacnejsie len dalej takze keby som pripocitala benzin tak ma to vyjde rovnako ... ale je to super a urcite to pomaha

nika prave tam sa s nimi ide postupne naucia sa na signal zatvorit ocka a zadrzat dych a dnes sme ich ponorili uz uplne ... a v pohode ... a ked vidia krhlicku z vodou akoze sprchu tak tiez reaguju perfektne 😅

nikanika28
14. okt 2009

no inac som ostrihana...letela som vcera jak diva, aby som postihala, zmokla som, pretoze prave ked som vysla von zacalo prsat a navyse som u nasich zistila, ze som si zabudla penazenku 😠 😠 ..tak som este letela do bankomatu...prisla som 16:07 a este som 15min cakala 😠 . Spravila som radikalnejsiu zmenu (teda holicka 😀 ), vlasy o dost skratene, vrch vysmykany a ofinu mam 😅 . Tak aspon daka zmena

dm1
14. okt 2009

nika co stala ta chicco deka co mas v albume?

dm1
14. okt 2009

inak maly uz je hore klasika po 45 min...

emode
14. okt 2009

nikanika super zmena ja neviem co by som s vlasmi spravila ja som dost konzervativny typ co sa tohto tyka ...
sofinka uz dnes spinkat nebude zobudila so o stvrt na styri tak uz musi vydrzat ...

ludmilabb
14. okt 2009

Erika uz som doma, vlastne ona vstala hned po ceste domov, mala ciapku padnutu az pod nos 😝 zacala hned ckat a zrazu prrrrd aaaa sme trielili domov. Prisla moja mama a ja som utekala so psom, lebo mm pride neskoro domov no uz odisla prisla len na skok kvoli psovi. Dala som nove fotky do albumu

Janka mam v albume ten overal a riflicky

dala som tam aj detailny zaber na Sofiine horne dasna tak sa nezlaknite 😀 lebo podla mna ich ma strasne zubate, ine deticky take nemaju. pediatricka povedala ze bude mat asi medzery ale ja neviem...ma niektore vase babo nieco podobne alebo.....
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nikanika28
14. okt 2009

erika,ja obcas chytim rapel a musim mat nejaku zmenu, ci uz si vlasy zafarbim alebo ostrihat...a este asi pojdem na melir 😀 .
Dani, ta deka..1400tusim

zuzkaprofant
14. okt 2009

ludmila moj take nema neivem ti poradit

dievcatamoj je uz hore a ja by som tak spala joj dnes nevladzem snad nic neleze na mna daka slaba sa citim boli ma vsetko

ludmilabb
14. okt 2009

Erika v podstate Sofia nespala ani polhodinu teraz sa tvari ze je ok, len neviem ako vydrzime do siedmej alebo ju este ulozim, uvidim podla nalady

nika ja som sa dala radikalne ostrihat pred porodom a este som si aj farbu vlasov zmenila, vlasy pomaly dorastaju a farba sa z tmavej meni na medenu 😅

zuzkaprofant
14. okt 2009

dievcata prave rozmyslam ze dne vytahnem uz s pivnice sporovu cast kociara len tam su pasy mam maleho asi ja zaviazat ze a ako davate babatka do lezma alebo tak troska hore moze uz 5mesacne babatko sediet ci nie??

mimi21
14. okt 2009

kokso siri, 110 euro, u nas sa plati 50 na 8 lekcii, riadny rozdiel...

iinuska
14. okt 2009

mimi, no to su Bratislavske ceny 😅

mimi21
14. okt 2009

zuzi uz su tu babatka co uz su v sportiakoch
ja som minuly tyzden skusala ale moj sportiak je dost siroky, mala by mi tam este lietala, ale ked ju tak nababusim ako dnes, tak uz do vanicky sa mi moc nepomesti...

mimi21
14. okt 2009

no ale ked uz dam fusak, tak bude do sportaku akurat 😉

iinuska
14. okt 2009

ludka, Adamkovi som ukazala Sofiu v tvojom albume, tak sa na nu usmieval, a ze ede ede, ede 😀

nikanika28
14. okt 2009

no baby, mozte kuknut foto, uz som ich sem konecne dala 😅
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzkaprofant
14. okt 2009

Moj sa zmesti dako do vanicky ale asi nie v overali musim vyskusa lebo ho budem asi obuvakom vytahovat..........ixixiix

nika to si dnes nakupila ci co =ß